Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
1. zář 2011

@kcvrcekz budeš se divit ale nemáš 😀 zase je to moje 😀 😀 asi to nepujde na tvuj graf se dostanu ale na kalendař ne a jsi ted teda v tom zelenem okénku

alisi001
1. zář 2011

@kd23 třeba se ti ted ovu trošku opozdí a MS taky

kcvrcekz
1. zář 2011

@alisi001 To je divný...Asi to jde tedy jen na grafy a ne na kalendáře...Hm hm hmmmmm.No každopádně díky...Zkusím jak budu v zeleném test a uvdíme zda to tak je vychízí to na 9.9..:-D

dilemma
1. zář 2011

@alisi001
@hankamamka holky?:D ja vubec nevim ocem mluvite 😝 😀

tynka89
1. zář 2011

@alisi001- ahojky...tak jmenuju se Kristyna a potrebovala bych nejdrive vysvetlit jak to tu mate zavedeny a ty zkratky vase 😀 DC je snad den cyklu tusim ?...zatim to nejak extra nepocitam,snazim se na to co nejmene myslet 🙂

tynka89
1. zář 2011

Jinak MS cekam nejpozdeji do 10 dnu,co neberu HA, tak prichazeji jak se jim chce 🙄

mochenkaa
1. zář 2011

hrozně mi blbne pc tak vás dočtu až večer 🙂
jinak já takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...

alisi001
1. zář 2011

@tynka89 ahoj ano DC je den cyklu MS je menzes hned jak ti příjde MS tak se přihlaš a dám tě do tabulky 😀

tynka89
1. zář 2011

@alisi001 dekuji moc....jinak potom bych byla rada ,kdyby jste mi pomohli si taky vest ten graf 🙂 pocitat si den ovu a tak.....ono je to asi urcite k necemu dobre to vedet 🙂....

hankamamka
1. zář 2011

@mochenkaa som zvedavá, či ti zajtra porastie ešte

kd23
1. zář 2011

No holky, ta je tak sladká. Děsná závist 🙂 🙂 🙂

ninucha
1. zář 2011

ahojky všem,

@dilemma nevím jak ostatní holky z vršku tabulky s vysokým DC, ale mohu psát za sebe. Sice jsem dnes 39DC (pokud se nepletu 🙂, každý den se to mění 🙂 🙂 🙂, kdo si to má pamatovat 🙂 ), ale stále vše při starém, test vybělený jak luxusní bílé prádlo, MS nikde. Jsem ale rozhodnuta netrápit se tíma a užít si víkend. Zítra odjíždim na víkend na moravu a pokud se nic nezmění, tak v pondělí zkusím lékařku. Uvidíme. Kdyby se náhodou něco změnilo, tak si samozřejmě tajemství pro sebe nenechám, ale bohužel.

ili08
1. zář 2011

@kd23 jak píšeš,já být tebou na se na ty testy vykašlu a zbytečně se nestresuju 😉 a uděláš si vždycky když si budeš myslet že by ovulka mohla být...

@dilemma já chci taky bacil,na mě jsi ještě neprskla 😀

dilemma
1. zář 2011

@ninucha dobra zeno tak doufam ze po krasnem a uvolnujcim vykendu uz konecne nam hodis nejake to info budeme stale drzet palce🙂

hopeful
1. zář 2011

Teda holky, clovek rano vstane, uvari si Granko a vy vyplodite skoro ctyri stranky! Snad je to tim casovym posunem, jinak si to nedokazu vysvetlit 🙂
Musim se naucit odepisovat hned, rikam si: "doctu a napisu to najednou" a po ctyrech strankach vim houby.

@kd23 ja jsem mela o vikendu osmitydenni mimco... taky milacek. Nastesti prileti na svatbu, tak mam miminko na klin pro stesti. (Kam me ta moje povercivost jednou dovede. 😀 )

Minuly tyden jsem prosla kalendar jmen na netu (vzdycky tak jednou za dva roky me to chytne a prehodnotim) a nestacila jsem zirat, co se tam objevuje - nedavno jsem listovala tistenym kalendarem a zarazilo me, ze jsou u kazdeho dne dve jmena, tak koukam na seznam na konci a tam to teda jelo - Leokádie, Lukáška, Tomáška, Vlk...
Lukaska a Tomaska musi byt asi pro ty tatinky, kteri by neprenesli pres srdce, kdyby se dite nejmenovalo po nich a pak se jim narodi holcicka. 😀 My teda mame take rodinne jmeno, ale nastesti jen prostredni, tak to preziju. Kdyz uz to maji tri generace, tak kdyz budu moct, nepokazim jim to.

