Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

pankafe
2. pro 2014

Holky, poraďte, prosím 🙂

Jsem dnes 14DC a dle ovu testů, hlenu i dalšího to vypadá na OVU dnes, maximálně zítra. Jenže z manželových pracovních důvodů bylo tulení včera a další bude až ve čtvrtek večer ☹ Mám dojem, že už jsme to takto prošvihli několikrát. Myslíte si, že je nějaká šance, že by to mohlo vyjít?

Díky 🙂

lexton
3. pro 2014

@pankafe ahoj! Momentalne jsem prozatim biochemicky tehu..14DC pozit ovu test. Styk jen 13DC.. a vysledek.. 203hcg v krvi a dneska gynda..dnes je 32DC.. mrcha nikde.. 🙂

pankafe
3. pro 2014

@lexton Tak to je nadějné, ne? 🙂 Já musím upravit svůj příspěvek - pozitivní ovu test /testovací čárka silnější než kontrolní/ mám až dnes. Vrchol plodného hlenu v pondělí. Břicho pobolívá třetí den. Takže by mohla ovu teoreticky proběhnout zítra?

lexton
3. pro 2014

@pankafe teoreticky do 24 hod 🙂

pankafe
3. pro 2014

@lexton To bysme mohli stihnout zítřejším večerním tulením 😉

lexton
3. pro 2014

@pankafe určitě stojí za to zkusit to 🙂 😅

fonamor
19. pro 2014

Ahoj holky, jsem tu nova. V rychlosti: tehotna bohuzel nejsem. Snazime se cca tri roky a porad nic. Jake jsou pak prosim vas dalsi kroky napriklad k umelemu oplodneni atd? Moc se v tom nevyznam, nechala jsem to na prirode a ted jsme se rozhodli, ze te prirode proste po novem roce pomuzeme, ale nevime kde zacit. Dekuju za vsechny rady

maggie4
5. led 2015

@fonamor Ahojky, začít můžeš u svého gynekologa, který ti poradí co a jak, nebo se můžeš rovnou objednat na konzultaci do nějakého centra asistované reprodukce. Tam vás oba vyšetří a proberou s vámi vaše možnosti.

nowe
5. led 2015

@fonamor ahojik,taky se snazime temer 3roky a nic ☹ jj urcite ti poradi gynekolog,nebo omrkni na netu centra.gennet,gest, pronatal....a dalsi Google ti taky poradi 😀

nikousek1
6. led 2015

Ahoj vím, že je to už starší diskuze, ale určitě si tu někdo ještě čte.. Já s přítelem jsme se snažili o miminko taky celkem dlouho. Měla jsem navíc nepravidelnou MS takže pokaždé, když mi nedorazila jsem byla celá očekávání, že se to už možná povedlo. Po čase, kdy jsem se takhle stále klamala mi opět MS nedorazila. Neměla jsem jí cca 2 měsíce, ale říkala jsem si že co, že mi zase dorazí až to budu nejméně očekávat. Jenže ono pořád nic. Ale šla jsem ke gynekologovi s tím, aby mi pomohl otěhotnět a co se nedozvím. BUDETE MAMINKA. No lidi, neztrácejte naději! Každému se jednou poštěstí chce to jen trpělivost a víru 🙂 Hodně štěstí a zdravé miminka 🙂

nikousek1
6. led 2015

@fonamor Ahoj, já bych to nechala ještě na přírodě. Jde hodně o to, jak se člověk cítí uvnitř a co prožívá. Když jsi v klidu, nestresuješ se a věříš v to oplodnění tak se to jednou povede. Neztrácej naději ! To je to poslední, co můžeš udělat.

naty1987
16. led 2015

@fonamor my sme sa snazili celkom 4roky ms mi sama neprišla chodila som na injekcie a vymenila dr.za lepsieho ten mi urobil podrobné sono muz isiel na spermio a odporučil ICSI ja som to odmietla ze to skusim najskor liekmi brala som clostilbegit ci ako sa to pise + pregnyl kazdy mesiac mi robil folikulometriu po pol roku som otehotnela no vzačiatku tehu potratila 3mes.som mala pauzu od liekov a išiel kolotoc zas liely pregnyl sledovanie ovu a nic 3mes od vysadeni liekov som otehotnela a mam synceka keby sa nam nepodari ani po liekoch isli by sme do CARu
Drzim palce nech sa cim skor mimi zadari

julca12
26. led 2016

Ahoj Holky, mohla bych poprosiit o radu? Včera jsem si dělala ovulační test a čárka byla stejně silná jako ta kontrolní. Dnes jsem si ho dělala znovu a čárka je o něco slabší, ale viditelná. Myslíte že ovulace už proběhla včera? když čárka byla silnější a dneska už slábne? děkuji moc 🙂

rejni
26. led 2016

@julca12 Ahoj 🙂 pokud byla čárka opravdu tak silná jak kontrolní nebo i sytější tak to byl včerejší test pozitivní a ovulace bude od 24-48h..tak bych pojistila dneska, zítra 🙂 který DC jsi?

