Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
12. zář 2011

@kd23 ať žije HA 😀 já vědět co vím teď tak si ty prášky nikdy nenechám napsat 😒

hankamamka
12. zář 2011

@kd23 chápem, že ťa to štve ... aj mňa by, som hrozne netrpezlivá, hlavne, keď mám pocit, že niečo nefunguje ...achjo, musíme len čakať ... držím ti palce, velmo! 🙂

kd23
12. zář 2011

@mochenkaa Tak to s tebou naprosto souhlasím! Už ji fakt nechci.... Fuj! Teď se z toho budu dávat dokupy bůhví jak dlouho... ☹ Akorát jsme za 14 dní měli jet do Rakouska na dovolenou a já se chtěla vrátit ve třech... No jo, fakt už si nic plánovat nebudu. ☹ Počkám týden a pak půjdu na vyvolávačku ☹ A akorát to vyjde, že to dostanu v té nejnevhodnější chvíli ☹

hankamamka
12. zář 2011

@kd23 hlavne neboj ... ja viem, ľahko sa to hovorí, ale ja som sa minulý týždeň tak vystresovala, že som MS dostala o týždeň neskor!

mochenkaa
12. zář 2011

@kd23 hlavu vzhůru 😉 Třeba ovu byla a tobě ji testy nezachytily (mám správně i/y? 😅 )
já jsem ráda, že jsem HA vysadila už před 2,5 rokem a ělo mělo čas se dát aspoň trochu do pořádku

verik19
12. zář 2011

Holky je normální,když od ovulace do MS mě bolel podbříšek? 😠 Máte to taky někdo?

dilemma
12. zář 2011

Ahoooooj holky mojeeeee🙂

Tak co je neco noveho nejake nove drby prihodilo se nekomu neco za tu dobu co jsem tady nebyla???🙂
ja vas tak nejak nestihnu vubec docit protoze za tri dny ste toho tak moccc naklebetily ze mi z toho hlava jde kolem:D a dneska sjme tu opet jen na skok protoze zase mam moooc prace sakra:(

mochenkaa
12. zář 2011

@dilemma hoj 😀 hopeful to nevyšlo a // zeslábly, kd23 furt nemá ovu, alisi001 opět skáče graf 😒 a to je asi vše. Snad jsem na něco / někoho nezapomněla.

kd23
12. zář 2011

@hankamamka Má cenu si dneska ještě udělat OVU test? Bylo mi zle v sobotu a v neděli....

mochenkaa
12. zář 2011

@kd23 moc bych se na něj už nespoléhala pokud je ti dnes OK.

alisi001
12. zář 2011

@kd23 ale co za zkoušku nic nedáš třeba se ti tam ještě něco ukáže 😉 když jsi celou dobu měla negat. testy

kd23
12. zář 2011

@mochenkaa - pravda, dneska už je mi jen divně, ale testy jak píše @alisi001 ještě zkusím... akorát pořád nevím, kdy mám čekat tu blbou MS ☹

kd23
12. zář 2011

Jinak mě pořád bolí podbřišek jako bych to měla, ale nic... ☹ Jak se na to zaměřím, tak mě akorát rozbolí hlava ☹ Tohle si fakt nemůžu přivolat psychikou, ne? Jsem zralá si dát polštář na bříško a jít si lehnout do postele... ☹

mochenkaa
12. zář 2011

@kd23 pokud můžeš tak si lehni.

kd23
12. zář 2011

@mochenkaa Nemůžu. 🙂 Jsem v práci ☹ Ale nejradši bych šla domů ☹

hankamamka
12. zář 2011

@kd23 ovu test vyskusaj a uvidis, ja som mala ovu minulu nedelu a este v pondelok som mala (naozaj) pozitivny test, takze nieco by vidiet byt mohlo ... drzim palce!

mochenkaa
12. zář 2011

@kd23 to naštve ☹ já si už nepamatuju jak mi bylo, ale před ms jsem vždy trpěla. Snad to budeš mít lepší 😉

mischako
12. zář 2011

tak že je mi pořád špatně, moje ms má už celých 85minut spoždění 😀 (myšleno ve srandě, ale je fakt, že když sem brala HA, tak sem ji vždycky dostala mezi 9-10 😀 ) a mám 9,5 příznaku z 10 deseti příznaků těhotenství (bolí mě jen 1prso 🙂 )..... tudíž sem hrozně nabuzená, že sem v tom, což znamená, že na 99,9procent těhotná nejsem..... takže si pro test nejdu, protože dokud se neotestuju, nemám jistotu a ještě pořád si to můžu aspoň myslet 😀

mochenkaa
12. zář 2011

@mischako první měsíc snažení? Já takto blbla minulý měsíc, že jsem viděla na sobě uplně všechno 😀

mischako
12. zář 2011

@mochenkaa jo první, proto je mi jasný, že nejsem..... že bych byla schopná se napasovat do všech příznakůl i kdyby to byla modrá ruka 😀

ninucha
12. zář 2011

Krásné pondělní poledne vám všem přeji. Než vás začnu dočítat (a že to je na dlouho), tak vás poinformuji o svých novinkách. Rozhodla jsem se, že zkusim to nové zaměstnání, po pátečnim dopise od zdrav. pojišťovny, že od dubna neplatim pojištění neni už ani o čem přemýšlet. Tak ani nevim, jak teď pokračovat ve snažení,aby se náhodou nepoštěstilo ve zkušební době, vůbec nevim, jak se k tomu staví zákonník.
Navštívila jsem i svého gyn. lékaře a jsem objednaná na pátek, tak snad už budu konečně chytřejší a budu vědět co dál, protože to hrůzostrašné čílo už mě děsí.
Tak krásný den, já jdu číst.

hankamamka
12. zář 2011

@mischako Ha ha. Tak to poznám!

kd23
12. zář 2011

@mischako Tak to je pěkně napsané 🙂 Já hlásím, že u mě ani jedno citlivé prso. Jen ten podbřišek pořád pobolívá ☹ A hlava mě bolí a chce se mi spát 🙂

mochenkaa
12. zář 2011

@mischako taky tak 😀 teď jsem po ovu a snažím se se nekontrolovat, ale moc mi to nejde 😅

@ninucha dobře jsi udělala 😉

mischako
12. zář 2011

@kd23 jo no mě se chce taky pořád spát

@mochenkaa no já sem od začátku vůbec ani nepočítala, že to výjde dřív než za rok, když mi začalo být špatně, myslela sem, že je to tím, že neberu prášky a tělo se s tím vyrovnává, že to sedí i na těhu sem přišla až pak, ale sedí tp i na ms a kdo ví na co ještě jo taky na ovulaci, takže teoreticky by ty příznaky mohla mít ženská vkuse 😀...... já to beru stylem bude tak bude, nebude tak nebude.....

mochenkaa
12. zář 2011

@mischako to se snažím to tak brát, ale radši bych hned 😀

markitka
12. zář 2011

@ninucha Taky jsem ve zkušební době a snažíme se 😀
@kd23 Mě bolí brsa obě už několik dní..

stares
12. zář 2011

Tak TT negativní, tak teď už čekám jen na tu mrchu 😠 😠 😠 😠

alisi001
12. zář 2011

@stares to není možný tak krásnej ukázkovej graf ☹

mahonia
12. zář 2011

@mischako Tak koukám, že všude je to stejné 😀 taky jsem si první měsíc, že to vyšlo..... ale taky nic. Teď jsem pro jistotu zašla za doktorem, uklidnil mě, napsal nějaký vitamín a prášky na malou cystu na vaječníku a za měsíc jdu za ním znova.....