Snažilky září - prosinec 2012

macek01
16. kvě 2011

Všechny slečny i paní kdo se bude snažit až za rok 🙂 probereme spolu úplně všechno o miminkách a potřebách k němu 🙂

latvia
18. kvě 2011

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazime-...
ak by si chcela, mozes sa pripojit aj sem 😉

dreana
12. říj 2011

@macek01 Ahojky,

jsi tu? Ja bych rada pokecala 🙂

madli86
14. říj 2011

Ahoj holky, může se k vám přidat? My plánujeme v tomto termínu zahájit intenzivní snažení 🙂

macek01
autor
17. říj 2011

@dreana Ahojky promin že jsem nenapsala ale nebyla jsem tu docela dlouhu 🙂

dreana
18. říj 2011

@madli86
@macek01
Ahoj holky, tak jak pak se mate?? Ja jsem si uplně zamilovala kočarek viz moje abum, poslední dva!!

madli86
18. říj 2011

@dreana Hm... Ty vypadají dobře 🙂 Přesně odpovídá Tvým pořadavkům, viď? My se máme dobře. Přítel souhlasil se spermogramem po novém roce.. Ani nevím, jestli můžu jít já na nějaké vyšetření jen tak jestli jsem v pořádku.. Než se začnem snažit, tak bych byla ráda, kdybych věděla že děti mít vůbec můžem.. A jak ste se tedy nakonec s manželem dohodli? Kdy se začnete snažit?

dreana
18. říj 2011

@madli86 to pujdete předbezne? tak to ja bych asi nesla.. proc? jaky je duvod? 🙂) Ja bych si chtěla i užít par těchc chvil, když clovek neví a jak a kdy se to povede 🙂)

No nevím, ja chci hned, ale manžílek neví, tak uvidíme :D Kdy se vykousne :D

macek01
autor
18. říj 2011

Ahojky holky 🙂 tak jsem konečně tu... 😉 My bychom se chtěli začím snažit příští rok tak červenec- srpen, ale nevím vůbec jak se mám připravit jestli nějakou očistu těla dpřát si něco pěkného. Určitě nějaký vitamíny že? no Prostě chtěla bych se připravit uplně na 100% jak po psychický stránce tak i po biologický i sociální 🙂 a co vy? jak se máte ?

madli86
18. říj 2011

@macek01 Jediné, co zatím vím, je že by bychom měli zobat kys.listovou a partner by mohl zobat selen... Prý stačí tři měsíce.. Taky začnu od ledna cvičit podle paní Mojžíšové. Podívej se mi do odkazů, mám tak o to článek... Jinak nevím, jak se víc připravit.. Prý se během snažení na to nesmíš hodně soustředit, to je strašne důležitý.. Ale copak to jde? 😔

macek01
autor
18. říj 2011

@madli86 Přesně já už se tak těším na to drobátko malinkatý 🙂 bude to uplně užasný. Ale jako chtěla bych otěhotnět do prosince 2012 a jako od srpna na to mám 4 ovulace a bojím se že je to málo ☹... To seš bude třást byt každý den! 😀

dreana
18. říj 2011

@macek01
@madli86

ahoj holky,

no ja to vidím na listovku a pro partnera nějaké vitamíny, ale rozhodně to nebudu hrotit, chci si to užít. Takže žadné cvičení ani podobně, prostě jen relax a tak rok příjemného nsaženíčka, až pak budu kdyžtak dělat ty všechny blbosti okolo 🙂))

macek01
autor
18. říj 2011

Holky a co budete dávat partnerovi za vitamíny 🙂 já jen abych ho na to psychicky připravila 😀

elza2110
20. říj 2011

ahojte holky, mužu se přidat? 😉 my plánujeme snažení o miminko taky na příští rok (asi jaro- léto), ale nevím jestli do té doby vydžím 🙂 tak bych si to čekání zkrátila tady s váma ... a pokud jde o vitamínky...manželovi bych asi nic nedávala a sobě předepsala listovku..to by mohlo stačit 🙂

macek01
autor
20. říj 2011

@elza2110 Ahojky 🙂 no já si chci taky zkrátit čekání 🙂.... Včera jsem byla v DMku a byla tam nějaká mamča s malým klučíkem, ale ten jim to tam málem zničil jak byl akční 😀.... Už se taky moc těším na vlastní...🙂

elza2110
20. říj 2011

macek01 no já se otočím za každým kočárkem 😀 a pročpak ještě čekáte se snažením? my stavíme domeček,bydlíme u našich, takže proto ještě čekáme...

