Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

gaudi
10. říj 2011

@barbulinka1 ahojky, ja vysadila v srpnu a byla jsem na tom taky tak. Jak to vypada tak ani ted, druhy mesic, ejste nejsem tehotna a zas to same, presne jak popisujes. To bude normalni... nebo jestli nejsi jista, udelej si test a uvidis jestli jsi tehotna nebo ne...

@tynka89 @kudelkabudouci @niky3 a ostatnim stastnym budoucim maminkam moc gratuluju a jeste vic zavidim🙂 jen at vsechno klapne a vy i s detima budete v poradku🙂

barbulinka1
10. říj 2011

@gaudi ahojka, moc děkuju, no jako bradavky mě bolej pořád ted začali i ze strany, výtok přetrvává a přidala se hnusná zácpa, tak se asi tělo čistí od hormonů :( na test je brzo, jsem 23 DC a moc tomu nevěřim, takže uvidíme , kdy vubec přijde mrcha :( :( :( Takže zase máš citlivé bradavky atd. ? to je hrůza co..

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
niky3
11. říj 2011

Děkuji moc... volala jsem k Dr. a mám se dostavit až 2.11. na potvrzení... :( to je hrozná doba. To čekání je nesnesitelný. Říkám si, či si nemám zajít do lékárny a nekoupit si nějaký vitamíny nebo to mám nechat být a počkat až na doktora co mi řekne..? Díky. Třeba to špinění je jen že se ti to uhnízďuje a nedostaneš to...

likvicka
11. říj 2011

Ahojky holky, tak se kvám teda přidávám, jestli to nevadí. 😉 S manžou se snažíme taky od září. ovu jsem měla 30.9.-4.10. a test bych si měla udělat 14.10. tak jsem moc moc zvědavá jestli to vyjde. Ale myslím, že asi ne, jelikož se snažíme 1 měsíc 😖

niky3
11. říj 2011

@gaudi děkuji moc, jen mám strach, aby to neodešlo s MS... :( jak to mám nepravidelný, tak nevím kdy to má být. Jediné co vím na 100% je, že dnešní testovací čárka byla silnější než z neděle a vylítla do 5s. Člověku se honí 1000 otázek, co udělat proto, aby se to udrželo a bylo vše v pohodě. K dr. jdu až 2.11. :(

gaudi
11. říj 2011

@likvicka vizej do klubu. do patku je dlouha doba, sem moc zvedava jak ti test dopadne🙂 si rikam ze sem mela ovu hodne podobne s tebou, jen asi o 2 dny driv nebo tak nejak... no a dneska nebo zitra bych mela dostat MS. Blbe mi je teda poradne. Cely den zaludek jak na vode a kazdou chvili si jen rikam kdy se zvratim. Ty dny pred teda prozivam hodne neprijemne...☹ mas taky nejaky priznaky ze by mela MS prijit nebo to vypada spis na klid a kdo vi co ti v patek ukaze test?
@niky3 jeje prosim moc nestresuj. Zatim to vypada vsechno dobre a krasne a pokud se citis dobre tak e vsechno v naprostym poradku. Neni duvod si v hlave premylat nejaky hororovy scenare. kdybych taky mela cekat az do 2.11. asi bych taky rozkousala monitor skrz hledani po vsech moznych a nemoznych informacich, ale vsak i to utece a pak muzes cekat dalsich 8 mesicu🙂 to bude vsechno v poradku, uvidis🙂
@barbulinka1 no prece jen uz jen 4 dny, uvidis jestli to prejde s MS nebo prijde prekvapeni🙂 mas doma uz nejaky test pripraveny? ja si pres internet koupila hromadny baleni 10 no a ted sem na sluzebce a samozrejme sem si zadny sebou nevzala... jojo, jak by rekl muj tata - sem uplne genitalni a to od prirozeni😉

gaudi
11. říj 2011

hm, tak si rikam a ptam se: holky co uz mate dve carky - jak jste to rekly partnerovi? jak reagoval? komu ste to jinymu uz rekly? a jak? a jaka byla reakce?

