Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

jabluncanka
17. pro 2007

Ahojky Veroušku,kde se nám touláš???? 🙂 😉

roniver
autor
17. pro 2007

No já jsem z toho byla úplně mimo,páč jsem si myslela,že kdo ví jak dlouho se ten server bude opravovat a zda se neztratí všechny naše data,no aspoň mám na vás na všechny maily,že kdyby něco,tak se můžem spojit i tak..Holky nemám čas si číst příspěvky zpět,co je nového??Lenďa jde na nějakou operaci??To jsem nějak vyčetla,ale nevím na jakou??

jabluncanka
17. pro 2007

Veroušku,Lenďa nee 😀 ,ale její manžel jde na odběr spermií ze šourku.dělá se to v celkové anestezii... 😉

roniver
autor
17. pro 2007

aha,to jsem nevěděla a kdy??Potom je tedy čeká IVF že??Tak to ně moc myslím..

jabluncanka
17. pro 2007

...mám dojem,že psala někdy koncem února.Oni je zřejmě zamrazí,pak začne Lenďa menstruovat a stimulovat a pak jim dají embroušky... 😉

jabluncanka
17. pro 2007

Veru,a co Vy?? Jak pokračujete s antibiotikama?? 😉

lendulka007
17. pro 2007

Veru, tak to je super, že už jsi tady.
Přesně na 1 s hvězdičkou to popsala Sluní. Na tu operaci jde manža 27.2., je to TESE/MESA. A pak až zamrazíme, tak začnu stimulovat. Domlouvám se s dr., napsala jsem jí mailík, kdy by bylo vhodné se zastavit na kontrolu a začít se domlouvat. Ještě nemám odpověď. Když bude chtít počkat i s kontrolou po té operaci, tak bych mohla začít stimulovat na konci března. Kdyby ne, tak by se to sfouklo těsně po té operaci. Uvidíme, jak bude k tomuto svolná. Musí se ještě vyřídit žádosti na pojišťovny apod. Tak uvidíme, jak to dopadne. Nebojte, budu vás informovat.
Ještě se zkouším domluvit s dr. urologem na lepším termínu té operace. Je hodně milej a vstřícnej. Byla jsem moc ráda, i dneska mi volala sestra z Gennetu a ještě si to upřesňovala.

jabluncanka
17. pro 2007

Ooooo,děkuji za uznání 😀

roniver
autor
17. pro 2007

Holky to je teda proces,no my Sluní ještě nic,neberem je,protože se na ně nesmí alkohol a nám už začínají firemní večírky, vánoce a Silvestr no a to se pít bude,tak začínáme s braním 2ledna oba a zodpovědně!!Leni i vlastně Sluní zase vy můžete být klidné,už víte datumy kdy se začne něco dělat a můžete si oddechnout a přestat se tak sledovat,ale pravda je,že po tom skoro roce už jsem taková přivyklá a tolik už na to nemyslím,spíš si dělám plány na učení atd.

jabluncanka
17. pro 2007

Roni,ten březen je předběžně...Úplně přesně to nevím.Je to pro mě spíš nejdřívější datum,kdy jsem ochotná jít do toho znovu.Jsem ještě zaplavená hormonama z IVF.Chce to napřed důkladně vyčistit... 😉

lendulka007
17. pro 2007

Dneska jsem měla několikrát telefonáty z CARu se sestrou a říkala, že klidně můžu jít na kontrolu a zažádat na pojišťovny o léky dříve než bude ta operace. To znamená, že bych mohla začít začátkem března. Ještě počkám na dr. a ve středu se objednám na kontrolu a budu vědět více.
Kdyžtak Sluní začneme společně a budeme se vzájemně podporovat.
Těch hormonů je asi až dost, co, Sluní. Mám jednu kamarádku, která měla v sobotu ET - 2 embryjek. Tak jí moc držím palečky. A taky mi psala,že je to síla, těch hormonů. Ono asi ani nejde podstoupit IVF v dalším cyklu, právě z těchto důvodů?? Asi je to vše pěkné "svinstvo", ale co bychom pro to mimi či miminka neudělaly, co??
Veru, začnete brát léky, vše se upraví a brzy se to překlene a začnete taky podnikat aktivnější kroky. Vím, že je to hrozný. Ale už máte 1. krok za sebou. Vždyť jste chtěli jít na spermiogram až v lednu a nyní ho máte hotový. Já také neustále jen čekám. A to jsem byla v CAR v září. Jiné holky tam jdou a druhý měsíc už stimulují. Prostě vše chce svůj čas.

