Snažilky září - prosinec 2012

macek01
16. kvě 2011

Všechny slečny i paní kdo se bude snažit až za rok 🙂 probereme spolu úplně všechno o miminkách a potřebách k němu 🙂

dreana
28. říj 2011

@elza2110 je mi.. počkej.. jo :D 23 🙂) Mému muži je 24 🙂 Jsme spolu od roku 2004, a od 2008 jako manželé 🙂) aa co ty?

moniinom
29. říj 2011

@elza2110
@dreana
My s manželem taky oba víme, že bychom rádi klidně hned. Ale zase dává více na mě, když ještě studuju, abych si v klidu dostudovala 🙂 Ale příští rok už nebude snad nic proti 😀

elza2110
29. říj 2011

mě je 24, manželovi za chvilku 27....jsme spolu už dloooooouhoo a něco přes rok jako manželé 😀

dreana
30. říj 2011

@moniinom
@elza2110

Ahoj holky, no ja co se mě týče začala bych hned, miminko hrozně moc chci, ale myslím že ten rok to jeste zvladnu, potřebuju novou práci a taky trochu ulehcit rozpočtu.. 🙂

teda tak to jsme skoro stejně staré 🙂)

Jinak holky, ja dneska vstala a nebyt muže, tak ani nevím, že se změnil čas :D

elza2110
30. říj 2011

já práci mám, penízky si moc řešit nemužou..prostě jich víc už asi nikdy nebude 😵
jsme ted v období, kdy celkem mimčo chce i manžel, tak si myslím, že to je ten správný čas...no a ted nervozně čekám jestli MS dorazí nebo ne....a převládá touha, aby nedorazila 😀

dneska jsem hrozně unavená a chce se mi spát, to bude asi reakce na změnu času 🙂

dreana
31. říj 2011

@elza2110 Tak držím palečky! A snažíte se tedy nebo ne? :D

Jinak ja cekam hlavně na dvě veci, až se uzdraví muj muž, což bude trvat nějaký ten pátek :( a až dosplácíme splátku, která tvoří 40% mého platu, což je moc, a až mi tohle zmizí, a manža bude zdraví, tak hura na to!!

Takže si to tu holky zpestříme ne? 🙂 Aby nam ten rok rychleji utekl..

Jinak ja jdu dneska na pohovor tak mi držte palce!

elza2110
31. říj 2011

tento měsíc jsme to zkusili poprvé tak nějak naostro 🙂 tak jo, snažili jsme se 🙂

my máme taky spoustu placení, ale tak budeme to muset zvládnout i tak..trvalo by dloouho, než by se všechno splatilo...

držím palečky, pak napiš jak si dopadla!

lenickae
31. říj 2011

@maceek
@elza2110
Holky děkuji za názor..Tento týden se poradím s doktorem a uvidím..Kdyby to bylo na mém mužíčkovi, na miminku by pracoval už dnes a nejlépe aby se narodilo ještě letos 😀. Jenže já jsem zrovna v dost pitomém období a to poslední, co bych chtěla, je otěhotnět před svatbou. Mám strach, abychom to finančně zvládli. Přítel zastává názor, že jsou lidé na tom hůř a že se to vždy nějak zvládne..Jenže to mě nijak neutěšuje..Poslední dobou jsme se kvůli tomu dost hádali.. Připadám si hrozně a taky se tak cítím ☹ ..

petulkkab
31. říj 2011

Ahojky, tak se také přidávám. S přítelem se bereme v červnu 2012 a hned po líbánkách se začneme snažit o mimíska. Přítel tedy nebyl proti ani před svatbou, ale to sem já nechtěla, protože kdyby to vyšlo a my byli v očekávání asi bych si ten náš den tolik neužila. HA beru od svých 18 let takže cca 6 let, nikoliv však prášky ale náplast EVRA. Upřímně z toho mám docela strach. Jsem od přírody hrozný pesimista a strašně se bojím toho, že nám to nepůjde :(

madli86
31. říj 2011

@lenickae Ahoj. Jsme a tom podobně. Taky jsem pořád něvěděla, zda vysadit, či ne. Dokonce jsem o to četla nejrůznější studie. Sečteno a podtrženo. Co lékař, to jiný názor 😒 V jednom se, ale shodují. Tím, že se antikoncepce vysadí několik měsíců před snažením nic nezkazíte. Já neberu anti druhý měsíc a snažit se začnem na jaře nejpozději v létě. Na listovku začnu brát tak tři měsíce před otěhotněním. Ty už jsi rozhodnutá jak s tou zapeklitou antikoncepcí?