barbulinka1
11. říj 2011

@gaudi ahojka, genitální od prirození, to mě dostalo 😀 😀 😀 no test mám doma v šuplíku u postele, ale myslim, že tam bude ještě hooodně dlouho ležet :( bolí mě břicho, uplně tak, jako bych měla dostat mrchu, takže zítra čekám, že dorazí :( :( ale docela brzo 24 DC, tak uvidíme, jestli se rozjede :(no hold si ještě počkáme a posnažíme 😀 i když nevim kdy, protože manžel je pořád v prdeli 😀 jezdí na montáže a že by si stopl letadlo zrovna když manželka zavolá, že má ovulaci nehrozí 😀

gaudi
11. říj 2011

@barbulinka1 🙂 no mi rikej. Bohuzel u nas je to zrovna tak, ze kdyz nejsem v haji ja, tak je muj chlap... takze tech moznosti ted taky neni zrovna moc... musim rict, ze s tim jak se dnes citim uz si preju aby mrcha konecne prisla. Ne jen ze mi je blbe a citim se mizerne do toho sem byla dneska konfrontovana se trema naprosto neschopnyma panima sekretarkama a to behem jednoho dne. Fakt problem kdyz se na nekoho potrebujes spolehnout a pak kapnes na nekoho takovyho... po jednom telefonatu dneska sem vztala od stolu a obchazela sem 5x cele patro nasi firmy abych to rozdychala.... ale dost stezovani o praci. Ted sem v hotelu a je klid🙂

barbulinka1
11. říj 2011

@gaudi ale zase se řiká, že když se člověk trefí a ty mršky u chlapa jsou déle uchované vy pytlíčku, tak pak lépe a ryhleji vklouznou a člověk se pak diví, že to vyšlo 😀takže to nevidím tak černě a věřim, že se " někdy" trefíme 😀 no taky mi není nejlíp, břicho jede jak blázen a žaludek na vodě, taky už si přeju aby přišla, i když nepřeju vlastně 😀 kez by nepřišla už vubec 🙂 No je to radost ta práce, já jsem učitelka v mateřský škole, takže občas rozdejchávám, co ty dnešní děcka dokážou vymyslet za kraviny 😀

gaudi
11. říj 2011

@barbulinka1 mas pravdu mas pravdu🙂 jen a nechodi a me je pristich 9 mesicu blbe🙂
no a ucitelka v matersky sem chtela byt taky, no nakonec to vyhrala stavarna... sem uznala ze jako pani ucitelka jedno na jakem stupni, bych byla hrozne zla a co je horsi, nedokazala bych doma vypnout. jak to zvladas ty? a chtelas bys pak svyho dbka mit u sebe ve skolce, nebo radsi ne?

barbulinka1
11. říj 2011

@gaudi Tak přesně, at je nám radši blbě 9 měsíců než tedka jeden týden 😀 je to krasny povolání a naplnuje mě..miluju ty děti, když se smějou, když si pamatujou, co jim povídám, když hrajeme hry, děláme hlouposti, když mi řikaj, at nechodim domů a když říkaj paní učitejko, já vás mám lád 🙂 ale na druhou stranu jsou dny, kdy bych je přetrhla a už vím proč jsou prázdniny, ne pro děti, ale pro učitelky 😀 určitě bych pak chtěla mít díťátko u sebe, ale v jiné třídě, ale ve stejné školce a doufám, že mi ho pak vezmou třeba i dřív, abych se co nejdřiv mohla vrátit do práce 🙂 jeee, kež by to už bylo a ja chodila do školky s bříškem 😀

gaudi
11. říj 2011

@barbulinka1 no to bude sranda🙂 tim vlastne vezmes spoutsu premysleni nad odpovedi vsem rodicum tvojich skolkovych deti - tady nosim detatko a az se za 2 roky vratim, bude tu chodit do skolky s vami🙂
verim ze je to krasny a naplnujici povolani, no taky verim ze sem az moc velky nervak na to, abych to ja zvladala. Nelituju svojeho rozhodnuti... kazdy by se mel sam najit🙂
jinak ja si spis delam hlavu z toho byt v praci tehotna a kdy to rict ostatnim a tak...

