Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

ili08
10. zář 2011

@mochenkaa s tím ti teda neporadím 😖

alisi001
10. zář 2011

@mochenkaa ono je jedno jestli 7.9 nebo 8.9 hlavně že byla 😀

alisi001
10. zář 2011

@ili08 ahoj jak to myslíš že to zatím nevypadá 😖

mochenkaa
10. zář 2011

@alisi001 mě zajímalo jestli jsme si to pojistili 2-3 krát 😀 😀

ili08
10. zář 2011

@alisi001 no že zatím je protivný jak pr*** 🙂 a mě to samozřejmě vytáčí tak nevím nevím jestli bude večer na nějaké snaženíčko vůbec nálada.Ale tak máme na odpoledne naplánovaný nějaký výlet(bohužel ještě nevíme jaký takže to se určitě ještě chytnem) tak snad se nálada trochu zlepší.Ale tak možná je to i tím počasím,je pod mrakem a to mělo svítit sluníčko!

@mochenkaa nemáš v okolí nějaké oblíbené místo kam ráda chodíš?nemáme moc nafty tak maximálně někam popojet..(na ten náš výlet víš 😀 )

alisi001
10. zář 2011

@ili08 to se zlepší 😉

miky
10. zář 2011

@alisi001 no super, takže na testíku konečně druhá čárka 😉 , takže ode dneška se těmi za kačku neřiď, fungují si jak chtějí 😠
Jinak my dneska byli v Siku, přišel nám letáček, kde je i kupona na 20% slevu, tak jsme se šli podívat. Koupelnu v patře nemáme ještě vůbec zařízenou, takže potřebujeme koupit obklady+dlažbu a sprcháč, takže jsme dneska okoukli terén, propočítáme kolim m2 bychom dlažby a obkladu potřebovali a jak by to bylo finančně náročný a podle toho bychom se kdyžtak rozhodli 😉 . Říkám si, že teď přeci jenom nějakou tu korunu ušetříme, když by se povedlo mimčo, tak jsou jiné výdaje a nedodělali bychom to nikdy

mischako
10. zář 2011

Když už tu je řeč o "kvallitě - nekvalitě" ovu testů..... Jakou značku používáte vy??? a spokojenost???

alisi001
10. zář 2011

@miky jen čekám kdy se vybrví víc jak kontrolni teda doufám že se vybarvcí 😉 dneska manža dojde domu pozdě večer tak doufám že nebude moc unavenej 😀

alisi001
10. zář 2011

@mischako ·zjistila jsem že nejlepší jsou wondfo ty mě nezklamali

mischako
10. zář 2011

@alisi001 děkuji a píšu si a jde hledat na net, já totiž vždycky\ dostsanu záchvat a jdu si koiupit a u nás maj jen ten kazetovej za 70 a to odmítám.....

alisi001
10. zář 2011

Muži jsou nejlepší kuchaři
.................
jen s dvěmi vajčky , párkem a trochou mléka dokážou ženě naplnit břísko na 9 měsíců .

ili08
10. zář 2011

@alisi001 🙂 tak hlásím ledy prolomené a jedeme teda někam na procházku.Začal mě trochu pobolívat podbříšek tak nevím nevím co se chystá 😲

mihaji
10. zář 2011

@anabella_lee No je to appenzelský salašnický pes, ne?

mihaji
10. zář 2011

Ahoj děvčata, tak jsem zpátky doma a jsem úplně vyflusaná. Svatba byla jak zlý sen, tak doufám, že aspoň ty fotky budou k něčemu. Zatím stahuju do PC a ještě jsem je ani neviděla. Nicméně ženich s nevěstou si to evidentně užili, což by měl být účel každé svatby, takže to je hlavní. My si ještě dnes udělali výlet do ZOO, abychom si trochu spravili náladu, tak to bylo fajn. Jsem šťastná, že jsem doma 🙂 a bolí mě celej člověk 😀

alisi001
10. zář 2011

@mihaji tak šup k telce a nohy nahoru a odpočívej 😀

mihaji
10. zář 2011

@alisi001 Chystám se na to, jen ještě stáhnu a aspoň lehce omrknu ty fotky (s úpravami začnu až zítra), dneska se hodlám válet 😀 . Ještěže máme před sebou neděli, jít zítra do práce, tak asi umřu. 😀

alisi001
10. zář 2011

tak já si dneska taky chtěla užívat ale bohužel manža je v praci až do večera tak jsem si místo zábavy naordinovala uklid ted jsem zadělal na buchty pak je jen upeču a končím 😀

ili08
10. zář 2011

@mihaji ty jseš fotografka?

alisi001
10. zář 2011

holky může to byt příznak ovu jsem nafouklá jak balon a bolí mě podbřišek 😖

mihaji
10. zář 2011

@ili08 Nee, nejsem. Jen amatér. 😉

stares
10. zář 2011

@alisi001 myslím,že může. Co testíky, jak se vyvíjí čárečky???

alisi001
10. zář 2011

@stares testovala jsem kolem 15:00 a je to stejny jako ráno pořád to není ono skusím testnout ještě kolem 22:00 a pak ráno 😉

stares
10. zář 2011

@alisi001 Tak dej určitě vědět, jak se to vyvíjí🙂, ale příznaky by ovu naznačovaly.

Mě jen bolí prsa, tak jako před mrchou ,kterou bych měla dostat 15.9, tak nevím. Už jsem si musela sundat i podprdu, jak mi to vadilo🙂.

slunickomamina25
10. zář 2011

Ahojky holky dnes jsem 8 DPO a měla jsem ráno ducha na tt tak snad to klapne stalo se někomu že by tak brzo??

alisi001
10. zář 2011

@stares a co testík neskoušelas 😉

hankamamka
10. zář 2011

@alisi001 juj, som napata, či o 22 ti to vyznačí ovulku alebo nie! máš ten cyklus ale napínavý 🙂

stares
10. zář 2011

@alisi001 negativní...takže to vidím opět na mrchu 😢

alisi001
11. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................35DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
hopeful..........................30DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let

SNAŽILKY

mishule12.................59 DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26 😖
ninucha.......................49DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let 😖
tumik............................44DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................41DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................41DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................39DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................38DC...............................................................................................PAVLA 32 let
joeyne ..........................35DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
verik19.......................... 31DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................31DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 30DC
galigula .........................30DC
hopeful...........................30DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .29DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................28DC
melliss...........................27DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................27 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............26DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................25DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................25DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................25DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................24DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................23DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................21DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................21DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................21DC
alisi001..................... .....20DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................20DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................19 DC(kontryhel)..............................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................17DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................16DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................16DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................16DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................16DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................16 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................15DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....14DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................14 DC (listovka,kontryhel)..............................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................12DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................11DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........11DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................11DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................10DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................8DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................7DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..6DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu...............................6DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................6DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................6DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................5DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................4DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)...................................KAČKA 30 let
foaji ...............................3DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let

alisi001
11. zář 2011

dobré ráno teplota dnes tako uvidím co bude zítra http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra... jinak testíi slabší večer jsem usla a nestihla testovat 😕