Snažilky z Ostravy

apinka
15. zář 2012

Hledám všechny ženy, slečny, dámy 🙂, ..které se začínají snažit o miminko. Ve více lidech se to přece lépe táhne 🙂. Náš první pokus byl před týdnem, tak uvidíme příští týden, jak to dopadlo. A jak jste na tom vy?. Třeba tady každá z nás najde nějákou spaningpartnerku pro těhu i po těhu 😉

andyg
27. zář 2012

@lucyda 2003, ale druhý syn se narodil léto 2009 😉

apinka
autor
27. zář 2012

@monako3 Neboooj, žádný splín!! Máš muže, máš syna, jsi zdravá...raduj se z přítomnosti a nedělej si starosti z budoucnosti!!! Já mám už týden spoždění, MS není..tak nevím jako, kdy hodlá dojít :D:D ... :-/

andyg
27. zář 2012

@apinka třeba opravdu nedojde, držím pěsti 😉

lucyda
27. zář 2012

@apinka Drzim place at uz neprijde 🙂

lucyda
27. zář 2012

Ahojte holky a jak se dneska mate a co planujete na vikend ?? My v sobotu oslavu narozenin nasi holcicky 🙂 Tak se tesim ....Co vy ,nejake vylety ,nebo vikendova pohoda doma ,ci na zahrade? Doufam tedy ,ze pocasi vydrzi a nebude nejak extra zima a dest ...Zatim packo

golla
27. zář 2012

ahojky holky, můžu se přidat? :o)

monako3
27. zář 2012

Ahoj holky,

my se máme fajn, akorát nic se nedaří jak bych chtěla. Dneska mi učitelka řekla, že nebylo vhodné dávat Kubíka tak brzo do školky, že je moc malý. teda ne výškově na to je až moc velký 😀...spíš věkem. Tak mě to dnes zase psychicky položilo a je mi líto, že jsem tak brzo šla do práce, chjo. Ale jinak celkem dobrý. ás čeká o víkendu vyklízení baráku od rodičů za měsíc se musí vystěhovat prodali ho. Takže to bude masaker, jelikož je tam řádný bugr 😀

@apinka Ja vím, že se musím radovat z přitomnosti, jenže je mi fakt smutno. Ale musím vydržet, nic jiného ted neudělám. To jsem zvědavá kdy ta mrcha tvoje příjde, mě by měla přijít v úterý.

@golla jasně proč by jsi nemohla 🙂

hami84
27. zář 2012

Ahojky, tak my budeme mít taky pracovní víkend 🙂 Budeme našim pomáhat s novou ložnicí a taky něco na zahradě. Ale čeká nás i oslava dědových narozenin, takže práce i zábava. Jinak @apince držím palce, ať je za jejím zpožděním těhotenství. Já to mám dostat v neděli a čím víc se to blíží, tím víc jsem nervózní. Tak nějak tuším, že to tentokrát nevyjde a mrcha přijde. No uvidíme. Už brzo budu vědět, na čem jsem. Ta nejistota je hrozná 😒

apinka
autor
27. zář 2012

@hami84 holky děkuji Vám, ale spíše si nedělám plané naděje, ono to bude asi povysazovaci praskove spozdeni 😀
@monako3 ..Moni ony nektere veci nekdy vapady horsi nez jsou a ne vsechno co si mysli jina pani je spravne. Chvilku pockat, a pokud to bude fakt naprd s Kubikem ve skolce, tak s ni jdi domu...ale jeste bych to nevzdavala. Ale nejsem matka, takze tak to vidim pouze ja. Mozna ti zde holky, co jsou mam poradi jinak. Jinak my jedeme na chatu za znamyma, co maji 2 leteho Tobika, tak se tesim, jsou to rodinni znamy a kamaradka se taky prave snazi o druhe a zatim e po roce nedari a nedari, uz byla na revizi a pod, a nikde se problem neobjevil. Tak ji taky moc drzim palce. Rada bych, aby nam to vyslo obema, at muzeme chodit s bruchem spolu. PS: nevideli jste film vcera na novacinema..matkóu v sestnacti??? Kdo ne, tak si to stahnete...ja mela hodnekrat na krajicku...a kdyby vedle me nesedel manža, tak řvu aso čtvrthodiny v kuse 😀
@lucyda
@andyg

golla
30. zář 2012

ahoj holky, tak já se přidávám jako čerstvá snažilka. Dokonce jsem si tady přečetla všechny možné příznaky a můžu říct, že ikdyž mám mít MS až 8.10., tak si myslím, že už jsem těhotná. :o)
Je to těžké nedoufat a necítit, že to vyšlo.

