Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mihaji
20. zář 2011

@joeyne Chvilkové to určitě není, on není zvyklý o problémech mluvit a probírat je. Asi si myslí, že se všechno nějak vyřeší samo. Že to tak není se bude muset nejdřív naučit.
On si podle mě vůbec neuvědomuje že mě to opravdu trápí.

joeyne
20. zář 2011

@mihaji Majzni ho palicí, ať se mu rozsvítí! 😉 Jsi jeho žena, tak by si to měl uvědomit. 🙂

anabella_lee
20. zář 2011

@mihaji
@joeyne Ono hodně chlapů má problém mluvit o tom když se něco děje ve vztahu, moc to všem nejde, ale je to o komunikaci a je třeba jim to připomínat takovým způsobem, aby se do sebe ještě více neuzavíraly, mám takového taky no. každý jsme nějací a tak je třeba to brát že 🙂

mihaji
20. zář 2011

@joeyne No, to bych kolikrát nějradši udělala 😀 . No, uvidíme, jaký bude výsledek. Snad se trochu vzpamatuje.

esila
20. zář 2011

@mihaji aj ja si myslim, ze dopis nie je idealny napad...ja tiez neviem riesit problemy z oci do oci a hrozne to mojho manzela rozculuje, ked to riesim mailom alebo cez skype. Hoci, uz si chudak zvyka.

kcvrcekz
20. zář 2011

@esila Tak to jsme na tom stejně...Taky to řeším mailem...Někdy to prostě osobně moc nejde...

joeyne
20. zář 2011

@mihaji Jsem horká hlava, ale za chvíli vychladnu. 😠 Chci se omluvit za to, jak jsem se tady rozohnila. Mě jen dokáže nadzvihnout, když se ženský ublíží, a pak je to ona, která se to snaží nejvíc řešit a tak nějak se chlapa doprošuje. 😖 Nevidím do vašeho vztahu, máš pravdu, ale určitě si važ sama sebe, připadáš mi moc milá a sympatická. Zvládneš to! 😉 A ještě jednou promiň.. 😔

mihaji
20. zář 2011

@joeyne My jsme horké hlavy oba, proto to u nás taky občas bouchne. Navíc jsme oba i dost podobné povahy, takže o to opět složitější. Ale doufám, že si s tím i nadále nějak poradíme. I přese všechno mám pocit, že je to pro mě ten pravý chlap.
Já to od tebe neberu nijak zle. Ale taky nejsem žádná chudinka, to jen že se momentálně cítím pod psa, tak se sem přijdu "vybrečet". Nějak to budeme muset pořešit, ale plazit se před nikým nebudu, to se neboj. Musím se přiznat, že taky ne vždycky reaguju adekvátně, když třeba nemám náladu. 😒
Děkuju za kompliment a omlouvat se fakt nemusíš, není za co. 😉

leeena_4
20. zář 2011

Ahoj holky, koukám, že jste tady včera řešili problém aktivity chlapů při snažení. Taky jsme si tohle zažili a taky si nemyslím, že by to měl být důvod posílat chlapa do háje. My jsme s manželem došli v jednu chvilku tak daleko, že on měl v době, kdy jsem si myslela, že mám ovulaci, housera. Já po něm chtěla sex a on byl unavený a bolely ho záda. Já udělala takovou scénu, že jsem mu před očima máchala ovulačním testem a křičela na něj, že jím hormony kvůli miminku a že se může překonat a tak dál a tak dál. No byla z toho hádka na celou noc. Pěkně dlouho jsme pak spolu nespali. Pak jsem to ale přestala řešit a řekla jsem si, že když se netrefíme tenhle měsíc, bude to příští, nebo některý další a že důležijější je pohoda mezi námi. Chlapi mají na to radar, když si nima chceme sexovat hlavně kvůli miminku a pak se šprajcnou. Hodně jsem v tomhle zvolnila a manžel pak měl i větší chuť, ale bylo to za cenu takové šílené hádky.

kucirlib
20. zář 2011

@leeena_4 No můj chlap klidně kvůli miminku bude snažilkovat, bere to vcelku sportovně, na mně někdy až moc 😉 Jen včera lehnul s rýmičkou, známe to žejo 😉 a že to nepujde a přitom já mám tucha že musím každým dnem mít ovulku. A že prej se nebude nade mnou znítat a funět a smrkat u toho. Bych do toho kopla nejradši. 😎

kcvrcekz
20. zář 2011

Holkyyyy proč už nemůžu vědět na čem jsem?Střídavě mě pobolívá podbřišek a někdy vůbec...☹ FŇUUUUUK 😒 co to je skaryš....

