Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

ili08
24. srp 2011

@mochenkaa tak snad se to ještě nějak upraví..

No nic děvčata,vzbudím manžu z noční a pomažem okoupat na Topolnou toho našeho dravce takže klidně kecejte o sto šest,aspoň se zítra v práci nebudu nudit 😎
Všem hezký dnešní den,papa

mochenkaa
24. srp 2011

@kd23 já zatím odolávám 😀
@ili08 užijte si to

verik19
24. srp 2011

@alisi001 to je mi líto ale září to jistí!!!!! 🙂

kd23
24. srp 2011

Jsem zpět. Venku je fakt na padnutí. Papám salátek a píchá mě v levém vaječníku 😀 😀 😀 Jo a nesmějte se mi!!! 😀 😀 😀

mochenkaa
24. srp 2011

@ili08 prosím tě, dáš mi kontakt na tu tvoji gyndařku? Dozvěděla jsem se, že před ms by měla být sliznice min 8 mm a já mám vesele 4, což je neotěhotnitelné 😠 ☹ a doktor si to napsal, ale i když věděl že se snažíme o mimčo tak to neřešil 😒 a přitom podle různých názorů se na to dává Clostilbegyt nebo jak se to píše. Tak bych chtěla zkusit tu tvoji doktorku

kd23
24. srp 2011

@mochenkaa No to je teda milej doktor! Ještě žes to zjistila teď! To je D....L :-/

mochenkaa
24. srp 2011

@kd23 já na to přišla jak řeším tu svoji rádoby ms, tak asi tak. 😠 a to jsem na něj měla pozitivní ohlas od PA

kd23
24. srp 2011

@mochenkaa A jak se vlastně meří ta sliznice? To slyším poprvé... ☹

mochenkaa
24. srp 2011

@kd23 on mě různě prohmatával a dělal mi i ultrazvuk takže nevím čím přesně se to měří, ale psal si to do počítače že 4 mm. já su teď tak naštvaná..

kd23
24. srp 2011

@mochenkaa Achjo, to mě mrzí ☹ Ale zjistila jsi to teď. Představa, že bys na to přišla až za pár měsíců. ili08 Ti doporučí toho svého Dr. a bude to fajn !!!! 🙂

mochenkaa
24. srp 2011

@kd23 to si taky říkám, že přijít na to po x měsícíh neúspěchu by mě asi trefilo. Ilča říkala, že ta její dr. jí našla něco co jiný doktor ne a začala to řešit tak snad mi s tím pomůže. jinak teda budu intenzivně pít kontryhelový čaj a zkusila bych se k té dr objednat zase před ms ať vím jestli ta sliznice roste

anabella_lee
24. srp 2011

Holky za chvilku mizím z práce tak se mějte moc krásně, jak dorazím od doktora ráno tak si příjdu zase počíst🙂 Bez tak mi dá něco na zavádění a mastičku....tak hlavně at to přestane☹ Užíjte si krásný a až na můj vkus horký letní den🙂

bujanda
24. srp 2011

@kd23 a takže ovu je na cestě... 🙂

kd23
24. srp 2011

@bujanda Teď mě píchá pravý vaječník... ŤUK ŤUK na hlavu!

nemo1985
24. srp 2011

Holky dnes mě obzvlášt pobolívá v podbříšku. prsa trochu nateklá, no uvidíme 😕

bujanda
24. srp 2011

@kd23 no tak to je ono, mě takhle pomalu začne bolet 2 dny před a 3. den je to nejvíc a pak to ustupuje....kdy budeš dělat ty ovu testy?

kd23
24. srp 2011

@bujanda Dneska poprvé. 11DC. Au !!!! To píchá !!! 😲 😲 😲

nemo1985
24. srp 2011

Já jsem 15DC 😉

bujanda
24. srp 2011

@kd23 a bude hůř 😉 ale musíš vydržet....

kd23
24. srp 2011

@bujanda Nestráááááš !!!! 🙂 🙂 🙂 Přestávám pít a v 17:00 dělám testik 🙂

makak32
24. srp 2011

@kd23 příští měsíc kupuju testy a taky budu testovat Ovu. To jsem si říkala že tomu nepodlehnu a testovat budu až tak po půl roce nezdaru. Kura teď vím že tak dlouho to nevydržím. Jsem zvědavá jak ti to dopadne 🙂

kd23
24. srp 2011

@makak32 Díky. Já taky původně nechtěla testovat, ale proč tomu trošku nejít naproti, přeci jen to není nic neobvyklého za co by se měl člověk stydět... 🙂

mochenkaa
24. srp 2011

@kd23 snad ti vyjde hezky pozitivní ovu test ať můžete pracovat 😀

kd23
24. srp 2011

@mochenkaa V tomhle horku ??? No.... 😎 😎 😎

makak32
24. srp 2011

@kd23 přesně tak, já se jen bráním tomu abych se moc nesledovala. Ale co už teď je mi jasné že se sleduju až moc a lepší už to nebude. Taky chci vědět kdy přibližně ovu mám. Kdysi to bylo až kolem 18 DC, ale HA jsem brala skoro 2 roky, tak jsem zvědavá jak je to teď.

miky
24. srp 2011

@mochenkaa si neřekla, že chceš taky nějakou MS nechat pro sebe, tak jsem si z té tvé holt trošku sebrala, no 😀 😀 😀 , ale neboj není jí u mě špatně 😀 😀 . A je to s tou sliznicí pravda, já si říkám, že ten doktor snad není úplně natvrdlej........když mu výsleovně řekneš, že se snažíte o miminko a on by zůstal v klidu......i když doktoři jsou různí a v ráci šetření časem tě poslal spokojeně domů 😠

mochenkaa
24. srp 2011

@kd23 no tak se přemoct 😀 samo se to neudělá 😀

miky
24. srp 2011

v pátek jedu k naším do Č.B., tak chci také vyplenit nějakou lekárnu a nakoupit ovu testy, i když já s mou ovulací kolem 25DC mám času hafec 😀 😀

mochenkaa
24. srp 2011

@miky ale já ju chcu 😀 dřív ten doktor dělal v porodnici tak si taky říkám že by mě snad neposlal dom, ale řekl že se mu nelíbí cykly - pravidelnost a délka ms a že pokud nedostanu ms tak mám přijít a zjistíme jestli mám ovu. Menzes jsem dostala hned druhý den a podle mě ovu mám aspoň podle polavého vaječníku a hlenu. Od zítřka budu měřit BT a ode dneška kontryhelový čaj a uvidím co bude ke konci měsíce.

miky
24. srp 2011

@mochenkaa kontryhelový čaj si spousta holek chválí a tou BT jistě nic nezkazíš. Já ještě tuhle někde vyčetla, že cca 3 dny před ovulací by se také měl pít grepový džus - 0,5l ráno a 0,5l večer. Když si představím, že řáno piju 0,5 džusu a 0,5 kontryhelovýho čaje a večer to samé, tak se z toho WC už vůbec nezchnu, protože ze mne bude průtokový ohřívač 😀 😀