moniinom
31. říj 2011

@dreana držela jsem palce co to šlo, tak snad se to povedlo 😀

madli86
31. říj 2011

@petulkkab Ahoj, taky jsem vcelku pesimista. Dokonce mě to i děsí. Všechny mi říkají, ať se nebojím, že sem mladá, tak nám to přeci půjde, ale já mám z toho takový strach... Nejvíc se děsím chvíle kdy si řekneme, že na to tedy jdem a já budu mít tendenci si dělat každý týden test a hledat tam neexistujícího ducha 😀 A psychika hraje taky velký podíl.. Nemá se na to tolik myslet.. Ale u mě to nejde. Strašně se těším.. Dokonce mě začínají bavit víc kamarádky s dětmi než nez nich...Většina holek si užívá v těhu studování oblečení, nábytku, vhodné kosmetiky a v neposlední řadě tu zodpovědnost vybrat vhodný kočárek. A já? Nevím, co v těhu budu dělat, jelukož už mám vše předběžně vybrané 😅

moniinom
31. říj 2011

jéé, dneska byl nějak blbej den, seděla jsem ve škole a pořád si říkala, že už chci konec, že už chci, aby byl červen a bylo po škole, je šílené tam chodit a nic se nedozvědět 😠 i když tu práci dělat chci... a přitom by člověk rád dělal úplně jiné věci, třeba se snažil o to mít mimčo...

madli86
31. říj 2011

@dreana Ahoj, tak jak Ti to dopadlo?

moniinom
31. říj 2011

@madli86 to koukám, že na tom asi budeme stejně s tím, že už máme přibližně vše vybrané 😀

lenickae
31. říj 2011

@madli86 Ahoj, v tomto týdnu jdu k lékaři poradit se - zajímá mě jeho názor..osobně si myslím, že mi řekne, že není potřeba se pročišťovat. Ovšem já tak nějak cítím, že se chci pročistit...Po minulém týdnu, kdy jsme se na toto téma s přítelem dost pohádali, však momentálně nevím, kdy vysadit.. Domluvili jsme se, že to teď nebudeme řešit - tzn. že se poradím s doktorem a pak to s přítelem zvážíme..Navíc chci od lékaře získat žádanku na spermiogram - přítel chce dopředu vědět, jak na tom je..

madli86
31. říj 2011

@moniinom Fakt? 😀 Tak koukej zamakat na svém albu, jsem zvědavá 😀

moniinom
31. říj 2011

@madli86 jo tak je pravda, že na něm to moc vidět není, ale polepším se 😉

petulkkab
31. říj 2011

@madli86 :D :D no jako já už mám taky vybraný kočárek a to sme se ještě nezačali ani snažit 🙂 když ono právě spousta lidí kolem mě má už prcka a většinou to bylo spíš jakože náhodou třeba po 2 měsících vztahu a tak... a já si říkám, jestli budeme mít s přítelem taky takové štěstí :( nějak bych nedokázala žít s vědomím, že bych mu nemohla dát mimíska, pač on mi dost jasně řekl, že adoptovat dítě nechce... ale tak trošku se snažím uklidńovat tím, že je přítel je poloviční Kubánec a podle nějakého výzkumu to jsou nejlepší geny pro plození mimísků :D

madli86
31. říj 2011

@lenickae Taky jsem spermiogram před přílelem nadhodila a souhlasil. V lednu tak zajde. Jen nevím, jaký lékař Ti žádanku dá 😕 A přítel chce nebo nechce vysadit? Já to s tím pročičtěním taky tak cítím. Člověk se má řídit svým tělem a hlavou.. Můj instinkt je jasný. Přeci tím nemůžu nic zkazit 🙂

lenickae
31. říj 2011

@madli86 Tak o spermiogram si může muž sám požádat na klinice, kde to provádějí, a zaplatí za to, částka se liší. Ovšem žádanku o spermiogram ti může napsat i tvůj gynekolog (většinou to píše párům, kterým se nějakou dobu nedaří otěhotnět). Ale bylo mi řečeno, že někteří lékaři to napíší i "jen tak", aniž byste měli momentálně problém s otěhotněním. A za to pak neplatíte nic, hradí to pojišťovna.
Přítel chce vysadit a miminko hned teď, ale já to tak zrovna necítím..mám docela blbé období a nechci do toho řešit těhotenství.. opět jsme se domluvili, že to necháme po svatbě, tak snad zase přítel nezmění názor a nezačne zase tlačit na pilu..

