Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

pajulevrtule
22. srp 2011

Ahojda, prosim vas kdo se tady tak hezky stara o ten prehled🙂 Chtela bych je upravit udaje🙂jsem tu asi nedopatrenim 2 x jsem tu jako pajulevrtule a pajule - mam v tech uctech nejaky gulas🙂 tak pajuli asi vynechame a budu sem chodit pod pajulivrtuli, takze dnes 19 DC, beru femibion a chystam se pít kontryhelový čaj🙂je mi 29 a jsem Pavla. pa pa a hezky den🙂

kd23
22. srp 2011

@pajulevrtule Ahoj, jasně 🙂
To je hezky napsané 🙂

mishule12.................. 39DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 34 DC
luci_inka......................33 DC
stares...........................32DC(listovka)
zandi78........................31 DC
mochenkaa.................29 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................... 26DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................25DC (listovka)
leni84.......................... 25DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 24 DC
tumik.............................24 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................23 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............22DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 21 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................21 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 20C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................20 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................19 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajulevrtule .................19DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................18 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 17 DC (listovka)
martinan4 ................... 14 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 14 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................13 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
verik19.......................... 11 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 10 DC
galigula .........................10DC
helousek1......................10DC
kd23............................... 9 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................8 DC
veveruska0504..............7 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
carrynka..........................4DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................3 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................3 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................1 DC (listovka).................... ILONA 28 let
alisi001..................... .??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
angels_woman....... ...?? DC
meea............................?? DC

alisi001
22. srp 2011

@kd23 díky za pomoc 😀

hankamamka
22. srp 2011

@kd23 sa mi práve nezdá také zlé ... že len jeden skok, no

kd23
22. srp 2011

@hankamamka NO já to spíš pochopila, že cykly měla od nového roku krátké a to se mu nelíbilo. Třeba už nebude mít žádné cykly a bude // HAPPY 🙂

nemo1985
22. srp 2011

Ahojky holky mohu se přidat?

Snažíme se o druhý mimi, první měsíc. Mám chlapečka, kterému budou na Vánoce 3.roky

Příli bychom si ted holčičku, ale hlavní je, aby mimi bylo zdravé o to pohlaví zase tolik nejde
Jsem týden po ms. Ovu byl měla ted od 19.8. mít, dnes mě ráno nějak pobolívalo v podbříšku a trochu nalitá prsa mam.

pajulevrtule
22. srp 2011

🙂 děkuji za poopravení,tak příště to opravím sama nechtěla jsem alisi 001 lézt do zelí🙂

kd23
22. srp 2011

Holky, teda je neskutečný vedro. 🙂 Kam jste všechny utekly? Někam k vodě, že jo? 🙂 Začínám taky trošku magořet. Hrozně se pozoruju 😀 Zrovna přemýšlím nad příznaky OVU a hádejte, co dnes 9 DC cítím? Popolívá mě v podbřišku - co já si všechno nevsugeruju 😀 😀 😀 To mám asi z toho neskutečnýho horka, který mělo přijt o pár měsíců dřív, ne? 🙂

nemo1985
22. srp 2011

Já jsem 13 DC a mám pobolívání v podbříšku 😉

kd23
22. srp 2011

@nemo1985 Ahoj vítej, přidávám tě do tabulky 🙂
No já to mám spíš vsugerované 🙂 Jinak držím palce, ať pořídíte Lukáškovi brzo sestřičku. 🙂

mishule12.................. 39DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 34 DC
luci_inka......................33 DC
stares...........................32DC(listovka)
zandi78........................31 DC
mochenkaa.................29 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................... 26DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................25DC (listovka)
leni84.......................... 25DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 24 DC
tumik.............................24 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................23 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............22DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 21 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................21 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 20C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................20 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................19 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajulevrtule .................19DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................18 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 17 DC (listovka)
martinan4 ................... 14 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 14 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................13 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................13 DC.........................................................................................................PETRA 26
verik19.......................... 11 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 10 DC
galigula .........................10DC
helousek1......................10DC
kd23............................... 9 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................8 DC
veveruska0504..............7 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
carrynka..........................4DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................3 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................3 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................1 DC (listovka).................... ILONA 28 let
alisi001..................... .??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
angels_woman....... ...?? DC
meea............................?? DC

alisi001
22. srp 2011

@pajulevrtule nikomu do zelí nelezeš 😀 mě to nevadí je to stránka všech 😉

hankamamka
22. srp 2011

@kd23 @nemo1985 ja mám MS a tiež ma pobolieva :D ale vám VELMI prajem, nech vás pobolieva len tehotkovky, nie inak!

