Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

domca89
9. únor 2011

@tygrisek09 Moc děkuju, tak uvidíme no, přinejhorším zůstanu zavřená v kanceláři.

tygrisek09
9. únor 2011

@domca89 také možnost

petula5
9. únor 2011

@domca89 tak to moc držím pěsti ať ti to dopadne 😉

adrous
9. únor 2011

@lucija teda to máš za sebou taky kus cesty my teda tak dlouho nečekali,ale zas od 4 měsíce jsem se otvírala 😅 🙄 no a potom druhém porodu že to 3 miminko přijde dřív mě hrozí to píchaní taky kvůli srážlivosti krve,ale co nadělám to druhé mimi chci tak to podstoupím 🙂 😉

adrous
9. únor 2011

@domca89 ať ti to s tou prací vyjde držím palce pro štěstí tfuj tfuj tfuj 😵

majjka24
autor
10. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................25 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................14DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................38 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................28 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................36DC
Adrous (..)......................................................................................................................? DC
Petule5 (...)........................................................................................................................?DC
Lucija (..)..........................................................................................................................? DC
Tygrisek09(...).................................................................................................................? DC
Hanuu(...).........................................................................................................................? DC
Medvik (...).........................................................................................................................? DC

majjka24
autor
10. únor 2011

@hanuu jasan 🙂

majjka24
autor
10. únor 2011

@eleka Ahojki, vítek mezi náma 🙂 Jinak mě mrzí co se ti stalo, vím jak se cítíš, ale bude líp, uvidíš 🙂

majjka24
autor
10. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................25 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................14DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................38 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................28 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................36DC
Adrous (..)......................................................................................................................? DC
Petule5 (...)........................................................................................................................?DC
Lucija (..)..........................................................................................................................? DC
Tygrisek09(...).................................................................................................................? DC
Hanuu(...).........................................................................................................................? DC
Medvik (...).........................................................................................................................? DC
Eleka (...)...........................................................................................................................?DC

majjka24
autor
10. únor 2011

Ahojki kočky, tak jsem rozšířila tabulku 😉 Pokud jsem na někoho zapoměl tak to nebylo záměrně, po připomenutí dopíšu 😉 A pokud někdo nechce být v tabulce, tak ho zas vymažu, není problém 😀 A Jinak bych prosila co papkáte za vytamínky (pro inspiraci) a kolikítý DC jste 😉 😀 Jinak já před pátou vstávám do práce, tak než vypiju kafíííško, tak kukám o co jsem za včerejšek přišla 😵 Tak přeju všem krásný den 🙂
@adrous Ajojki co máš za trombofilii?

tygrisek09
10. únor 2011

@majjka24 ahoj, děkuji za připsání, papkám Femibion a jsem 26 DC 🙂

adrous
10. únor 2011

@majjka24 jsou to trombofilní mutace nebo tak nějak 😉

nathali
10. únor 2011

@petula5 mne sa konecne telo spamenatlo a zacalo choti ako ma aj ovu som mala a to bez liekov 🙂 tak uvidim ze ako sa tento cyklus skonci inak zas zacinam s clostilo a pregnylo

nikissek28
10. únor 2011

@nathali tak to je jen dobře, že se vzpamatovalo...ted už to bude rychlé a brzy miminko....
@domca89 tak jak jsi dopadla?

nathali
10. únor 2011

@nikissek28 baby u nas v teme ma celkom vystrasili lebo aj ja si meram BT a vsetky co mali kraasne grafy a teploty nad 37 tak prisla ms ☹ tak sa bojim ze co s toho u mna bude ale nastatie u mna je najvyssia zatial 36,9 😀

nikissek28
10. únor 2011

@nathali uvidíme kočko
Chtěla jsem se zeptat, když mám cystu větší než 4cm tak jestli by byly nějaké velké problémy když bych byla těhu?

