Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

makak32
24. srp 2011

@mihaji taky si říkám, alespoň je hezké počasí 🙂 o nic vážného nejde, nebavka je vesměs kvůli prkotinám o to víc mě to vytáčí 😠

mihaji
24. srp 2011

@makak32 Já si právě říkám, že mě tohle počasí asi zabije 😀 , nemám ráda pařáky. Bude to asi všude stejné, taky se většinou zhádáme kvůli blbosti. 😒

fouckova
24. srp 2011

Holky vy toho teda nakecáte za jeden den! 😀

@alisi001 Máš v tom opravdu přehled 🙂 😉 😀 😎

blazu
24. srp 2011

dobré ránko holky, včera jsem tu nebyla a nestačím do dočítat 🙂
@bujanda : budeš nádherná nevěsta, moc ti to sluší. Hlavně si ten den pořádně užij, protože staršně rychle uteče
@alisi001: škoda, že to nevyšlo....vypadalo to tak nadějně...ale září to jistí ;)

bujanda
24. srp 2011

@blazu moc děkuju 🙂 doufám, že se budu líbit i ženichovi 🙂 už se těším!

kammka
24. srp 2011

teda jak to tu čtu, tak jsem si vzpomněla na jeden vtip:
Anglický lord po svatební noci: drahá, doufám, že jste otěhotněla, nerad bych tyto směšné pohyby opakoval... :-/

mihaji
24. srp 2011

@bujanda Taky musím pochválit. Šaty jsou krásné a budeš nádherná nevěsta. Ženichovi určitě "spadne čelist" 😉

mihaji
24. srp 2011

@kammka No tak to nemá chybu 😀

kammka
24. srp 2011

že bych se teda taky zapsala na startovací listinu??? Kamila, 35, 18DC, kyselina listová 😀

bujanda
24. srp 2011

@mihaji jéé, to se tak pěkně čte holky, to jsem ráda 🙂 děkuju moc.....

anabella_lee
24. srp 2011

@mihaji Jojo to moc dobře znám a chápu.-) Nesmí se nic mluvit o plodných dnech před manželem, a prostě nějak to celé zninscenovat aby to nebral jako povinnost, ale když se člověk snaží a i pak na to reagule: lásko prominň dneska ne....tak pak fakt babo raď 😀 Jsem si tak v duchu říkala, kdybych si toho jeho kamaráda mohla půjčit a jeho by to neobtěžovalo, tak bych ho potom zase vrátila 😀 No uvidíme další měsíc, teď mě navštivila mykóza☹ tak to musím vyléčet☹ Dlouho jsem jí neměla, podařilo se mi jí zbavit, ale co nejím HA tak mi příjde že to svoje tělíčko vůbec nepoznávám....

mihaji
24. srp 2011

@anabella_lee No, to by bylo nejjednodušší řešení. Já jenom nechápu, že chlapi dítko taky chtějí, ale už jim jaksi nedochází, že to není jen tak. Mykózy jsou mrchy, tak ať je brzy fuč. Já jsem bez HA už několik let, protože mi dělala zle a občas mě taky něco postihne. Bereš nějakou prevenci?

nemo1985
24. srp 2011

dobre ranko.
ted jsem do prace dorazila, strašné usmo je opětv podbříšku mě stále pobolívá a mám teplotu 37,5návaly nějaképrsa mám nějaká citlivá, dnes v noci 3x na wc, a trochu se mi i bradavky zvětšili 😉

martinan4
24. srp 2011

@anabella_lee @mihaji Tak nad "zapůjčením" kamaráda už jsem taky přemýšlela 😀

Myslím, že je to i tím, že jako nemají představu o tom, co to jsou plodné/neplodné dny... že si myslí, že spolu prostě budeme spát bez ochrany a ono to nějak dopadne... v tomto směru už jsem udělala jistou osvětu a je to o něco lepší 🙂 Stejně je to šílený, většinou chlapi uhánějí ženský, ale v tomhle období je to úplně naopak 🙂

alisi001
24. srp 2011

mishule12.................. 41DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 36 DC
luci_inka......................35DC
zandi78........................33 DC
mochenkaa.................31 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
ninucha........................31 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 28DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................27DC (listovka)
leni84.......................... 27DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 26 DC
tumik.............................26 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................25 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............24DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 23DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................23 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 22C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................22 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................21 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 21DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajulevrtule .................21DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................20 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 19 DC (listovka)
kammka.........................18 DC................................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 16 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 16 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................15 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................15DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................14 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 13 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 12 DC
galigula .........................12DC
helousek1......................12DC
kd23............................... .11 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
hopeful............................11 DC(listovka)...............................................................................................30 let
sarinkac..........................10DC
veveruska0504..............9DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................7DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................7DC(listovka)
carrynka..........................6DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................5 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................5 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................3 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................3 DC
alisi001..................... ..... 2DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
angels_woman....... ...?? DC

