Snažilky v roce 2018 - pojďme si povídat a podporovat se!

moxha
6. únor 2018

Ahoj holky.Najde se tu některá,která by se v tomto roce ráda dočkala svého vytouženého potomka? Chtěla se vzájemně podporovat,získávat zkušenosti a rady? Těším se na Vás

maice
6. únor 2018

Je nas tu urcite moc...ja jedna z nich ;)

mischanov
6. únor 2018

A já jsem další. Před Vánoci jsem potratila, tak doufám, že v tomto roce se zadaří 🙂

moxha
autor
6. únor 2018

Vítám tě.
@maice
Něco o mně.Je mi 36 let,mám 3 letou dceru a rádi bychom ji pořídili sourozence.Snažíme se od srpna 2017 a v říjnu jsem našla //.Bohužel následující měsíc jsem v 7 tt potratila. Budu ráda když se nás tu sejde víc,abychom se mohly vzájemně podporovat, povzbuzovat, radit, radovat no prostě vědět že v tom nejsme sami.
@mischanov
Vítám tě...

levana33
6. únor 2018

Ja se snazim od 2016 a porad nic, taky mi je 36, bylo by to prvni 🙂

moxha
autor
6. únor 2018

@levana33
A řešíte to nějak? Radila ses s lékařem?

levana33
6. únor 2018

@moxha resime, ale nikam to nevede, podle hp jsem v poradku, ale podle toho jak spinim pred ms mam snizeny progesteron a na to mi davali ruzne leky a ty mi nepomahaly, tak jsem to vzala do vlastnich rukou a hledala kde mohla o hormonech a nasla jsem presne to co musim posilit 🙂 a piju drmek a kapu mastodynon a psineni je pric. Byla jsem dvakrat na iui, ale to je na delsi povidani..proste vse spatne. IUI nezavrhuji, jen pujdu asi jinam, kde budu rikat ja, kdy to maji provest. tam kde jsem chodila mi dali injekci, at si ji pichnu 14dc folikul 15mm(picha se min v 18mm)..rikam, mam ovulaci vzdy 17...nic..samozrejmne jsem ji mela 17dc..injekce neinjekce, takze tak. Za me jsou to chodici ucebnice. Co muzu zjistuji sama, jinak od doktoru se nic nedovim :(

biedronca
6. únor 2018

@moxha Ja jsem ted v lednu po samovolném potratu. Ale vše krasně odešlo, dle UZ děloha čistá, můžeme se snažit hned. A taky že jo !
Snažíme se dál a já jsem přesdvědčena, věřím v to,že se prostě do půl roku zadaří. Tělo je připaveno, děloha pohnojena, to by bylo, aby nebylo !! V dubnu to bude rok co se snažíme, zadařilo se mezi svátky po 8 měsících snažení,ale jak jsem psala... HCG, šlo rapidně dolů a nastal potrat.
Ale brzo to výjde, "naivně" v to věřím!
Jsme mladí, zdraví, nekuříme, je nam 27 let 🙂 Piju Kontryhel do Ovu a užívám Fertipronu, jinak vše volně, přírodě..

biedronca
6. únor 2018

@mischanov samovolně? Ja potratila ted v lednu, bez revize.Ale snažíme se dal a ja věřím,že to brzo vyjde!!

maice
6. únor 2018

@moxha Mne bude 33.Mam doma 2kluciky a v listopadu jsme prisli o tretatko...mimidelozni tehotenstvi. Dnes jsem 2den po ovulaci...jen nevim jestli jsme se nezasnazili moc pozde (cca 24 hodin po pozitivnim ovutestu).To cekani je nekonecny...

moxha
autor
6. únor 2018

@maice já mívám ovulaci cca 14 DC,což bylo včera.Jenže ovu testy negativní,hleník je a bolesti občas.Mívám cyklus 24-28 dní.Dnes už test nedělám i když ho mám a budu doufat,že k tomu dojde.Jinak já užívám jen Pregnafolin( vitamíny na otěhotnění).....Myslím že těch 24 hodin je optimální doba.Stejně jsou jen dvě možnosti.Buďto to vyjde nebo ne.

hladovaveverka
6. únor 2018

Pojďte do skupinky Snažilky 🙂

maice
6. únor 2018

@moxha Ja prave az 24.dc :( je to silene cekani

arevb
6. únor 2018

@moxha nová diskuze 🙂, je až k neuvěření, kolik nás potratilo....Já mám 2,5 letou dceru a v listopadu spontánní potrat v 9tt bez revize. Jak dlouho myslíš, že je pohnojeno? Už se taky znovu snažíme...

moxha
autor
6. únor 2018

@arevb no to netuším. Moc bych si přála aby to vyšlo co nejdřív....

