Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
11. zář 2011

@kcvrcekz taky jsem si dneska řekla že teplota je jistějsí jak testy ta klamat nemůže 😀

mochenkaa
11. zář 2011

kolem nás žádní čápi nelítají ☹

lucik1986
11. zář 2011

@mochenkaa u nás taky ne dneska jsem viděla prvního 🙂

alisi001
11. zář 2011

já chci taky čápa a třeba i dva 😉

mochenkaa
11. zář 2011

@lucik1986 tak snad přivolá i mimčo 😉
@alisi001 jeden by stačil 😀 ale budu ráda i za dva 😀 🙂

tynka89
11. zář 2011

Ahojky holky...ted jsem vas trochu zanedbavala,ale po mesici mam doma konecne moji lasku ,tak si ho uzivam...hlavne resime to stehovani a je toho moc...jinak u me se nic nedeje...jen vyhlizim ovu 🙂 zas se ozvu 🙂 mejste se hezky

nini19
11. zář 2011

@kcvrcekz já se asi 15 DEN tehu poblila po ránu..bylo to naposled celé tehu už nic...a strašne se mi zlepšil čuch...vadili mi i gélový nechty-proste mi smrdeli ,museli dolu... 🙂 vtedy jsem si rekla aha..a šla koupit test.. 😀
jinak jsem od začátku vedela,že to bude holka...uplne jsem byla ulítla na růžovou...

Holky u nás taky žadnej čáp...jen labute 😀

lucik1986
11. zář 2011

@mochenkaa noo holky ja bych taky klidne dva. Vzdycky jsem rikala ze ani nahodou a mam 3lete segry dvojcata a da se to zvladnout 🙂 ale je to samozrejme mazec

mochenkaa
11. zář 2011

@lucik1986 já si nejsem jistá nakolik by to rozchodil tatínek 😀 ale nebuďme hamižné, bude mi stačit JEDNO 😀 hlavně ať už je 😵

lucik1986
11. zář 2011

@mochenkaa to každopádně 🙂)

joeyne
11. zář 2011

Budu ráda i za jedno, ale proti dvojčátkům bych taky nic neměla. 😉 Měla jsem 4 folikuly, tak možná...? 😎

mochenkaa
11. zář 2011

@joeyne a kdy to budeš vědět kolik se jich uchytlo?

joeyne
11. zář 2011

Ještě bych se chtěla zeptat, když jsem před otěhotněním asi necelý měsíc cvičila pilátes, jen tak sama doma, jako začátečnice, byla to série stažená z netu, můžu cvičit to samé i teď? Mám 3 kila nahoře, jen nevím, jestli je to po clostilbegytu nebo jsem vážně takový prase?! 😖

joeyne
11. zář 2011

@mochenkaa Nejdřív 27.9. ☹

alisi001
11. zář 2011

@joeyne to přibíráš po listovce a nejsi sama 😀

joeyne
11. zář 2011

@alisi001 Šmánkote, tak to je rychlost! 😲 😲 😲

alisi001
11. zář 2011

@joeyne každej kdo ji bere tak přibral 😀 ani já nejsem vyjímkou 😉

foaji
11. zář 2011

@alisi001 Ženská, na ty ovu testy se vyprdni. Minulý cyklus jsem měla tu druhou čárku o polovinu slabší než kontrolní a ovu 100% byla. Testovala jsem dny před i po ovu a silnější už nebyla. Četla jsem, že někomu se ta hladina LH zvýší jen třeba na 1hodinu a myslím, že testovat každou hodinu je blbost 🙂

alisi001
11. zář 2011

@joeyne každopádně pokud bereš hormony nebo listovku tak tloustneš z toho ale až otěhu tak budeš tloustnout taky 😀

foaji
11. zář 2011

Holky, to jako po té listovce máte větší chuť k jídlu nebo prostě jen přibíráte z ní? Chtěla jsem ji jít zítra koupit a celkem se toho bojím 😖

alisi001
11. zář 2011

@foaji tak já ji beru už pomalu 4 měsíce a jím normálně spíš bych řekla že i mín a mám 5 kg nahoře 😠 ale co bych pro mimi neudělala 😉 😀

foaji
11. zář 2011

@alisi001 Tak to jsi mě ale vůbec nepotěšila. 😖

alisi001
11. zář 2011

@foaji tak třeba po ni nepřibereš 😀 😀 😀

mochenkaa
11. zář 2011

@joeyne jakto, že tak pozdě?
@foaji mě se zdá že mám větší chuť na sladké od té doby co jím listovku 😠 ale na váhu nevím, nemáme ji doma

jsem naštvaná. včera a dnes mě bolí břicho, mám ho jak balónek, pálí mě žáha, mám pořád knedlík v krku a bolí mě hlava 😠 a na těhu je brzo 😠 tak nevím z čeho to mám

alisi001
11. zář 2011

@mochenkaa já byla včera jak balon a bolelo mě břicho dneska už je to lepší 😉 a hlava mě bolí pořát 😀

mochenkaa
11. zář 2011

@alisi001 jo, ale ty to máš z ovu 😉 já už ji měla... no nic, jdu si lehnout a snad to přejde

joeyne
11. zář 2011

@mochenkaa Myslíš, že je to pozdě, když jsem otěhotněla 22.-23.8.? 😕 To jsem objednaná na UTZ do CARu v Plzni, ale moje gyndařka má teď dovču, sestřička říkala, ať jí zavolám v pátek, to myslím bude 16.9. ..

