Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažíme se 2021 💕

sylvka
9. bře 2021

Ahoj holky,jsem stará konikovka 😁první syn se mi narodil 2008.byla tady tenkrát super skupina ,se kterou jsme se později i vídali.dnes tady nic takového nemůžu najít....😔pojďte se tedy přidat a krátit ten otřesně dlouhý čas do dvou čárek na testu 😁

lazuli35
5. čer 2021

@syvunka čekání je hrůza, ale nic jiného nezbývá 🙃
@piskle89 😢 to se špatně sešlo
@dekubo děkuji. Budeme se snažit jít štěstíčku zase naproti 😊

pavulka
6. čer 2021

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Doma už jednoho chlapečka máme, v únoru oslavil dva roky. Od té doby se snažíme o druhé. Minulý měsíc pozitivní test, ale nakonec biochemické. Tento měsíc opět pozitivní a čárka pěkně sílí, tak snad už to doklepeme dokonce🙏🏻.

kristousenecek
6. čer 2021

@pavulka jee gratuluji ,taky bych byla ráda kdy to vyšlo a našla sem už ty dvě ;)*,

piskle89
6. čer 2021

@pavulka moc gratuluji. Ať je vše v pořádku 🙏

dekubo
6. čer 2021

@pavulka moc gratuluji ❤

@kristousenecek a jak dlouho se snažíte? Já už bych se taky moc ráda přidala do řad těhotných, ale pořád kojim dceru (1,5 roku) a tak ovulaci chodí jen zřídka 😁 a teď zrovna když byla, byl muž pracovně celý víkend pryč... Tak jsem zvědavá, kdy přijde další 😁😁

kristousenecek
6. čer 2021

@dekubo je ;)*,no asik p
od ledna s pauzami ,;D ...moje malá už má 3 roky takže uvidme jestli to přijde ;)

lazuli35
6. čer 2021

@pavulka jeee, moc gratuluji 😊

pavulka
6. čer 2021

@kristousenecek děkuji, přeji, ať to brzy vyjde i tobě 😊.

pavulka
6. čer 2021

@piskle89 moc děkuji s i tobě přeji hlavně bezproblémové těhotenství 😉.

pavulka
6. čer 2021

@dekubo děkuji 😊.

pavulka
6. čer 2021

@lazuli35 moc děkuji 😊.

syvunka
7. čer 2021

@pavulka moc gratuluju 😊😉

nick1234
8. čer 2021

Ahoj holky včera jsem byla u Dr, a těhotenství mám potvrzené, 7.tyden, už i ❤️ bylo vidět...zatím to nikomu nechceme říkat (ví to teda moje mamka, protože bydlime s rodiči v jednom domě a už si všimla že delší dobu se vyhýbám alkoholu 🙈🙈). Jinak nemám žádný extra chutě ani nevolnosti, ale mám pořád hlad, musím jíst pravidelně max co dvě hodiny jinak mě chytne strasnej hlad až je mi špatně (skoro na omdlení) takže musím furt všude nosit svačinky 🤭

piskle89
8. čer 2021

@nick1234 tak moc gratuluji ❤️ já jsem teď 6.týden a nevolnosti, nechutenství atd.se mi naštěstí vyhýbá. Mám jen strašně bolavý a nality prsa a okamžitě mi vylezlo břicho (se synem jsem takové měla asi ve 4.mesici 😂). Jako vážně to je neuvěřitelné. Nemám šanci ho schovat 😂

syvunka
9. čer 2021

@nick1234 moc gratuluju!!!!!!

syvunka
9. čer 2021

@piskle89 uka foto. Mě už totiž taky začíná být bříško vidět. Přijde mi,že už na mě v práci koukají. Poslední 4 měsíce jsem hodně cvičila a tak jsem měla krasne ploché břicho. Teď mám pocit,že už to lidi zkoumají,že jsem najednou přibrala 😁

piskle89
9. čer 2021

@syvunka mám to úplně stejně. Cvičila jsem, takže jsem vypadala podstatně jinak 😂 Včera to na mě i poznala kolegyně - šéfová. Vloni v květnu mě přijímala s tím, že chceme druhé. Takže je v pohodě. Hlavně tu práci, kterou dělám, můžu dělat dál z domu. A i to vychází pěkně, že s koncem projektu budu rodit. A v novém projektu budu mít jinou pozici a tu můžu dělat hlavně doma.
Takže to fakt úplně tajit nemůžu. Teď nás čekají dvě oslavy. Mám vybrané volné šaty, tak snad to ještě projde 😂