jabluncanka
18. pro 2007

Leni,udivuje mě,že musíš žádat na pojiš´tovny?!?! Mně pojišťovna všechno uhradila tak nějak automaticky,nikde jsem žádat nemusela,nikde po nic nechtěli??!! 😕
Pokud jde o další IVF - MUDr. by mě HNED nacpal do dalšího píchaného cyklu,ale my jsme řekli,že chceme napřed podrobněji vyšetřit přítele.MUDr.byl pěkně naštvaný.Zřejmě jedou na kvantitu a ne na kvalitu... 😒

lendulka007
18. pro 2007

No, tak to je taky dobrý. Já chodím do Gennetu a musí se před IVF podat žádost na pojišťovny a to trvá 2 -3 týdny než to schválí a pak teprve můžeš začít stimulovat. A taky v tomto centru se mi nezdá, že by mě někdo hned hnal do IVF. Nás rozhodně čeká, protože to nejde jinak, nemůžeme použít inseminaci. Je to fakt různý, ale ani jsem nikoho neslyšela, že by měl s tímto problém.

jabluncanka
18. pro 2007

Někdy trochu nechápu,o co pojišťovnám jde = vždyť neplodnost z nás nikdo neplánoval ani si ji snad proboha úmyslně nepřivodil...Ale u alkoholiků a feťáků se takové orace nedělají.Ti jsou OPRAVDU potřební... 😉

monina70
18. pro 2007

Ahoj děvčátky,

právě jsem vás dočetla a přidávám svůj poznatek s pojišťovnou. Problémy s pojišťovnou nejsou, ale dr musí vypsat papíry a žádosti na léky na pojišťovnu a až ta to schválí, tak se jde do toho. Měla jsem to taky tak. Ale vše zařizuje dr., nás to nic nestojí. A myslím, že v tom není žádný problém, aspoň u mě nenastal. Jen je to podle mě papírování, které mají navíc naši lékaři.
Sluní, a s tím, že jedou na kvantitu a ne na kvalitu máš asi pravdu. Já byla loni v listopadu, pak hned v únoru, a v říjnu zase. Mezi 2. a 3.IVF jsme sice na nějakých vyšetřeních byli, ale stejně k ničemu nevedly. Tak to je jen můj poznatek. A to kdybych měla peníze, tak by nás dr. hnal už v únoru nebo březnu do dalšího. Ale já to vidím tak možná nejdřív v létě.

jabluncanka
18. pro 2007

Mončo,my jsme žádné papíry na pojišťovnu nevyplňovaly?!? Vůbec to s náma nikdo neřešil,ani nás s tím nezatěžovali... 😕

monina70
18. pro 2007

Sluní, my taky ne, udělal to dr. sám při jedný návštěvě, jen mi oznámil, že dělá papíry na pojišťovnu, a až to přišlo, tak mi zavolali, že tam mám léky. A už to jelo, stimulace atd.

roniver
autor
20. pro 2007

Ahoj berušky,tak jsem si tak říkala,copak je s Jančou,nějak dlouho se zde neobjevila..jinak já už doklepávám poslední dny práce,máme toho hromadu.No ale zítra už je večírek a den flákárna,takže vlastně dnešek mám na dodělaní všech restů a pak bude volno..mno a mezi svátky do práce nemusím,takže až do Silvestra už jen návštěvy atd.Mno ale určo se tady ukážu,naštěstí máme net i doma už..Jakpak se těšíte na ježuchy?Máte už nakoupeno a napečeno??Mno a co tradice u vás??Já se těším a dárky mám už i zabalený 😀

monina70
20. pro 2007

Ahoj, tak já teda vůbec nestíhám, ale už se těším. Ještě musím douklízet a může Ježíšek přijít. Jo, a na Silvestra si dáme do nosu, co ty na to Veru?

jana.nina
21. pro 2007

Ahojky holčiny,
dlouho jsem tu nebyla. Máme takový problémek. Manžel má problémy....mno.....že se mu nechce postavit. Ale když trošku zapracuju tak se udělá, ale nestojí mu. Syčák jeden, už se nám to stalo podruhý za sebou. Je teda pravda že poslední dny chodí z práce hrozně unavenej, ale dvakrát za sebou se nám to ještě nestalo. Jsem z toho nějak rozhozená. On je dost podrážděnej když o tom mluvím, ale snaží se přijít na to proč se to děje. Nemáte náhodou zkušenosti? Pomozte prosím. K doktoru ho nedokopu, on je tak hrozně puritánský.....já už nevím. Nejdřív nám nejde mimi, pak přijdu o práci a teď ještě tohle. Co se stane příště???