kd23
20. zář 2011

Ahoj holky, tak jsem zpět od doktora... Dělali nám oběma všechna možná vyšetření, krev apod. Spermiogram "nás" čeká taky příští týden. PCO potvrzeno, nejdřív musíme vyvolat a budeme sledovat cyklus s malým množstvím hormonů... ☹ Naštěstí žádná nemocnice se nekoná - to je prý hodně předčasné 🙂 Tak mám radost. Tohle sice bude na dýl, ale představa nemocnice.... Tak moc poprosím @alisi001, aby mi přepsala kd23....................26.9. Duphaston na vyvolání. Pak budu čekat na 3 DC a začnu brát Clostilbegyt a 12DC na kontrolu... a uvidíme, jestli to pomáhá a něco se děje.... ☹ Držte palce !!! Díky. Jdu vás dočíst! 🙂

leeena_4
20. zář 2011

@kucirlib To je mooc dobře 😉. Ten můj se na to už taky těší, až budeme moct 😵 A kdyby to tentokrát nevyšlo, bude další ovulka 😉.

@kd23 No sláva, že jsi narazila na dobrého doktora, já jsem ti říkala, že je to předčasné 😉 Taky jsem začínala s clostíkem. Hodně holkám s PCO pomohl 😉

kucirlib
20. zář 2011

Holky jdu vás dočíst, koukám zajímavá debata. ale bude to fuška, vy toho vždycky navalíte za tu chvíli co tu člověk není.

kucirlib
20. zář 2011

@kd23 Ahoj, jsi v Praze? Já mám totiž doktora stále v místě odkud pocházím a plánuju se tam s dětmi vrátit, ale teď žiju v Praze a je téměř nemožné všechno řešit ježděním na Vysočinu k doktorovi. Mám také PCO a bude potřeba navštěvovat doktora častěji jak na to koukám, na tu léčbu. Ale zatím zkoušíme sami 😉
Holky můžete mi některá doporučit šikovného gynekologa v Praze, nejlíp Praha 5 nebo 10 a nebo někde cestou mezi nimi 🙂)))

anabella_lee
20. zář 2011

@kd23 no vidíš to je tím že jsme všichni držely palečky, vše bude dobré i když to bude chvili trvat jak píšeš.A držíme pořád 🙂

anabella_lee
20. zář 2011

@kucirlib no tak to závidím teď při tom snažilkování chlapi kteří si o to sami říkají a tak moc přispívají. Ale když si to vezmu z jiného úhlu tak mi to potom bude zase vyhovovat jak nebude třeba snažilkovat, 3-.4 do týdne to není potřeba u nás dvou, jen je třeba na tom poctivě zapracovat a když jde o mimi a vidím že tento měsíc je to lepší že se snaží tak mě to baví🙂 a pak i jeho samozdřejmě🙂

kucirlib
20. zář 2011

@mihaji No jak jsem včera ti psala a vkládala naděje do drahého na večerní snaženíčko, tak nic nebylo. Měl rýmičku a odmítl to. Tak jsem se nějak naštvala a byla chvíli nepříjemná, prostě scénka. Tak jsem se mu dneska omluvila za to moje hrocení. A on že kdyby svolil a ono to vyšlo, tak by na to neměl pěknou vzpomínku, že by si pamatoval jak u toho funěl a srkal a tak. ach jo, co mu na tohle mám jako říct 😉
Hele, třeba tvůj chlap takhle šílel jen proto, že sám neví jak se s tou situací má vyrovnat. Oni chlapi si to potřebujou vyřešit sami v sobě nejdřív. Oni nejsou takový, že by pomáhali tím že si budou povídat nebo poslouchat. Oni se zavřou ve své jeskyni a dokud nepřijdou na řešení tak jsou tam. Dej mu čas, on to vstřebá a bude zase ok. Párkrát se mi to už takhle osvědčilo a funguje to. Četla jsem kdysi knížku Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Dost věcí jsem se poučila a začala i vidět naše rozdílné chování (myslím muži vs. ženy) 😉