gaudi
11. říj 2011

@barbulinka1 nic, tu na dalnym vychode uz jen 10 a rano brzo stavam. Pro dnesek se loucim a treba zas zitra popiseme🙂 pekny vecer a klidny zaludek preji😉

barbulinka1
11. říj 2011

@gaudi no my určitě až to jednou vyjde, to řekneme až po všech testech, dřív ne, kdyby to náhodou nevyšlo, tak nehci slyšet nějaký lítostivý řeči atd. atd., takže i v práci až tak ten 13 týden, možná vedoucí to řeknu dřív, aby mě nezatěžovala 😀 😀 taky se chystám do pelechu, at mam sílu na ty smráďátka 🙂 tak hezkou dobrou noc a děkuji za pokec a zítra se tu třebas potkáme 🙂

niky3
11. říj 2011

@gaudi díky moc za podporu... No, já jak si tady pročítala ty diskuze a holky psaly, že si koupily víc testů, tak jsem si koupila 4 😀 ale mám už poslední proužek, tak to nechám být.. max. to zkusím třeba v pátek. A další si už nekoupím - slibuji :D No, už asi 3 dny se budím brzo (a to jsem spáč) a nemůžu pak usnout. V práci se mi pak chce hrozně spát a občas mám pocit na zvracení. Dneska mi ustala i taková tupá bolest v prsou, ale zase se ozývá podbřišek - ne pravidelně, ale občas. A když jsem před chvílí vylejzala z vany, tak mi pěkně v něm píchlo. Musím na to přestat myslet a najít si nějakou zábavu... Jinak co se týká těch dvou //. Tak já to před čtvrt rokem řekla manželovi -měl hroznou radost a pak z toho sešlo. Tak tomu už nevěří. Řekne, že tomu nerozumí a dokud to nebude potvrzený od dr., tak nevěří na nějaký dvě //.

likvicka
12. říj 2011

@gaudi no já myslím že těhotná asi nebudu, jelikož bych měla MS dostat 14.10. a dneska jsem začala špinit ☹ tak to asi nevyjde. ale nicméně pokud v pátek nebudu mít MS tak si test udělám. Mě je celkem dobře akorát se cítím nafouklá.

barbulinka1
12. říj 2011

@gaudi Ahojka, tak hlásím, 1 DC po 25 dnech :( nějak brzo, ale je to první bez HA, tak jsem ráda, že mi tělo funguje jak má a cykly budu mít asi kratší 🙂 zatim docela pohoda, břicho se občas ozve, ale čekala jsem to horší 😀 co ty jak se cítíš ? 🙂

gaudi
12. říj 2011

@niky3 jeje tys byla uz jednou tehotna? a ve kterym tydnu z toho seslo? jak ste to zvladli?
@likvicka no uvidime v patek, jak pises tak to na tento mesic asi moc nevypada, co?
@barbulinka1 no ale to me mrzi, fakt sem doufala ze stejne jak vcera sme psali - bude nam blbe pristich 9 mesicu😉

no ja to mela dostat vcera a nic. Vsechny me obvykle a (ne prilis) oblibene priznaky PMS se dostavili, i kdyz teda trosku pozdeji. Ale nevadi. Vcera mi bylo fakt blbe. Dneska uz je lip, dokonce sem mohla i neco snist. No MS porad nikde. Tak sem si koupila test a rano bych si ho chtela udelat. No sem zvedava co bude...

barbulinka1
12. říj 2011

@gaudi No co, je to první mrcha bez hormonů, tak jsem za ni i docela ráda 🙂 🙂 jen mě udivujou ty prsa, nikdy mě nebolely a ted je to fakt mazec bradavky citlivy jak blázen, to jsem nikdy nezažila, doufám, že to po MS přestane 😀jeee, tak to budu držet pěstě a doufám, že tam ty dvě čárky budou, musíš dát vědět, hned ráno 😀 budu nervozní za tebe 😀 😀

gaudi
12. říj 2011

@barbulinka1 no mi rikej. Myslim ze budu mit dnes dlouhou noc... em si samozrejme dnes vsude na netu hledala priznaky tehotenstvi jeste pred vysazenim MS a nojo, sedi to. Ale jak se vsude pise, tak sou vesmes stejny jako PMS, takze to muze znamenat cokoliv. Treba jen mrcha prijde pozdeji...
ale musim rict ze bych mela ohromnou radost. Uz proto ze bych si to jeste tyden nechala pro sebe a az pristi patek to rekla chlapovi - bude mit narozeniny, tak by dostal poradny darek🙂
ale tak nejak se hrozne moc tesim a planuju a jeste nic nevim. Fakt bych mela prestat...

