Snažilky září - prosinec 2012

macek01
16. kvě 2011

Všechny slečny i paní kdo se bude snažit až za rok 🙂 probereme spolu úplně všechno o miminkách a potřebách k němu 🙂

baraz
14. črc 2012

ahoj holky 🙂 přidám se jestli můžu .. at je nás tu víc 🙂 vysazeno mám od konce května, začneme se snažit poslední týden v srpnu 🙂

jane_s
14. črc 2012

@baraz Ahojky, tak hodně štěstíčka, ať to vyjde hned😉 je to pak akorát o stres když se delší dobu nedaří, já si taky moc přeju aby se nám do září podařilo, snažíme se teď po 4😉

baraz
14. črc 2012

@jane_s tak vám také držím palečky. nám bude stačit, když to bude do vánoc - jako překvápko pod stromeček 🙂 bych nadělila všem příbuzným bačkůrky a bude to: )🙂

jane_s
15. črc 2012

@baraz Tak to vyjde na sto pro do konce roku uvidíš😉 Ale řekla bych,že už na Vánoce budeš mít spíš bříško😉 tak hodně štěstí..taky bych si to už moc přááála😉

baraz
15. črc 2012

@jane_s jako že už to na mě bude moc vidět? věřím,že vám to musí vyjít ... jak že se pokoušíte dlouho?

jane_s
15. črc 2012

@baraz My se pokoušíme teď po 4. cca za 10 dní bych měla mít plodné dny🙂 HA jsem vysadila na konci února, ale pak jsem měla dva měsíce zdravotní problémy, tak jsme se nemohli snažit!🙂 ale ono už to vyjde..😉 No kdybys otěhotněla teď, tak bude vidět bříško už na Vánoce😉

baraz
15. črc 2012

@jane_s no já otěhotním nejdřív začátek září ne? teda na to aspon přijdu v září ..nejdřív. určo to vyjde, musí 🙂 my tím, že jsme mladí - docela,tak na to úplně nechvátáme,ikdyž cítím,že čas nadešel 🙂

jane_s
15. črc 2012

@baraz Tak to máte super🙂 ono to ale letos vyjde určitě uvidíš..taky bych byla moc Šťastná kdyby se to podařilo..musíme věřit a doufat😉

liska06
15. srp 2012

Nevíte jaké těhu testy jsou nejlepší, myslím které ukazují třebas už 2-3 nebo 4 týden těhu. Předem děkuji 🙂

liska06
22. srp 2012

@jane_s Ahojky nám se to musí povést určitě, musíme přeci dohnat Danušku 😝 . jak se cítíš? mě pořád pobolívá podbřišek někdy na levé i pak na pravé a dokonce i celý podbřišek, moc doufám v to že se tam mimísek dostal a panuje u mě. Ale nevím 😕

jane_s
22. srp 2012

@liska06 Poslala jsem Ti srdíčko z lásky má drahá😉 a hlavně pro to největší štěstííííí:-* Kočičko mě bolí mírně v podbřišku, ráno mdloby a motání hlavy, ale to bude asi počasí..včera mě bolely bradavky na dotek..Myslíš, že je možné aby podbřišek bolel už od OVU? Já už jsem z toho zmatená beru, fakt počkám na MS a uvidí se,, kdypak by Ti měla přijít? 😉

liska06
22. srp 2012

@jane_s jéje téda, to moc ti děkuji a děkuji, já ho poslala zrovna tobě, než jsem na to přišla, ty si ho také mo a moc zasložíš, měla jsi si ho nechat Zlatíčko 😲 😉 , no tak to vypadá že obě po MS zjistíme že jsme těhulky 😀 😀 😀 😀 😀 , ale třeba opravdu jo 😎 😎 to jsem z toho teda blázínek 😵

liska06
22. srp 2012

@jane_s no podle výpočtu, by mi měla přijít 4. září tak uvidíme no, mě se motá škeble také poránu a nesmím rychle vstávat jinak se mi motá snad pořád, ale večír mi je nejlíp, hlavně mě je docela už fajn a jestli budu nacvičovat blinkání tak až tak v druhém měsíci, to mě bylo při prvém těhu nejhůř 😕

jane_s
22. srp 2012

@liska06 Ja bych to mela dostat uz 1.9. tak jsem na tak jsem zvedava jak to dopadne zlatiiii..nechci si zadne prizbaky vsugerovat..treba mam motani hlavy a mdloby z vedra berusko..nechame se prekvapit ze jo?:-*

liska06
22. srp 2012

@jane_s jo Janičko necháme, já také nevím, kdyžtak to bude příští měsíc na novo no 😵

tonicek2010
27. srp 2012

Dobré ráno maminky 🙂 potřebuju poradit od Vás zkušenějších.S manželem máme 2 letého prcka a rozhodli jsme se o snahu mít druhéh mimi 😲 poslední MS byla 18.8 2012 a ovulaci jsem si vypočítala z 28 cyklu na 1.9.v čera jsem měla suché období a dneska mě trošku píchlo v levém vaječníku,a hlen jsem zaregistrovala dnes trošku hrudkový ale i trošku táhlý.Myslíte si,že máme počkat se snažilkováním nebo už dneska to zkusit?třeba obbden?,nebo až toho 31.8 i 1.8?za každou radu moc děkuji 🙂)))

mrazulkav
27. zář 2012

Taky bysme s manželem chtěl začít se snažením, ale musíme počkat na rozhodnutí paní doktorky. Jsem po LEEP konizaci, výsledky jsou zatím pozitivní. Ale když jsem doktorce nesla výsledky z nemocnice, hned se ptala, jestli si jdu pro další antikoncepci... :(

