Snažilky z Rodinky. Snažíme se o mimi a nejde nám to

roniver
23. říj 2007

Ahoj,zrušili nám jinde snažilkovské téma,tak chceme začít znovu tady,pokud se snažíte o miminko a nejde vám to,tak napište a budem se vzájemně podporovat.Já už se snažím 9 měsíců a stále nic ☹

jana.nina
27. říj 2007

Tak dej vědět jak jsi na tom, já ti budu držet palečky. Na tlak je dobrá i Coca-cola, ale obsahuje totéž co kafe. Možná že ti to způsobil ten stres a teď už to bude dobrý. 😉

jabluncanka
27. říj 2007

Jani,volala jsem do CRM a vzbudila sestřičku 😅 Nemám vysazovat léky,prý to může být.Jenže mě už nebolí ani prsa...No uvidím,v poledne mi dorazí TT a risknu to...Možnosti jsou stejně jenom dvě...

jana.nina
27. říj 2007

Sluní,
máš pravdu šance je 50 na 50. Hop nebo trop. myslím ale že to bude ok. Zato já se asi vymykám. mám trošku zabarvený hlen, ale není to ani špinění, stejně vím že to dostanu. Nějak jsem s tím smířená, už jsem to řekla i blízkým kteří mě drží palečky (že jsem to dostala). Je to pro mě jednodušší.

jabluncanka
27. říj 2007

...třeba to taky přejde...Víš u zdravotníků se říká,že 1+1 nejsou 2,ale 11!!Tzn.nemůžeme mít nic přímočaře a jednoduše... 😉

jana.nina
27. říj 2007

Já jsem opravdu přesvědčená že tobě to vyjde, já to nejdýl zítra dostanu ☹ Ta budeš mít // na těhu testu, vsaď se. 😉

jabluncanka
27. říj 2007

...kéž máš pravdu!!! 😉

jana.nina
27. říj 2007

Vím že v téhle situaci nemůže být člověk moc klidný (taky jsem jak na jehlách) ale snaž se uklidnit, aspoň trošičku a jdi se něčím jednoduchým zabavit. Já jedu za chviličku pryč, ale odpoledne sem přijdu. Pa pa 😉 😉

jabluncanka
27. říj 2007

Jani,tak jsem se testovala a je to negativní...Možná se teprve zakousli,ale už tomu moc nevěřím... ☹

lendulka007
27. říj 2007

Sluní, hlavně nesmutni a buď silná, vše bude v pořádku a mimískům se bude u tebe líbit. Těš se na ně. A hlavně se usmívej. Na test bylo asi brzy. Tak nepodléhej panice a vydrž.
Jani, ta teplota vypadá dobře. Že by to vyšlo??
Holky, vím, že je to strašný vydržet být klidná, ale zkuste se a ty // se tam brzy ukáží. Myslím na vás a držím palečky (jak jen to jde).

jana.nina
27. říj 2007

Sluní, někomu se to ukáže až po 11 dnech, vyčkej na krevní testy, bude to dobrý. Nemysli si taky jsem zmatená, jeden test negativní, BT 37,0 a Ms nikde. Mám jednu kamarádku, která všechno tohle ví, byla jsem dnes u ní na kafi, myslí si že jsem těhu, ale taky jí mate ten test. A hlavně dělala sis ho odpoledne a ne po ránu, možná že i to hraje svou roli.

jana.nina
27. říj 2007

Holky,
já jsem jak na jehlách. Sluní ty nepíšeš jak seš na tom a Ronča se tu teď taky neukázala.
Leni kdy jdete na SPG? Říkala jsi že dáváš manžovi plnohodnotnou výživu, tak by mě zajímalo co je pro ty mršky nejlepší, že bych to tomu mýmu taky pomaloučku začala podstrojovat.
Jinak mrcha nepřišla, občas mě píchne v podbřišku, ale to je asi tak všechno.
Na váš popud jsem začala měřit BT a taky u toho zatím zůstanu, alespoň do nového roku, pak se uvidí jak to bude všechno dál.

Já jsem dneska o trošku klidnější, namluvila jsem si že už mám po MS a tak nějak to na mě funguje. Jooo ta naše psychika, to je ale taky pěkná mrška.
Na jiné diskuzi jsem se dočetla že ty testy co jsem si dělala že jsou úplně na prd. Ukazujou nesmysly....někdy tak jindy onak. Tak si v pondělí zavolám k dr. a objednám se k ní, ona mi potvrdí těhu, nebo píchne provokačku. Tak jsem vám napsala co mám na srdíčku a je mi zase o něco líp.