apinka
autor
30. zář 2012

No holky, takže po super vínem propitém víkendu se hlásím. V pátek přišla MS...takže jsem si "picí" (ale samozřejmě s mírou) víkend užila, protože jsem se ujistila, že těhu nejsem 🙂. Takže za dva týdny šup na pokus č. 2 🙂

golla
1. říj 2012

ahoj holky, no já v sobotu taky slavila a v neděli jsem to odležela. Samozřejmě ne kvůli alkoholu, ale někde jsem se nachladila.. :o( Samozřejmě to hned beru jako příznak těhotenství, protože jsem se dočetla, že na počátku těhu je nižší imunita. 😀 No bláázen. :o)
Holky, jak dlouho se už snažíte?

hami84
1. říj 2012

Ahoj holky, tak hlásím, že první pokus o mimčo se bohužel nezdařil. Dneska jsem to dostala ☹ Jsem samozřejmě zklamaná, ale snad se zadaří tento měsíc.

Vítám mezi námi @golla 🙂 Budeme držet palečky, ať ti to brzy vyjde.

andyg
1. říj 2012

Ahoj holky, v sobotu konečně odešla MS, takže od včerejška zase naplnoooo 😀 Hlavně ani kapka nazmar 😉 😀 Přeji všem pohodový týden 😎

lucyda
1. říj 2012

@golla Ja se zacnu snazit teprve 2. mesic ,doufam ,ze to bude uspesny 😉

lucyda
1. říj 2012

Holky jsem opravdu zklamana ,myslela jsme ,ze Sara bude mit oslavu a tu stryc od pritele zrusil na posledni chvili a ani se neobtezoval mi to zavolat ,kdyz byl domluveny se mnou 😖 Takze jsem se musela spokojit s koupenym dortem...Ach jooo...Jinak dneska mame 3 roky 🙂

apinka
autor
1. říj 2012

Tak jak tak čtu, tak tentorát se nezadařilo ani jedné z nás bohužel. Úspěšnost 0 ze 100%..snad bude další pokus nás všech plodnější a to doslova a dopísmene 😀 . Držím všem hromadně palce, já mám MS už asi taky dnes poslední "kapky"...tak se musíme s tátou připravit 😝

golla
1. říj 2012

@lucyda ahojky, tak to jsme začaly cca stejně. My teď začali, MS má přijít cca 8.10. Tak snad se nám brzy zadaří. Ty už jedno mimčo máš? 😉

lucyda
1. říj 2012

@golla JJ mam ,ale uz to neni zadne mimco ,ale dneska oslavila sve 3 .narozky 🙂Odkud jsi?

golla
1. říj 2012

teeda, tak to už je slečna. Příjde mi, že ty tři roky jsou strašně fajné období, už se jezdí na výlety, povídá, .. :o)
Jsem z Karviné.
Zrovna jsem prospala 2 hodiny. :o) Šli jsme si s přítelem lehnout po obědě a šup je z toho dvouhodinové zdřímnutí. 😕

golla
1. říj 2012

holky, jsem asi fakt trapka, MS mi má přijít cca 8.10., ne-li později a já si dneska dělala test - ještě k tomu z odpolední moči. 😢 a samozřejmě negativní, že..

apinka
autor
1. říj 2012

jojo to je ta nedockavost zacatecnic....z toho si nic nedelej 🙂

werunka21
1. říj 2012

Ahojky, u nás taky nic 😒
@golla třeba se ještě ukáže 😉

golla
1. říj 2012

holky já ho vytáhla z koše a mám pocit, že tam ta čárka je úplně slobouunkáá.

hami84
1. říj 2012

@golla No to je super. Tak zkus udělat další testík ještě ráno. Držím palečky, aby tam ta druhá čárka fakt byla 🙂

golla
1. říj 2012

kurňa, další nemám. ☹

werunka21
1. říj 2012

@golla Takové vidiny občas mívám taky 😅 😝, tak snad ti to opravdu vyjde 🙂

golla
1. říj 2012

každopádně ho zítra koupím a zkusím až ve středu. ať nejsem jako magor

golla
1. říj 2012

@werunka21
Weru jj, to už jsem taky zažila, ale ona tam byla, prohlédla jsem i nějaké fotoblogy a holky je taky tak někdy měly. drž palce. :o)

lucyda
2. říj 2012

@golla Je to uzasne obdobi 🙂 Porad spolu vykecavame 🙂 Jinak drzim palce at tam zitra carka je 🙂