Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
2. zář 2011

já dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/mochenkaa/gr...

jako domácí zvířátka máme 3 kočky (2 holky a 1 kluka) jsou to pouze posteláci takže ven ne - jen kocour občas jezdí na návštěvy, ale po návratu domů si jde umýt packy jako pes. Taky pořád od budoucí tchýně poslouchám co uděláme s kočkama až otěhotním, no co by, nic 😀

byt máme malinký 2+1 cca 50 metrů, ale na jaro chceme kupovat větší, buď 3+1 nebo 4+1 to ještě uvidíme jak by byla velká ta 3+1

tynka89
2. zář 2011

Ahoj holky,pomalu prichazim na to,ze bych tu mela drepet od rana do vecera ,abych vas stihala docitat 😀 jinak ohledne pejsku....mame doma taky chlupaty miminko 4 mesicni,ale reknu vam,to je cert 😖 ale co jsem chtela to mam 😀 sveho jsem dosahla,nemam cas premyslet nad jmenama a na netu si prohlizet kocarky a tak ruzne 😀....za mesic se stehujeme z naseho 1+1 konecne do 2+1+L...takze to budou myslenky taky nekde jinde ...huraa 😀 ....pridavam fotky toho naseho pacholka 🙂

hankamamka
2. zář 2011

ahojky! ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/370e84 vobec tomu nerozumiem :(

inak @alisi001 aj mne je dnes nejako zle, ako keby som vcera pila do rana, zaludok na vode a to som 12DC

alisi001
2. zář 2011

@stares to vubec nevadí koukám že ty se trefíš do ovu podle kalendáře tak v tom případě ti to zeleně neukáže 😀 tak že bud v klidu 😉

alisi001
2. zář 2011

@tynka89 ten je krásnej to je bišonek ?

alisi001
2. zář 2011

tak já asi vím proč je mi špatně 🙂 to bude tím že místo těhu bacilu od dilemma na mě skočil jinej bacil 😀

kvokinek
2. zář 2011

Ahoj holky, jestli se Vám nedaří, jakos e nedařilo nám, tak Vám třeba pomůže můj příspěvek:
Než se nám podařilo poprvé, snažili jsme se 4 měsíce, pak už jsem to nevydržela a začala jsem pátrat, co by tak mohlo dopomoct k otěhotnění. Objednala jsem Eregmu, já ji brala do ovulace a manžel dál, ale ani nemusel, hned ten první měsíc se zadařilo! Ještě jsem chodila na injekce agolutinu, ale to už dřív, než jsem pořídila Eregmu.
Tento rok v dubnu jsme se začali snažit o druhé mimi a až do srpna nic, tak jsem opět objednala Eregmu, zase jsme ji brali jen první měsíc, já tedy jen 15 dní do ovu a dneska si dělám test a je opět pozitivní 🙂) A chodím opět na ten agolutin, ale to už 3. měsíc.
Takže jestli to není náhoda, tak to pomáhá ženám na dozrávání vajíčka a mužům na zkvalitnění spermatu.
Ještě podotknu, že jsem byla v lednu na operaci štítné žlázy, tak je možné, že se třeba nedařilo delší dobu kvůli tomu, ale já v tu Eregmu prostě věřím 🙂
Hodně štěstí všem!

mochenkaa
2. zář 2011

tak já teda taky pošlu fotku aspoň jednoho našeho čičáka. Malá je nevyfotitelná a velké mám jen samé rozmazané tak aspoň fotku kocoura 😀 a ano, fakt je tak velký, ano, uši má jako rys a ne, nekouše 😀 snad jsem odpověděla na všechny běžné otázky 😀

tynka89
2. zář 2011

@alisi001 bisonek to neni ...to je tibetsky terier se sousedem 😀 😀 😀

tynka89
2. zář 2011

@mochenkaa 😲 😲 neuveritelny ....krasnej mazel 🙂....kolik ma kg ?? 😀

stares
2. zář 2011

@alisi001 Tak teď tomu už nerozumím vůbec🙂, ale díky!.M.

alisi001
2. zář 2011

@mochenkaa pane bože to je pořádnej mazlík kolik toho sežere 😀 😀

luciesofi
2. zář 2011

@mochenkaa Teda ten je úžasnej! To je mainskej mývalí??? Já mám taky kočičku..jen jednu, ale ma stěží přes 3 kila..🙂 Ale chlupatá a ušatá je dost..🙂

kcvrcekz
2. zář 2011

@mochenkaa Ty jo ...ten tvůj kočičák je větší jak náš bafan...Hustý...😀

alisi001
2. zář 2011

@stares no neboj ovulku máš normálně to světlé označuje ovulku podle MS a kalendáře jak ti ji vypočítá sám kalendář poku by jsi měla ovu třeba až 17 DC tak by se ti to zbarvilo do zelena ta zelená zase značí ovu podle teploty 🙂 tak že je to vše OK

