Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kammka
8. zář 2011

@alisi001 jako test?? holky já to nefotím, já jak jsem zdravotník, tak to beru jako kontaminovaný materiál.. a navíc není pochyb, jsou tam dvě, i na tom prvním testu..i když tam je to jenom duch.

miky
8. zář 2011

holky vy jste některá z Černošic u Prahy?

mihaji
8. zář 2011

@kcvrcekz Tak to je tedy fakt hňup, který ti za to nestojí. Snaž se co nejvíc zabavit, třeba s kamarádkama, udělej si něčím radost a užívej svobody. Vím, že to je těžké, ale zasloužíš si trochu radosti. 😉

markitka
8. zář 2011

@kammka Velká gratulace! 😉 Já chci taky 😀

stares
8. zář 2011

@alisi001 Tý jo, ten byl fakt moc pěknej. Mrzí mě, že to nakonec nedopadlo, ale krásný. Držím pěstě ať to dopadne tento měsíc.

kcvrcekz
8. zář 2011

@mihaji To já vím...ALe nějak jsem teď raději sama....Nemám sílu na nic...

mihaji
8. zář 2011

@markitka Tak ten myslím chodil do áčka. Jsi s ním nějak zpřízněná?
@miky No, taky jsem se navnadila, takže jsem trošku zklamaná, ale zase jsem se snažila držet při zemi, tak nemůžu říct, že bych MS nečekala. Spíš jsem jen doufala.

alisi001
8. zář 2011

@kammka tak potom pisni a já tě přepíšu do těhulek 😉

mihaji
8. zář 2011

@miky Nepleteš si to s těmi Černčicemi, jak jsme se bavily s markitkou? Jinak v Černošicích mám kamarádku. Jsi odtamtud?

kcvrcekz
8. zář 2011

@markitka Děkuji moc...🙂 jsi hodná

stares
8. zář 2011

@miky Díky, už ale začínám malinko na dotek cítit prsa, takže to vypadá na mrchu 😠
no a možná jsem taky dost obražená z 3denního školení na sebeobranu 😲

mihaji
8. zář 2011

@kcvrcekz Chápu, ale to přejde, neboj. Chce to jenom čas 😉

miky
8. zář 2011

@mihaji nene nejsem od tamtud, ale jedna maminka, která měla chlapečka také v Motole na onkologii je odtamtud 😉

markitka
8. zář 2011

@mihaji Přes dva roky jsem s ním chodila 🙂
@kcvrcekz Vím, jaké to je..to pravé štěstí přijde.. 😉
@stares Taky je cítím, ale školení na sebeobranu jsem neměla.. 😀

miky
8. zář 2011

@stares když jsem byla těhu s Baruškou, tak můj jediný těhotenský příznak bylo to, že jsem měla citlivá prsá a to dost, bolelo mě i nošení podprsenky, takže podle mě i tohle je nadějný příznaj 😉

mihaji
8. zář 2011

@miky No jo, vždyť ty jsi vlastně z Příbrami. Já už si to všechno pletu dohromady.
@markitka No jo, tak to je náhodička. 🙂

markitka
8. zář 2011

@mihaji To teda 🙂 Nečekala jsem, že tu je nějaký novoměšťák...

miky
8. zář 2011

@mihaji to jsi dobrá, že si tu mojí Příbram pamatuješ (jsem tedy přesně z Březnice což je cca 12km od Příbrami 😉 )

mihaji
8. zář 2011

@markitka No svět je fakt malej 😀. Já jenom zírám, když zjišťuju, kolik lidí z Nováče a okolí je třeba v Praze a třeba je tu i náhodou potkám.
@miky Nebudu machrovat 😀, nepamatuju, nejdřív jsem se ti mrkla na profil a až pak si vzpomněla, že jsi tu o tom mluvila.

alisi001
8. zář 2011

holky a je tu některá z jižní moravy 😢 asi ne co

markitka
8. zář 2011

@mihaji Je 🙂 Já bych v Phe bydlet nemohla, stačily mi 3 roky studia a návštěvy kamarádky 😀

markitka
8. zář 2011

@alisi001 To sice nejsem, ale Jižní M. mám oblíbednou 😀

alisi001
8. zář 2011

@markitka jo a kterou část 😉

mihaji
8. zář 2011

@alisi001 Já myslím, že tu ještě někdo je, ale nemůžu si vzpomenout kdo to je, snad se ti přihlásí.
@markitka Já vždycky prohlašovala, že se z Nováče nehnu a když, tak jedině na Moravu. No a nakonec jsem v Praze skončila. Doufám, ale, že to nebude navěky.

mihaji
8. zář 2011

@alisi001 Taky jižní Moravu miluju. Hlavně Pálavu a děda byl od Kyjova.

miky
8. zář 2011

Zamyšlení

Vodka s ledem poškozuje ledviny,
rum s ledem poškozuje játra,
gin s ledem poškozuje srdce,
whisky s ledem poškozuje mozek.

Je to vůbec možné, že je led tak škodlivý?

markitka
8. zář 2011

@alisi001 Pálavu a Vranovsko 😀
@mihaji Já jsem z vesnice a z té jsem se chtěla hnout 🙂 Z Nováče už se fakt nehnu, to město mám moc ráda a bydlíme v dobré části..Praha je na mě moc velká..nechtěla bych bydlet ani v Hradci K.

alisi001
8. zář 2011

@mihaji a co Vranov nad Dyjí byla tam už někdo 😀

markitka
8. zář 2011

@mihaji To jsme na tom stejně.. 😀

alisi001
8. zář 2011

@markitka super jsi muj člověk 😀 z Vranova pocházím