Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

bujanda
19. srp 2011

@miky @makak32 holky, díky, jsem taky ráda, že zatím takto.....test jsem si teda letěla ráno hned udělat a nic 😒 ale pořád si říkám, že dokud nepříjde, tak naděje ještě je...jako ta moje kamarádka...ta si dělala test 3 dny po očekávané MS a nic a ukázalo se jí to až za 14 dní....

makak32
19. srp 2011

@miky v září jsem počala už 2x 🙂 září je moc pěkný měsíc 😉

makak32
19. srp 2011

@bujanda určitě je to ještě brzy 🙂 ale kdo to má vydržet se netestnout když je ta možnost ...

bujanda
19. srp 2011

@makak32 přesně tak.....zkusit se musí všechno 😀 a naděje umírá poslední 🙂

alisi001
19. srp 2011

@bujanda držím palce 😉 já osobně můžu říct že na těhu testu se mi ukázala čárka poprvé 12 DPO a po druhé 13 DPO ale to už byla pořádná čárka koukni do alba

bujanda
19. srp 2011

@alisi001 jj vím o tom, proč myslíš, že jsem zkoušela dneska testovat 😀 jsem dnes 12 DPO

alisi001
19. srp 2011

@bujanda ale u každé je to opravdu jiné 🙂

bujanda
19. srp 2011

@alisi001 to asi je...tak budeme teď čekat a doufat .... a co ty? třeba už se to opravdu povedlo 😉

hankamamka
19. srp 2011

dobré ráno, dievčatá! tak ja som ráno našla drobné špinenie na prádle, zatial len taký fliačok (pardón za detaily 🙂 ) tak myslím, že dnes/zajtra už to príde :-/ tak nabudúce!

skúsených sa chcem opýtať, špinenie je začiatok nového cyklu, či koniec predchádzajúce? aj počas MS sa meria BT? dám sa na to meranie, ste ma navnadili.

na budúci mesiac tu bude tollllllllko tehotiek, že praskne naše fórum radosťou ! 🙂

alisi001
19. srp 2011

@bujanda to asi ne pořád asi nebyla ovulka ani podle grafu dneska ta teplota vyskočila ale ovu test nic myslím si že ovu byla toho 11.8 podle hlenu ale graf ji nevyznačil a teploty potom tomu taky nenasvědčují tak nevím a testy mám jen 25 Uml ☹

alisi001
19. srp 2011

@hankamamka měřeni BT až po MS a špinění před menzes je normální ale DC se počítá až se MS rozjede 😉

bujanda
19. srp 2011

@alisi001 to bude v pohodě, uvidíš, třeba jste se opravdu trefili a zkoušej hlavně i jiné ovu testy než jen ty za 1 Kč..pro jistotu

bujanda
19. srp 2011

@hankamamka nic nevzdávej, třeba to bylo jen to co jsem včera našla na netu...že je to špinění v začátku těhotenství....takže třeba se ani nerozjede...

alisi001
19. srp 2011

@bujanda ted už jsem si obědnala klasické proužky tak budu testovat po MS jen těma 😉 když už má MS dorazit at dorazí co nejdřív

anabella_lee
19. srp 2011

No taky mám v plánu si pak příští měsíc koupit nějaké Ovu testy .....tak jsem zvědavá🙂

alisi001
19. srp 2011

@bujanda uvidím jak na tom budu zitra s teplotou pokud bude zvíšená udělám test 😉 ale moc tomu nevěřím

bujanda
19. srp 2011

@alisi001 držím moc palce 😉

anabella_lee
19. srp 2011

@miky To s tím moc nepočítá nikdo že to první měsíc výjde, ani já ne, ale nějak se doufá 🙂

miky
19. srp 2011

Tedy, tak tady u nás se tak nechutně zatáhlo, prostě tma jak kdyby bylo už alespoň devět hodin večer

leni84
19. srp 2011

Ahoj holky, to je zase zpráv..🙂
@bujanda@alisi001@hankamamka Holky moc vám držím palce aby ms nepřijela!!!
@alisi001 A kdybys byla těhu, tak ta vyvolávačka miminku neublíží?
@miky Příští měsíc bude tvůj!!! 😉 Na jednu stranu je i dobrý, že nám nějaké velké výkyvy v cyklu..

leni84
19. srp 2011

@ Tady v Praze je taky úplně černo..a zrovna s sebou mám věci na odpolední koupání 😠

kd23
19. srp 2011

Ahoj holky - to bylo zase počteníčko. 🙂
@miky Tady se taky pořádně zatáhlo, čekám pořádnou průtrž mračen.
@bujanda To by bylo fajn !!! Moc fajn !!! 🙂 Doufám, že to dneska rychle uteče 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

jeden tu dva dny není a než vás dočte... 🙂
@alisi001 prosím o doplňění do tabulky Gabča 23 let
@hankamamka @alisi001 @bujanda holky držím pěsti ať ta potvora nepřijde

jinak mě vesměs všechny příznaky zmizely. Břicho mám nafouklé jak balon, bolí mě kříže a prsa... jenže to mívám i před ms, sice ne tak brzo, ale jo 😒 tak v pondělí uvidíme co bude

alisi001
19. srp 2011

@leni84 ne neublíží jen tomu pomůže 😉

alisi001
19. srp 2011

mishule12................. 36DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 31 DC
luci_inka.....................30 DC
stares..........................29DC(listovka)
hankamamka............28DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda.......................27 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
mochenkaa................26 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................. 23DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................22DC (listovka)
leni84......................... 22DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 21 DC
tumik............................21 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ....................20 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............19DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 18 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................18 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 18DC (Calibrum babyplan)
makak32 ...................17 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................16 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................16 DC(listovka)
baibies....................... 16DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................15 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 14 DC (listovka)
martinan4 ................... 11 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 11 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................10 DC
verik19.......................... 8 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 7 DC
galigula .........................7DC
helousek1......................7DC
kd23............................... 6 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
miky.................................2DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
alisi001..................... ??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

kd23
19. srp 2011

@alisi001 Kéž by mohlo... 🙂

miky
19. srp 2011

tak a už zase pěkně piju ten "výborný" kontryhleový čaj 😀 😀

bujanda
19. srp 2011

@kd23 no tak tady je černo a už tu hřmí 😒
ty jo ale do neděle než to má tedy opravdu přijít je daleko, to budou nervíky...

bujanda
19. srp 2011

@mochenkaa taky držím palce ať ti nedorazí a můžeme všechny testovat 🙂

alisi001
19. srp 2011

@bujanda u nás bylo kolem 6 rano zataženo a ted tu svítí sluníčko a na teploměru je 26 stupnů