Snažilky z Ostravy

apinka
15. zář 2012

Hledám všechny ženy, slečny, dámy 🙂, ..které se začínají snažit o miminko. Ve více lidech se to přece lépe táhne 🙂. Náš první pokus byl před týdnem, tak uvidíme příští týden, jak to dopadlo. A jak jste na tom vy?. Třeba tady každá z nás najde nějákou spaningpartnerku pro těhu i po těhu 😉

lucyda
23. zář 2012

Ja nic holky ,ja to v patek dostala 😒 No nic ,tak snad priste 🙂 Mejte holky peknou nedeli 🙂

apinka
autor
23. zář 2012

@monako3 Z toho si nic neděla, já měla dostat MS ct-pa...dnes je nedele a nic a test negaitvni. Sice si muze stat, ze se tehu jeste neobjevi...ale mylsim, ze fakt tento mesic nic...ted si ale musim pockat na to, kdy to dostanu, protoze jsem prvni mesic bez prasku a asi se mi to solidne rozhodi. Tak ted si zase preju, kdyz nejsem tehu, at to uz mam, at muzeme jit na dalsi pokus. A k tomu dalsi mimo info, v patek mi prisla sms od nej kamaradky...ze uz nejsou 2v1 a narodila se jáí Amálka. Tak mě to uplně dojalo a už bych se i taky chtěla potěšovat zmého těhu 🙂

apinka
autor
23. zář 2012

@lucyda tak příště se třeba zadaří, zatím tady máme serii, že se nikomu nepovedlo, držíme partu 🙂. Držím všem palce na další pokus!!!

rommisek
23. zář 2012

Ahoj holky, nic si z toho nedělejte však další měsíc další pokus .... a není možné že by se Vám nezadařilo.... držím palečky.... a možná Vám to vyjde okolo vánoc, co takhle krásný dáreček pro manžu ve formě těhotenského testu na to teď spolehám já, že nám vyjde IVF ještě letos a možná budeme mít krásné svátky 😉

apinka
autor
23. zář 2012

@rommisek taky bych ráda, aby Vám to již vyšlo!!!!

andyg
24. zář 2012

Ahoj holky, tak už jsme se do toho pustili. Za dva týdny bych měla dostat menstruaci, tak snad nepříjde. Ale to bych chtěla asi moc 🙂 Tak musíme věřit, že se nám všem do Vánoc zadaří, abychom měli ty svátky ještě krásnější 😉 Držte se 😉

monako3
24. zář 2012

Ahoj holky,

tak jak se máte? á nic moc, začínám mit nějaké výčitký svědomí, že jsem začala už pracovat a mám ještě mateřskou, místo toho abych se ještě věnovala Kubíkovi. Prví dva dny ve školce byl strašně hodý, ale další dny brečí a mě to trhá žíli když ho slyším, pak se uklidil, ale jak mě viděl u výdeji, zase kravál. Ach joo....a já to myslela, dobře, že ted budu trošku pracovat abych do dalšího těhu měla nějakou praxi at nesedím třeba 6 nebo 7 let doma, chápete ☹
Už bych si přála otěhotnět at můžeme být zase doma a věnovat se mu. nějak mě ty mateřské pudy na druhé mimčo čím dál více přepadávají, ale bohužel to naše snažeí je na prd, když manžel přijede až 7 lestopadu, ale to by měl přijet asi na ovu 😝

monako3
24. zář 2012

@apinka tak co MS už přišla? může se ti to rozhodit bůh ví kdy to můžeš ted dostat. neboj snad se budeme těšit z těhu všechny 🙂

rommisek
24. zář 2012

Ahoj holky tak mi zítra držte palečky jdu na ten pohovor začínám být mírně nervozní jelikož nevím co mě tam čeká, u té MS já když vysadila antičku tak jsem neměla vůbec MS musela jsem chodit asi 3 měsíce vyvolávat pak to začlo chodit samo, ale všelijak tak držím palce ať příjde co nejdřív, ale taky chápu, že si člověk myslí, že je těhu a ono to tak není. Monako a já si myslím, že jsi udělala dobře, že jsi šla do práce ono alespoň na to nebudeš tolik myslet a malý si určitě zvykne taky mám teď kamarádky, které s tím bojují ratolesti musí vyzvedávat i v 10 hod dopoledne neboť si s nimi učitelky neví rady a rodiče jsou nevozní jelikož musí chodit do práce a nemůžou chodit dřív do školky.

