Snažilky v roce 2018 - pojďme si povídat a podporovat se!

moxha
6. únor 2018

Ahoj holky.Najde se tu některá,která by se v tomto roce ráda dočkala svého vytouženého potomka? Chtěla se vzájemně podporovat,získávat zkušenosti a rady? Těším se na Vás

girl.misel
11. srp 2018

@haluzska ty 2 vlevo pozitivni, takte ovulka

lusy1983
15. srp 2018

holky. Vcera 28 dc mirna bolest v podbřišku. Dopoledne na toal.papire nahnedly hlen, odpo uz bez hlenu sem tam pobolivani. Dnes rano opětně nahnedly hlen a bolest v podbrisku nedalo mi to a udělala jsem tt........negativní. Zitra bych mela dostat ms. Je mi do pláče ze se to opět nepovedlo. 😢

mysek
16. srp 2018

@lusy1983 treba se jeste nemusi nic ukazat. Ja s prvnim si delala nekolik testu, protoze mi bylo divne, manzel mi porad rikal, ze jsem v tom a ja, ze ne, testy negativni, na rozlucce se opila no a 2 dny pred svatbou, mela jsem 3 dny zpozdeni, tyden po poslednim testu uz test pozitivni. A kdyby ne, vyjde to priste, je to deprimujici, ja uz si potom zakazala test delat a jen az kdyz jsem mela par dni zpozdeni o druhe jsme se snazili pres rok.

wetx
Autor odpověď smazal
Zobraz
biedronca
11. zář 2018

Holky, třeba na to neveříte,ale pár datumů plodných dní v září a v říjnu, dle lunarního kalendáře :
12., 13. a 14.9.
10. a 11.10.
V tyto dny, by mohly otěhotnět i ty, které v to už nedoufaly. Podpoříte to zapálením větších množství růžových a žlutých svíček. Noste u sebe pro plodnost tygří oko nebo červený jaspis (jeden mam na krku,druhý na klíčích).
Jsou maličkosti,co nic extra nestojí, a třeba s pozitivní myslí, to může klapnout 🙂

mili34
21. zář 2018

Holky mohl by tohle byt pozitivni ovulacni test,nebo to jeste neni?

mili34
21. zář 2018

@mili34 test jsem delala vcera

sona1011
12. lis 2018

Ahoj, je tu někdo ? My se snažíme až teď od začátku listopadu (MS mi chodí okolo 19. tak čekám a čekám). Je ale fakt že předtím jsme se chránili tak všelijak a spíš jsme na to prdeli a nic. Tak jsem zvědavá kdy k nám nějaká dušička bude chtít 🙂. Jinak už mám syna je mu tři a čtvrt ;). Tak kdo se ještě snaží a podělí se?