Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
14. zář 2011

@alisi001 Aha, tak to mě mrzí ☹ Mně by stačilo (když tedy pominu snažení) tak 1 - 2x týdně a byla bych spokojená 🙂

alisi001
14. zář 2011

@kcvrcekz všichni doktoři mi tvrdily že normálně neotěhotním a stejně se sekly 😀 na ivf nejsou peníze ☹ a když už to jde normálně tak se budu snažit 😉

alisi001
14. zář 2011

@mihaji to mě by to stačilo tak 3x týdně 😀

mihaji
14. zář 2011

@alisi001 Je to tedy tak, že 3x ti to hradí pojišťovna a pak už musíš sama? Hlavní je, že otěhotnět můžeš, to se určitě musí povést.

mihaji
14. zář 2011

@alisi001 To bych brala teď, v době snažení ideálně obden 😀

alisi001
14. zář 2011

@mihaji přesně

kcvrcekz
14. zář 2011

@alisi001 Aha no tak to je teda pecka, je vidět, že ani doktoři neví...Když to jde samo...🙂

mihaji
14. zář 2011

Jedné mojí známé tvrdili, že nemůže mít děti, takže samozřejmě nebrala HA a jaké pak bylo překvapení, když byla těhotná (hlavně pro jejího přítele, který děti nechtěl) 😒 - tedy v té době, bylo mu teprve 18 a jí cca 25. No a teď už má děti dokonce dvě.

pejullka
14. zář 2011

@miky mě se ms púrodlužuje,, od června, co mám venku tělísko jí mám od 26 dní a naposledy přišla 30DC, takže teď si říkám, že má dojít 16.9. bolesti mám už třetí den a to jsem si myslela, že když mi vytáhnou tělísko, budu mmít klid

kd23
14. zář 2011

Ahoj holky, všem přeji pěknou středu! 🙂
@hankamamka moc držím palečky, aby to bylo jenom uhnizďováníčko!
@stares Tka to mě moc mrzí, ale aspoň máš pravidelnou MS, to já bohužel ne a pořád na ni čekám ☹ tak držím palečky do dalšího snažení! Září je prostě naše! 🙂

kd23
14. zář 2011

Holky, je vážně možný, že jsem měla OVU 28DC? Měla jsem ty dva dny ukrutný bolesti... ☹ Kdyby něco vyšlo, na testu se to asi objeví až za 2 týdny, co? Takže bych test měla dělat až 42 DC, co? To asi nevydržím ☹
Nejradši bych šla na vyvolávačku někdy příští týden, abysme se mohli zase snažit ☹ Mám totiž pocit, že to můj první cyklus po HA fakt nebude tak jak má být ☹ Co byste dělaly vy? ☹ Dík

kcvrcekz
14. zář 2011

Tak holky dostala jsem tip..http://www.lekarna.cz/gynex-30ml/#utm_medium=cp... prý po tom kočena otěhotněla hnedle...🙂

alisi001
14. zář 2011

@kd23 tak ohledně ovu je to možny ja ji tak taky mívám 😀 a pokud jde o vyvolávyčku tak tak bych asi ještě tyden počkala sice to ničemu neublíží ale počkala bych alespon neš se mimi uhnízdí 😉

alisi001
14. zář 2011

@kcvrcekz no ja tomu nevěřím každému pomůže něco jiného mohla to byt jen náhoda 😕

mochenkaa
14. zář 2011

mě dnes teplota klesla 😒 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr... na uhnizďování je brzo (jsem 6DPO) a příznaky taky žádné.. ☹ a do ms ještě týden...

jinak jdu vařit, uklízet a večer s mamkou do divadla. Tak dnes už jen na skok nebo až zítra

kcvrcekz
14. zář 2011

@alisi001 No jako taky jsem koukala...🙂Ale tak jako kdyby to chtěl někdo zkusit... 😉

mihaji
14. zář 2011

@mochenkaa Jestli to bude jednodenní pokles, mohlo by jít o uhnizďování.
Na co jdete do divadla? Užij si den 😉

alisi001
14. zář 2011

@mochenkaa proč by mělo byt brzo každy má uhnizdování jinak 😉

mochenkaa
14. zář 2011

@mihaji zdá se mi to na uhnizďování brzo. Jdeme na divadelní večer - má to být zahájení divadelní sezony.

alisi001
14. zář 2011

@mochenkaa no uvidíš zítra jak bude teplota

mochenkaa
14. zář 2011

@alisi001 tak samozřejmě doufám že nahoře 🙂

bebss
14. zář 2011

čauky holky, tak jsme měli v pondělí 2 roky od svatby a tak se to nějak zvrtlo, že jsme nečekaly a zkusily to..a i včera, tak uvidíme měla jsem poslední měsíčky 31.8. (první den mrchy). Absolutně nevím zda jsme to dělali v plodný den nebo ne? Máte někdo nějaké odkazy na stránky a za jak dlouho by jste testly? díky

alisi001
14. zář 2011

@bebss nejlepší je testovat až když nedorazí MS 😉

alisi001
14. zář 2011

@mochenkaa taky doufám že už mi tam ta teplota konečně zůstane 😀 ale při mém štěstí mi zase zítra klesne ☹

kcvrcekz
14. zář 2011

@alisi001 To si nesmíš říkat...😉

ili08
14. zář 2011

@stares tak to je mi líto ☹ taky jsem myslela že to klapne..tak hlavu vzhůru a do dalšího měsíce snažení-se za tebou brzo připojím 😒

Hlásím že mám za sebou první den měření BT 😀 Sice to nevyšlo v těch pět ale nakonec až v sedum ale teplota poctivě změřená a zapsaná(36.7).
Jinak může mi někdo vysvětlit ty stupně?Mě kamarádka říkala že ji gng řekla že místo TT si má měřit teplotu a pokud je nad 37 tak je těhotná-to už ale měla několikrát a furt nic

ili08
14. zář 2011

@mihaji no ségře zase dr řekla že má sníženou plodnost,a bum do dvou měsíce byla těhotná 🙂

alisi001
14. zář 2011

@ili08 tak podle teploty bych byla těhu pořát 😀 každej má teplotu jinak někdo ji má v těhu jen 36,8 jinej zase 37,1 já při prvnim těhu měla teplotu 37,4 při druhém 37-37,1 koukni se sem https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vitazne-...

ninucha
14. zář 2011

Přeji vám všem krásné skoropoledne.

ninucha
14. zář 2011

omlouvám se, že sem většinou jen nakouknu na novinky a ani vás nepozdravim, je toho v poslední době nějak hodně a doma mi stávkuje počítač.
Vyřizuji si nové zaměstnání a tak v práci víc nejsem než jsem.
Jinak u mě nic nového, v pátek jsem objednaná na gyn..., tak snad se to mé katastrofální číslo 52DC brzy změní.