Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

nikissek28
24. únor 2011

@majjka28 beruško oprav potom tabulku, jsem 2 DC ☹ Zas se nepovedlo 😠

domca89
24. únor 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................28 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................23DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................22 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................20 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................18 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................18DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................19 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................16 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................15 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................10DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................10DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................8DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................3 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................2 DC

A je to opravené. Nic si z toho nedělej, mě se taky už po několikátý nezadařilo a zase jedu od začátku.

lucija
24. únor 2011

Dobré ránko holky 🙂
Hlavně nezoufejte, to by jsme se z toho za chvilku musely zbláznit 😉 Za chvilku začne jaro a člověk přijde na jiný myšlenky. Teď je to i depkoidní období...aspoň mě už z toho hrabe 😒 Bude líp holky, uvidíte 😉
Jinak u nás jsou neštovice v plném rozpuku, mladej to má celkem na háku, jen to puntíkování mě a ani jeho nebavka 😖 Už ať je po nich 😠

m_artasek
24. únor 2011

Ahoj holky, můžu se přidat k Vám? Snažíme se od června 2009 v prosinci 2009 jsem otěhotněla, ale bohužel to dopadla špatně a v lednu 2010 jsem byla na revizi, pak jsem otěhotněla v červnu 2010, ale bohužel těhotenství bylo mimoděložní a s komplikacemi, takže jsem skoro 2 měsíce promarodila. Pak jsem ke konci minulého roku řešila záněty a nakonec jsem měla zlatýho stafilokoka, ten byl přeléčen a můžeme se už snažit, ale já se zatím necítím, jizva je hodně citlivá. Měli mi dělat jen laparoskopii, ale na sále nastaly komplikace, tak mě museli otevřít, takže mám na břiše pěknou jizvu. Od července se chceme začít zase snažit, pokud se zadaří dřív, budeme doufat, že do třetice všeho dobrého. No ale strach už budu mít pořád. Jo a pokud se můžu přidat do tabulky, tak jsem dnes 27 DC a beru kys.listovou a od začátku cyklu do ovu piji kontryhel

haaninaa
24. únor 2011

@nikissek28 - kočko,neboj se, určitě se brzy zadaří.... Držím moc palečky...

haaninaa
24. únor 2011

Ahojky kočky.... Zítra jdeme do centra, teď už pro injekce a hned jak se objeví mrška, začínáme stimulovat.... Tak doufám, že se po čtyřech letech už zadaří...

kamcatkakoc
25. únor 2011

@haaninaa Ahoj...tak držím pěsti, aby to vše klaplo...nevěřila jsem, že 14 dnů může být tak dlouhá doba....mám za sebou IUI teprve třetí den a zdá se to nekonečné 😖

domca89
25. únor 2011

Eleka (femibion, kořen MACA)..........................................................................29 DC
Medvik (acidum folicum, Femibion)...............................................................24DC
Petule5 (listovka, kontryhel, apirol).................................................................23 DC
Haaninaa (Femibion800).................................................................................21 DC
Lucija (kontryhel)................................................................................................19 DC
Hanuu(babyplan)...............................................................................................19DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................20 DC
Evol06 (kys.listová,kontryhelový čaj)...............................................................17 DC
Lenik_25 (femibion, kys.listová).......................................................................16 DC
Nathali (calibrum babyplan)..............................................................................11DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................11DC
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................9DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)........................................4 DC
Nikissek 28 (...).....................................................................................................4 DC

haaninaa
25. únor 2011

@kamcatkakoc - děkuju... také ti držím palečky... Řekne se 14 dní, ale je to věčnost.... Kam chodíš do centra?

kamcatkakoc
25. únor 2011

@haaninaa Taky děkuju...no právě, jindy to uteče jak vody a teď se to táááááhne 😒 ....chodíme do Zlína a ty ?

haaninaa
25. únor 2011

@kamcatkakoc - my do Plzně, jsou tam fakt úžasný, tři doktoři, ale frajeři... 😀

kamcatkakoc
25. únor 2011

@haaninaa Já jsem taky spokojená...měli jsme doporučení od kamarádky na jednoho doktora...její manžel ho zná....on o nás samozřejmě neví, ale když jsem se objednávala, tak jsem chtěla k němu 🙂 Zatím jsme spokojeni.

