Snažilky z Ostravy

apinka
15. zář 2012

Hledám všechny ženy, slečny, dámy 🙂, ..které se začínají snažit o miminko. Ve více lidech se to přece lépe táhne 🙂. Náš první pokus byl před týdnem, tak uvidíme příští týden, jak to dopadlo. A jak jste na tom vy?. Třeba tady každá z nás najde nějákou spaningpartnerku pro těhu i po těhu 😉

hami84
19. zář 2012

@apinka Nevzdávej to dopředu, třeba se přece jen zadařilo 🙂 Já to mám dostat až příští víkend, takže si ještě počkám. Kdyby to tak člověk věděl hned, to bysme si ušetřily spoustu nervů 🙂

zelinda
19. zář 2012

ahojky můžu se také přidat? S přítelem se snažíme již 2,5roku a stale nic.dnes a v patek jdeme na poslední IUI.tak doufame.muj problem je že nemam ovulaci-1Olet jsem brala antikoncepci.jinak s přítelem jsem 11let.

hami84
19. zář 2012

@zelinda Vítej mezi námi. Budeme držet palečky, ať se vše v dobré obrátí a ať to konečně vyjde 🙂

monako3
19. zář 2012

@apinka z čeho usuzuješ, že nejsi těhu???...Já už mám taky chut testovat a zjištovat co a jak, at si nedělám zbytečné naděje, ale měla bych ještě spíš počkat 😝

rommisek
19. zář 2012

@zelinda ahoj Zelindo vítej mezi námi a nevěš hlavu já jsem na tom podobně taky jsme byli 2x na IUI a nic ...pak jsme si dali pauzu a jdeme zase do toho tak nevěš hlavu věř že i Tobě se to povede..... ono někdy ta cesta bývá hodně trnitá a hlavně psychika dostane zabrat, ale musíme doufat...... a v pátek budu držet palečky ať se IUI povede a najdeš // hlavně buď v klidu, já když před 2 lety na to šla byla jsem hrozně nervozní a tomu to taky moc nepřidá..... Jinak já brala 5 let antikoncepci a když jsem ji vysadila taky jsem neměla vůbec ovulaci a ani pravid. menzes mohla bych Ti doporučit byl. preparád Femigard nekoupíš ho sice v lékarně, ale myslím že je na objednání na netu, já ho brala 2 měsíce pouze lžičku denně a díky tomu mám ovulaci a skoro na den přesně menzes, což u mě byl vždy nadlidský výkon .... 😉

rommisek
19. zář 2012

@rommisek Zelindo a můžu se zeptat do jakého CAR chodíte na IUI?

rommisek
19. zář 2012

@zelinda a můžu se zeptat kolik Ti je a do jakého CAR chodíte? 😉

rommisek
19. zář 2012

@apinka držíme palečky ještě není nic ztraceno 😉

rommisek
19. zář 2012

@monako3 taky držím palečky, aby byly // 🙂

andyg
19. zář 2012

Ahoj všem, no já jsem sice z Orlové, ale pocházím z Ostravy. No já se mohu taky připojit. Teda s početím teprve začneme, protože před týdnem jsem byla vytáhnout tělísko a potom jsem měla hned menstruaci. Doktor říkal, že by to mělo jít rychle a vzhledem k tomu, že už mám dva chapečky, kteří šli taky rychle, tak by to snad neměl být problém ani u třetího. No ale zase na druhou stranu mám věk, tak budu doufat no 😉 Takže děvčata plození zdar a držme si navzájem pěsti 😉

apinka
autor
19. zář 2012

@andyg vítej spolu se Zelindou 🙂

apinka
autor
19. zář 2012

@monako3 no všechny příznaky které jsem měla, jsou pryč...už nechodim porad na zachod, spodek me nepoboliva, spatne mi prestalo byt....asi to byl jen dojezd predsvatebniho stresu....ne, ze bych to chtela vzdavat, ale delala jsem si test , ktery prej je az 6 dnu pred menzes...a delala jsem si jej 2 dny pred...a nic...ani duch. Takze nevim no. Kamaradka si ce mela tehu test negativni jeste tyden po menzesu a tehu byla...ale to je spise jen haluz bych rekla a navic na poprve...to bych byla asi megasuper prekvapna 🙂. Jinak tady blbe kecam po prvni pokusu a pritom tady mame holky, co se bozatka snazi delsi dobu a nic...a tem preju, at se brzo zadari. Jak se jiz psalo, cesta je trnita, ale dopadne dobre!!! PS: odkud jste holky? Ja Ostrava - Hrabova 🙂

monako3
19. zář 2012

@apinka No tak ještě uvidíš, pokud jsi to ještě nedostala, stále ještě šance je...já mám taky nutkání testovat, ale zbytečně bych testovala na testu stejně nic ještě neuvidím a zbytečně budu třeba zklamaná. I když si taky myslím, že nám to ted taky nevyšlo...

