Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
26. srp 2011

Dobré ránko holky prosím koukněte do tabulky a zkontrolujte jestli je u vás napsaný dobře DC 😀 budu doufat že je to vše dobře 😉

mihaji
26. srp 2011

@alisi001 Dobré ránko, u mě je to OK. Zkoušela jsem další ovu test a pořád negativní. Začíná mi to být nějaké "podezřelé" 😒

alisi001
26. srp 2011

@mihaji díky za info 😀 no ovu může dojít kdykoliv třeba jako mě až 29 DC 😖 a nebo taky hned zítra 😉

mihaji
26. srp 2011

@alisi001 Já vím no, ale vzhledem k pravidelnosti a délce cyklů (28 dní), jsem předpokládala, že to bude tak nějak uprostřed. No budu testovat dál, ať se nesnažíme ve špatnou dobu. Teplotu mám zatím taky dost nízkou.

alisi001
26. srp 2011

@mihaji a nebyla ovulka dřív od kolikátého DC testuješ

mihaji
26. srp 2011

@alisi001 Testuju sice až od 14. dne, ale v pondělí jsem byla na ultrazvuku a dr. říkal, že bychom se měli snažit za cca 48 hodin od návštěvy. Zkoušela jsem tedy v té době test a nic. Takže si myslím, že kdyby ovulka už proběhla, že by to na tom ultrazvuku musel poznat, ne?

alisi001
26. srp 2011

@mihaji to asi ano ale neboj ona dorazí třeba se ukáže dnes večer nebo zítra ráno 😉 držím palce aby byla co nejdřív

anabella_lee
26. srp 2011

@dilemma Moc gratuluju!!!! To jsou krásné zprávy🙂) Prosím prosím hodně nás tady poprskej jo.-) A nevynech ani me 🙂)

mihaji
26. srp 2011

@alisi001 Kdyby teprve přišla, tím líp....má se ochladit a tenhle týden stejně nic nebylo, jen si říkám, aby vůbec přišla. No uvidíme, budu testovat dál.

anabella_lee
26. srp 2011

Přeji všem krásné ráno 🙂

makak32
26. srp 2011

Dobré ráno všem 🙂

makak32
26. srp 2011

Na mého muže ani horko ani nemoc neplatí, jako že mu není moc dobře. On chce prostě pořád. Teď je to sice fajn, ale co bude až se těhu podaří. To zase budu šílet.

mihaji
26. srp 2011

@makak32 Tak to máš teď aspoň o starost míň 😀 . Nám se to teď pěkně sešlo, vedro na chcípnutí, manžel je nachcípaný a ještě má odpolední. 😀

dilemma
26. srp 2011

@anabella_lee ja slibiji ze nevynecham ani jedu🙂 a jeste to zatim neni moc na gratulaci carka je stala slabounka:( ale je tam🙂

makak32
26. srp 2011

@mihaji ale jak říkáš třeba ovu příjde později a to oni hlásí krapet ochlazení, tak to by bylo fajn.

mihaji
26. srp 2011

@dilemma Držím palce, ať čárečka sílí 😉

mihaji
26. srp 2011

@makak32 To jo, to by se nám tentokrát fakt hodilo 🙂

makak32
26. srp 2011

@dilemma tak je asi ještě brzy, hlavně že tam je 😉 Já bych byla šťastná i za tu slabounkou 🙂

dilemma
26. srp 2011

@mihaji dekuji snad uz se brzo dockam i kdyzume to prijde divne kdyz sme cekala malyho tak carka silna uz byla po 2 dnu zmeskani tak uvidime.

alisi001
26. srp 2011

@dilemma ahoj dej foto at máme co závidět 😀

dilemma
26. srp 2011

@makak32 stastna sem jen mam takove ty obavy:( jak sme napsala mihaji tak pri prvnim tehu to bylo hned videt....

dilemma
26. srp 2011

@alisi001 obavam se ze ve fotaku to videt nebude ale skusim to🙂 ta carka je opravdu slabounka..:(

veveruska0504
26. srp 2011

@alisi001 já jsem 10DC páč špinění se nepočítá za MS 😉 , tak prosím prosím opravit ju???

Děkuji moc

hankamamka
26. srp 2011

@dilemma gratulujem este raz, to je super, sa tesim : )

Ja som dnes zvladla prvykrat vyplnit ten fertilityfriend kalendar/graf, som na seba hrda : ))

alisi001
26. srp 2011

mishule12.................. 43DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 38DC
luci_inka......................37DC
zandi78........................35 DC
ninucha........................33 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 30DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................29DC (listovka)
leni84.......................... 29DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 28 DC
tumik.............................28DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................27DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............26DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 25DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................25 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 24C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................24 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................23 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 23DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................23DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................22 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 21DC (listovka)
kammka.........................20 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 18 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 18 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................17DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................16DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................16 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 15DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................15DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 14 DC
galigula .........................14DC
hopeful............................14DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .13 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................12DC
veveruska0504..............10DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................9DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................9DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................8DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................7 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................7DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................5 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................5 DC
alisi001..................... ..... 4DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................4 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................................GABČA 23 let
angels_woman....... ...?? DC

dilemma
26. srp 2011

@alisi001 ne e neni to jetse videt jsiou slabounke ty carky:(

alisi001
26. srp 2011

holky holky ta tabulka je čím dál horší každý den ji přepíšu a stejně jsou tam chyby zkontrolujte se jestli to máte dobře díky 😀

alisi001
26. srp 2011

@dilemma ok tak ti přeju abys tam za dva dny měla dálnice 😉 a pak si prosím přeji těhu bacil 😀

dilemma
26. srp 2011

@hankamamka dekuji ale jeste neni moc k cemu gratulovat kazdy den se modlim aby ta carka byla silnejsi🙂

dilemma
26. srp 2011

@alisi001 urcite budu se snazit a porad den za dnem doufam ze uz toi bude konecne takovy jak ma byt🙂