Snažilky z Ostravy

apinka
15. zář 2012

Hledám všechny ženy, slečny, dámy 🙂, ..které se začínají snažit o miminko. Ve více lidech se to přece lépe táhne 🙂. Náš první pokus byl před týdnem, tak uvidíme příští týden, jak to dopadlo. A jak jste na tom vy?. Třeba tady každá z nás najde nějákou spaningpartnerku pro těhu i po těhu 😉

lucyda
21. říj 2012

Ahojte holky ,tak jak to s Vama vypada ?? Nemam ted moc casu ,takze ani procitat co se tu posledni dobou udalo a kdo uz je tehu ,atd ...Lucka

andyg
21. říj 2012

Ahoj holky, tak jsem dneska nevydržela a udělala si test. Je tam malinký dušík, ale je tam 😉 MS bych měla dostat zítra, teda původně jsem myslela, že 24, ale špatně jsem počítala. Tak dofám, že to bude zesilovat. Nemůžu uvěřit, že by to fakt vyšlo tak brzo 🙂 No uvidíme. Budu informovat 😉 Hodně štěstí všem a krásný nadcházející týden přeji.

werunka21
21. říj 2012

@andyg téda, tak jen ať sílí 😉
@lucyda Já čekám MS ve středu, už mě zase napadla ta blbost-zkusit test dříve 😝 ale prdím to, stejně tam nic nebude, jsem vyléčená z předešlých pokusů 😝

hami84
22. říj 2012

@andyg Tak to je skvělé. Věřím, že bude dušík sílit 😉 Já čekám MS až v neděli, takže musím ještě vydržet.

apinka
autor
22. říj 2012

@monako3 no to víš jak, je jasné, že to víš..ale nechci tady nic propagovat a tak....takže tak 😅

apinka
autor
22. říj 2012

@andyg přiji také,ať dušík sílí a sílí!!!! 😎

rommisek
22. říj 2012

@andyg tak to je super taky přeji ať jen sílí a sílí ... 😉

rommisek
22. říj 2012

Ahoj holky tak jsem tady zase po delší době... tak já jsem ode dneška taky čekatelka... dneska jsem byla na inseminaci tak uvdíme jak to dopadne za pár dnů, sice nejsem moc optimistická, ale malinká naděje tu přeci jen je, mějte se krásně a těším se na další krásné zprávy od Vás všech a všem Vám přeji aby to bylo co nejdřív 🙂

andyg
22. říj 2012

@rommisek tak to budeme držet všechny pěstičky, že holky? 😉

hami84
22. říj 2012

@rommisek Jasně, budeme držet pěsti, palce zkrátka všechno, co se dá 😅

apinka
autor
22. říj 2012

@rommisek držím všechny pěsti co mám 🙂

andyg
24. říj 2012

Ahoj děvčata, poslušně hlásím, že jsem si dnes udělala další testík a čárka opravdu zesílila 😉 Stále tomu nemohu uvěřit, že tak brzy. Měl pravdu ten můj doktor, když říkal, že po vytažení tělíska by to mělo jít rychle. Tak snad bude vše v pořádku. Mám velkou radost, manžel stále nechápe, že možná bude otcem. 😀 Časem pochopí 😀 Zatím se mějte krásně a všem ať se daří 😉

hami84
24. říj 2012

@andyg No tak to je super 🙂 Tak to můžu asi pomalu gratulovat 😉 A kdy se chystáš na potvrzení k doktorovi? Asi je ještě trochu brzo, že?

baru7
25. říj 2012

@andyg tichounká gratualce 🙂 u mě to tento měsíc vypádá opět neúspěšně.... ☹

andyg
25. říj 2012

@hami84 Poamalu, pomalu 🙂 Jinak děkuji. No k doktorovi se musím pomalu objednat. Myslím, že bude stačit tak za 3 týdny. Stejně dříve na ultrazvuku moc neuvidí. 😉

andyg
25. říj 2012

@baru7 Děkuji 😉

Jsem si říkala, jestli to vůbec tady psát. Je Vás tolik, co se snažíte, děláte maximum, musíte procházet vyšetřeními, brát léky apod. a já v první ovulaci zapadnu. Je to taková nespravedlnost pro nás ženy. Moc bych to všem přála, otěhotnět bez problémů. Zase na druhou stranu děkujme téhle době, která přináší možnosti mít děti i párům, kterým to přirozeně nejde. Tohle už je moje 4 těhotenství. To první bylo neúspěšné. Měla jsem "molu hidatidostní" - vzniká patologickou fertilizací vajíčka, porucha při spojení vajíčka a spermie. Bylo to pro mě dost nepříjemné. Tak si říkám, že už mám asi vybráno a teď to jde ráz na ráz. Možná, že je to i dědičné. Moje mamča byla taky těhotná 4x a vždy hned. A k tomu ještě rodíme macíky. Moji kluci měli 4,20kg a 4,60kg :-P No budu se modlit, aby třetí nepřesáhlo 5kg. 🙂 To už by ta moje asi nepřežila. 😀
Koukám, že jsem se tady nějak rozepsala. No nic, raději toho prozatím nechám. Takže ještě jednou, všem snažilkám přeji jen to dobré a spoustu štěstíčka :-*