lenickae
20. říj 2011

Ahoj holky, můžu se přidat? V červenci příštího roku budeme mít svatbu, no a přítel by chtěl pak hned na svatební cestě zasít semínko lásky 😀. Kdyby to bylo na něm, tak by sázel už teď, ale já momentálně nechci, hledám práci a mám obavu o naši finanční stránku. Jsme spolu 7 let, rok a půl z toho spolu bydlíme v postaveném domku, takže máme úvěr..Přesto by přítel chtěl miminko už teď, trošičku mě citově vydírá, tak jsme se domluvili, že po svatbě na tom začneme pracovat.. Jelikož beru HA, tak řeším, zda se pročistit, resp. jak dlouho se pročistit. Musím ještě hodit řeč s mým gynekologem, ale slyšela jsem, že on je zastánce názoru "není potřeba očisty", což mě se moc nelíbí.. Berete některá také HA? Budete se pročišťovat? A jaké vitamíny budete asi zobat? Jinak přítel má obavy ohledně své plodnosti, které vychází pouze z teoretických obav, nemá důvod si myslet, že by mohl mít problém. Jeden jeho kamarád, který zrovna čeká rodinu, mu poradil, že pokud chce vědět dopředu "na čem je", tak stačí, aby si žena domluvila u svého gyn., aby pro jejího muže napsal vyšetření na spermiogram - i když není primární důvod. V tom případě to hradí pojišťovna. Pokud to lékař nenapíše (záleží na jeho ochotě, což je někdy problém, že), může si muž toto vyšetření domluvit sám - objedná se přímo na dané klinice a zaplatí řádově několik stokorun. Můj přítel o tom docela uvažuje...

maceek
20. říj 2011

@lenickae já si také myslím, že není potřeba se po antikoncepci "očišťovat". Před prvním těhu jsem v lednu dobrala platíčko, v únoru jsem vše plánovala tak, abych netěhulila (hlavně jsem nechtěla dvojčata) a v březnu byla těhule jak vyšitá, těhu v pohodě, mimi OK, takže nevidím důvod proč vysazovat o moc dřív.

elza2110
21. říj 2011

taky jsem názoru, že není nutné nijak se očišťovat 🙂 spíš jde jen o to, aby se po HA srovnal cyklus, je možné, že ovulaci nebudeš mít přímo uprostřed cyklu a tak...ale jinak jsou myslím HA nízkohormonální, takže není od čeho se čistit...muj názor 😀
Já neberu HA už třetím rokem, takže tohle neřeším, ale doteď jsme si dávali pozor...tento měsíc jsme to skusili "naostro", takže třeba...náááhodou 😀

rosnickah
25. říj 2011

@elza2110 Jeee, tak to budu držet palečky! 🙂 Odkládat by se to dalo pořád, vždycky se najde něco "důležitého", proč by se to dalo odložit... uvidíte, třeba se zadaří hned a možná si taky ještě pár měsíců počkáte, i když budete "střílet ostrými náboji" 😉 🙂

elza2110
25. říj 2011

Ahooj! Děkuji...uvidíme ak to pujde 🙂 přesně tak...člověk neví jestli to pujde hned, nebo si bude muset na drobečka počkat 🙂

moniinom
26. říj 2011

Ahoj, tak se k vám taky přidávám 🙂 v příštím roce bychom se rádi začali snažit... HA jsem nikdy nebrala, takže uvidíme jak to půjde 😉

elza2110
26. říj 2011

ahoj @moniinom !! vítáme tě mezi náma 🙂 a ještě vás čeká něco před snažením? někdo ještě domeček, někdo svatbu... 😀 nebo jste se prostě domluvili na ten příští rok? 🙂

moniinom
26. říj 2011

svatba byla před třemi měsíci a něco, ale hlavní co mě čeká jsou státnice 😀

elza2110
27. říj 2011

tak to držím palečky, uč se a pak už v klídečku hurá na miminko 🙂

elza2110
27. říj 2011

@ moniinom dívala jsem se, že máš v albu Casualplay, ten se mi taky moc líbí..zrovna dneska jsem ho viděla n aulici, no kráása! ale hodně maminek si stěžuje, že je malý... ☹

moniinom
27. říj 2011

@elza2110 já už jsem o tom taky slyšela, tak si myslím, že asi padne, přeci jen není zrovna levný a aby byl jen na pár měsíců... 😒

elza2110
27. říj 2011

@moniinom uvidíme 🙂 nejdřív musí přijít to snažení, miminko...a pak kočárek 🙂 ale už se těšíím 🙂
a kdy tě čekají státnice?

moniinom
27. říj 2011

@elza2110 tak to je jasné, ale je to hezké už takhle pokukovat 😀 v květnu snad 🙂

dreana
28. říj 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla.. jak pak se mame? ja jsem dneska mluvila s manžou, oba jsme se shodli že mimčo chceme hned, ale nakonec jsme řekli že tomu dame rok, jeste něco shodím, upravíme penízky atd 🙂) HURA!! Pojdme to prezit spolu 🙂

@moniinom
@elza2110
@lenickae

elza2110
28. říj 2011

@dreana Tak to je super! hlavně že se shodnete, to je duležitý 🙂 a rok uteče jako voda 🙂 mužu se zeptat jen kolik ti je?