julca12
26. led 2016

Právě cyklus mám rozházený někdy 38 někdy 38DC dneska jsem 18DC ... takže pořádně ani nevím, kdy mívám ovulaci. Včera jsem to zkusila poprvé udělat testík a vyšel mi pozitivní pošlu fotečku

rejni
26. led 2016

@julca12 Ten včerejší vypadá opravdu pozitivně. Pokud chceš mít jistotu zkus ještě zítra zda test fakt slábne.. Ale určitě dnes zítra pojistit 🙂 držím palce ať se zadaří 🙂

julca12
28. led 2016

Posílám ještě jednou fotečku, ten poslední testík, tam jak už není čárečka vidět je dneska,.. takže ovulka byla asi někdy toho 25.26?

rejni
28. led 2016

Ten 25. je pozitivní..a kdy je dělaný? Odpo? K večeru? Tak ovulace pravděpodobně proběhla nejdřív od úterý večer až po dnešek dopo..tam je to rozmezí za 24-48h.. Pojištěno? 😉

rejni
28. led 2016

@julca12 promiň tak do středy odpo, večer 🙂

julca12
28. led 2016

ten 25.1. je dělaná o půl 12 ... od soboty po úterý pojištěno,.. ale včera ne, manžel přišel dlouho z práce a byl utahanej,... tak snad to bude stačit ☹

rejni
28. led 2016

@julca12 určitě bude 🙂 mohla být ovu už v úterý a jinač spermijky počkají 🙂 držím palce, brzké // 🙂

julca12
28. led 2016

Děkuji moc bych si to přála aby to vyšlo .. ale bojim se ze to nevyjde.. hodně co slyším od kamaradek tak jim druhdy mincí trvalo dyl.. v září se povedlo ale neuhnizdilo se.. tak jsem zvědavá

rejni
28. led 2016

@julca12 my se snažíme rok o první a zase hodně čtu jak na první dlouho čekali a druhé už pak bylo raz dva..no je to individuální..ale pokud se vám zadařilo v září tak je to na dobré cestě a brzo to určitě vyjde 🙂

princezsverunka
28. led 2016

Holky znáte tenhle test? Zkušenosti dělat dříve než den MS?vim ze kazda mi rekne ze ano den ocekavane MS,ale urcite se tu najdr nejaka co ji to ukazalo uz pred

julca12
28. led 2016

Chodila jsem hodně cvičit a dávali mí to dost zabrat.. příznaky jsem měla kovová chuť v ústech i špatně mi bylo ale testy negat pak jsem sla na odběr krve a chg jen 12.. tak mi pak xe oznámila ze se podařilo ale neuhnizdilo se.. od tý doby mám cyklus 38 36.. teď si to vycitam ze jsem tak hodně cvicila

julca12
28. led 2016

@princezsverunka nene, s tímto zkušenosti nemam.. vždycky jsem zkoušela mamatest

princezsverunka
28. led 2016

@julca12 neměli:((práve a kdy testujes?

julca12
28. led 2016

@princezsverunka testovala jsem teď poprvé byl to 18Dc ale bojim se ze ty testy jsou stejně ze to tak být nemusí a ovulka může být jindy.. uvidíme jak to dopadne

princezsverunka
28. led 2016

@julca12 to je pravda🙂) já tento měsíc testuji ale OV ne a pak na to kašlu..vypnu spojeni ru a budu si užívat :D protože to moc resim mi přijde a to není dobey

rejni
28. led 2016

@julca12 Tak to je škoda..a Dr říkala, že je to asi tím cvičením? Třeba zrovna sliznice nebyla dobře narostlá.. A dřív jsi měla cyklus kratší jo? Ale ovu test vyšel tak snad vše funguje jak má i při tom delším cyklu..ale někomu testy fungují a některé ne a ovuluje..jistota tam není..pokud už se snažíte déle tak by snad i Dr mohla pomoci..