Snažilky ze Zlínského kraje

adellaide03
15. dub 2008

Tak jsem se rozhodla založit téma pro snažilky ze Zlínského kraje. Tak přijďte a podělte se o všechny své zkušdenosti ať už se snažíllkováním, těhotenstvím nebo čímkoliv jiným.

layinka
29. říj 2018

Ahoj holky, snazili jsme se také skoro dva roky. Mezitim jsem mela i samovolny potrat. Samozrejme to nadobrem psychickem stavu neprida. Na druhou stranu, priroda je mocna carodejka a kdyz neco neni v poradku, tak je to bohuzel lepsi. Kazdy mesic co jsem zjistila, ze nejsem tehotna byl pro me tezky. Denne jsem chodila s pejskem na prochazky, abych na to nemyslela..v prirode si clovek dobre procisti hlavu. A ano, psychika ma na otehotneni obrovsky vliv. Zacala jsem proto chodit na jogu, kde jsem se i lektorce zminila, ze se o mimi snazime. Ukazala mi par cviku na prokrveni panevni oblasti a take je hrozne dulezite, zkusit proste na chvili s partnerem vypadnout z každodenní stereotypu. Joga me naucila byt v klidu. Zasla jsem si take k doktorce na gynekologii a ta me podle ultrazvuku ujistila, ze vajecniky jsou aktivni a dokonce mi rekla, kdy priblizne budu mit ovulaci..ono ne vzdy aplikace a kalendare funguji. Take neni dobre sexovat kazdy den, spermie potrebuje byt silna..takze jednou za dva-tri dny. Partnerovi poridte volnejsi spodni pradlo, nemel by si v aute vyhrivat sedacky a nebo doma lezet na gauci s notasem na svem nadobicku. To vse spermie oslabuje a brzdi. Dobry je take zinek jako doplnek stravy, zaleti, jakou ma zivotospravu. To vse se odehravalo od zari do prosince 2016 a verte nebo ne, v prosince presne na stedry den jsem zjistila dle domaciho tehu testu, ze jsem tehotna. Mame krasneho a zdraveho syna. Pokud mate otazky, klido mi napiste.