lucik1986
22. srp 2011

ahoj snazilky 🙂 uf zase jsme musela dočítat 🙂 já se vždycky tak těším, že tady budu číst samé dobré zprávy 🙂 tak o to víc se budu těšit zítra 🙂

hanulik88
22. srp 2011

@bujanda ahoj, je mi líto, že to tento měsíc nevyšlo, ale představ si, že jsem na tebe myslela a pořád si říkala, kdy se tady ukážeš, abys dala vědět co nového 🙂

fouckova
22. srp 2011

@lucik1986 🙂
Ahoj Holky! Tak vás zrdavím.S manželem se celé lét snažíme o mimčo. Raději bych měla holčičku a dala jí jméno Nelinka,ale manža aby prý nebyl jediný chlap chce kluka Vítka.Snad se to povede.Když se to narodí zdravé,je mi to vlastně jedno 😀 😀 Dneska jsme byli s holkama na hradě a malá Natálka si rozbila koleno a u nás doma ji štípla do brady vosa 😖 😒 Těším se na vaše zítřejší novinky a všem vám držím palečky!

mahonia
22. srp 2011

Ahoj holky, tak u nás nic nového, podle BT zatím ani nebyla ovu....tak ještě týden počkám a pak k doktorovi, ach jo 😒
snad se ostatním daří líp

alisi001
22. srp 2011

@mahonia vydrž ja měla ovulku až 29 DC 😉 ona se ti taky někde toulá já už s ní taky nepočítala nechala jsem si dát vyvolávačku a ona ta potvora došla hned druhy den na to ted čekám jestli se dostaví MS ale nemusela by 😀

miky
22. srp 2011

@alisi001 prosím tě, ty se rovnou přepiš do tabulky pro těhulky. Přeci do třetice všeho dobrého 😉
@mahonia já tenhle cyklus měla ovulku taky až 26DC, takže s vyvolávačkou ještě počkej

stares
22. srp 2011

Dobrý večer,
aktualizuji údaje. Dnes jsem 5DC. Díky.

alisi001
22. srp 2011

mishule12.................. 39DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 34 DC
luci_inka......................33 DC
zandi78........................31 DC
mochenkaa.................29 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................... 26DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................25DC (listovka)
leni84.......................... 25DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 24 DC
tumik.............................24 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................23 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............22DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 21 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................21 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 20C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................20 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................19 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajulevrtule .................19DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................18 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 17 DC (listovka)
martinan4 ................... 14 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 14 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................13 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................13 DC.........................................................................................................PETRA 26
verik19.......................... 11 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 10 DC
galigula .........................10DC
helousek1......................10DC
kd23............................... 9 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................8 DC
veveruska0504..............7 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................5DC(listovka)
carrynka..........................4DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................3 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................3 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................1 DC (listovka).................... ILONA 28 let
alisi001..................... .??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
angels_woman....... ...?? DC
meea............................?? DC

mishule12
22. srp 2011

@miky já jsem to měla též na doporučení z beremese.cz, ale mají tam hezké věci, ne moc drahé, takové akorát 🙂 akorát jsem se musela trochu odvážit 😀

mishule12
22. srp 2011

@alisi001 děkuji, jen nevím co si počnu, jestli tam budou // 😀 😀

alisi001
23. srp 2011

@mishule12 no budeš štastná 😀 co jiného 😉

alisi001
23. srp 2011

mishule12.................. 40DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 35 DC
luci_inka......................34DC
zandi78........................32 DC
mochenkaa.................30 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................... 27DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................26DC (listovka)
leni84.......................... 26DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 25 DC
tumik.............................25 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................24 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............23DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 22 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................22 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 21C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................21 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................20 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 20DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajulevrtule .................20DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................19 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 18 DC (listovka)
martinan4 ................... 15 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 15 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................14 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................14DC.........................................................................................................PETRA 26
verik19.......................... 12 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 11 DC
galigula .........................11DC
helousek1......................11DC
kd23............................... .10 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................9DC
veveruska0504..............8 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................6DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................6DC(listovka)
carrynka..........................5DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................4 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................4 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................2 DC (listovka).................... ILONA 28 let
alisi001..................... .??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
angels_woman....... ...?? DC
meea............................?? DC

alisi001
23. srp 2011

dobré ráno dnes takto 🙂 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra... 🙂

alisi001
23. srp 2011

@miky tak zase trošku špiním tak snad to nebude nic špatného 😉 jako MS to nepočítám a teplota je pořad vysoko

makak32
23. srp 2011

Dobré ráno 🙂

alisi001
23. srp 2011

@makak32 dobré ránko i tobě 😀

anabella_lee
23. srp 2011

Dobré ráno🙂 dneska bude zase pařák jako blázen...to tak někam k vodě jak sedět v kanclu☹
Už se těším až tady budu číst jen a jen dobré zprávy🙂
Včera mi tak manža naznačil že tulinkování dle kalendáře se mu moc nelíbí☹ A to je teprve první měsíc snažení, kdyby to bylo na něm tak je to tak jednou max. dvakrát za týden, to bychom se toho cvrčka nedočkaly nikdy 😒 ☹ Tak nevím zda se mám na to vykašlat a nesledovat to.....uvidíme další měsíc...

anabella_lee
23. srp 2011

Jak je to u vás? Jak snáší váš partner vše kolem tvoření nádherných stvořeníček? 🙂
U nás to není až tak hrozný že by nespolupracoval, ale není to ono no i já to pociťuji☹ Ale jinak to asi nejde☹