foaji
11. zář 2011

@alisi001 Já jsem ten rychle přibírací typ, takže myslím, že chudnout po ní rozhodně nebudu 😖 No zkusím ji na 2 měsíce a uvidím, jak nakynu 🙂

@mochenkaa Haha, pokud bych měla mít větší chuť na sladké, tak ho jím celý dny. Už teď se ním šíleně cpu a vím, že bych neměla 😖 Ale poruč chuti 😀

A kolikátý den po ovulce jsi?? Já jsem se rozhodla, že žádný příznaky na sobě pozorovat nebudu - ani když budu spát s hlavou v záchodové míse. Měla jsem miliony příznaků a nikdy nic 😖

hopeful
11. zář 2011

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀 karkulka_17......//....( Femibion 800)..........................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//..........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)................................................................ MARTINA 28 let .. 😀
kammka...........// ...(listovka)........................................................................................KAMILA 35 let .... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................35DC(listovka).........................................................................IVANA 34 let

SNAŽILKY

mishule12.................59 DC (listovka a maliník)................................................................. MÍŠA 26
ninucha.......................49DC ( listovka)...................................................................................NINA 28 let
tumik............................44DC.....................................................................................................MARTINA 28 let
petulak1988................41DC (clostylbegyt a urogestan).....................................................PETRA 23 let
pajule ...........................39DC (femibion a kontryhelový čaj)................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................38DC....................................................................................................PAVLA 32 let
joeyne ..........................35DC(listovka).....................................................................................IVANA 34 let
helousek1.....................31DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
hopeful...........................30DC(listovka)...................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .29DC (listovka)................................................................................. KATKA 29 let
melliss...........................27DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ....................................MELISA 23 let
mischako ......................27 DC...................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............26DC....................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................25DC (listovka a kontryhelový čaj)..................................................MIRKA 30 let
stares..............................25DC(listovka)....................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................25DC....................................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................24DC ( listovka )..................................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................23DC (Calibrum babyplan)................................................................LENKA 27 let
ili08 .................................21DC (listovka)................................................................................... ILONA 28 let
hankamamka................21DC (listovka).....................................................................................HANKA 31 let
alisi001..................... .....20DC (listovka a Calibrum babyplan)..............................................ALENA 32 let
mochenkaa....................20DC (listovka a Calibrum Baby plan, )...........................................GABČA 23 let
markitka ..........................19 DC(kontryhel)..................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................17DC(listovka).....................................................................................EVA 27 let
beta.m..............................16DC(listovka).....................................................................................BĚTKA.22 let
luciesofi ...........................16DC(listovka).....................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................16DC(b-ekomplex)..............................................................................KATKA 27 let
esila..................................16DC (listovka).....................................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................16 DC.....................................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady..........................15DC.....................................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....14DC (listovka)....................................................................................HANA 22 let
leni84................................14 DC (listovka,kontryhel)..................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................12DC(Femibion 800 )........................................................................LUCKA 25 let
baibies.........................11DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc (po laparce).............IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........11DC(Double X)..................................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................11DC(kyselinu listovou a kontryhel.)...............................................LÍBA 28 let
tynka89.............................10DC(listovka).......................................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................8DC (listovka, Calibrum baby plan)..................................................RENČA 27 let
mahonia...........................7DC (listovka, kontryhelový čaj)..........................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..6DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel,pupalka ,E)......BARBORA 25 let
blazu...............................6DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985......................6DC...........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................6DC(listovka)............................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................5DC..............................................................................................................MARKÉTA 32 let
mihaji.............................4DC(femibion, listovku, maliník ,kontryhel)........................................KAČKA 30 let
foaji ...............................3DC( Gynex a Kontryhel).........................................................................ALENA 21 let
verik19.......................... 1DC (listovka,kontryhelový čaj)..............................................................VERONIKA 24 let

Ahoj holky, moc vam vsem drzim palce a myslim na vas:
Tehotnym preji, at vsechno vyjde a za necelych devet mesicu mate zdrava miminka.
A snazilkam preji, at se jim brzy postesti a vsechno je tak, jak ma.

My jsme kazdym dnem slabli, az v sobotu jsme to vzdali... Obrecela jsem to, jeste, ze mam tak uzasnyho muzicka ☹
Dam si tady na chvilku pauzu. Musim to vzit v klidku a chvili neresit... Jeste, ze jsem na vas neprskala bacil, to byste dopadly. 😒

Mejte se bajo, ja se tady casem zase ukazu, abych se na Vas podivala a hezky vas zkontrolovala. 🙂

alisi001
11. zář 2011

@hopeful to je mi líto ☹