Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
19. srp 2011

@makak32 Jo to souhlasím...To bych nerada zažila. I když to ti chlapi nechtějí dát najevo, my to na nich stejně poznáme, co? 🙂

bujanda
19. srp 2011

@mochenkaa no právě, příznaky jsou všude kolem nás.....normálně se na nás lepí 🙂
sama jsem zvědavá kdo bude první 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

@makak32 to je fakt. ale já si třeba nejsem jistá jestli bych tam přítele chtěla. on je hrozný cíťa a moc si zabírá když mi něco je, takže při pocitu, že mi tu bolest způsobil on 🙂 by ho asi trefilo 🙂 takže to nejspíš nechám na něm..

ili08
19. srp 2011

Tak manžel vždycky říká že umí dělat jenom kluky 🙂 ale já bych asi taky raději holčičku.Jména už jsou taky jasný,holčička by byla Sabinka a kluk Adámek(sice je blbý že by slavil svátek na vánoce ale já to jméno prostě zbožňuju).Po nás se děti taky jmenovat nebudou,mě se vždycky líbil Patrik ale protože jsem si ho vzala tak jeden doma bohatě postačí 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

@bujanda jen ať to jsou ty správné příznaky 🙂

makak32
19. srp 2011

@kd23 přesně tak a myslím že by mi to manžel dal na jevo dost. Je to opravdu jeho velký sen. Ale my s dcerou kujem pikle a pořád mluvíme o sestřičce 😀

mochenkaa
19. srp 2011

@ili08 Patrik se mi taky líbí, ale jmenuje se tak přítelův malý bratránek 🙂

makak32
19. srp 2011

@mochenkaa hlavně ho do ničeho netlačit. Můj muž je v pohodě, ale taky manžel kamarádky na tento zážitek nerad vzpomíná a u druhého už raději nebyl.

mochenkaa
19. srp 2011

@makak32 on ví, že to nechám na něm. budu chtít ať se mnou jde na ten kurz (dělá ho maminčina kamarádka) a pak se rozhodne jestli tam chce být nebo ne.

leni84
19. srp 2011

Z mé strany strany se vždycky všem první narodil kluk, jen jeden strýček "zklamal" a má holčinu..🙂. Takže i proto počítám spíš s klučíkem..a u manžela to je různé..Můj manžel je z šesti dětí a jsou 3/3 - tři holky a tři kluci..🙂

ili08
19. srp 2011

@mochenkaa a ten kurz je někde ve Zlíně?
Mě manžel řekl zrovna že u porodu nebude ale já doufám že si to pak třeba rozmyslí protože pro mě by taková podpora asi hodně znamenala, něchtěla bych u toho být sama...

leni84
19. srp 2011

Já bych manželovi řekla, že si za druhou holku může sám..🙂 Že jeho spermie určují pohlaví dítěte..🙂 Mému muži je naštěstí pohlaví úplně jedno..a vím, že i 3 holky by vzal sportovně..jen by prohodil něco v tom smyslu, že bude vydělávat jen na šaty a šminky..🙂 Ale zklamaný by určitě nebyl..

miky
19. srp 2011

@leni84 tedy ze šesti dětí, tak to musí být pořádné veselo při rodinný oslavách 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

@ili08 jo, je to PA přímo ze Zlínské porodnice, Gogelová Romana, pomáhala sestře když se narodila 🙂

kd23
19. srp 2011

Já mám ségru a manžel bráchu, moje ségra má chlapečka, její manžel je ze tří kluků, tak jsem zvědavá, co my. 🙂

ili08
19. srp 2011

@mochenkaa a nějaký v tady v Malenách asi není že?nevíš o něčem?já jen tak pro info 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

@ili08 já v Malenovicích bydlím necelé 3 roky, ale funguju akorát ve Zlíně (dokroři, všechno) takže netuším.
@kd23 já mám taky sestru a přítel bratra, takže jhe to 50:50 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

mě táák bolí kříže ☹ šla bych si domů lehnout a ne tu do devítí strašit 😒

leni84
19. srp 2011

@miky JJ, to je..My spolu v rodině všichni hezky vycházíme, takže rodinné oslavy jsou fajn. Manželovi rodiče vždycky chtěli hodně velkou rodinu a podařilo se..Maminka dokonce chtěla ještě sedmé dítě, ale nakonec už nebylo..🙂

kd23
19. srp 2011

Bouřka č.2 je tady :-/

mochenkaa
19. srp 2011

@leni84 to bude vnoučat 🙂

leni84
19. srp 2011

@mochenkaa To teda..a neteří a synovců..🙂 Já mám taky dva sourozence..staršího bráchu a mladší ségru a od ségry už dvě robátka máme..🙂 Naštěstí Vojtovi sourozensi jsou zatím ještě všichni ve věku, kdy děti neplánují..všichni ještě studenti, takže nejspíš budeme první..🙂

mochenkaa
19. srp 2011

@leni84 tak to budou mít radost o to větší, když budete první 😉

ili08
19. srp 2011

u nás taky 50:50.Přítel má sestru,a já mám i sestru i bratra 🙂 Ale jak už tu někdo psal,o mimi rozhoduje chlap tím co tam "vpustí" 🙂

leni84
19. srp 2011

JJ, to budou..🙂 První si to užijou vždycky nejvíc..Vidím to u ségry..Naši budou samozřejmě rádi, až budu mít miminko i já, ale už to nebude takové to ohromné nadšení z prvního vnoučete..To už si vybrala ségra.. 😉

kd23
19. srp 2011

@leni84 Naprosto s tebou souhlasim. Uz to pociťuju i u mé babičky a dědy. Že to první pravnouče je prostě nej a vždycky bude... trošku nefér, ale co se dá dělat... 🙂

mochenkaa
19. srp 2011

my budeme první u obou rodičů a snad stihnem i u prarodičů 🙂

leni84
19. srp 2011

Holky, tak já se loučím..Všem přeji hezký víkend a doufám, že v pondělí budou nějaké pozitivní zprávičky aspoň od jedné.. 😉

bujanda
19. srp 2011

Holky, loučím se, přeju krásný víkend a v pondělí se těším na nové a pozitivní zprávy 🙂

tumik
19. srp 2011

Tak se tu, dámy mějte zatím pěkně, jedeme si užít svatební cestu. Po návratu se uvidí, zda se nám napoprvé zadařilo, pro jistotu si sebou samozřejmě beru těh.test 😀