Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
7. zář 2011

Díky @markitka Je tam a manža je na služebce 😀 Hned zítra bude velký znásilňování 😀

kd23
7. zář 2011

@alisi001 NO já je u tebe vidím !!! 🙂 🙂 🙂 Prostě máme všechny plodné dny a hotovo. Některá míň, některá víc. 🙂 Takže šup 🙂

markitka
7. zář 2011

@kd23 Zítra by mohla být ještě silnější, ne? 🙂

kd23
7. zář 2011

@markitka To já ti netuším. Dnes jsem 25 DC ☹ Testovala jsem od 11DC do 19DC, pak 23 DC a všechny NEG. Spíš myslím, že po HA vůbec OVU nebyla... Uvidím, kdy to dostanu. Každopádně M už teď nikam nepojede 🙂

alisi001
7. zář 2011

nejhorší je že se mi rozbil foták tak to fotím na telefon a ten je na prd 😀 pochybuju že na tom pujde něco vidět ale vce skutečnosti je vidět pěkná čárka 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@kd23 máme, my s Alisi dnes a ty zítra *. Zas manžel bude odpočinutý (resp. ty bestijky 😀 ) a tak budou akční 😉

kd23
7. zář 2011

@alisi001 Jo!!! Já ji tam vidím! Super!

markitka
7. zář 2011

@kd23 Já se v tomhle zatím vůbec nevyznám... 😒 Já jsem 15 DC...Nějak to dopadne..tobě držím pěsti 😀

markitka
7. zář 2011

@alisi001 Taky ji tam vidím 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 Je tam 😉

mihaji
7. zář 2011

@ili08 Nic si z toho nedělej, pod náma se stejným způsobem nedávno propadla postel doma 😀

kd23
7. zář 2011

@mihaji @ili08 My máme železnou postel a začínají nám povolovat některé šroubky 😀
Holky, nalévám si vínko a připíjím na rychlé početí všech snažilek tady, na brzké potvrzení zdravého těhu všech v Mezistanici a všem těhulkám připíjím na zdravá miminka 🙂 😉

alisi001
7. zář 2011

holky každopádně to opět pojistím hvězdičkou 😎 třeba se to povede 😉 zítra ráno testnu znovu ještě jdu vyzkoušet jeden kazetovej co nazná ten a dneska končím 😀

mochenkaa
7. zář 2011

nám nějak záhadně vrže jen moje půlka postele 😕 jeho ani ťuk 🙂 a furt ho nemůžu donutit ať mi to utahne - šak on na tom nespí 😠 😀

elvis12
7. zář 2011

@markitka nic si z toho nedělej, já jsem v tomhle taky mimo. Třeba uz jsi tehu, když to manžel vidi 😉

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa Já bych vrzání při * nezvládla. Musím se hned někam přesunout... Mám nějakou nemoc 😀 Takovej pravidelnej vrzací zvuk mi nedělá dobře. 🙂

alisi001
7. zář 2011

zatím se vzdálím večer sem zase nakouknu 🙂

mochenkaa
7. zář 2011

@kd23 při * mi to až tak nevadí, teda nevím jak sousedům 😅 ale vadí mi to při spaní, když se otáčím na druhý bok tak mě to vždy vzbudí 😠

markitka
7. zář 2011

@elvis12 Tak bylo by to fajn..ale zas takový optimista nejsem...

markitka
7. zář 2011

@kd23 Taky nám vrže postel...a to ji máme jen 3 roky...a děsně to manžu rozčiluje.. 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@markitka my ani né 3 roky 😅

dilemma
7. zář 2011

@mochenkaa tak to je taky na prd ale ona nema o nas vubec zajem a mylsim ze ani nikdy mit nebude ale tak my ji nepotrebujeme a kdzy uz se nekde vidime napr narozeniny a vanoce tak maly ji ani nepozdravi a rika pani¨:D takze to uz neresim zbytecny🙂

kcvrcekz
7. zář 2011

Juj holky vy jste toho teda naplkali to asi nestihnu dočíst...Už jsem částečně přestěhovaná,,ale bolí to jak čert

dilemma
7. zář 2011

markitka @kd23 Taky nám vrže postel...a to ji máme jen 3 roky...a děsně to manžu rozčiluje.. HOLKY:D my mame postel od vano a uz je i sparavena a o vrzani ani nemluvim:D

dilemma
7. zář 2011

alisi001 nejhorší je že se mi rozbil foták tak to fotím na telefon a ten je na prd pochybuju že na tom pujde něco vidět ale vce skutečnosti je vidět pěkná čárka me taky nejde fotak cocka mi prdla a nechce se rozjet mrska a na tom fotaku to fotit to je faktz o zivot ale carka tam videt je🙂 akorat ted nevim jestli ovulacni nebo jaka? nestihla sem nic docist:(

mochenkaa
7. zář 2011

@dilemma na takové "babičky" kašlat 😉
jinak jsme si s Alisi001 a kd23 dělaly ovu testy

@kcvrcekz to zvládneš. Je to blbý to říct, ale radši tak, než aby ti pak vyčítal že máte rodinu a on se na ni necítil... oni jsou chlapi někdy zvláštní 😉

kd23
7. zář 2011

@kcvrcekz Ahojky. No tak zdravím NOVOU Kačku, která začíná nový život a je úúúúplně jiná, protože brzy potká pana Pravého !!! Všechnu minulost hoď za hlavu. Zabydli se v novém a moc ti přeji, ať tvůj nový život je ten nej. Najdi si nějaký nový cvíčo, třeba plavání a zafixuj si NOVÝ NOVÝ NOVÝ. Zajdi si třeba na masáž nebo ke kadeřnici. Počkej, až se ten ...................... dozví, jak jsi s novým životem naložila. Bude ho to hryzat!

markitka
7. zář 2011

@mochenkaa Dost zvláštní!!!! Někdy je nechápu..co někdy, skoro pořád.. 😀
Kcvrcekz, bude to dobré..bolístka se zahojí a určitě přijede princ na bílém koni, který bude toužit po mimi s tebou! 😉

makak32
7. zář 2011

Ahoj holky hlásím příchod z práce, jsem ko.... A taky změnu dnes 1DC konečně 🙂

alisi001
7. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................31 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
hopeful...........................26DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let

SNAŽILKY

mishule12.................55DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................45DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................40DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................37DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................37DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................35DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................34DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................34DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
joeyne ..........................31 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
mihaji.............................28 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 27DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................27DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 26DC
galigula .........................26DC
hopeful...........................26DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .25DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................24DC
melliss...........................23DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................23 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............22DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................21DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................21DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................21 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................20DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................19DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................17DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................17 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................17 DC
alisi001..................... .....16DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................16DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................15 DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................13 DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................12DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................12DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................12DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................12DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................12 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................11DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....10DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................10 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................8DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..7DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........7DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................7 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................6DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................4DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................3DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..2DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................2DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................2DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................2 DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................1DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let