vanule
24. zář 2012

Ahoj všem snažilkám, omlouvám se, že vám sem vpadám, ale musím všem říct, že vám držím - držíme palce ať se s pozice snažilky přesunete do kolonek těhulky 😵 😵 😵 když jsem před 2roky vešla na koníka, nikdo z okolí OV nebyl na pokec. Tedy byl ,ale my museli počít pod "dohledem" lékařů (tedy IVF) a většina holek s tím neměla problém..... Takže ještě jednou ať se snažíte jakkoliv HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

apinka
autor
24. zář 2012

@monako3 pořád nic, zatím 4dny zpoždění :-/ ...neni MS, není OVU a tím pádem se nemůžeme snažit...to mě štve ☹

apinka
autor
24. zář 2012

@vanule Děkujeme! Já tady žádnou OVU nenašla, tak jsem si řekla, že to založím a uvidím a ono to klape 🙂

zelinda
24. zář 2012

pěkný večer tak poslední dva pokusy o IUI mame za sebou,ted cekame a doufame.pokud to nevyjde tak budeme řešit IVF ale vypada to až na listopad. 🙂

andyg
25. zář 2012

Dobré ráno holky, nemilé překvapení hned ráno. Začala jem opět krvácet, je to 13dní od poslední MS. Nejspíš si to tělo musí zvyknout po vytažení Mireny. Njn ☹ Ale co, hlavu vzhůru, to příííjde 🙂 Hezký den, přeji všem 😉

apinka
autor
25. zář 2012

@zelinda nezoufej a doufej!! držím palce!
@andyg Neboj, je to chvilka, ot nic není ...to se povede 🙂,...já mám pro změnu 5 dnů zpoždění, test nega..takže bych dala cokoliv za MS ted..at muzeme jet dal

monako3
25. zář 2012

@apinka tak to jsem zvědavá kdy ty to dostaneš, já to mám dostat za týden přesně mám 26dlouhý cyklus a naštěstí po HA pravidelný

@zelinda Držím palce

@rommisek děkuji snad jsem udělala dobře, já na to ani tolik nemyslím, manžel pracuje v Německu a pokud to ted nevyšlo což teda asi ne, tak další snažení proběhne v listopadu, to má přijet manžel domů
Jinak ti taky držím palce na tom pohovoru...

rommisek
25. zář 2012

Ahoj holky tak jsem tady a plná nadšení (teda prozatím) pohovor super a šlo to jak po másle, takže příští měsíc IUI a listopad IVF tak to holky vypadá, že listopad bude důležitý nejen pro mě ale i pro Vás tak není možné, že by se to někomu nepovedlo, zelindo tak to bychom měli teoreticky spolu stimulovat a pak ivf, tak doufám, že nám to vyjde, alespoň nebudu sama v tom všem " novém". Mějte se krásně a držím palečky ......... 🙂

werunka21
25. zář 2012

Ahoj holky, mohu se k vám přidat? My se snažíme asi třetí měsíc. U prvního se zadařilo asi až po půl roce. Vlastně až když jsem tolik nesledovala ovulaci. Když na to člověk moc myslí a snaží se, moc to nejde 😝. Tak snad se dočkáme 😅

monako3
25. zář 2012

@werunka21 jasně vítáme tě 🙂 je pravda, že když člověk moc plánuje tak to nejde, bohužel u nás není jiná možnost než plánovat, jelikož manžel přijíždí vždy v blbou dobu tak v listopadu měl by snad přijet ve správný čas 🙂

@rommisek jůů tak super, budu držet všechno co mám 🙂

zelinda
25. zář 2012

@rommisek je děkuju mužeme si předavat informace co a ajak.

lucyda
26. zář 2012

@apinka Dekuji 🙂

lucyda
26. zář 2012

Holky ,ja si tak prala jarni miminko a to nebude 🙂 Tak doufam ,aspon letni ..

apinka
autor
26. zář 2012

Hlavně, že nějaké bude!! 🙂

rommisek
26. zář 2012

@zelinda jasně 😉 už se těším, alespoň v tom nezůstanu sama 😉

rommisek
26. zář 2012

@monako3 děkuji, děkuji tobě samozřejmě taky držím palečky 🙂

monako3
26. zář 2012

@lucyda já si hrozně přála květnové miminko, ted si přeji aby nějaké bylo. Už jsem smutná z toho, že manžel je pryč. Za prvé je mi hrozně smutno a za druhé to snažení nic moc není když jezdí jednou za 6 týdnů teda ted za 7, další až v listopadu a bůh ví jak to dopade, dneska mám nějaký splín 😔

andyg
26. zář 2012

@lucyda Taky bych chtěla letní mimuško. Jednoho syna mám 9.7. a byla to paráda. Ale budeme všechny rády, aby vůbec vyšlo. 😉

lucyda
26. zář 2012

@andyg no to je jasny ,hlavni ,ze bude a bude zdrave 😉 moje dcera se narodila 1.10. a cele leto jsem se valila jako soudek 🙂) bylo to strasny ,navic jsem pribrala 30 kg ,byla jsem vecne spocena ,otekle nohy ,hruza 😀

andyg
27. zář 2012

@lucyda 😀 no to taky znám, můj první syn je 26.9., takže to samé :-/ A zrovna to léto bylo šílené horko a já měla 23 kg nahoře. No a jak jsme začali chodit ven, tak už byla kosa, takže balení do oblečení, fusaku a dek a v kočárku nebyl ani vidět :D To letní, to je fajn, tam stačí jeden dva hadříky a miminko je v kočárku výstavní :D :D

lucyda
27. zář 2012

@andyg a ktery rok ? my 2009 a to bylo v Ostrave silene dusno a vedro ...presne moje slova 😀 proto jsme chtela jarno miminko 🙂