Jinak vánoce strávíme se zbytkem mé rodiny a na silvestra budeme doma s prckem. Nic mě nebaví, ani už to pečení. Pa pa Janina

jabluncanka
21. pro 2007

Jani,třeba je manža jen přetažený a spraví se to...Jinak se jako neškodná náhražka Viagry občas doporučují tabletky na křečové žíly,protože zlepšují obecně prokrvení.A taky vysoké dávky vitamínu B a E.Držím pěstičky!!! Slunečnice

roniver
autor
21. pro 2007

Ahoj holky,Jani může to být i stresem,nám se to také občas stane a na začátku vztahu se to stávalo docela často..nemluv s ním o tom,to nemá žádný chlap rád,když se rozebírají jeho mužné orgány..neboj to se sparví!!Tak já jdu na večírek naší firmy,snad to nepřeženu s pitím abych byla za slušnou holku 😀 ..pa pa a do vánoc se zde ještě otočím..

lendulka007
22. pro 2007

Ahoj holčinky, my jsme byli na horách, jen 2 dny, ale bylo to super. Ta inverze je z této strany moc fajn, protože na horách svítilo sluníčko a pohodička.....
Jani, taky si myslím, že je to stresem. Hlavně klid a Vánoce tomu určitě pomohou..... :o)
Já nemám napečeno a ještě nemám ani zabalené dárečky. Dárečky zvládnu přes víkend a na pečení jsem se letos vybodla.
Jinak všem přeji krásný předvánoční víkend a také krásné Vánoce a brzké //.
Pa, L.

monina70
23. pro 2007

ahoj holky,

přeji vám všem kráné a klidné vánoce, bohatého ježíška a splnění všech přán a tužeb.
Jani neboj, určitě je to stresem, brzy se to spraví.
Mějte se všechny moc krásně, pa.

jabluncanka
28. pro 2007

Ahojky,

tak máme po svátcích a nikde nikdo!??? 😉

lendulka007
28. pro 2007

Ahoj holky, hlásím se.....asi si všichni užíváte vánoční čas. To já jsem dneska v práci 😢 , ale zase na druhou stranu je tu klid.
Jinak se mám dobře, nic nového se neděje. Jen jsem se objednala k dr. do CARu v únoru na kontrolu a abychom se začaly domlouvat na dalším postupu.
Tak si hezky užijte vstup do nového roku 2008 a jen samé dobré zprávičky!!!

jabluncanka
28. pro 2007

Leni,už vím,jak se jmenuje ten nový přípravek na spermie z Finclubu.Je to Potens(takové blbé jméno) a stojí 1.800,-Kč.Máme objednané hned 2 balení.IVF stojí nesrovnatelně víc.Pokud to vysloveně nepomůže,pak aspoň vylepší startovací podmínky.Mám teď z Finclubu asi týden přípravek na imunitu a za ten týden mi téměř zmizel atopický ekzém,který mám po IVF z Prednisonu.Takže tomu skutečně věřím... Slunečnice

jana.nina
29. pro 2007

Ahoj berušky,
u nás se alespoň zlepšil problémek co měl manža. Jinak mrcha přišla-přesně na čas. Jak jinak. Do práce jdu až druhýho-bude dusno, protože nám odešel šéfik, bude novej ale nikdo neví kdo to bude. Určitě někdo známej, známího-v týhle firmě to ani jinak nejde. Ještě že jdu pryč.
Jinak vánoce byly krásné, škoda jenom že nebyl snížek. Bez něj je to tak trošku smutný a ponurý.

Tak Vám přeju hodně štěstí, zdraví, lásky a splnění všech vašich snů a přání, ať se Vám v tom roce 2008 vše daří. Pa pa, druhýho se tu objevím. Janina

lendulka007
31. pro 2007

Ahoj holčinky,
tak se hlásím. Abych vám přinesla nějaké to štěstíčko, že i IVF-ICSI po T/M jsou pozitivní, tak dneska jedna kamarádka má HCG 401,5. No není to super. Prostě letos to tady všechny zlomíme a bude to taková vlna jako tsunami.
Jinak všem hodně štěstí, zdraví, lásky a //. Pa, L.

monina70
31. pro 2007

Ahoj holky,

všem přeju příjemný poslední večer v tomto roce, a do roku 2008 hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky. Taky hodně sil k dalšímu snažilkování a následné //. Mějte se krásně .
papapa Monika.