Jsem na sebe pristi tyden zvedava - jsem 23-25 dni, takze napeti. Snad na me taky doskocilo trochu bacilu od @dilemma 🙂

Take si myslim, ze v tabulce musi byt nejake neaktivni snazilky, ktere nenahlasily tehotenstvi nebo novy cyklus... prece tu nemuze byt takove procento dlouhych cyklu.

@baibies Vitej "doma" zakladatelko! 😀

dilemma
1. zář 2011

@ili08 ale urcite uz jou ale posilam dalsi aby se to pojistilo 😅
Tfuuuuuuj, tfuuuuuujjj....... a jeste jednou tfuuuj 😝

dilemma
1. zář 2011

@hopeful no ja si myslim ze stoprocentne dorazil🙂 tfuj tfuj tfuuj 😝 a nebud nervozni nechej to plavat kdyz to nejmine cekas tak se dari🙂

kd23
1. zář 2011

@ili08 Moc díky. Máš pravdu. Kašlu na OVU testy a budu testovat jen když bude hlen, protože v podbřišku mě píchá už asi 5 dní ☹
@dilemma Taky mi přijde, že tu máme nějaké neaktivní snažilky ☹ Myslím, že až budou mít 100DC, tak je můžeme vyřadit 😀 😀 😀 😀 😀 @alisi001 a nebo jim napsat interní poštu, jak jsou na tom ??? ☹ Takhle je to docela depresivní, jak se nic neděje 🙂
@hopeful No my máme o den skoro stejný cyklus 🙂 Jinak pověrčivá jsem taky. Z toho si nic nedělej. Dneska byla Viky pořád u mě a to tu bylo 5 ženských-tak si říkám.... NENÍ TO ZNAMENÍ ? 🙂 😀 😀 😀 😀 Myslím, že nás @dilemma poplivala dostatečně a moc jí za to všechny DĚKUJEME !!! @dilemma - kam ti můžeme poslat případné reklamace ? 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

ili08
1. zář 2011

@kcvrcekz držím palce ať se dá přítel dohromady a už tě moc nezlobí🙂 Na ten film jsem slyšela samé dobré ohlasy tak možná taky zajdeme 😉

dilemma
1. zář 2011

@kd23 presne tak muj nazor ze by se s tim melo neco udelat:D chatam z toho stavy:D kazdym dnem cekam ktera se ke mne prida abych nebyl tak sama samotinka:D dobry napad jim napsat vzkaz🙂

kcvrcekz
1. zář 2011

@ili08 Jee děkuji no snad se zamyslí..🙂 Jinak jako je to dobrý film, zasměješ se u toho a je to ze života..😀 Až neskutečně někdy..🙂

dilemma
1. zář 2011

@kd23 no a jeste sem zapomnela reklamace neberu:D mohl byt nakazeny bacil:D do tech ja nevidin 😖 ale ne holky ja verim ze uz se neco stane citim to v kostech ze nektera se stane vytoutzenou tehulkou jen nevim ktera:( 😠 do toho take nevidim 😝 😅

kd23
1. zář 2011

@dilemma poprosíme @alisi001 , jestli se toho ujme, abysme si nepředávali vzkazy, kdo to pak upraví v tabulce. Prosím, prosím, prosíme.... ☹ 😕
O @mishule12 víme, ale od tumika nahoru nic netušíme? ☹ Je to tak?
wer2........................... 44DC
luci_inka.....................43DC
zandi78.......................41DC
ninucha.......................39DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
esila.............................35DC (listovka)
tumik............................34DC................................................................................................MARTINA 28 let

dilemma
1. zář 2011

@kd23 neboj @alisi001 je machr a da tabulku zase dohormady jak ma byt a budeme vedet na cem sme ja ji verim🙂

ili08
1. zář 2011

@kd23 ještě ninucha dneska psala ..je to o pár příspěvků výše 😉

ninucha
1. zář 2011

já jak už jsem dnes psala, vše při starém, 39DC platí 😝

ili08
1. zář 2011

@ninucha 😉

kd23
1. zář 2011

@ninucha A jo. Moc moc se omlouvám !!! Teď mi to doblesklo. 🙂 Jsem jen pořád z té dopolední dětské návštěvy na měkko 🙂 Pardon 🙂

ninucha
1. zář 2011

@kd23 není důvod se omlovat 🙂 a tvé rozpoložení naprosto chápu 😅 😅 😅

alisi001
1. zář 2011

ok holky jdu na to budu psat do IP 😉