alisi001
24. srp 2011

pardon ještě oprava 😀 mishule12.................. 41DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 36 DC
luci_inka......................35DC
zandi78........................33 DC
mochenkaa.................31 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
ninucha........................31 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 28DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................27DC (listovka)
leni84.......................... 27DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 26 DC
tumik.............................26 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................25 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............24DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 23DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................23 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 22C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................22 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................21 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 21DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajulevrtule .................21DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................20 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 19 DC (listovka)
kammka.........................18 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 16 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 16 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................15 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................15DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................14 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 13 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 12 DC
galigula .........................12DC
helousek1......................12DC
kd23............................... .11 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
hopeful............................11 DC(listovka)...............................................................................................30 let
sarinkac..........................10DC
veveruska0504..............9DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................7DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................7DC(listovka)
carrynka..........................6DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................5 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................5 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................3 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................3 DC
alisi001..................... ..... 2DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
angels_woman....... ...?? DC

mihaji
24. srp 2011

@martinan4 No já zjišťuju, že manžel opravdu představu tedy neměl a už vůbec asi netušil, že to plodné období je tak krátké. My spolu spíme bez ochrany už docela dlouho, akorát to vždycky vycházelo mimo plodné dny a nejdřív si taky dával pozor, když jsme ještě dítko nechtěli. Upřímně řečeno, ani já netušila jaká je to věda, než jsem se o to začala opravdu zajímat 😒 😀 , jen jsem myslela, že si to "plození" víc užijeme, ne že ho budu muset ještě "znásilňovat". 😒

stares
24. srp 2011

Dobré ráno, přidávám do tabulky jméno a věk: Mirka, 27 let. Pěkný den. M.

blazu
24. srp 2011

@bujanda určitě budeš, bude z tebe nadšený !!!! 🙂

alisi001
24. srp 2011

mishule12.................. 41DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 36 DC
luci_inka......................35DC
zandi78........................33 DC
mochenkaa.................31 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
ninucha........................31 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 28DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................27DC (listovka)
leni84.......................... 27DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 26 DC
tumik.............................26 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................25 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............24DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 23DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................23 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 22C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................22 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................21 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 21DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajulevrtule .................21DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................20 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 19 DC (listovka)
kammka.........................18 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 16 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 16 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................15 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................15DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................14 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 13 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 12 DC
galigula .........................12DC
helousek1......................12DC
kd23............................... .11 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
hopeful............................11 DC(listovka)...............................................................................................30 let
sarinkac..........................10DC
veveruska0504..............9DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................7DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................7DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................6DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................5 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................5 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................3 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................3 DC
alisi001..................... ..... 2DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
angels_woman....... ...?? DC

carrynka
24. srp 2011

@alisi001 koukam, ze jsi zase zpatky dole v tabulce :(((

carrynka
24. srp 2011

@mihaji ten tvuj posledni prispevek je jako kdybych ho psala ja :D Mame to uplne stejne...taky nas nenapadlo ze to budeme nakonec jeste tak "uhanet" ...ale co uz, snad se zadari...

mihaji
24. srp 2011

@carrynka Já jsem dnes upřímně ráda, že jsem zavítala do téhle diskuse. Měla jsem depky z toho, jak to u nás probíhá a docela se mi ulevilo, že v tom nejsem sama. I když ten problém to samozřejmě neřeší. Snad se s tím všechny nějak popereme a nakanec se zadaří 🙂

martinan4
24. srp 2011

@mihaji Já si taky myslela, že je to "jednodušší" 🙂 Ale co naděláme, holt děti chceme oba, tak se oba taky musíme snažit, že? 🙂

carrynka
24. srp 2011

@mihaji určitě jo...mně trochu mrzí, že jsme prošvihli to období hned po vysazení HA, pač jak tak poslouchám, všechyn skoro otěhotněly hned jak vysadily... a my jsme si rikali, ze vysadim driv, aby se telo ocistilo od hormonu a az budem opravdu chtit tak budem "pripraveni"... a ono to nejde...

mihaji
24. srp 2011

@martinan4 Taky si myslím. Jen škoda, že je to pro chlapa takové problematičtější 😒, ale což, nějak se s tím popereme.
@carrynka Tak to jsme taky "prošvihli", i když z jiného důvodu. Ale nenaděláme nic. Snad to nějak půjde.

alisi001
24. srp 2011

@carrynka bohužel ano MS se rozjela i při teplotě 37 a tuhle teplotu už mám 4 den jinak dneska bych byla 6 DPO ☹

carrynka
24. srp 2011

@alisi001 to je mi lito... snad bude dalsi mesic uspesnejsi...ja si jdu poprve v zivote koupit OVU testy, nikdy jsem je nezkousela tak jsem zvedava...

kd23
24. srp 2011

Ahoj holky, tak jsem vás zase přelouskala a vítám nové snažilky i @hopeful, která píše hrozně hezké, vtipné a výstižné příspěvky !!! Koukala jsem, že nežije v čechách, tak se těším, jestli nám poví, jaké je tam lékařství...
Jinak já jsem taky netušila, že plodné dny jsou jen 12-24 hodin, i když spermie vydrží cca 3 dny...

kd23
24. srp 2011

@carrynka Mě čeká dneska po práci první OVU test v životě... Premiééééra. Tak jsem zvědavá. 🙂
@bujanda Šatičky jsou nádherné! Já bych se taky hned vdávala znovu! Moc moc ti to sluší a ženich bude koukat!!! Vlastně nejen ženich. 🙂