alisi001
2. zář 2011

@mochenkaa ani moji bafani nejsou tak velcí je teda pravda že buldoček má nějakejch 15 kg a druhá necelé 3 kg ale tak velcí nejsou asi bych se bála že mě sežere 😀 😀

kammka
2. zář 2011

@mochenkaa šmarjá to je mainskej mývalák, že jo???to byl můj sen, než mi došlo, že tady na vsi by mi ho asi při první příležitosti nějakej myslivec picnul jako škodnou...nebo možná taky ne, tady jsou rozumní a kdybych jim řekla, že tu máme v lese rysa..akorát oni nejsou žádní pitomci.. ten dlouhej ocas bych jim asi nevysvětlila.. a asi by mi ani nevěřili, že to nechytá bažanty a koroptve a že to nejde po mladých srnčatech, kterých mmch v našich lesích rapidně ubylo díky tý příšerný řepce...

kammka
2. zář 2011

@kcvrcekz mám zcela běžnýho kocoura a je taky větší než moje 6+,5kg vážící pidi jezevčice.. 😀 ale milujou se velmi 😀

kammka
2. zář 2011

@kvokinek díky za info..kolik to stojí ta věc???

kcvrcekz
2. zář 2011

TAk přidávám našeho dravce...😀 Stoji zrovna na 700-900 let staré lípě..😀

kcvrcekz
2. zář 2011

@kammka To je teda pecka....😀 naše má 3,60 a říkám si že už je dost macatá..😀

kd23
2. zář 2011

Ahoj holky 🙂 Všem přeji pěkný pátek... Teda dneska jste mi dali... abych vás dočetla... ufff.
Bohužel fotku zvířátka neukážu, protože manžel je alergik. Přála bych si kočku a velkého psa, bohužel ☹
Byli jsme v podnájmu 2kk a koupili byt 3+1, 72m a předělali ho na 3kk, takže obývák s kuchyní má asi 35m 🙂
Takže po roce už byt hotový a teď něco do toho pokojíčku, že? 🙂
Dneska ráno manžel odjel, tak snad ta moje zatoulaná ovulace nedorazí zrovna, když bude týden pryč ☹

alisi001
2. zář 2011

@kcvrcekz pěknej mazlík 😉 jinak naši měli taky kocoura a ten měl 7 kg a byl to teda macek ale né zase tak velkej 😀 jinak kočky máme na dvoře loni jsme jich tu měli 17 chodili k nám i od sousedů a když se mrouskali tak se nedalo ani spát 😀 ale do bytu raději psa než kočku aspon u mě když vidím u kámošky jak má potrhanou sedačku tak jsem ráda že to doma nemám

alisi001
2. zář 2011

@kd23 ahoj budu držet pěsti aby dorazila až se ti vrátí manža 😉

alisi001
2. zář 2011
luciesofi
2. zář 2011

No my se teď stěhujeme do 2+1, taky tak trochu počítám s tím, že nějakou dobu budeme mít obývák s kuchyní a pak snad konečně koupíme něco většího ..🙂

kcvrcekz
2. zář 2011

@kd23 jj taky se přidávám budu držet pěstičky ať to dojde akorád až se vrátí..🙂

martinan4
2. zář 2011

Ahoj holky, krásné ráno... koukám, že jste od miminek plynule přešly ke zvířátkům 🙂 Já mám doma kočičku, ačkoli alergik 🙂 Dlouho se mnou dokonce spala v posteli, ale nějak mi to nic nedělalo, prostě jsem si na ní zvykla 🙂 Pak mi ale dělali testy na alergii, pan doktor řekl, že jestli nechci mít astma, tak určitě se mnou spát nesmí... Obrečely jsme to obě dvě - já teda asi víc, ale povolili mi jí nechat si jí. Jinak je to kočička venkovní, každou chvilku přinese myšku, někdy i živou, tak se s ní rozhodně nenudíme.. obrázek je zde 🙂 http://www.beremese.cz/fotoblog/martinan4/album...

kcvrcekz
2. zář 2011

@alisi001 No jako někdy mi příjde, že tak veeeliké kočky jsou už šelmy..😀 Ta naše slečna je bojácná jak něco(tedy pokud nemá u sebe ještě jednoho bafana, pak je to hrdinka největší), bojí se i normálně velké kočky co mají rodiče od mladýho...🙂 Ale taky raději do bytu psa než kočku...Nějak mi příjde, že ti bafáci jsou takoví víc mazlivý, kóče toto nemají ty se mazlí jen když ony sami mají náladu..😀

martinan4
2. zář 2011

@mochenkaa Kocour je nádhernej 🙂 Sousedi na chalupě ho taky mají a nutno dodat, že od té doby se v okolí rodí zásadně jeho koťata 🙂