Snažilky z Ostravy

apinka
15. zář 2012

Hledám všechny ženy, slečny, dámy 🙂, ..které se začínají snažit o miminko. Ve více lidech se to přece lépe táhne 🙂. Náš první pokus byl před týdnem, tak uvidíme příští týden, jak to dopadlo. A jak jste na tom vy?. Třeba tady každá z nás najde nějákou spaningpartnerku pro těhu i po těhu 😉

golla
2. říj 2012

holky, tak nevím, asi jsem si to fakt vsugerovala. 😖 Včera tam byla - test s citlivostí 20 a dneska dopo (ne ranní moč) test s citlivostí 25 a nic, ani duch.

golla
2. říj 2012

holky, jaký má být čípek v těhotenství? Jsem se to nikde nedozvěděla. 😅 Mám ho jakoby směrem dopředu a dlouhý.

lucyda
2. říj 2012

@golla No ja taky cetla od holek ,ze se jim objevila carka pozdeji a tehu opravdu byly ....ale v navodu u testu je primo napsano ,ze pokud se druha carka objevi pozdeji nema se to brat jako pozitivni test...pry je to neplatne....tak nevim :-/

golla
2. říj 2012

já nevím, jsem sama na sebe naštvaná, že to tak hrotím. 😠 Nevím proč, když nepříjde teď, příjde příště..

monako3
2. říj 2012

Ahoj holky, tak jsem dneska 1 DC...mrcha dneska přišla přesně na den jak měla, mám to jako hodinky naštěstí...takže další snažení až v listopadu

golla
3. říj 2012

@monako3 to je mi líto. 😢 Kamarádka otěhotněla taky až po delší odmlce - muž byl na pracovní cestě a když se vrátil, byli sexuálně velmi aktivní, snažili se dohnat to, co za tu dobu zameškali a je z toho tříletá Adélka. 🙂

apinka
autor
3. říj 2012

@monako3 Moni, hlavu vzhůru, byl to první pokus...a do prosince se to už povede 🙂...teď si vyčisti hlavu, tělo, mysl a dej se do pohody 🙂. My máme pokud č. 2 od 8.10. 🙂 to je jen mě+síc před Váma ...to je nic

golla
3. říj 2012

@apinka 8.10. bych měla dostat MS, tak snad nepříjde. Jedno datum a tak pro obě důležité. 😀

monako3
3. říj 2012

@apinka my už měli druhý pokud víš? 🙂
@golla jooo já vím, nedělám si z toh až tak těžkou hlavu, jen mi je to trošku líto 🙂

golla
3. říj 2012

@monako3 ještě, že už máš toho jednoho prcka a nejsi doma úplně sama. 😵

apinka
autor
4. říj 2012

@monako3 druhý pokus to je taky nic 🙂...neboj, už máš jedno...já nemám žádné 🙂..vždy ve všem musíme hledat pozitiva!!!!

evour
4. říj 2012

@lucyda Mi ta druhá čárka vylezla až po tak minutě a hoooodně slabá. Ale bylo to platné. 🙂 A to už mi 4 dny meškala MS, kterou mám normálně tak, že hodinky bych mohla podle ní řídit. ;) Mám totiž luteální fázi krátkou (jen 10 dní), takže 13. DPO jsem to už zkusila testnout a vyšlo to.

monako3
5. říj 2012

@apinka jojo já vím 🙂

zelinda
5. říj 2012

tak dneska měla přijit MS zatim nic je mě šíleně bolí břicho a test neg.takže se asi opět nepodařilo ted nas čeka konzultace a IVF kež by se po 2,5letech povedlo :-/

rommisek
6. říj 2012

@zelinda ahoj Zelindo nevěš hlavu budem bojovat spolu a vzájemně se podporovat není možné že bychom se nedočkaly, já dostala MS včera se zpožděním 5dnů a teď v pondělí a úterý mě čeká hormonální profil 15.10. jdu na ultrazvuk a pak inseminace nad kterou vůbec nepřemýšlím, protože vím že tohle nevyjde už jich mám pár zasebou a pak konečně IVF, jen doufám že ten listopad vyjde, že se něco nepokazí, ale chci se tě zeptat uvažovala jsi už o tom kolik emryek by sis nechala zavést jestli jedno nebo dvě, já mám šílené dilema dr, říkal že je prý lepší jedno, že pak máme ještě 3 pokusy ale já si zase říkám, že dvě je větší šance, ikdyž mít dvojčátka tak to fakt nevím jestli bych zvládla, mažovi to je jedno on by i tři, ale to jsou chlapi je jim to vcelku jedno pak se stejně nejvíc staráme my 😉

rommisek
6. říj 2012

Holky tak to Vám fakt závidím tu MS, že by jste si podle ní mohly řídit hodinky, to mě se snad ani nestalo, že bych ji měla na den stejně a nedej bože na hodinu to by byl asi velký zázrak 🙂 ale tak sleduji, že máme skoro ve stejné dny MS, takže holčátka držím palečky na snažilkování a ať tu máme příští měsíc nejméně dvě holky s //. 😉

