Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
21. zář 2011

@ili08 to zvládneš, všechny to zvládnem 😉
už jsi nás našla? na té soukromé?

beta.m
21. zář 2011

mám dotaz, vůbec nevím o tom na MK jsou nějaké soukr diskuze 😅 ale to už pak asi nebudete chodit sem že? Tak kdyžtak prosím o přidání, přece jenom mi došlo že si to tady může číst leckdo a to bych nerada 😖

ili08
21. zář 2011

@kucirlib řešení to sice má ale stejně!navíc mi to všechno ještě komplikuje ta endoška ☹

modrouckeocko
21. zář 2011

@petulka35 Jo jo já bych taky chtěla holčičku,ale hlavní je že to bude zdravé!!!A co se týče věcí mám na oboje vše.Jen kočárek by se pořídil jiný! 🙂

joeyne
21. zář 2011

Zdravím vás dámy! 🙂 Nevíte, jak se odsud vymazat? Myslím úplně, i se svými starými příspěvky? Stejně to tu teď bude samá soukromá diskuze a mě to bavilo tady s vámi. 😔

esila
21. zář 2011

@joeyne no ked to zistis, tak daj vediet 🙂...pomaly radsej tiez odidem

leni84
21. zář 2011

@mochenkaa Prosím, o přidání do soukromé skupinky "Ukecané snažilky" nebo jak to máte..děkuji..🙂

joeyne
21. zář 2011

@esila Tak příspěvky zůstanou na neomezený čas, ale to zase tak nevadí, stejně jsem sem většinu psala za účelem někomu pomoci se svými zkušenostmi, protože mě to tady taky pomohlo, když jsem byla v koncích a netušila co a jak. Fotky jsem smázla všechny, tak možná si o zrušení musíme zažádat, protože sama to neuděláš. Leda bys byla hodně sprostá a někoho urážela, to tě smáznou automaticky. 😉 Ale to nemáme snad zapotřebí!!! 🙂

esila
21. zář 2011

@joeyne Diky za odpoved, aj tvoje skusenosti a prajem ti, aby ti to tehotenstvo klaplo a vsetko vyslo podla tvojich predstav! Asi sem obcas nakuknem, ale prispievat uz nebudem.

joeyne
21. zář 2011

@esila Děkuji, jsi zlatá! 🙂 Taky ti přeji jen a jen štěstí v těhulkování! 😉 😀

mochenkaa
21. zář 2011

holky valím na pauzu, kolem půl paté jsem zpět 🙂

modrouckeocko
21. zář 2011

Jestli mohu poprosit tez pridat do soukrome skupiny 🙂 ???

markitka
21. zář 2011

Ahoj holkýýýý, já chci taky mezi vás 😀

markitka
21. zář 2011

Tak co, můžu? 😀

kd23
21. zář 2011

@markitka Jasně! Vydrž, zlato, @mochenkaa to založila a může přidávat pouze ona... V 16:30 bude prý zpět..... 🙂

markitka
21. zář 2011

@kd23 Aháááá 😀 No, já už se lekla, že mě nechcete... 😅 Jinak dnes přijela mrcha a jsem 1 DC ☹

kd23
21. zář 2011

@markitka No fuj ☹ ☹ ☹ To mě moc mrzí ☹

ili08
21. zář 2011

@markitka taky no fuj ☹ i když já ti ji závidím,co bych dala za to kdyby přišla ke mě ☹

kd23
21. zář 2011

@ili08 Jo, to je vlastně pravda. My dvě se na ni snad jediný těšíme 😀

ili08
21. zář 2011

@kd23 😀 😉 však ona dojde,musíme v to doufat a věřit že to nebude dlouho trvat 😉

markitka
21. zář 2011

@kd23 To nevadí...🙂 aspoň bude snaženíčko 😀

modrouckeocko
21. zář 2011

Holky az prijde at si nas tam prida vsechny.Jinak vsem drzim palecky aby jim to vyslo a byly jsme vsichni tehu 🙂

verik19
21. zář 2011

Ahojda holky,vy jste fakt drbničky 😀 dočít vás je práce na celý večer. 😀 Se soukromou skupinou souhlasím ale myslím si,že by to měla udělat alisi001 je to taková naše ,,mámá" která hlídá nám DC.Díky ní vím kolikátý DC mám a nemusím nic počítat. 🙂

mochenkaa
21. zář 2011

holky mě to v práci nebaví 😒 navíc nemůžu najít žádnou zajímavou dovolenou..

ili08
21. zář 2011

@modrouckeocko doufám že se neurazíš ale jseš tady s náma teprve ode dneška a v soukromé skupině by měly být asi holky které sem prostě chodily pravidelně už delší čas...

@mochenkaa jsem to podala za tebe 😀

kcvrcekz
21. zář 2011

@mochenkaa No jako já jsem už ráda doma...🙂 A zítra novo..🙂

mochenkaa
21. zář 2011

@kcvrcekz já naštěstí jen dnes a zítra ale zdá se mi to nekonečné

ili08
21. zář 2011

@mochenkaa to vydržíš a budeš myslet na mě-já budu otročit od pátku až do pondělí-jsem z toho děsně free!

kcvrcekz
21. zář 2011

@mochenkaa No tak to já ještě zítra a v pátek a pak dva dny volnááááá a doufaám bez mrchy..🙂

mochenkaa
21. zář 2011

@ili08 to já mám volno heč