madli86
31. říj 2011

@petulkkab Téda.. To jsem fakt jediná, kdo má už vcelku narvaný alba? To by jsi mohla napravit 🙂

petulkkab
31. říj 2011

@madli86 tak já sem tu dnes první den :D sem nějak pozadu no :D a už máte vybraná jména??

madli86
31. říj 2011

@petulkkab Měli jsme, ale vzhledem k tomu, že jména která se nám líbí jsou teď hodně oblíbená, tak koukáme na jíná. Spoustu let se mi líbí Ema.. Jenže těch je hodně 😕 Adam je taky pěkné jméno.. Až budu těhu, tak si koupím Miloslavu Knappovou- "Jak se bude vaše dítě jmenovat" Je tam hodně jmen, tak vím, co budu těch devět měsíců dělat 😀 A Ty máš vybrané? Jinak pokud jsi tu první den tak Tě tu vítám 😉

petulkkab
31. říj 2011

@madli86 Emu má bůj bratr :D a když zlobí říkají jí Emílie což popravdě moc nechápu... měli jí teda rovnou dát jméno Emilka... ale co, to je jejich problém.... No my od začátku chceme chlapečka Nicolase (přítel nesnáší když řeknu, že bude slavit svátek na Mikuláše:D nějak nechce pochopit, že v čj je to prostě Mikuláš) no a na holčičce se extra vyřádíme :D vzhledem k tomu, že chci Lilly tak jsme se domluvili na Lilly Anne a pak se mi moc líbí Sofinka a Ella 🙂 vzhledem k tomu, že má přítel kubánské příjmení tak se k němu prostě české jméno nehodí a mně se tedy ani moc nelíbí...

elza2110
1. lis 2011

ahojte holky!!! to se nám to tu pěkně rozjelo!!!! myslím, že ženské jsou od přírody takové ty rozumnější, které vše plánují a vše musí být dokonalé....a já jsem taková až moc, vše spočítané, naplánované a akorát se pak stresuju.Manžel je narozdíl ode me uplně jiný, klidas...ale nekdy je to tak lepší...život se nedá naplánovat 🙂 ale chápu vás všechny! já taky nejdřív svatbu, našetřit nějaké penízky a pak miminko...

a vybraná jména? jéé, ty už máme několik let...nebo spíš se o nich dohadujeme 😀

skirt
1. lis 2011

ahoj holky, můžu se přidat? ještě jsem vás nijak nedočítala, ale určitě se do toho dám 🙂 .... mám za sebou 3.9. jednu revizi .. časný potrat ... a od te doby probehl zatim jeden regulerni snazici cyklus .. ted mam pred ms .. a cekam ji, pac teplota klesla dost rapidne dolu viz. http://www.womenzone.cz/uzivatelka/skirt/grafy.... .. jsem z toho nejaka prepadla dneska :( .. potrebovala bych rozveselit .. verim tomu, ze mrcha dorazi co nevidet :(

skirt
1. lis 2011

jejda, ted jsem si vsimla, ze tam v tematu je rok 2012 :D .. tak to se omlouvám :D

moniinom
1. lis 2011

Mně se hodně dlouho líbí jméno Sára a Ema, jenže Sáru mají naši jako psa, takže to mi přijde hloupé a Ema je teď opravdu používaná moc, manželovi se líbí Kateřina, tak možná bude ta, ale pro kluka nevíme.

dreana
1. lis 2011

Ahoj holky!!

Tak práce docela ok, pozice se mi líbí, tak uvidíme, ted jsou na tahu oni.. Ale hledam dlouho, tak necekam ze to vyjde :((

Jinak tenhle měsíc je divny, MS dorazila, ale docela kratka a porad se mi mota hlava a jsem precitlivěla.. Nevim co ty hormony zase vyvádějí.. :((

Jinak jména? my máme vybrana už dlouho. Holčička Gabriela, kluk Daniel. Druhá varianta: Veronika/Martin 🙂)
a co se týče antikoncepce, tak Vás nechci děsit, ale ja vysadila ze zdrav. duvodu už před 4 roky a cyklus se mi srovnal teprve před cca 5-6 měsíci :(( Takže celkem nic moc.. Ale jako už nikdy více, je to pěkné svinstvo :((