domca89
25. únor 2011

Tak dámy dneska MS odjela, už po 4dnech. Tak teď bereme vitaminek E, femibion, kontryhel a pak taky trochu proveru a uvidíme, jestli to už teď dopadne nebo ne, když ne tak nic, když jo tak budu jen ráda. A co vy holky?

haaninaa
25. únor 2011

@kamcatkakoc - ona i psychika fakt udělá hodně. Tohle je naše druhé centrum,ale v tom prvním jsem byla šíleně vynervovaná a hlavně mi neseděli... Je fakt, že nejsem žádná modelka, ale aby mi řekl, že při výšce 160 cm a 62 kg jsem tlustá a že chci děti, tak to fakt ne...

haaninaa
25. únor 2011

@domca89 - ahoj, co je to provera?

kamcatkakoc
25. únor 2011

@haaninaa Cožeeeeee??? 😠 Tohle ti tam jako řekli? Tak to se ani nedivím, že jste šli jinam !!! Já jsem zase ráda, že nám vše vysvětlí a nedělají z toho vědu,že to nevím....to víš, když to člověk neřešil, tak se o to nezajímal...teď když to řešíš, tak hledáš pořád nové a nové informace...někde jsem četla, že tento rok je zlomový !!! Tak snad to vyjde co nejvíce z nás 🙂

haaninaa
25. únor 2011

@kamcatkakoc - jo jo, řekli, a tohle byla poslední kapka... Já se také ptám a také pořád hledám další a další informace, člověk nikdy neví, co objeví...Ty jo, zlomový, tak to se fakt musí povést, prostě musí!!!!!!

domca89
25. únor 2011

@haaninaa No jsou to takový malý prášky barvy viagry a podle doktorky je to na vyvolání cyklu, nebo spíš tak nějak to udržuje, aby to chodilo pravidelně. Takže asi tak a bere se to jen 21.-25. DC, když jsem jí používala tak mi MS přišla, když ne tak nepřišla, tak uvidíme, jestli se i s touhle ženskou "viagrou" otěhotním nebo ne.

kamcatkakoc
25. únor 2011

@haaninaa Musííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵

haaninaa
25. únor 2011

@domca89 - hm, zajímavé... A co ta tvoje nová práce? Vyjde to?

haaninaa
25. únor 2011

@kamcatkakoc - jo jo, prostě musííííííííííííííííííííí!!!! Jedna kamarádka už otěhotněla, teď je na řadě další, pak ještě jedna a pak já...... 🙂

kamcatkakoc
25. únor 2011

@haaninaa Moje kamarádka dneska porodila holčičku 😅 😅 😅

haaninaa
25. únor 2011

@kamcatkakoc - měla jsi IUI nějak stimulovanou? Píchli ti také Pregnyl? A kdy?

haaninaa
25. únor 2011

@kamcatkakoc - já se před chvíli dověděla, že kamarádka už má čtrnácti denní dvojčátka.. 😉

haaninaa
25. únor 2011

Holky, loučím se, dorazila nám návštěva, tak zase zítra, ju? pa pa papa a hezký večer...

kamcatkakoc
25. únor 2011

@haaninaa Jojo, měla, injekce Merional 13x a pak Pregnyl....měla jsem folikulů.....tak se měj hezky a dobrou noc 🙂

domca89
25. únor 2011

@haaninaa jo to kdybych já věděla, tak bych se na večeřela a šla spát, ale ještě nic nevím a nervíky mi nedovolí spinkat.

domca89
26. únor 2011

Holky tak je to jasný, mám novou práci, ale musím nejdřív počkat až jednomu frajerovi opravý jeho, protože momentálně jezdím na mém budoucím renckovi. Jak já se těším. 😉 😉 😉

cincinnati
26. únor 2011

Držím všem palce, aby to vyšlo 😵

adrous
26. únor 2011

@domca89 super gratulace 🙂 😉