Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

helousek1
24. srp 2011

@mihaji měření je super, já mu úplně podlehla. Neměřila jsem jen jeden jediný cyklus, kdy jsme jeli na dovču, a když jsem pak měla zpoždění, a vypadalo to na těhu, tak jsem se proklínala, že nevím, kdy byla ovulace a nepoznám to...No ale test byl i 13. den po očekávaném dni MS negativní, takže vyvolávačka a neměření bylo fuk 😀 .

lucik1986
24. srp 2011

@anabella_lee jeee já mám pocit že máme doma dvojčata 🙂) no u nás je to jak kdy 🙂

helousek1
24. srp 2011

mishule12.................. 41DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 36 DC
luci_inka......................35DC
zandi78........................33 DC
ninucha........................31 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 28DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................27DC (listovka)
leni84.......................... 27DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 26 DC
tumik.............................26 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................25 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............24DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 23DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................23 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 22C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................22 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................21 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 21DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule .................21DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................20 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 19 DC (listovka)
kammka.........................18 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 16 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 16 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................15 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................15DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................14 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 13 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 12 DC
galigula .........................12DC
helousek1......................13DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
hopeful............................12 DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .11 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................10DC
veveruska0504..............9DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................7DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................7DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................6DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................5 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................5 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................3 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................3 DC
alisi001..................... ..... 2DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................2 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................................GABČA 23 let
angels_woman....... ...?? DC

helousek1
24. srp 2011

@alisi001 to je super, ten přepis. Já akorát dnes poupravila, jsem dnes 13 DC, asi jsem to před tím nějak popletla...každopádně v pátek 15 DC jdu na UTZ, jsem zvědavá kolik folíků a jak velkých tam bude....

mishule12
24. srp 2011

@miky já vždy přečtu poslední stránku, vůbec nemám šanci vše dočíst 🙂 test jsem si dělala v úterý a nic, tak čekám, co se bude dít 🙂 minulý cyklus byl 44 dnů, tento je ve hvězdách 🙂

baptisia
24. srp 2011

@mochenkaa jéé jasně že né to brát vše najednou....bylinky se kombinovat můžou...z homeopatik jedno nebo druhé a fytosoyu nekombinovat s homeopatiky 🙂
@miky jj maliník je na lepší hlen,svalstvo děložní atd a může se pít celý cyklus....
já to taky nekombinuju,jen to mám nastudované,přírodní medicínu obecně....
holky jediné před čím vás varuju je meduňka....do některých čajových směsí pro srovnání cyklu a jiných pro ženy se dává ale tím že uvolňuje splastické svaly je dobrá jen při ms...pití v těhu může vést k potratu.... 😖

verik19
24. srp 2011

Ahojda holky, dnes mě nějak přepadla mrcha deprese ☹ Jsem se dozvěděla, že sousedka je těhotná.A aby toho nebylo málo tak kolegyně z práce taky, další dvě známé taky a další dvě budou každým dnem rodit!
Je mi to nějak líto.Přitom nemám důvod!Snažíme se teprve druhý měsíc a já už vyšiluju! ☹ To bude tím,asi jak se to okolo mě hromadí.Přitom všem to přeju ale já už chci taky!!
MY CHCEME VŠICHNI.ZÁŘÍ JE NAŠE!!!!!!! 🙂

mihaji
25. srp 2011

Dobré ráno děvčata, nemáte některá odkaz na stránky, kde by bylo jako pro blbečky vysvětleno, co vyčtu z toho měření bazální teploty? Moc se v tom nevyznám. 😒 😀

alisi001
25. srp 2011

mishule12.................. 42DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 37DC
luci_inka......................36DC
zandi78........................34 DC
ninucha........................32 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 29DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................28DC (listovka)
leni84.......................... 28DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 27 DC
tumik.............................27DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................26DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............25DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 24DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................24 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 23C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................23 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................22 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 22DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule .................22DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................21 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 20DC (listovka)
kammka.........................19 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 17 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 17 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................16 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................15DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................15 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 14 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................14DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 13 DC
galigula .........................13DC
hopeful............................13 DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .12 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................11DC
veveruska0504..............10DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................8DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................8DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................7DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................6 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................6 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................4 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................4 DC
alisi001..................... ..... 3DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................3 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................................GABČA 23 let
angels_woman....... ...?? DC

miky
25. srp 2011

Dobré ránko, tedy kolem půnoci jsme tady měli takovu čínu, no fuj ☹ Blýskalo se, padaly kroupy, no hrůza. V ložnici máme dvě střešní okna, takže jsem si zalezla hlavou pod peřinu a dělala že tam nejsem 😀. Nemám bouřky ráda a bojím se jí.
A jinak u nás dnesk takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47 MS nejpíš konečně skončila, takže může přijít konečně zase ovu 😀 😀

