Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
15. srp 2011

@megy velká gratulace. snad to tak jako tobě půjde všem 😉 hlavně ať je zítra hladina hcg zase o kilometr větší 🙂

kd23
15. srp 2011

@mochenkaa Já jsem si taky vždycky přála mimi, už od 18 🙂 Do 30 jsem chtěla mít dvě děti, to už sámo nestihnu 😀. Trošku jsem ustoupila manželovi, nerada bych měla vztah,kdy partnera do něčeho tlačím. Teď je připravený, jsme trošku zajištění než na začátku a dokonce se i těší. Je hezké slyšet druhou polovičku, jako tom taky mluví sama od sebe. 🙂 Věřím, že to čekání mělo své důvody a stálo za to. 🙂

martinan4
15. srp 2011

@mochenkaa No, my jsme to veřejně říct původně nechtěli 🙂 Akorát jsme dělali novomanželský kvíz, kde bylo napsáno, kde bychom nejraději počali mimi. Tak jsme oba nezávisle na sobě řekli, že na svatební cestě a bylo to 🙂

mochenkaa
15. srp 2011

@kd23 taky jsem ustoupila takdoufám, že to čekání za to stálo 🙂
@martinan4 tak to je milé 😵

leni84
15. srp 2011

Ahoj holky, teda vy jste toho dneska nakecaly.. 🙂
@lucik1986 My jsme spolu 3,5 roku a z toho skoro 11 měsíců manželé. Potkali jsme se v nejlepší možné době, proto jsme se vzali celkem rychle (po 2,5 letech vztahu). O dětech jsme se nejdřív bavili v tom duchu, že bychom určitě oba dva první dítě chtěli do manželových 30 let (je o rok starší) s tím, že kdyby přišlo i neplánovaně dřív, tak by nám to vůůůbec nevadilo..🙂 No a dva měsíce po svatbě to nějak samo oboustranně vyplynulo a řekli jsme si, že tomu necháme volný průběh..No a po třech měsících snažení se povedlo..Bohužel se špatným koncem, ale aspoň víme, že nám to jde a doufáme, že teď to dopadne mooooc dobře..🙂 Nedělám si iluze, že by se nám to povedlo hned první měsíc snažení, ale člověk nikdy neví..🙂

stares
15. srp 2011

Ahojky, také se přidávám do debaty 🙂. S manželem jsem 11 let a přes 3 roky manželé.

ili08
15. srp 2011

@megy gratulujůůůůů 🙂

peela
15. srp 2011

Ahoj holky,teda tolik prispevku,gratuluji megy.Prisla z prace a ted bych konecne uz mohla balit,ale vubec se mi dotoho nechce.Uz se tesim za 3 tydny kolik tady bude novych tehulek snad i na me se usmeje stesti

bujanda
15. srp 2011

@megy tak to moc moc gratuluju....no uvidím jak dlouho to vydržím...

hanulik88
15. srp 2011

tak jsem vás zase dočetla apřidám se na chvilku taky do diskuze 🙂
@megy velká gratulace ..

jsem ráda, že je tu tolik příspěvků, jelikož to pozorování sebe mám taky a už nevím, jestli je to normální 🙂..ale jak tak pozoruju, tak nejsem jediná...
myslíte, že to pobolívání v podbříšku, únava, pocit jako před ms...že je to vše normální?

bujanda
15. srp 2011

@mochenkaa ok, tak počkám, buď budu v pondělí testovat a nebo ne...podle toho jak dopadne neděle a MS 🙂

bujanda
15. srp 2011

@hanulik88 podle všeho je to normální příznak nás všech, tak to musí něco znamenat ne? 😀

mishule12
15. srp 2011

@bujanda
@mochenkaa
jéé já jsem 7 DPO ... čili pokud čekáte do neděle, já to zkusím v pondělí 😀

miky
15. srp 2011

@mishule12 jelikož jsme měli ve stejný den ovulku a jsme i stejný DC, tak že bych zkusila také v pondělí 😀 😀

mochenkaa
15. srp 2011

@mishule12 já se zařekla, že až v pondělí, ale nějak netuším jak to vydržím. Přinejhorším donutím doktora v pondělí ať mi vezme krev.
@bujanda to máš fajn že ms by měla přijít v neděli, mě až ve středu.

mochenkaa
15. srp 2011

takže se všechny v pondělí otestujem a to by v tom byl čert aby jsme neměly // 😀
teď vážně, jsem ráda, že je nás víc co to zkusí v pondělí, protože kdybych byla sama tak to určitě zkusím dřív 😅

mishule12
15. srp 2011

@miky jj zkus, když tam nic nebude, dělaly jsme ho moc brzy, jak už tu někdo chytře poznamenal 😀

mishule12
15. srp 2011

@mochenkaa při nejhorším tam budou příští pondělí 🙂

hankamamka
15. srp 2011

ja to nevydržím, neviem, ako mám byť kľudná, chodím asi 100x na záchod, stále sa sledujem, som sa zbláznila, je to oficiálne 😀

bujanda
15. srp 2011

@mishule12 super, tak to už jsme 3 na pondělí

mochenkaa
15. srp 2011

@mishule12 já tak nějak doufám, že by mi to poznal doktor když tam půjdu 14-15 DPO. ale byla by to sranda kdybych se tam objednávala že se začínáme snažit o mimčo a šla bych tam s pozitivním testem 😔 😵

bujanda
15. srp 2011

@mochenkaa tak už asi 4 🙂 holky, doufám, že MS v neděli nepříjde a budu testovat s váma...no ale jen abych to vydržela tak dlouho čekat 🙂

mishule12
15. srp 2011

@bujanda pokud si nezapomenu v práci koupit test, to by mi bylo móóóc podobné 😀

mochenkaa
15. srp 2011

@hankamamka mě už musí mít security plné zuby, chodím na wc co 1,5 hodiny (musím si dávat cedulku že zavírám, takže vím kdy) a mezitím vypiju 1 hrnek vody 😕 jinak se taky hlásím s tím zblázněním

bujanda
15. srp 2011

@mishule12 jj, to já si budu muset taky koupit.....v pondělí až půjdu do práce jestli to teda bude ještě třeba 😀

mishule12
15. srp 2011

@mochenkaa a nepozná to tím ulrazvukem?? To by mohl ne? 🙂 Každopádně by si mu ušetřila přednášku, jak se tím nemáš stresovat, což ani teď vůůůbec neděláš 🙂 🙂

mochenkaa
15. srp 2011

@mishule12 tak to já mám 2 z června kdy se mi uplně záhadně zpozdila pravidelná ms o týden, takže o to je to horší, mám test doma 😒
@bujanda neboj, bude 😉

mishule12
15. srp 2011

@bujanda já myslím, že bude, přeci nás v tom nenecháš 🙂

hankamamka
15. srp 2011

@mochenkaa ja sa veľmi bojím urobiť si tt ... bojím sa, budem sklamaná ☹

mochenkaa
15. srp 2011

@mishule12 nedělám 😀 já si právě myslím, že něco by už poznat mohl a minimálně na krvi už jo. a nebo jsem fakt paranoidní a vymýšlím si