Sluníčko, Jablíčko dávej na sebe pozor a dej vědět jak jsi na tom. Pa pa berušky jdu spinkat.

jabluncanka
28. říj 2007

Ahoj holčičky,
tak na mě přišla mrcha,přesně jak jsem předpokládala ☹ Musím někde zjistit,za jak dlouho je možné jít a KET = máme 5 sněhuláčků,tak to chci zkusit...Přítel byl naprosto ohromný,mám nejlepšího chlapa pod sluncem... 😉

jana.nina
28. říj 2007

To je mi líto, Sluníčko, příště Vám to určo vyjde.
Mě ještě nedorazila, teplota ale klesla na 36,8 i když teď jsem na jiné diskuzi četla že může klesnout a pak zase vylítnout a těhu být můžu. To je teď jedno.
Takže jdeš do toho znovu, to je dobře budeš myslet na něco jiného. Já myslím že to jde hned další cyklus, trošku jsem si početla na stránkách Gennetu.

jana.nina
28. říj 2007

Tak mi pomaloučku přišlla MRCHA jedna, je slabá, ale je. Ta žádná vlaštovka se nekoná. 😠

jabluncanka
28. říj 2007

Jani,podle mého pololaického názoru jsem byla přestimulovaná a tělo řeklo DOST!Volala jsem do CRM a sestřička mi řekla ať léky v žádném případě nevysazuju,že prý i tak můžu být těhu...Je pravda,že v příbalovém letáku Crinone gel(Utrogestan)je,že jako vedlejší produkt může být ztluštění sliznice...Tak možná odchází ta přebytečná...Ale to jsou jen taková ty "těšínská jablíčka"...

lendulka007
28. říj 2007

Sluní, nebuď smutná, třeba je tam ještě malinkatá šance. Kdyžtak máš 5 sněhuláčků připravených, tak se určitě nějaký chytne. Na KET snad můžeš jít další cyklu. Ale nevím, zavolej do CAR a ověř to. Jinak na tebe moc myslím.
Jani, ta mrcha je ale hrozná, takže ti to takhle kleslo. Mě když to takhle klesne, tak je to jasný. Do 2 dnů a je tu. Ten pokles tam při těhu být může, ale dřívěji. Do Gennetu chodíme a na další spg jdeme 12.12., tak už teď jsem zvědavá, jak to dopadne. Manžílkovi podstrojuji vitamínky: Koenzym Q10 + vit. E + selen = je to dohromady, pak Lactobacily a komplex vitamínů (typu Calibrum, Centrum). Tak uvidíme a víš, co je na spermijky nejlepší - klid a psychická pohoda, protože jakmile tohle není, tak je to špatný. Takže doufám, že ta naše dovča bude na tohle nejlepší.
Pa a hlavně úsměv, když je venku tak hezky (tady vylezlo sluníčko). L.

jana.nina
28. říj 2007

Tak mě nepřestane nic překvapovat. Mrcha se ozvala velmi slabounce a už zase nic. Jsem z toho zmatená, ale jsem zatím v klidu.

Sluní, zkus počkat na tu krev, já myslím že do té doby je zbytečné dělat nějaké závěry. V Car ti přece řekli že to může takle být,tak zkus doufat že to je jen zbavování přebytečné sliznice, která jak víme je teď opravdu velká, bereš na to léky a zároveň si jí tvoří i tvoje tělo. Máš dvojnásobek toho co potřebuješ. Teda to je jen můj názor. Vždy je nějaká naděje viď? Tak držím palečky aby vše bylo OK.