alisi001
25. srp 2011

@mihaji takže ti jde vlastně o graf aby jsi se v něm vyznala 😉

alisi001
25. srp 2011

@miky jak ti závidím že máš konec 😀 u me se pěkně rozjela 😠 bude to asi tím teplem 🙂

miky
25. srp 2011

@alisi001 ale na druhou stranu víš na čem jsi.....dyť to vypadalo, že jeden den jako, že MS už tedy ano a druhý den, že MS tedy zase ne.......tedy, se doktoři budou koncem září a v říjnu divit kolik jim tam přibude nových těhulek. Ještě, že budou odpočatí po dovolené a budou na nás milí 😀 😀 😀 😀

mihaji
25. srp 2011

@alisi001 V podstatě asi ano........snad máme na mysli to samé. 🙂

alisi001
25. srp 2011

@miky tak snad to mužu brát jako MS jinak mě klepne 😀 jsem zvědavá jak dlouho tu mrchu budu mít snad jen do neděle 😉 a pak hurá na snažení ale při mím štěstí bude ovu zase až 29 DC ☹

alisi001
25. srp 2011

@mihaji http://www.womenzone.cz/encyklopedie/mereni-baz... tady si založ graf je to v čestině a je to vše popsané je tam i nápověda 😀

miky
25. srp 2011

@alisi001 já jí měla 26DC, takže taky nic moc názrak. Co jsem procházela ty grafy na FF, tak tam jsou holky co jí měly i 50DC a dále.....to je potom masakr 😠

alisi001
25. srp 2011

@miky 😨 50 DC téda to bych se zbláznila z toho čekání 😉

mihaji
25. srp 2011

@alisi001 Děkujuuu, ten graf jsem si založila, ale toho vysvětlení jsem se tam nedopátrala.

miky
25. srp 2011

@alisi001 mě i napadlo jestli třeba nezapomněly vaznačit předešlou MS a měřily dál......ale to by ten prográmek ztrácel cenu. A jednu regordmanku co jsem našla byla ovu snad až 90den....

alisi001
25. srp 2011

@miky no budeš se taky divit ale ja když jsem nešla na vyvolávačku a neměla jsem MS tak jsem měla ovu taky a DR. říkal že se to stává 😖 což jsem dodneška nepochopila ale abych čekala 50 nebo 90 dni na ovu to ani náhodou raději bych brala nějaké léky sice se po nich děsně tloustne ale co ja už jich brala taky jsem se ze své váhy 49kg dostala za 13 let na 65kg 😠 ale co by člověk pro mimi neudělal

kammka
25. srp 2011

@alisi001 hele já poslední dobou, tedy přesněji po potartu v loňském červenci, menstruuju tak 3 dny.. první den nic moc, druhý den rudá řeka, třetí den zase skoro nic...

alisi001
25. srp 2011

@mihaji a ty se nevyznáš v grafu nebo v čem abych ti pomohla 😉

miky
25. srp 2011

já chci mít MS taky jenom tři dny 😠 , ikdyž vlastně, teď bych si přála, aby MS min. 9 měsíců nebyla 😝

alisi001
25. srp 2011

@kammka tak ja to mívám většinou tak že prvni 2 dny slabě pak 2 dny silně a2 dny špinění ale tentokrát je to od zadu 😀

alisi001
25. srp 2011

a takto to mám taky od prvního potratu jinak jsem to měla 4 dny i s cestou a slabší 😉

mihaji
25. srp 2011

@alisi001 No, nebylo mi jasné, jak poznám, že proběhla ovulace - nic víc asi vědět ani nepotřebuju,ne? Pokud to správně chápu, ovulaci z grafu zjistím stejně až poté, co už proběhla (zvýšením teploty), takže až po několika měsících měření budu vědět, kdy asi tak ovulaci mívám.....

carrynka
25. srp 2011

@mihaji z toho si nic nedelej, ja tomu taky nejak nerozumim, tak jsem si radsi nakoupila ovu testy 🙂

mihaji
25. srp 2011

@carrynka Ovu testy jsem si koupila teď taky, zkusím to. Včera jsem jeden zkoušela a nic. A to doktor říkal, že se máme snažit hlavně ve středu, tak jsem z toho trochu zmatená. Budu zkoušet dál. Stejně by teď v tom vedru z toho nic nebylo, se to fakt nedá.
Ale měřit budu taky, není to zase takový problém, jak jsem se bála a doktor to asi bude chtít vidět. A sama jsem zvědavá, co odhalím, připadám si, jako bych měla domácí úkol 😀