Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
21. zář 2011

@kcvrcekz mě se furt neráčila objevit

kcvrcekz
21. zář 2011

@ili08 Jeee tak to na tebe budu myslet i já...A ty pak na nás od úterý ...😀

kcvrcekz
21. zář 2011

@mochenkaa No a náznak, možná jsi to psala, ale nějak jsem to možná nestihla... 😅

ili08
21. zář 2011

@kcvrcekz jasný,budeme se takhle na dálku podporovat 😉

martinan4
21. zář 2011

Ahoj holky, už se asi ani radši nesnažím dočítat, protože 50 stránek za poslední týden asi nedočtu 🙂 Strašně moc držím palce, aby se skupinka se // pořádně rozrůsta, už by bylo na čase 🙂 😉 Já teď bojuju s nějakou rýmou a zjistila jsem, že vlastně nemůžu vůbec nic 🙂 Navíc každý říká něco jiného, někdo Paralen ano, jiný ne, to samé zázvor, čaje proti nachlazení atd.... a čím víc informací člověk hledá, tím větší zmatek v hlavě má 😒

mochenkaa
21. zář 2011

@kcvrcekz nic, mám termín kdy mám mít ms, a klesla mi teplota. jinak bolesti žádné, špinění žádné, chutě (čokoláda) žádné, větší hlad taky nemám. Beztak tím jak už to chci mít za sebou tak si dá načas 😠 😠

mochenkaa
21. zář 2011

@martinan4 zázvor určitě můžeš, dělají se z něj lízátka pro těhotné proti blití 😀
pokud budeš chtít do soukromé diskuze tak řekni 😉

kcvrcekz
21. zář 2011

@mochenkaa Aha no tak to já to vidím na tu sobotu...☹ Bohužel jsem nafouklá jak balón pobolívá mě podbřišek, ale to už minulej týden takže tomu nerozumím...

mochenkaa
21. zář 2011

@kcvrcekz já fakt jen toto. když se neukáže tak to budu zkoušet nejdřív v neděli, myslím že do té dobysi může hrát na schovku

kcvrcekz
21. zář 2011

@mochenkaa No tak to jsme na tom s tou neděli stejně...

mochenkaa
21. zář 2011

@kcvrcekz uvidíme, já už tomu sice vůbec nevěřím, ale to víš, naděje furt je 😀

kcvrcekz
21. zář 2011

@mochenkaa no taky pořád držím pěstičky...🙂

petulka35
21. zář 2011

@modrouckeocko
Jo jo pravda,hlavně aby to bylo zdravé.

lucik1986
21. zář 2011

Ahoj holciny 🙂 jaky jste meli dneska den?
ja jsme nejaka presla dalsi kamaradi cekaji miminko ☹ samozrejme jim to moc preju ale taky silene zavidim 🙂 nejak to na me pada. no ale dost smutneni. aby si udelala radost koupila jsem si velikansky pytel na valeni 😀

mochenkaa
21. zář 2011

@lucik1986 to máš fajn.

peela
21. zář 2011

Ahoj holky,v patek jdu na preventivni kontrolu na gyndu.Radeji bych sla z nicim jinym ☹ zas ptani jak nam to jde.Vyhejbala jsem se hormonum uz mi je jednou nabizel,chci se zeptat jake stim mate zkusenosti,zatim beru jen kyselinu listovou.Sarapis jsem prestala brat.je fakt ze mi srovnalo MS teda jak kdy jinak zadny zazrak.Az me vysetri a rekne ze nevidi mimi tak naneho vybalim nejake ty hormony.

modrouckeocko
21. zář 2011

@petulka35 Presne tak 🙂, to je nejdulezitejsi.

mochenkaa
21. zář 2011

@peela a jak dlouho se snažíte?

peela
21. zář 2011

@mochenkaa poradne asi od brezna,problem je i ze mi uz jednou daval zadanku pro pritele na spermie.Pritel ze nikam nepujde a ze to sami vyresime,tim ze se budeme snazit vic.3tydny na dovce a nic.Je to snim tezky ☹

mochenkaa
21. zář 2011

@peela s chlapama je v tomto problém 😒 zkoušelas mi vysvětlit jak je to pro tebe těžké?

peela
21. zář 2011

@mochenkaa jsem stoho spatna i on ze to na dovce nevyslo,ja nato hodne sazela i on.Rekla jsem mu ze pujde DR.kdyz to nevyslo,je nabrucenej a ja taky.Minule kdyz jsem byla u DR,tak mi rikal at prinesu jen vzorek ze to muze udelat doma a za tepla prinest. 😉 Vidim nanem ze je stoho spatnej,ale ja stoho mam takovy nervy a on to vi.Ono je to vubec unas trosku slozitejsi 😢

mochenkaa
21. zář 2011

@peela tak snad se umoudří a nechá se vyšetřit 😉

peela
21. zář 2011

@mochenkaa kez by sel bylo by to fajn.Uvidim co si na vymysli DR.

lucianas
21. zář 2011

ahojky,
tak se hlásím po dlouhé době.
měla jsem tu tchýni, tak jsem na pc nechodila.
co je tu nového?

lucianas
21. zář 2011

tak tady se asi tulinkuje, tak držím palečky na brzké // u všech snažilek!!!!

jdu tedy spát, dobrou všem.

dilemma
21. zář 2011

@martinan4 ridila bych se lekarnici v lekarne🙂 ta mi vzdy spravne poradila🙂 at mi bylo cokoliv od tehuleni nachlazeni v nem az po kojeni s angynou🙂

ange_de_la_morte
21. zář 2011

Ahojky holky, tak jsem konečně zase zprovoznila internet, manžel cosi dělal na střeše a nějak sme pak nemohlichytit net .... Jak se máte, co nového ??

Já tenhle měsíc asi nic, když jsem měla OVU ( teda asi... odhadnuto podle datumu a hlenu) tak byl manžel vždycky do noci v práci

modrouckeocko
21. zář 2011

@petulka35 Presne tak. Souhlasim s tebou!!!

anabella_lee
22. zář 2011

Krásné ráno holky, tak mě stále pobolívá na vaječníkách, tak uvidíme, tulinkvání včera bylo, ale nevím no, u mě je po zdravotní stránce problém snad ve všem, takže si nemyslím že by se to nějak brzy podařilo 😒 navíc jsem nachlazená, bolí mě průdušky a tak ☹

anabella_lee
22. zář 2011

Dneska v noci mi přišla sms od bývalé spolužačky že se jim narodil Peťa v 0:49 s 3300g a 52cm, úžasný, ja chci taky 😀