Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

bujanda
22. srp 2011

@alisi001 super, že byla ovulka, tak držím palce, ať to klapne 😉

mochenkaa
22. srp 2011

@alisi001 vypadá to nadějně 🙂
jinak já test v barvě sněhu....ale bylo by super kdyby kecal 😀

alisi001
22. srp 2011

@bujanda tak jsem si myslela že ti MS nedojde ☹ škoda tak tě teda přepíšu ☹ ☹

makak32
22. srp 2011

@bujanda chjo ☹ ale o to to bude hezčí když by to vyšlo o té svatební noci 🙂

alisi001
22. srp 2011

mishule12.................. 39DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 34 DC
luci_inka......................33 DC
stares...........................32DC(listovka)
zandi78........................31 DC
mochenkaa.................29 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................... 26DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................25DC (listovka)
leni84.......................... 25DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 24 DC
tumik.............................24 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................23 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............22DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 21 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................21 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 20C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................20 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................19 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................19 DC(listovka)
baibies........................ 19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka .......................18 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 17 DC (listovka)
martinan4 ................... 14 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 14 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................13 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
verik19.......................... 11 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 10 DC
galigula .........................10DC
helousek1......................10DC
kd23............................... 9 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................8 DC
veveruska0504..............7 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
carrynka..........................4DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................3 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................3 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
alisi001..................... .??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

mochenkaa
22. srp 2011

@bujanda ale zas to bude krásné počat rodinu při svatební noci

bujanda
22. srp 2011

@alisi001 @makak32 holky nedá se nic dělat, ale určitě to bude hezčí, když to bude vlastně až po svatbě 😀 to už budeme rodina 😉

bujanda
22. srp 2011

@mochenkaa přesně tak.....a jak jsi na tom ty? pořád nic? kdy jdeš k tomu doktorovi?

alisi001
22. srp 2011

@makak32
@bujanda
@mochenkaa
miky zítra skusím ze srandy testnout já pokud nepříjde MS 😀

bujanda
22. srp 2011

@alisi001 žádný ze srandy, to je jistá věc! 😉

alisi001
22. srp 2011

@bujanda 😀

anabella_lee
22. srp 2011

@alisi001 Určo to klapne 😉

kd23
22. srp 2011

Ahoj všem holky, tak je tu zase pondělí a já letím přelouskat ty vaše příspěvky 🙂 Všem přeji pěkné pondělí.... Venku je teda pekelný vedro ☹ Ufff.

leni84
22. srp 2011

Ahoj holky, jak to tak čtu, tak prostě září bude naše.. 😉 Já mám cykly dlouhé 29-31 dní, takže ms čekám mezi pátkem a nedělí..
@bujanda Škoda, že ms přijela..Ale jak říkám, září bude nás všech..🙂
@alisi001 Strááášně držím palce!!! Vypadá to fakt super..To by bylo, aby to nebylo.. 😉

alisi001
22. srp 2011

@leni84 díky budu se snažit tu mrchu odehnat 😀

kd23
22. srp 2011

Ahoj holy. Ufff, tak jsem to přelouskala... Teda vy mi dáváte 🙂
@bujanda Svatební noc to jistí !!! Ještě by si z vás pak dělali srandu, že jste se museli brát 😀 kdyby jsi otěhotněla před svatbou 🙂 Takhle to půjde jako v pohádce! Nejdřív svatba, pak mimi 🙂
@alisi001 Už se nemůžu dočkat, až zkusíš testík !!!
Jinak vítám nové snažilky !!! Já zítra zkusím první OVU testy 🙂
Nevím, jestli je to snažilkováním, ale co jsem vysadila HA, tak mám mnohem větší chuť na milování 😅 😅 😅

miky
22. srp 2011

@bujanda to bude nádherný, když by vám to vyšlo a mimísek by se zadařil přesně o svatební noci 😉
@alisi001 já nechci nic tedy říkat, ale zatím jsi nejvážnější kandidátkou na dvě čárky tento měsíc ty, když my ostatní pomalu odpadáme směrem dolů, tak někdo by tu "smůlu" měl už konečně prolomit 😉

miky
22. srp 2011

HOlky, tak mě napadlo, neobjednávala jste si některá od někud z netu prádlo? Chtěla bych si nějaké objednat, aby tento měsíc byla atmosvéfa trošku uvolněnější a nemám vůbec tušení odkud

anabella_lee
22. srp 2011

No jsem zvědavá kdo bude další štastnou která oznámí že má pozitivní test🙂)))

bujanda
22. srp 2011

@kd23 Ahoj, jj to máš pravdu....taky mě tyhle zprávy zarazily už i když jsme jim říkali, že se bereme, tak od jeho mámy jsme slyšeli...a to jako musíte? Docela mě tím naštvala...říkám jí, proč bychom museli, jsme spolu 11 let tak už je trochu na čase, neřeknu kdybychom spolu byli 2 měsíce....takže takhle to bude přesně jak říkáš...postupně 😉

alisi001
22. srp 2011

holky díky že ve mě věříte 😀

alisi001
22. srp 2011

ještě jsou předemnou holky
mishule 12
wer2
luci-inka
tak třeba se poštěstilo u nich 😀

kd23
22. srp 2011

@alisi001 No věříme. Jsi taková naše průkopnice !!! 🙂
@miky Záleží, jak moc odvážné chceš 🙂 😉 , krajkové košilky mají ve většině obchodů jako je HM apod, jinak na netu je jich hodně. Stačí do vyhledavače napsat "erotické prádlo" od košilek po různé šňůrečky, které nebudeš vědět jak vlastně zavázat 😀 Já si kdysi objednala, ale už nevím, kde to bylo. Jsem spokojená 🙂 Ale někdo na to třeba není - ale já vřele doporučuji 🙂

mishule12
22. srp 2011

Krásné pondělí všem 🙂 Absolutně po víkendu nestíhám dočíst 🙂 Jsou nějaké novinky prosím? 🙂 Jinak dnes kupuju test a zítra zkusím 🙂

mishule12
22. srp 2011

@miky já jsem si na svatební noc kupovala emanuela.cz 😉

miky
22. srp 2011

@mishule12 , @kd23 - děkuju, juknu na to. Já právě myslela typ na nějaký osvědčený obchod, protože na netu je toho opravdu hafo. Ale už na nějakých stránkách jsem a vybírám a vybírám, to bude pro manžu překvapení 😎

alisi001
22. srp 2011

@mishule12 paráda jen testuj 😀 držím palce at jsou tam // 😉

miky
22. srp 2011

@mishule12 takže je tu krom @alisi001 ještě jedna žhavá kandidátka na dvě čárky, tak to je paráda! Držím moc palce, aby testík byl přímo ukázkově pozitivní 😉

alisi001
22. srp 2011

@miky souhlasím někomu se ty // musí ukázat 😉 přece se všechny nesnažíme nadarmo 😀

miky
22. srp 2011

@alisi001 přesně dyť není možný, že bychom všechny měly tenhle měsíc jenom tréninkový 😀