barbulinka1
12. říj 2011

@gaudi Když ono to hrozně svádí co ? všechno hledat, pročítat, plánovat...taky to dělám a přestanu, celej měsíc se na nic ani nepodívám 😀 hmmm, to určitě 😀jeee, doufám, že to vyjde, to by byl úžasnej dárek k narozeninám 🙂 a kolik dní máš zpoždění ? cyklus máš 28 dní ? ježiš já jsem nervozní za tebe,musíš mi tu nechat ráno zprávu 🙂

niky3
12. říj 2011

@gaudi to bylo asi před 4 měsíci. Vyšel mi pozitivní test (ale nejsem si tak jistá s těma čárkama - jestli nenaběhly až po limitu. Vim, že jedna byla trochu silnější, ale jestli to bylo až za limit) a já to brala, že jsem v tom... no a jak mám tu nepravidelnou MS, tak jsem to brala od 28 dne, celá šťastná jsem to říkala manžílkovi. Bylo vidět jak je šťastnej. No a pak jsem začla špinit a trochu krvácet, tak jsem letěla k dr. a řekl, že tam nic není a normálně jsem pak měla MS. Pak jsem trpěla na výtoky, no, tak jsme to zkoušeli zase teďkom, ale hlídám ten limit a ta čárka naběhla max. do 5s a silná skoro jak kontrolní. No a jelikož manžel byl docela z toho smutnej, tak teď prostě tomu nevěří. Mě pobolívá na pravé straně podbřišku, prsa mám nafouklý, ale mám hroznej strach, abych to ještě nedostala. Jednou jsem to dostala po 33 DC - což má být ted v pátek. Modlim se, aby se nic neobjevilo a 2.11. se potvrdil u dr. malej prcek.

gaudi
12. říj 2011

@barbulinka1 jasne ze necham. a to je tezky rict jaky mam cyklus. ja brala cerazette a nemela sem zadny cyklus 5 let. S tim ze kdyz mam cerveny dny tak je mi pekne blbe, sem to vlastne uvitala a byla sem moc spokojena. No kdyz sem vysadila, tak sem za 3 tydny dostala prvni MS, to bylo vlastne jen 20 dni. Hlasilo se to ale vic jak tyden predem. Fuj☹ pred dvema tydnama se mi zas neco hlasilo, predpokladam ze to byla ovu. To trvalo taky tyden. A zrovna v ty dobe sem byla doma, takze to by snad mohlo vyjit... no a ted nic. Jestli predpokladam, ze bych mela byt pravidelna, mela sem to dostat vcera. Vcera nic, dneska nic. 2 dny spozdeni. To by zitra na testu uz neco byt mohlo, kdyby opravdu...

likvicka
12. říj 2011

@gaudi no tak je to asi uplně straceno, zacala jsem špinit a to docela silně. 😢 má vůbec ceniü dělat si TT? jsme tak smutná, tak moc bychom miminko chtěli, ale snažímne se první měsíc, tak že to asi nic neznamená, že? 😒

gaudi
12. říj 2011

@niky3 tyjo, no je mozny zes byla tehotna a ze to s MS odeslo. Jak sem cetla a i se bavila s kamoskama, tak je to vceku normalni a stava se to casto, takze kdo vi. Ted kdyz je ta carka silnejsi tak to treba klapne. Ale teda cekat jeste 3 tydny je dost brutalni. Ja myslela ze k doktorovi se muze zajit hned, aby ti to potvrdil podle krve a pak teda v 6tym tydnu se podivat, jestli se nejaka bublinka vyvyji...
mas dobryho doktora? si spokojena? a manzovi si to teda uz rekla? nedivim se ze je trochu zdrzenlivej, vsak ono to prejde jak neco bude videt na ultrazvuku🙂

barbulinka1
12. říj 2011

@gaudi Jo takhle 🙂 no 2 dny zpoždění, to by už tam nějaká čárečka mohla být 🙂 🙂 moc Ti to přeju a doufám, že ji tam ráno najdeš 🙂 a jak dlouho se snažíte ? 🙂

gaudi
12. říj 2011

@likvicka asi bych si test nedelala. Vsak uvidis jestli se rozjede opravdu i MS na plno... jestli ne, tak by to cenu melo. A prvni mesic by to bylo moc krasny kdyby se to povedlo🙂 taky sem si prala🙂

gaudi
12. říj 2011

@barbulinka1 no vsak taky teprve 2hy mesic...