@hladovaveverka moc děkuji za pozvání do skupiny. Zvažovala jsem to.Jenže vy už jste tak daleko a všichni se už znáte,že jsem se rozhodla založit skupinku novou...To ale neznamená,že u Vás nakonec neskončím...

hladovaveverka
6. únor 2018

@moxha já jsem se tam přihlásila minulý týden 😁😁 a neznám tam nikoho 😁

maice
6. únor 2018

Holky...v jake fazi cekani kdo jste???

markedka
6. únor 2018

Ahojky všem 😊tak my po 5.měsíčním snažení čekáme miminko,zatím jsem 12 dní po zpožděné ms, tři testy pozitivní ,tak jsem moc šťastná.Na gynekologii jdu 21.2.což bych měla být na konci 8.týdne,tak snad bude vše jak má.

moxha
autor
6. únor 2018

@markedka moc a moc gratuluji a přeji krásné těhulkování

@maice já jsem dnes 15dc.Hleník ovulační mám,ale ovu testy negativní....

budenas5
6. únor 2018

@maice 4. den po ms a nic 😀😀😀😀

budenas5
6. únor 2018

Ahoj, mam dva syny a snazime se 8 mesicu o 3.mimi, jsem po mimodeloznim a 1 zamlkle tehu. 👋🏻

malinkaelinka
6. únor 2018

Ahoj holky, taky se přidám, já jsem si loni v dubnu nechala vyndat tělísko a od té doby se nijak nechranime. Dítě bychom moc chtěli, tak snad to letos klapne. Když ne, máme i tak dost plánů, ale rostoucí bříško by nás potěšilo oba 🙂

cinam
6. únor 2018

Ahoj, já jsem po zamlklém těhu v 10tt. Dali jsme si tři měsíce pauzu a teď už se třetí měsíc zase snažíme, zrovna se mi blíží ovu. Snad už to brzo vyjde. Je mi 29 a žádné dítě ještě nemám. Jinak ty ovu testy jsem neměla nikdy úplně pozitivní, ale měřím bazální teplotu a tak vím, že ovu probíhá (většinou kolem 20.dc)

ceekanka
6. únor 2018

Ahoj holky, my s přítelem v listopadu koketovali s myšlenkou, že bychom si pod stromeček nadělili pozitivní těhu test, ale v období ovulace byl přítel mimo. Tak jsme si řekli, že to zkusíme v lednu a když nic,tak pak počkáme na svatbu 🙂 Ovulka ale dorazila o trochu déle než měla a tak snažení probíhalo pár dní před - pak přítel zase odjížděl. Vůbec jsem tomu nedávala šanci. Ale ono to nečekaně vyšlo na první dobrou. Tak mě teď čeká se objednat na kontrolu a doufám že to výjde. První těhu jsem potratila na konci třetího měsíce a z druhého mám tří a půl letou princeznu. 🙂

maice
6. únor 2018

@budenas5 Ty jsi proste uuuuukaz :D

maice
7. únor 2018

@budenas5 Tak co ty dnes??? Ja nejak...no nevim,myslim,ze to nevyslo :(

budenas5
7. únor 2018

@maice Nedelala jsem test. 🙄 Vim, ze to nevyslo. :(

budenas5
7. únor 2018

@maice Nemysli takle 👿 mam jeste cas! Urcite tam bude 😘

moxha
autor
7. únor 2018

@budenas5 podle čeho usuzuješ? Ty nemáš pravidelnou ms? Už bych byla jako na trní...🙂

misak48
7. únor 2018

Ahoj holky, ráda bych se přidala. Je mi 23, v říjnu jsem nečekaně otěhotněla asi 2 měsíce po vysazení antikoncepce ze zdravotních důvodů. V prosinci potom zamlklé těhotenství s následnou revizí. Rozhodli jsme se, že až mi to dr dovolí, tak se pokusíme znovu. To vychází na příští cyklus. Teď se aspoň snažím vysledovat jak jsem na tom s ovu a tak, ale jsem z toho nějaká zmatená. 25 DC byl ovu test pozitivní, 26 a 27 DC zase slábnul. Hlen bych řekla taky v pohodě... Ale zároveň měřím BT, takže jsem čekala, že nejpozději dnes 28 DC stoupne a ono nic...