kcvrcekz
20. zář 2011

@kd23 No tak to je obr radost, že žádná nemocnice...Vidíš názor dlašího lékaře a je vše jinak....Tak držím pěstičky aby se vše zdařilo jak má... 😉

kd23
20. zář 2011

@kcvrcekz Moc díky všem holky, že jste na mě myslely! 🙂 Teď už jen aby to rychle uteklo, léčba začala a hlavně zabrala. Ještě teda budeme čekat na výsledky těch testů, jsou tam i nějaké hormonální, tak snad budou OK.
@mihaji Moc mě mrzí, co prožíváš. Ale je to jen momentální situace, která brzy zmizí. V každém vztahu je někdy zataženo a pro toho chlapa je tato situace najednou nečekaná. My holčičky se na to mateřství připravujeme podvědomě dlouho dopředu, těm chlapům to hned nějak nedojde a pak někdy reagují tak jak by určitě nechtěli. Budu držet palečky, ať je brzy vše OK.
Souhlasíte, že by to už chtělo nějakou další těhulku, co? 🙂

mischako
20. zář 2011

tak sem doma od doktora dostala jsem dvojtou injkci, nevím čeho, ale píchala mi to už minul pondělí, do týdne bych to měla dostat...... a cysta je od minulého pondělí o 0,8cm větší.......

mihaji
20. zář 2011

@kucirlib Na Praze 10 Ti můžu doporučit toho svého "aktivistu". Je to MUDr. Sadíle a sídlí na poliklinice v Tenisové ul. najdeš ho, když zadáš do vyhledavače gynhelp. 😉

kd23
20. zář 2011

@mischako ☹ Achjo, proč nemůžeme fungovat normálně, co? ☹ To mě mrzí ☹ Tak snad už tenhle cyklus bude OK ☹

kd23
20. zář 2011

@kucirlib Já bych mohla doporučit http://www.gynekologiekolek.cz, Praha 4 Opatov. Přímo dr. Kolka....
Až otěhotním, tak se k němu zase vrátím 🙂

mihaji
20. zář 2011

@kucirlib Díky moc za povzbuzení, bohužel to tak nějak opravdu je. Až dočtu Harryho Pottera asi si tu knížku taky přečtu. Myslela jsem si, že mám celkem jasno, ale stále mě něco překvapuje.

mischako
20. zář 2011

@kd23 no dostala sem injekci a první den ms mám nasadit HA...., takže dalsí cyklus bude sedět určitě ☹

ili08
20. zář 2011

@kd23 no tak to je vzhledem k situaci myslím dobrá zpráva,ne? 😉

mihaji
20. zář 2011

@kd23 Jsem moc ráda, že se ten tvůj problém řeší a nemusíš hned do nemocnice. Mám z ní taky hrůzu. Určitě to bude brzy v pořádku 😉 .
U nás to právě bylo tak, že já se na dítě dlouho necítila a manžel chtěl klidně už před svatbou. U mě se to zlomilo nějak právě tou svatbou, nechtěla jsem mí dítě dokud nebudu vdaná. Tak právě nechápu, co teď tak blbne. Děkuju za podporu.

@kucirlib Nějak mi vypadlo "k", je to doktor Sadílek. 😉

mochenkaa
20. zář 2011

@kd23 super zprávy 🙂
@mischako tak snad se cysta zmenší
@mihaji oni to chlapy někdy berou jinak....

Dnes teplota o trochu klesla (měřeno o hodinu dřív než včera) http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...
včera večer mě M tak naštval! Vím že mě chtěl rozveselit a dělal srandičky, ale toto bylo za hranicí vkusu. Ráno jsem mu volala že test bílý, večer přišel z práce a dal mi pusu a říká: ale pusu si nezasloužíš, nemáš 2 čárky. Tak jsem se tak krásně rozbulela že se mi omlouval celý večer. Jinak asi ho to hodně vzalo že jen / protože říkal že po tom telefonátu se mu nic nedařilo.
A začíná mě bolet podbřišek, jak na ms. Ale jen chvilkama, což je divný.Normálně mě bolí až den předem intenzivně a předtím ani trochu.

kd23
20. zář 2011

@mischako Aha. Fuj - HA... Tak to jsem netušila ☹