apinka
autor
7. říj 2012

@rommisek no když jsem brala prášky, tak jsem mela MS ve stejny den i hodinu skoro...ale ted jsem prestala brat a hned o tyden posunuta. My máme dnes 10DC...takže to bude snazici se týden, tak drzte palecky a je taky drzim Vam vsem. Fakt to vypada, ze to mam skoro vsechny +- par dnu od sebe tu MS...to neni mozne :D

werunka21
7. říj 2012

@apinka Taky jsem 10DC 😀

zelinda
7. říj 2012

@rommisek uvažova jsem nad tím a zavedla bych jedno,at mame pak 3pokusy držím palce at nam ob+ma to v listopadu vyjde

andyg
8. říj 2012

Ahoj všem, takže první snažící týden za námi a další před námi. Ve středu děvčata odjíždíme na lázeňsko-odpočinkový pobyt na Slovensko. Pojali jsme to jako svatební cestu, ovšem s 15ti měsíčním zpožděním. A hlavně jako plodící :-P Jen se obávám, aby zase nepřišla MS, tak jak to bylo minule, že přisla po 14dnech. To by mě fakt nas@alo. Tak se holky všechny držte a snažte se, co to jde 😉

apinka
autor
8. říj 2012

@andyg tak přeju krásný a hlavně úspěšný pobyt!!!! 😝

monako3
8. říj 2012

Ahoj holky jak se máte? Já jsem dneska 7DC a pořát špiním, už mě to teda štve 😝 ta MS po HA je nějaká dlouhá.
tak za měsíc mi přijede manžel, už se hrozně těším, snad to uteče 🙂

Holky vím, že to tu nepatří, ale prosím jen kdyby jste náhodou o někom nevěděly, když jste z OV. Další smutná záležitosr, ale bohužel mi nic jiného nezbývá, Pracuju, jsem na vše sama s malým a ten pes by trpěl zavřený v bytě ☹...nejraději bych hodné lidi, co by jim nevadilo, kdyby jsme se za ním mohli podívat, kubík ho má rád ☹
http://zvirata-rostliny.avizo.cz/darujeme-bigla...

hami84
8. říj 2012

Ahoj, s tím pejskem to je škoda. Já bych psa brala, ale bydlíme v bytě a navíc manžel zvířata nemá moc v lásce 😒 Snad brzy najdete nějakého vhodného nového páníčka. Jinak já jsem dnes 8 DC. Vše v pohodě a pomalu se chystáme na pokus číslo 2 🙂 Třeba bude úspěšný.

monako3
8. říj 2012

@hami84 néé úplně v pohodě, já jen že nikdy nevíš, třeba zná někdo známý známe, kdo by pejska bral, tak jen zkouším ☹
My další snažení máme v listopadu, manžel přijede 6. listopadu to budu 10DC a bude tu 10 dní, tak uvidíme

hami84
8. říj 2012

@monako3 Tak to se manžel vrátí ve správnou dobu 😉 Z toho by něco mohlo být. Máš to složité, když není manžel takříkajíc po ruce. Já osobně si neumím představit, že by se mnou ten můj byl jen někdy a ne každý den 😢 To bych asi nezvládla. Stačí když se nevidíme dva dny a už mi chybí 🙂 Ale kdyby jezdil pryč jako ten tvůj, tak by mi asi nezbylo nic jiné, než si na to zvyknout. Ale neumím si to vůbec představit, jak je to pro tebe těžké. Ale listopadu vám to určitě klapne 😉

apinka
autor
9. říj 2012

@monako3 měsíc...tak to uteče jako voda, neboj 🙂. Já jsem 12DC a jeden nedělní S 😝 máme za sebou...tak máme krásně celý tento týden na snažení :D

zelinda
9. říj 2012

tak a ve středu příští tyden jdeme řešit do EF co bude s nama dal.jsem zvědava.

monako3
9. říj 2012

@apinka no snad to uteče, přes den to utíká(za prvé práce a za druhé neumím sedět doma), ale večery se mě zdají dlouhé....Ale už se moc moc těším, až zase na chvilku budeme spolu. Ve čtvrtek slavíme 8 let výročí

@hami84 věř, že já to taky nezvládám, taky jsem si to neuměla představit. Manžel to dělá hlavně pro nás, aby jsme se posunuli v životě dál, ale oba jsme si uvědomili, že není kam spěchat budovat, jsme oba mladí a chce se raději vrátit, protože čas s Kubíkem mu žádné peníze nevynahradí, aby viděl jak roste, takže to vidíme tak, že po novém roce už budeme zase spolu všichni 🙂...jinak do ted jsme byli spolu 8 let skoro denně, max nějaká služebka 5 dní, ale největší odloučení máme až ted od července....

rommisek
10. říj 2012

@zelinda držím palečky budu na Tebe myslet ať je vše ok a můžete brzy začít, my v pondělí ultrazvuk a pak se uvidí kdy inseminace, ale už taky chci aby se to pohnulo dál 😉

apinka
autor
10. říj 2012

@monako3 tak to gratulace!!! my máme 8 let v březnu 2013 🙂