piskle89
9. čer 2021

@syvunka no hlavně když to břicho vyskočilo fakt během týdne 😂 něco ještě dokážu zatáhnout, ale odpoledne už to jde hůř 😂 A večer vypadám fakt těhotně 😂 Ale já si to vlastně užívám. Po 1,5 roce snažení jsem šťastná ♥️

syvunka
9. čer 2021

@piskle89 tyyyy jo, tak to už máš fakt krásný pupík. Tak s tou prací to máš skvělé, to ti trochu závidím. Taky.byxh si chtěla nechat alespoň částečný úvazek a dělat něco z domova.ale u mě to asi nepůjde.... 🥺
To je jasný, jen si to hezky užívej. Ja se taky těším, až budu vypadat těhotně a ne jenom tlustě 😄😄

piskle89
9. čer 2021

@syvunka 😂😂 já si myslím, že plno lidí si taky myslí, že jsem přibrala. Což se teda nepletou 😂
No víš co, já dělám v MAPu, takže dělám různé administrativní věci, šablony pro školy, smlouvy, výkazy, certifikáty... zařizuju semináře pro učitele, vytvářím pozvánky..A to vše jde z domova. Jen se nebudu účastnit všech seminářů, konferencí atd. Dobrý je i to, že můžu pracovat v době, kdy můžu já. Je jedno, jestli to udělám ráno nebo večer, když syn spí.
Předtím jsem učila, tak to jsem musela opustit. Teď toho teda nelituju 😁

pavulka
9. čer 2021

@piskle89 krásný bříško 😍 já ho mám podobné, ale zcela vyžrané, takže na mě nikdo těhotenství asi dlouho nepozná, vzhledem k tomu, že jsem tlustá 😂
Jinak to dělání z domu je fajn, teď u malého také pracuji pro svého zaměstnavatele, mám úvazek 3,75 hod denně, ale je mu jedno, kdy to udělám. Zatím dělám po pár hodinách od pondělí do čtvrtku a pátek už mám volný. Uvidím, jak dlouho to budu zvládat, ale chtěla bych vydržet do konce listopadu.

piskle89
9. čer 2021

@pavulka já jsem se rozhodla, že to prostě tutlat nebudu. Tak dlouho jsem na to čekala. Hold to na mě je vidět od začátku. Když se někdo zeptá, řeknu pravdu. Ale abych denně vymýšlela, co na sebe, aby to nebylo poznat, tak na to se můžu 😂
Jo, ta práce je super. Já jsem řekla, že uvidíme, jak budu zvládat. Do půlky prosince bych chtěla jet v normálním režimu, pak Vánoce. A leden už asi jen všechno homeoffice (to už budu na mateřské, samozřejmě), co půjde. Ale vzhledem k tomu, že je velká pravděpodobnost, že miminko půjde ven zase o něco dřív, tak leden už si chci nechat "volný". A pak uvidíme, co půjde.

Tady budeme všichni asi termín leden/únor že?

pavulka
11. čer 2021

@piskle89 mi to zatím vychází na 8.2., ale vidím to spíše na konec ledna. Přenášet mě nenechají a mám obavy, že malé půjde opět ven císařem.

piskle89
11. čer 2021

@pavulka mně 7.2., ale mám to stejně. Počítám s lednem. Přeju si alespoň druhou půlku ledna 😁 syn se sám rozhodl jít ven 36+0

nick1234
12. čer 2021

@piskle89 mě vypočítali zatím 21.1., manžel je 27.1.🤭 tak uvidíme, ale syn se narodil o tři týdny driv ...

piskle89
18. čer 2021

Tak mám po kontrole ♥️ Jedno miminko v děloze, měří 9mm, odpovídá 7+0 (jsem 6+6) a už bylo i srdíčko ♥️
Další kontrola 13.7., to už budou zrovna i odběry a první poradna 😊

lazuli35
21. čer 2021

@piskle89 tak gratuluji a přeji hladký průběh 😉🍀

tamarakralova
23. čer 2021

@piskle89 paráda, gratuluji!

lazuli35
24. čer 2021

Ahoj, tak se ozývám zase po měsíci a po biochemku. Snad se tentokrát zadarilo! 🍀😅 ovulace byla cca pred sedmi dny, snazeni ten samy den a nejake dny predtim, tak uvidime. Ale dnes jsem 7 dpo a mám hnedy hlen, malinko špiním, tak si říkám, že by uhnizďování? Snad ano a snad to tentokrat úspěšně vyjde! Taky bych potřebovala mít tedy pozitivní test hned v první den vynechane ms, takže 1.7., neb 2.7. mám jít na očkování proti Covid 🙈 a 1.7. Se to dá ještě zrušit...

piskle89
24. čer 2021

@lazuli35 budu držet palce 🙏