monako3
19. zář 2012

Já jsem z OV- Zábřeh

monako3
19. zář 2012

@rommisek děkuji moc i tobě držím palečky 😵

zelinda
19. zář 2012

děkuji.já jsem OV-Bělský les.je mi 26let a chodíme do eurofertilu-úžasné prostředí,úžasný přístup leekaře a sestřiček.ja chodím na 2 inseminace během jednou cyklu.a ted v zaří jsem to stihla dvakrat.

hami84
20. zář 2012

Ahojky. Já jsem z Poruby.

apinka
autor
20. zář 2012

@hami84
@zelinda
@monako3 noo tak to mám relativne kousek k sobe 🙂 ...ja jsem mobilní, takže mam autem všechno kousek 🙂..jsem zlatý střed!

rommisek
20. zář 2012

@zelinda o eurofertilu jsem taky četla... hodně si ho chválí já mám v úterý pohovor v Polance ve Fertimedu tak uvidíme co a jak ....a ono jde mít 2x IUI v měsíci ? a jak to probíhá? ......... my už uvažujeme nad IVF tak uvidíme co nám sdělí, chtěla bych to stihnou ještě do vánoc a to by nám inseminacemi nevyšlo a já už na nich byla 2x a nic, takže si myslím, že by se nezadařilo ani teď, ale uvidíme co nám řekne dr. při pohovoru možná se nechám zviklat ...... A co ti zjistili, že jsi musela do CARU? Holky Vy jste všechny z Ostavy tak to já se musím přiznat já jsem z Jablunkova do OVY to mám cca 1 hod. cesty, ale my jsme skoro vesnice a tady moc diskuzí není tak se omlouvám že jsem Vám tu vpadla 😕

theas
20. zář 2012

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat?🙂 Jsem taky z Ostravy, i když původem ne, ale s manžou už o mimču mluvíme, i když jsem to zatím nějak nehrotili..kdyby to vyšlo do konce roku, byla bych nejštěstnější.... před týdnem jsem byla u doktora,ptž jsem od 15DC začala špinit (a trvá to doteď:-/) kde mi zjistil cystu na levém vaječníku(4,7 cm) ale nic mi na to nedal....takže vůbec nevím, jestli vůbec dostanu tento měsíc menstruaci..... 😖 🙄 docela mě to štve, protože se tím všechno zdržuje a hlavně nevím, jestli mi na to něco neměl doktor dát....nemáte někdo zkušenost s cystou?

zelinda
20. zář 2012

@rommisek ano jde-nebo alespon v EF se to děla .maš narok 6 IUI inseminací za rok.a mě to děla ve 12DC A 14DC takže to stihnu 2x-pry aby byla větší pravděpodobnost. zitra mam poslední a pokud to nevyjde tak asi IVF do vanoc a od noveho roku zase IUI.uvidime.
snažili jsme se sami,pak jsem šla na laproskopii-vše ok,partnerok. tak mě gynekoložka poslala do EU.a nemužu si to tam vynachvalit.

lucyda
20. zář 2012

Ahojky ,muzu se k Vam holky pridat ? Lucka

lucyda
20. zář 2012

Bydlim na Fifejdach 🙂

apinka
autor
21. zář 2012

@rommisek to nevadííí 🙂

apinka
autor
21. zář 2012

@lucyda no a proč bys nemohla 🙂

apinka
autor
21. zář 2012

Holky, občas tady najdu obrázek grafu, kde se asi značí ovu a tak...nevíte, kde to najit či jak to přesně funguje?

hami84
21. zář 2012

@apinka Já si bazální teploty, menstruaci, ovu a tak značím na stránkách www.womenzone.cz. Zkus se tam mrknout. Je to celkem jednoduché a přehledné.

lucyda
21. zář 2012

Holky ,ja porad cekam a nic ...Dneska 40 DC ,MS nikde ,test stale negativni ...:-/ Asi to mam jen rozhazene ....

apinka
autor
21. zář 2012

@lucyda no to věřím, že člověk už neví jak to teda je. Všechno je možné..... 😎

monako3
22. zář 2012

Ahoj holky,

vítám nové snažilky. Jak se dneska máte? Já mám dnes gruntovací den, malého si vzal můj tatka, tak mám na to klídek, ale už mě to nebaví,
Jinak včera byla u mě kamarádka a tak mě nějak vyhecovala at si zkusím test, protože ted jak vypadám není možné, všude akné, ale takové husné bolavé 😝 ...tak jsem se nechala hecnout a nic, tak mě to trošku zklamalo. Sice je spíš brzy na testování MS mám dostat až za 10dní, ale myslím, že to tentokrát zase nevyšlo. A blh ví kdy vůbec výjde manžel přijede zase až v listopadu 😔