Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

maximaty
25. črc 2016

ahoj, zdravim vsechny... projizdim diskuse, prispivam sem tam ale opravdu nekde zapadnout se mi jeste nepodarilo 😀
Jsem dlouhodoba snazilka -4 roky... oba udajne zdravi... prvni rok a pul jsem byla vyrizena, nestastna, pak se na to vyprdla, pak zase blaznila, pak to vzdala a ted se opet rozhodla to vic resit... nadeje umira posledni...

pradlenka
2. srp 2016

Ahoj 🙂 teda, 4 roky to je síla.... takhle to měla kolegyně,oba fit a ne a ne se zařadit.jednu slečnu už doma měli tak si řekla ve 40se snažením končí a šup v 39 přirozená dvojčata 🙂

Já jdu 16.8 k dr s celkem dobrým výsledkem spermiogramu tak doufám,ze vyfasuju clostillbegyt a do vánoc bude hotovo 😀 ale zároveň se toho clostiku i bojím co to se mnou bude dělat....
Zatím jsem rozhodnutá že pokud to s ním neklapne,zadne další kroky dělat nebudu, ale kdo ví...?

majjka24
autor
24. srp 2016

@maximaty my se snažili taky 4 roky, ale tak nějak lihgt,nevim jak vysadila jsem ha a n nějak nic,proste uvidíme, furt nic a nějak jsme to neřešili. Tenhle portál jsem vůbec neznala a v uvozovkach nevěděla nic o ovu atd. Zjistila jsem to až pak. Tudíž jsem dva roky byla bez ovu díky ha. A jakmile jsme s stim chtěli něco dělat,,manžel byl na spermio to jsem nevěděla a byla těhotná 🙂

brambora28
5. zář 2016

Ahoj holky, mám dotaz a nenašla jsem, kam by se dal zařadit.. Snažíme se s manželem od června, ale už asi měsíc a půl mě bolí děloha.. Chytlo mě to na dovolené v Thajsku, ale jen trošku, že jsem ji jakoby cítila, plus levý vaječník.. Tak jsem si říkala, že se třeba zadařilo.. Ale nezadařilo.. Pak jsem dostala menzes, tak jsem si říkala, že to přejde, ale nepřešlo.. A začalo mě to bolet víc, i při pohybu, při sedání, při stažení břicha, když se mi chtělo trošku čůrat, a pak třeba i při cestě autem.. Byla jsem na gyndě, a dělala mi test na chlamydie - negativní, a docela dlouho mi jezdila ultrazvukem vevnitř, a pak řekla, že mám cysty, ale to je normální, a hodně prokrvenej ten levej vaječník, kterej mě bolí.. No dala mi ATB a řekla, ať dojdu po druhé menstruaci ještě u konce, že to znova zkontroluje.. Každopádně ATB mi nepomoly, děloha a vaječník stále bolí.. Aktuálně menstruuji a mám to extrémně silné, a čím se to blíží konci, tím víc to zase bolí.. Každopádně břicho při menzes zdaleka nabolelo tak, jako obvykle, ale to přisuzuji tomu, že beru Gynex.. Nemáte někdo zkušenosti, co by to mohlo být? Zánět to asi nebude, když ATB nezabraly, žádný výtok nemám.. Není to nijak nesnesitelná bolest, ale cítím to, hlavně při tom pohybu, a hlavně už trvá fakt dlouho, což se mi nezdá.. Omlouvám se za román a díky za zkušenosti..

cizinkaa
3. led 2018

Ahoj devcata. Mam dotaz, na ktery urcite budete vedet odpoved. 🙂 Prvni dite nebylo planovane, ale presto vim, kdy presne se nam zadarilo. Podle doktora jsem totiz mela potvrzenou ovulaci. 29.4. byl posledni den MS, 13.5. potvrzena ovulace a zaroven sex, pote uz tehotenske priznaky. Mohu ted znovu spolehat na to, ze ovulace bude tolik dni od posledniho dne MS? Nebo muze byt uplne jindy? Diky za odpoved. ❤️