jabluncanka
28. říj 2007

Jani,někdy mám pocit,že už na to nemám nervy...Hlavně totiž v té práci = ty mimina,bojím se,že se tam rozbrečím...Navíc si myslím,že to tam teď bude pěkný opruz po záměně těch dětí v Třebíči...Takže mít vlastní trápení a ještě ti někdo dusá po hlavě = bojím se,že se složím... 😒

jana.nina
28. říj 2007

Třeba se tam vrátíš až po mateřský. Nedělej závěra, vždyť ještě nic nevíš určitě. Asi to musí být opravdu těžký čekat na miminko a zároveň s jinými mimísky pracovat. Chápu tě, taky se mi svírá srdíčko když ty poupátka vidím. ☹

roniver
autor
29. říj 2007

Ahoj berušky,dnes jsem tady první..Já nemám doma net,tak jsem za vámi nemohla přijít,ale moc mne mrzí,jak to probíhá.Nechci psát opakovaně,že je naděje,ale ona opravdu je Sluní,tak moc doufám..Jinak máš ještě několik dalších pokusů,tak zkus být malilinko optimistická.Ta práce nepřidá,to ti věřím 😒 .To chce si vzít aspoň dovču a někam se jet odreagovat a hlavně odpočívat!!!
Janinko karkulice jedna hnusná červená!!!!No ale jak klesla i teplota,tak to bylo už na prd,u mne to tedy tak je,ať si namlouvám cokoliv,ale kámoška měla normálně MS a byla těhotná,ale teplota jí po celou dobu neklesla,měla nad 37.

jana.nina
29. říj 2007

Ahojky Roni,
tak včera večer opravdu přišla, pomalounku a slabounku. I teď jí mám slabou, BT opět na 37,0. Naděje si ale nedělám. Tak jsme se s manžele včera aspoň pomilovali, aby nám to nebylo líto. 🙂

jabluncanka
29. říj 2007

Ahoj holky,občas mě to ještě popadne a řvu jak urvaná,ale pomalu se to zlepšuje...Zkusím se domluvit na ten KET a uvidím.Mám v CRM kamarádku(dělala u nás) a ta říkala,že teoreticky to jde hned,ale domluvím se s MUDrem a budu respektovat,co řekne...Myslím,že to bylo tím hyperstimulákem,tak snad budeme příště chytřejší... 😉

jana.nina
29. říj 2007

Tak ještě neházej flintu do žita, vždyť ti říkali že se to občas stává, že se krvácí. Moje kamoška je těhu normálně a taky menstruuje. Já bych opravdu počkala na krev. 😉

jabluncanka
29. říj 2007

Jani,já vím.Ale při takových kusech sliznice už by nemělo mimčo "kde bydlet"... 😉

roniver
autor
29. říj 2007

Sluníčko to je mi tak líto,ale ono se napoprvé málokdy zadaří,takže hlavu vzhůru a psychicky se připrav na další pokus,tentokrát to vyjde,doktoři už lépe znají tvé tělo i reakce a budou postupovat zase jinak 😉 .
Janinko tak čekáš na mě no,přece jsme si řekli,že půjdem v lednu do toho CAR,tak není kam spěchat 😀 😀 ..Holky v lednu už se do toho pustíme s vervou,přece abychom se mohli zrumpat na Silvestra ne??? 😎 😎 Hlavu vzhůru a pevné nervy,jsme silné a tohle zvládnem.Sluní a neplač,naopak si dej úkol,že se pokusíš být nad věcí ju(vím,že to moc nejde,ale jenom zkus myslet na něco jiného) a užívej si toho svýho bezvadnýho chlapa 😉

jabluncanka
29. říj 2007

Roni,asi jo...Zkusím ještě KET,ale každopádně budu respektovat názor MUDra...Říkám si,že nejsem první ani poslední a příště už to vyjde...Já bych se nasmála,kdyby tam ve čtvrtek byli oba embrouši...U toho Utrogestanu gelu je v příbalovém letáku informace o vedlejším účinku,kterým je ztluštění sliznice...Uvidím...A třeba to zrovna vyjde z toho KETu...Musela jsem si dát zase nějaký cíl...
🙂 😉

roniver
autor
29. říj 2007

Holky tak se mi sem podařilo vložit fotku,ale nějak špatně jsem jí ořezala 😅

jabluncanka
29. říj 2007

No vidíš,jaká jsi kočka...A s tím bříškem budeš ještě větší... 🙂 😉

jana.nina
29. říj 2007

Jo sluší ti to Roni. Sluní, je dobře že už tolik nesmutníš, ono to vyjde neboj. A chlapa máš opravdu bezvadnýho. Je dobře že tě takle podporuje. 😉

jabluncanka
29. říj 2007

Včera říkal,že když jsme se na to dali,tak to jen tak nevzdáme... 🙂 😉