Snažilky září - prosinec 2012

macek01
16. kvě 2011

Všechny slečny i paní kdo se bude snažit až za rok 🙂 probereme spolu úplně všechno o miminkách a potřebách k němu 🙂

zuzkazuzu88
28. lis 2012

ahojky snažilky,taky se přidám k vám na pokec.Je mi 24 a s přítelem už od prázdnin tak nějak zjišťujeme,že bysme chtěli cvrčka.Nic nám v tom nebrání,takže po dovolené v září jsme se začali snažit aktivně 😉 . Zatím mám za sebou dva cykly snažení a nic,naštěstí po vysazení HA jsem neměla problém s opožděnou menstruací,takže to nevzdáváme.Zatím si z toho nějak extra velkou hlavu neděláme,ale bych ráda kdybychom si na vánoce dali ten největší dáreček. 🙂 Jakpak jde snažení vám? Držím všem palečky 😉

lenik_87
20. pro 2012

tak holky, kdo má krásný vánoční dáreček? my ano 😵

lenik_87
1. led 2013

nikde nikdo??

lucykote
6. led 2013

ahojky, my se snažíme od září taktéž a pořád nic ☹ tak zatím je ještě jakž takž brzo, ale myslela jsem že to tedy půjde trochu "rychleji" ☹

lenka.han82
7. led 2013

@lucykote
@zuzkazuzu88
Ahoj holky, taky se snažíme cca od září a zatím taky nic...☹ Manžel si myslel, že to vyjde na první šťouch 😀 a diví se, že to nejde tak rychle, i když jsem mu to říkala 😉 Nicméně naše snažení je hodně volný. Nechci, abysme měli sex na povel, protože zrovna teď ovuluju. Shodou okolností nám chuť na sex většinou vychází trochu mimo 🙂, ale do období během ovulace jsme se alespoň jedním sexem vždycky strefili 🙂 Ale jak se zdá, tak jednou v plodných dnech a době ovulace asi nestačí 🙂))

zuzkazuzu88
7. led 2013

@lenka.han82 ahojky no mi se tento měsíc tulíme každej den,taky nechci aby to přrostlo jen ve výrobu,ale zatím nás to baví tak doufejme,že to brzy vyjde 🙂

zuzkazuzu88
7. led 2013

@lenik_87 velká gratulace 😉

lenka.han82
7. led 2013

@zuzkazuzu88 Tak to máte fajn 🙂 Není každej den moc? 😉 Aby byli spermie dost kvalitní, sylšela jsem, že nejlepší je obden. My na to takhle často chuť ani jeden nemáme, navíc se z práce dost často vracím vyšťavená ☹ Jsem ráda, když je sex 2x týdně 🙂

lenka.han82
7. led 2013

@lenik_87 Moc gratuluju! To je krásnej dáreček 😉

zuzkazuzu88
7. led 2013

@lenka.han82 myslím si,že to ocásky neovlivní jak často na to člověk vlítne 😀 někde jsem dokonce četla,že to může být řidší a menší množství,ale nám stačí přece jen jedna a ne milion 😉 ...taky na to nebyl čas předtím,ale teď jsme si řekli že to budem zkoušet každej den,ale jsme zatím jakoby na začátku cyklu tak jsem zvědavá jak dlouho nám to vydrží 😀 Dneska jsem 12DC.

lucykote
8. led 2013

@lenka.han82 @zuzkazuzu88 no my jsme právě četli oba tyto názory, někde tvrdili že by se mělo obden, aby spermií bylo víc, aby tak nějak stihly "dozrát", ale nákej gynekolog zase říkal že čím déle se čeká, tak je tam větší procento špatného genetického materiálu. Tak to je pak těžký, čemu věřit 😀 🙄 🙄 🙄 taky jsme si mysleli že to nebude až taková "věda" a prostě na to vlítnem a budeme mít dítě 😀 mí rodiče ani nechtěli a na první šťouch tak jsem si myslela že to tak prostě funguje, tady tyhle diskuze mě přesvědčily že je to skoro až "VĚDA" 😵 😵 😵

zuzkazuzu88
8. led 2013

@lucykote myslím si,že během dvou dnů se ocásky nějak pokzit nemůžou,přece jen se tvoří několik měsíců myslím 😀 ...jj taky jsem z toho celekm vyvalená,že je to až taková věda 🙂

zuzkazuzu88
8. led 2013
lenka.han82
9. led 2013

@lucykote přesně, jak píšeš. Ze začátku si všichni myslí, že je to pohoda, že to vyjde hned, když jste oba zdravý. Člověk si dává bacha přes 10-15 let, aby do toho nevlítl 😲 , a pak se diví, že to nejde hned 😉 Když jsem se dočetla v jedný knížce, co všechno je potřeba, jaký podmínky musí být splněný (ovulace, hlen, čípek, sliznice, spermie, načasování), aby došlo k oplodnění a vajíčko se udrželo, tak mě z toho málem omyli a říkala jsem si, že to snad ani není reálný 😀 😀 😀

lenka.han82
9. led 2013

@zuzkazuzu88 Já bych se přidala, ale nejsem mladá snažilka 😀 Jsem stará baba, už je mi 30 😉

zuzkazuzu88
9. led 2013

@lenka.han82 nezáleží na věku 😉

lenik_87
10. led 2013

Takže holky, nakonec tu zůstanu sama, jen proto že už těhulkuju jo? 😒