Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
8. zář 2011

@lucianas No počkej, jestli se vám zadaří, tak budeš za 9 měsíců vstávat hodně brzy a někdy nejenom to. 🙂 😉
Já mizím kolem 17:00. Dneska jsem spací. ☹ To je to počasí.

beta.m
8. zář 2011

@markitka To se asi neznáme, koukala sem na fotku co máš v albu a podle obličeje tě nepoznávám ani tvého manžela. Jmenovala sem se Alžběta Martínková teď sem Malá. Koho si měla za třídní? Já kozla 😅

stares
8. zář 2011

No teď už vlastně z Náchoda🙂

anabella_lee
8. zář 2011

Tak ja holky pomalu mizím, mějte se krásně a zítra🙂

slunickomamina25
8. zář 2011

Ahojky snažilky my se s manželem snažíme už rok o mimi.Moje třetí jeho první.Ted jsem 20 DC uvidíme jak to dopadne.....moc by jsme si přáli aby se to povedlo 🙂

kd23
8. zář 2011

Tak já hlásím pořádnej slejvák....

mochenkaa
8. zář 2011

@slunickomamina25 tak snad to brzo vyjde 😉

@kd23 tady pod mrakem ale ani kapka

slunickomamina25
8. zář 2011

@mochenkaa kéžby už ztrácím naději

mochenkaa
8. zář 2011

@slunickomamina25 a nebyla jsi u dr? ať vás oba pošle na vyšetření jestli je všechno jak má být nebo jestli někde není nějaký problém?

slunickomamina25
8. zář 2011

@mochenkaa no můj muž by nešel bojí se že kdyby zjistil že to je u něj neustál by to.Ale třeba to klaplo ted jen vydržet do testu

miky
8. zář 2011

koukám, že jste řešili FB, tak jestli zakládáme i nějakou drbací skupinu i tam 😀 😀 😀, tak prosím prosím také o přidání Mirka Fürstová 😉

mochenkaa
8. zář 2011

@slunickomamina25 to je blbý že by nešel. Snad se tento měsíc povedlo a když ne tak ho tam nějak dokopej 😀 😉
@miky 😀 jasně, ale tajná. Ať se známí z FB nic nedozví 😉 😎 ne, jen přidání do přátel

slunickomamina25
8. zář 2011

@mochenkaa uvidíme snad to klaplo jen se bojím

mischako
8. zář 2011

už 3 dny mě bolí podbřišek (dost) je mi špatně a bolí mě hlava a pořád běhám na záchod jestli sem to náhodou nedostala, protože mám věčně v gaťkách pocit, že jo a ono nic... každopádně mi ty bolesti připomněli, proč sem začala brát před léty HA... protože sem při každé MS trpěla jak pes, tak doufám, že se to nevrací, když sem ji teď vysadila..

kd23
8. zář 2011

@mischako Ahoj, jak dlouho jsi ji brala? A kolikáty jsi DC? 🙂

kd23
8. zář 2011

@mischako 24, už jsem si to našla....

mochenkaa
8. zář 2011

@mischako to ti ty bolesti začínají brzo.. snad to brzo přestane

jinak mě bolí kříže že snad umřu..

verik19
8. zář 2011

Já za sebe můžu říct, že jsem po listovce přibrala 2,5 kg. 😠

blazu
8. zář 2011

ahoj holčiny, teda vy toho nakecáte za den 🙂 nestíhám dočítat, v práci se na net moc nedostanu...máme tu dnes pěkně hnusně, tak jsem se rozhodla, že vemu muže do kina 🙂

mischako
8. zář 2011

@mochenkaa no jako než sem ji začala brát, to sem musela i zůstat doma, protože mi bylo děsně špatně a měla sem teplotu, ale zase bylo to jen ten jeden první den.... teď to není zas taková hrůza (jako bolí to dost, ale dá se to vydržet) a nemám teplotu, ale jako už 3 dny...no radost no

kd23
8. zář 2011

Já beru listovku 3 měsíce a nepřibrala jsem...

mischako
8. zář 2011

@kd23 no brala sem ji asi 6 let. hned od 15 a vyloženě kvůli té bolestivé MS, protože sem třeba nešla do školy a zůstala doma, bývalo mi špatně, teplota..... tak sem dostala HA a bylo to v poho

ili08
8. zář 2011

@miky tak jsem ti poslala žádost 😉

mischako
8. zář 2011

@mochenkaa no to věřím, to bývá hrozný..... záda celkově jsou dost děs když bolí.....

kd23
8. zář 2011

@mischako Jejda, tak to ti přeji, ať je to jiné než před 6 lety... Lépe řečeno žádné bolesti a rovnu hned //. Třeba se ti tam uhnizďuje něco malého, tak třeba budou za chvíli //. 🙂

mochenkaa
8. zář 2011

@mischako mě musela mamka na základce první den ms vodit domů - omdlívala a blila jsem 😅 . Po HA ja když utne a vydrželo mi to i dlouho po vysazení HA. Posledních 3-5 měsíců už se to zase začíná ozývat ale ne v takové míře, jen potřebuju ležet a dopovat se brufenem.
@verik19 my radši doma nemáme váhu 😉
@blazu na co půjdete?

mischako
8. zář 2011

@mochenkaa taky dobrý..... já se teda ale divám, že mě nebolí prsa, to je jediný na čem jsem tu blížící MS pozorovala, protože mě v nich děsně píchalo a ty jsou zatím v klidu 🙂 a mohly by v něm teda i zůstat......

mochenkaa
8. zář 2011

@mischako snad prsa zůstanou v klidu. Mě před ms bolí jen trošku. Den předem to poznám na 100% a jinak tak 5-6 dní předem mívám chutě na čokoládu (teď to ale nepoznám kvůli té listovce 😖 ). Teda doufám, že to tento měsíc vyjde a ms už nepřijde 🙂

mischako
8. zář 2011

@mochenkaa jo no tak s čokoládou, to sme na tom stejně, normálně sladký nejím ,ale jak se přistihnu s čokoládou v ruce, tak sem jasná 😀, druhý den přijdou prsa a za další 2 MS (teda tak to bylo s práškama, to mi chodila téměř na hodinu přesně, teď ani nevím jak dlouhej bude cyklus ☹

mochenkaa
8. zář 2011

@mischako taky mi ta čokoláda tak funguje 😀 Ale třeba když se budem držet a nedáme si ji tak třeba ta ms ani nepřijde 😀 Co když je spouštěčem ms čokoláda? 😕 😀
já jsem nedávno našla svůj výpis 1DC za posledního 2,5roku bez HA a rozpětí mám 29-44 dní (poslední rok 29-32 dní + tento červenec 38dní) snad to budeš mít ze začátku lepší jak já.