Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

hopeful
6. zář 2011

@mihaji ano, znamena to tydny - na krabicce pisou, ze to je od poceti, u doktora se to pocita od 1DC, takze kdyz Ti to tady napise 1-2, oficialne se to pocita, jako bys byla ve tretim az ctvrtem tydnu - teda pry... ja uz jim neverim vubec nic. 🙂

@kd23 - muzes si poridit ten samy test - tam mas tehotenstvi skoro 100%, ale jak mi nekdo rikal, je fakt, ze lide spise sdili negativni recenze. No uvidime. Budu se snazit na to nemyslet, ale to je celkem bez sance. Je fakt, ze nadsena zatim moc nejsem, protoze tomu fakt moc neverim. Nahrava mi fakt jen ten zakon schvalnosti, ktery vam porad predhazuju - vcera, jak me bolelo bricho a ja si rikala, ze je to urcite MS, tak jsem snedla hodne orisku a jeste jsem si na truc dala nejake lekorky, ktere se take moc nemaji... A jeste jsem to zapila kolou. A to jsem pred tim byla dva tydny vzor dokonalosti. Tak ted to mam... 😀

mihaji
6. zář 2011

@hopeful Ono to podle mě taky záleží na tom, kdy máš ovulku. Dr. to podle mě počítá tak, že ovu máš v půlce cyklu, ale když tomu tak není, tak to pak moc nevychází. Mně kdyby to náhodou tento cyklus fakt vyšlo, tak budu úplně přesně vědět, kdy došlo k oplodnění 😀
Taky mě pobolívá břicho, ale začínám mít pocit, že to mám spíš od nervů. Ať chci nebo ne, myslím na to, co kdyby.... 🙂

alisi001
6. zář 2011

@mihaji tak to já říct nemůžu 😀

mihaji
6. zář 2011

@alisi001 No to tedy rozhodně né 😀

nemo1985
6. zář 2011

Holky špinění ustává 🙂

alisi001
6. zář 2011

@nemo1985 to je dobře 😉

beta.m
6. zář 2011

Téda pěkně se ty těhulky tady rozrůstaj a všem moc gratuluju, tyjo ženy já už chci taky 😀 Už sem manžoj oznámila kdy máme plodné dny tak aby s tím počítal, a nic nenamítal 😅 Kupodivu jsem tenhle měsíc docela v klidu a řeším to o dost míň než první 2 měsíce kdy to nevyšlo, to sem to obrečela ale teď se cítím v pohodě (zatím), dneska mi navíc přišly těhu testy které by měli případné těhu ukázat cca týden po oplodnění, jakmile se začne tvořit ten HCG.

mihaji
6. zář 2011

@beta.m Ahojky, jaké testy sis koupila?

beta.m
6. zář 2011

mihaji Já si je nekoupila, ségra dělá na pohotovosti tak mi je tam vzala, jmenuje se to BMS BioMedical Systems, nevím jestli se tu dají objednat, ona dělá v Severním Irsku, je to taková ta kazetka.

beta.m
6. zář 2011

@mihaji já už sem ho i v červenci použila měla sem totiž 4 dny zpoždění a byl pozitivní, jenže pak sem to náhle dostala takže se to asi ve mě neudrželo či co

mihaji
6. zář 2011

@beta.m Jo aha, no tak to vůbec neznám. 🙂
To mohla být i chyba toho testu.

beta.m
6. zář 2011

@mihaji To klidně mohl, já už sem ho totiž doma měla 6 let tudíž nemusel ukazovat správně, sem si ho udělala aby mi už neležel ve skříni 🙂 ale Mamatest byl tenkrát negativní

hopeful
6. zář 2011

Jeste me napadlo, ze rok 2011 je vubec dobry rok pro otehotneni - 2 na zacatku a jeste II na konci.

kd23
6. zář 2011

@hopeful Ty už hledáš znamení všude, co, ty pověrčivko 🙂 🙂 🙂

beta.m
6. zář 2011

@hopeful zajímavá teorie, kéž by to tak fungovalo 😎 ale snad se všechny dočkáme!

mochenkaa
6. zář 2011

teď jsem se zasmála. Ukazuju M můj graf a ten se začal smát, že to vypadá jako graf v traidingu 😀 a že s ním můžu jít na burzu 😀 jinak to vypadá takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...

mochenkaa
6. zář 2011

jinak vítám nově příchozí a gratuluji všem novým nálezům //

kd23
6. zář 2011

@bujanda, viděla jsem vaše nádherné fotky ze svatby, moc moc moc gratuluji, vdaná paní !!! 🙂 Moc vám to slušelo! Prostě nádhera! Je super, že jste si to skvěle užili !!! 🙂

anabella_lee
6. zář 2011

@kd23
@bujanda opravdu krásné fotečky ze svatby, také jsem viděla jakou jsi dala ofutnávku, moc Vám to slušelo opavdu, ještě jednou gratuluju🙂

alisi001
6. zář 2011

@mochenkaa koukám taky pořád skáčeš co 😀 jinak taky mám dneska nárust teploty 😉 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra... 😀 😀

alisi001
6. zář 2011

@kd23 holky a kde jste ty fotky viděli ☹

mihaji
6. zář 2011

@bujanda Taky jsem na fotečky koukala a jsou moc krásné. 🙂

mihaji
6. zář 2011

@alisi001 Na beremku 😉

alisi001
6. zář 2011

@mihaji hodte odkaz 😉

mihaji
6. zář 2011

@alisi001 Máš to v IP 🙂

alisi001
6. zář 2011

díky holky
😉

alisi001
6. zář 2011

@bujanda moc vám to sluší fotky jsou krásný a ted už jen mimi 😉

lucianas
6. zář 2011

@dinulka ... no, snad to nakonec nebude potřeba. držím palečky!!!!

@kcvrcekz .... mrzí mě to, jak to u vás je teď tak složité. ale jak tu psaly holky, všude je to stejné. já to měla podobně. byla jsem požádána o ruku, cca dva měsíce na to, jsem se naštvala opravdu kvůli maličkosti na partnera, až jsem po něm hodila prstýnkem zásnubním (opravdu to byla hloupost a maličkost, kterou raději nebudu zmiňovat, a nevím proč), vydržela jsem nemluvit s ním ale dva tři měsíce. pak se to srovnalo a jsme spolu teď moc šťastní. tak držím palce, aby i u vás to přešlo a byli jste šťastní.
@elvis12 ... ahoj. tak že by ovulka? držím palce na "zadělávání". ... jj, je toho tu od rána už plno. taky nevím, zda to dočtu, s malým. je teď před monitorem, a já nic nevidím. píšu z paměti, ale na dočítání to není. možná, až usne. 😉

elvis12
6. zář 2011

@lucianas no uvidíme, jestli to byla ovu... každopádně, včera jeden pokus, zítra bude další, takže spermie jsou tam připravené na útok 😀