baru7
25. říj 2012

@andyg ale to víš, že jo..je super, když se to podaří 🙂

hamil
25. říj 2012

Ahoj, budu ráda, když mě k sobě vezmete🙂 S manželem jsem se rozhodli (po několika změnách - na dřívější i pozdější termín), že to zkusíme a uvidíme🙂Takže ještě beru poslední plátíčko HAK, ale už se moc těšíme...Sice se nám to úplně nehodí ani pracovně. ani osobním programem (wellnes a pobyt na horách), ale co už..V dnešní době je pomalu problém najít "vhodnou" dobu...Stejně - člověk míní, miminko mění🙂 Jinak všem samozřejmě k těhotenství gratuluju a přeju jeho krásný a klidný průběh.

baru7
25. říj 2012

@hamil tak na pobytu na horaách se přeci bude snažit jedna báseň, ne 🙂 to mně už by se to tedy hodilo úplně kdykoli 😀

rommisek
25. říj 2012

ahoj holky děkuji moc za podporu, moc si jí vážím. Zdravím novou snažilku Hamil a taky jí přeji aby co nejdřív našla na testíku vysněné //. Jinak Andyg já osobně jsem moc ráda, že jsi nám napsala, ono nás to bude o to víc motivovat abychom to nevzdávali, ale bojovali ze všech sil, ikdyž to někdy není jednoduché. Přeji Ti ať vše dobře dopadne a ty jsi byla šťastná maminka 🙂

blajik
25. říj 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Pořád jsme to odkládali až budeme mít své bydlení, a to už máme, tak není na co čekat. V srpnu jsem vysadila HA a začali jsme se hned snažit. Tak doufám, že se brzy podaří. Přeji všem snažilkám, ať se brzy dočkají a těhulkám, ať se jim daří. 🙂

hami84
26. říj 2012

@blajik Vítej mezi námi a přeji ti rychlý přechod ze snažilek k těhulkám 🙂

apinka
autor
26. říj 2012

Tak ěm holky napadlo, navrhuji hlasovat. Už je nas tu myslím pekne pocet a nový klidne mohou prijit. Neudelame soukromou dikuzi a snažilky a pak i pro ty co už jsou tehu taky těhulky z Ostravy??? Vsichni budou mít možnost všude nakouknout? hm?

werunka21
26. říj 2012

Tak hlásím, že u nás opět nic. Už by se mi to hodilo, abych mohla plynule navázat na rodičák 😅.

Co se týká soukromé diskuze-proč ne-jen bych nedělala dvě, ale jen jednu třeba -snažilky a těhulky - nebo prostě jen -snažilky. Kdyby byly dvě, byly bychom rozlítané a jedna by stejně časem umřela a byli bychom všechny jen v té, kde to žije. A myslím, že pokud se zavřeme, tak už k nám asi nikdo nepřijde. Možná bych ještě chvíli počkala 😉
A ještě bych byla i pro pro takovou tu přehledovou tabulku, co mají v některých diskuzích 😅

andyg
26. říj 2012

@werunka21 souhlasím 😉

zelinda
26. říj 2012

taky souhlasím
jinak dnes na kontrole cysta se zmenšila příští patek a další kontrolu a začíname stimulovat
už se těším,ale mam i obavy nevim přesně do čeho jdu,vim že budu mit injekce atd.
hlavně at se zadaří na bolesti a komplikacím nezaleží vše se zvladne

jinak těhulkam gratuluju hlavně štestíčko

apinka
autor
26. říj 2012

@werunka21 Holky nebojte tu zamčenou diskuzi taky lidi najdou a kdyz maji zajem, napisou a ja je vpustim, jen tady nemusi koukat i nekdo cizi, když se tady dle meho nekdy clovek rozepise o soukromych vecech. Jestli jen jednu, ok. Ja jen, zda nebude treba blbe, kdyz se nekomu nedejboze nepodari tak brzo otehotnet, aby si tady neprocital, jak je ta v tom mesici, a byla na tom vysetreni, nerada bych, aby to prislo nekomu lito a brzo se to proste at chceme nebo ne trosku rozdeli ☹...clovek nikdy nevi, na kterem brehu bude stat!

werunka21
26. říj 2012

@apinka přece ji nenecháme pak samotnou 😅 . já se přikláním k jedné. Založit novou můžeme kdykoliv 😉 . Samozřejmě se podřídím většině, co na to ostatní 😉

lucyda
27. říj 2012

@werunka21 Tak jak jsi dopadla ? Ja stale cekam ,tak nevim ,ale tečnto mesic jsem to snazeni docela zanedbala ,tak pochybuji....

werunka21
27. říj 2012

@lucyda Jak jinak, pořád stejně-nic 😝 . Taky to trochu flákáme, se budeme muset do toho víc opřít 😝 😀