golla
27. zář 2012

ahoj holky, jsem tady nová. ráda bych se zeptat, jaká je ideální frekvence milování, abychom se trefili do plodných dní bez počítání a měření teploty? :o)

jitulindaj
30. zář 2012

zdravím všechny podzimní snažilky 🙂 !! S dovolením se k vám přidám...cca od července bychom rádi počali naše druhé bejby! Ale jako na potvoru se mi přesně od té doby protáhly cykly!!Vždy jsem měla mens přesně po 28 dnech, no a najednou je to všechno jinak! najednou vůbec netuším kdy mám ovu, jen odhaduji podle čípku a hlenu. Chtěla jsem začít měřit BT ale nemůžu najít digit.teploměr- jakoby to bylo nějaké znamení 😕 Dnes jsem už 51DC, ráno test negativní tak nevim 🙄 😨 ale poslední cyklus jsem měla 40 dní, tak nevím jak velké mám vlastně zpoždění a pokud jsem měla ovu později, můžu být taky klidně jen 12DPO...no jsem z toho jelen 😨 😀

lenik_87
1. lis 2012

ahojky, děvčata, ještě tato skupinka funguje? 🙂

simculinek
1. lis 2012

Dobré ránko děvčata, taky se přidávám ke snažilkám. S přítelem se snažíme už od května a něják pořád nic. Minulý měsíc jsem nedostala MS a testy negativní, na gyndě mi píchla injekci a doporučila mi, ať si koupím NosiFol....Je to jako doplněk stravy, ale prý mi to srovná ovulku a tááák.... Je to bez lékařského předpisu a opravdu tam jsou jen samé vitamíny. Dokonce mi i říkala, že jedné slečně pomohlo jedno balení a byla těhu, tak jsem sama na to zvědavá... 🙂

lenik_87
2. lis 2012

@simculinek neboj, všechno má svůj čas a miminko si pak samo řekne, kdy má přijít ;) Já vím, mě se to povídá, jednoho špunta už doma máme, ale neboj, také vím své 😒 My jsme se ještě až tak úplně snažit nezačali, spíš tomu necháváme volný průběh 🙂

jane_s
3. lis 2012

@simculinek
@lenik_87 Ahojky holky, přeji Vám oběma moc štěstí, my se zatím marně snažíme už od dubna, beru hormony, měla jsem skoro každý cyklus kdy nedojde k ovulaci cysty, no zkrátka, užívám si o sto šest! Ale nebojte, i my se dočkáme jasan?😉

jitkana
5. lis 2012

Ahoj holky, oproti vám teprve jsem teprve na začátku, HA jsem vysadila před měsícem, tak jen okukuju. Nechci se nějak extra snažit, ale nejradši bych otěhotněla co nejdřív.

vetyver
6. lis 2012

ahoj, my jsme taky snad ještě před začátkem 🙂 poslední HA doberu 2.12 na svoje narozeniny vhodně 😎 a hodláme si nadělit vánoční dárek. Moc si přeju, aby se nám to podařilo hned. Bereme teď oba vitamíny (vit.E, Biovit pro dárce krve (jsme oba) a nějaký multivitamín - obsahuje selen a zinek na zkvalitnění spermatu), ale žádnou ,,očišťovací" pauzu dělat nebudeme. Prostě na to vlítneme a já už se nemůžu dočkat! 🙂

lenik_87
8. lis 2012

Holky, jsem ráda, že se nás tu schází víc ;) Já HA neberu, od porodu syna jsem neměla nic, abych pak neměla problém, nebo nějaké čištění a tak ;) tak uvidíme, necháme se překvapit 😵

matysikovad
8. lis 2012

ahoj, mám za sebou před týdnem revizi (10tt) a za 5 týdnů + ještě jedna MS se začneme s manželem snažit znovu. takže snad na konci prosince ( třeba na silvestra ) dobře založíme a nový rok už oslavíme s miminkem v bříšku. moc v to doufám. taky bych chtěla otěhotnět co nejdřív 🙂

lenik_87
9. lis 2012

@matysikovad přeji jen to nej nej nej a hlavně aby se brzy a s úspěchem založilo na miminko ;)

matysikovad
9. lis 2012

@lenik_87 děkuji ti moc 🙂 to čekání je nekonečné. během tohoto týdne se u mě vystřídalo spoustu nálad-jak beznaděj, tak zlost proč já, tak rezignace a taky těšení se na nové mimčo.... jenomže je to všechno čerstvé, proto tolik nálad... ☹ ale snažit se budeme, to jo 🙂 když to vyšlo soustě lidem, tak proč ne nám 🙂 žejo....

fachy
26. lis 2012

Ahoj holky 🙂 Tak ode dneška se k Vám přidávám i já. Abych se Vám trochu představila. Je mi 25 let. Před asi 14ti dny přítel nečekaně přišel s tím, že bych mohla vysadit antikoncepci. Měli jsme totiž v plánu svatbu v září 2013 a děti jsme chtěli až po svatbě. Bylo pro mě docela těžké se rozhodnout, jestli tedy do toho jít nebo počkat . Jsem totiž zastánce toho, že děti se rodí až po svatbě 🙂 Zakládala jsem tady i diskuzi "Svatba nebo miminko", abych si přečetla názory ostatních. Nakonec jsem ale kůli problémům v práci usoudila, že dám přednost miminku a s tou svatbou to nějak dovymyslíme.
V neděli 18.11. jsem brala poslední pilulku HA. Teď v sobotu přišla mrcha. Snad bude vše v pohodě a drobeček se zahnízdí co nejdříve
Všem Vám moc přeji, abyste se z snažilek co nejdříve přesunuly do skupiny těhulek a dále maminek 🙂