nathali
10. únor 2011

@nikissek28 a tebe dr.nevravel ze by ju dali von???alebo ze co s tym spravia???
ja som mala raz cystu okolo 3 cm a vraveli ze ak bude rast pojde von ale dali mi agolutin a ona praskla
ale v tehu neviem ako by to bolo

consti
10. únor 2011

@nikissek28 To ti musí říct doktor. Záleží na umístění cysty, na tom, jestli roste atd. Já jsem třeba byla na operaci s myomem, který měl 4 cm. Ale samozřejmě až po poradě s lékařem-odborníkem 😉 .
Všem (i sobě 😉) držím pěsti, ať se miminka brzy dočkají 😉

nikissek28
10. únor 2011

@nathali mi jen řekla ze uvidíme 16.3 a pak se rozhodne co s ní....
@consti já cystu i při prvním těhu tak teď Doufám že zmizí dřív než těhu budu

nathali
10. únor 2011

@nikissek28 drzim palce aby zmizla sama 🙂

nikissek28
10. únor 2011

@nathali doufám že ano

hanuu
10. únor 2011

@majjka24 Díky
No a abych napsala něco o sobě. Snažíme se teprve druhý měsíc. Doufám, že to nevadí, četla jsem, že některé už toho máte za sebou mnohem víc. No a jak asi skoro všichni tady bych si mimčo už moc přála.

petula5
10. únor 2011

@nathali tak hlavně, že se cyklus srovnal a brzy se zadaří 😉 🙂
@nikissek28 cyst se velká spouta a zaleží kde je, jak už psaly holky, ale někdy praskne sama a není potřeba to nějak řešit, ale někdy dokážou udělat pěknou neplechu....držím pěsti ať brzy zmizí 😉

lucija
10. únor 2011

Nazdárek všem🙂
@tygrisek09 děkuji 🙂
@petula5 jj, užívala jsem si 😒 ale Šíma mi to čekání plně vynahradil 😉 😵
@domca89 Budu držet palce, důležité, že práci máš, pokud se zadaří lepší, bude to už jen takový bonbonek 😉

lucija
10. únor 2011

@adrous jj, pro miminko všechno 😉 To znám 🙂
@majjka24 tak já jsem 4DC a piju kontryhel a plánuju pít maliník, uvidíme, každopádně jsou to bylinky, tak když nepomůžou, aspoň neuškodí. U nás bude nejspíš problém u partnera, ale tak se to těm jeho mrškám snažím co nejvíce usnadnit 🙂

hanuu
10. únor 2011

@lucija ahoj, prosímtě můžu se tě zeptat, na co se pije ten maliník? Mně ho koupil manžel, že mu ho doporučila lékárnice, ale nikde jsem moc nebyla schopná najít k čemu to je.

hanuu
10. únor 2011

@majjka24 Ahoj, tak já jsem 3DC a jím akorát calibrum baby plan.

tygrisek09
10. únor 2011

dobré odpoledne, děvčata

majjka24
autor
10. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................25 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................14DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................38 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................28 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).............................................................................36DC
Adrous (..)......................................................................................................................? DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol)............................................................................8DC
Lucija (kontryhel).............................................................................................................4DC
Tygrisek09(femiboin)....................................................................................................26DC
Hanuu(babyplan)............................................................................................................3DC
Medvik (...).........................................................................................................................? DC
Eleka (...)...........................................................................................................................?DC

@hanuu @lucija holčiny, žádnou listovku??? ta je nejdůležitější, je proti vývojovým vadám 😉minálně 400 jednotek, max je 1OOO 😉

@hanuu ajoj, to máš chvilenku 🙂 dle mudrů se máš snažit rok a pak se s tím něco bude dělat,a ty si měříš teplotu, nebo hlídáš čípek či hlen či atd....?
@adrous já vím co to je, ale jakou máš tu mutaci?jsem je "studovala" cca měsíc....na profilu uvidíš ☹ 😉

tygrisek09
10. únor 2011

@majjka24 ahoj, jak je?