Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
13. zář 2011

@martinan4 Kdy jdeš na kontrolu k Dr? 🙂 Budu držet pěstičky.... 🙂

esila
13. zář 2011

@alisi001 ja som vydata 9 mesiacov....to uz asi skoncili spekulacie, ze som sa musela 😉

kd23
13. zář 2011

Zase jim ten koník blbne. Letím trošku dřív... Zítra se na vás těším! Tak pěkný večer všem 🙂 K

mishule12
13. zář 2011

@alisi001 53 dní 😀

joeyne
13. zář 2011

@alisi001 2 měsíce a 5 dní. 🙂

mochenkaa
13. zář 2011

@alisi001 vůbec 😀 😢
@kucirlib jak se to projevuje? teda jestli se můžu zeptat

kcvrcekz
13. zář 2011

@alisi001 no tak já asi nemusím psát že vůbec...😀 😀 😀 😀 😀 myslím, že to tady všichni ví..😀 😀 😀

kucirlib
13. zář 2011

@mochenkaa No navenej nijak. Jedná se o vaječníky pokraté spoustou malých cystiček. Takže je i problém s hormonální nerovnováhou. A vajíčka mají trochu obtížnější cestu.

mochenkaa
13. zář 2011

@kucirlib takže ti na to přišli až na ultrazvuku a jinak se na to nedá přijít? To nezávidím, ale věřím, že vajíčka jsou bojovné a cestu si najdou 😉

ili08
13. zář 2011

@alisi001 minulou sobotu to byl rok 😉
Mě dneska tak šíleně bolela hlava že jsem si musela dát brufen 😒

danda81
13. zář 2011

@alisi001 45 dní 🙂 a že nejsem těhule poznali všichni na svatbě, miluju míchaný koktejly 🙂 .

mihaji
13. zář 2011

@alisi001 Já jsem - stejně jako martinan4 - vdaná 3 měsíce 😉

joeyne
13. zář 2011

Zdravím vás, ženy! 🙂 Tak jsem zase v práci, dělám až do jedný, ale spát se mi chce příšerně už teď. 😒 Závidím těm, co mají normálnější zaměstnání..

kcvrcekz
13. zář 2011

@joeyne juj a kde pracuješ?

joeyne
13. zář 2011

@kcvrcekz V kasinu, noční a v kouři. 😝

mochenkaa
13. zář 2011

@joeyne a nemůžeš jít hned na rizikovku kvůli práci?

kcvrcekz
13. zář 2011

@joeyne Ty jo to by si teda teď neměla...☹ Nedá se to nějak přehodit? Nebo tak něco?Přesně jak píše mochenkaa, co riziko?

lucik1986
13. zář 2011

Ahoj holky. Tak dneska jste ani moc nepsali 🙂 zvladla jsme docítat rychle 🙂 my jsme ted prijeli z veteriny z ockovani 🙂) a já jsem nejaka hotova nejradeji bych zalezla do postele. Ale mam smulu kolegyne mi prinesla obrovskou cuketu tak musim vymyslet co s ni 🙂

joeyne
13. zář 2011

@mochenkaa @kcvrcekz Napřed musím k doktorce, určitě bych tady už v říjnu nechtěla být. V práci mi bylo řečeno, že těhotenství není nemoc a makat těhotná v kouři prý nevadí. 😒 To může říct fakt jen chlap! 🙄

mochenkaa
13. zář 2011

@joeyne to může říct jen d...l, protože normální chlap by toto fakt neřekl 😒

joeyne
13. zář 2011

@mochenkaa Tos napsala hezky. 😉

mochenkaa
13. zář 2011

@joeyne no a ne? 😉

danda81
13. zář 2011

@joeyne "TO" snad ani není "člověk",ale vykořistovatel ze středověku 😠

ili08
13. zář 2011

Zaměstnavatelé nejsou lidi,myslí si že pro za ně zaměstnanec položí třeba život... 😒 aspoň u nás to tak funguje takže se ani nedivím že to @joeyne řekli.Naopak si myslím že pasivní kouření je daleko horší než aktivní..

kucirlib
13. zář 2011

@mochenkaa No po vysazení HA jsem měla rok naprosto nepravidelný cyklus třeba i 60 dní jeden cyklus. Od jara se mi konečně rok po vysazení srovnal. Ale doktor říkal, že na mně je to vidět i tím, že mám problémy s knírkem a bojuju s váhou. že to jsou všechno příznaky PCO. Tak jsem, abych podpořila to plánování snažení o mimi, shodila za rok přes deset kilo. Tak snad to ještě letos vyjde 😉

gaudi
13. zář 2011

@hankamamka hani sem na tom podobne. Pracovni cesta, sem tu sama a vsechno je uplne v haji. dneska me chytly obrovsky krece a myslela sem ze se cela zvratim, no misto toho konecne cervena, po vysazeni poprve...

mochenkaa
13. zář 2011

@kucirlib tak to klobouk dolů, já se k hubnutí nějak nemůžu dokopat - a to bych měla 😅
věřím, že teď už se to povede 😉

gaudi
13. zář 2011

a vdana jsem oficialne rok a 2 dny. Na vyroci za mnou muj nejmilejsi dokonce docestoval na dalny a divoky vychod🙂

ili08
13. zář 2011

Holky tak teď jsem tu měla kamarádku která je lékarnice a ty rtuťové teploměry se už fakt nevyrábí a dokonce jsou zakázané protože je rtuť jedovatá-takže to co myslíte vy jsou nejaké rychloběžky,prý vypadají úplně stejně ale lidi je chodí vracet protože se blbě sklepávají...takže jsem ráda za ten digitál 🙂

mochenkaa
13. zář 2011

@ili08 já mám fakt klasický rtuťák, máme ho doma skoro 3 roky a to byl ještě s problémy sehnatelný

jinak se mi asi zmenšila kůže na břichu 😠 já jsem tak nafouklá že asi prasknu ☹ a to přitom jím uplně stejně