Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

adrous
31. bře 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................8 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................8 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................12 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................11 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................27 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................25 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................20 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%).................................15 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................10 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................10 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................10 DC
Evelinka (?)............................................................................................................? DC

lenik_25
31. bře 2011

@kamcatkakoc Co si budem povídat, nejdůležitější je ten psychický klid a jestli máš super kolektiv, tak bych tam taky ještě chvilku zůstala.

kamcatkakoc
31. bře 2011

@lenik_25 Taky si myslím.... 😵

lenik_25
31. bře 2011
eveleninka
31. bře 2011

@kamcatkakoc jéé tak to máš dobrý to ti fakt závidím že můžeš jít kdy chceš do práce a z práce...to já si dovolit nemůžu...musím být v 6.00 ráno v práci a připravit pečivo,noviny atd...a 7.00 se otevírá a jsem tam do 17.OO a pak udělat kasu poklidit atd..takže domu dorazím tak někdy před 18.OO nebo po..no včera snažení nebylo snoubenec je nachcípanej,prý ho bolí záda,kosti,má rýmu atd..tak jsem to včera radši ani nepokoušela...dneska jsem poprvé vařila omáčku kuře na paprice a povedla se mi...mňamka...tak jsem zvědavá jestli Martínka překvapím až přijede z práce... 🙂 🙂 půjdu zachvilku pověsit prádlo a asi půjdu chvilku ven když je tam tak hezky jelikož zítra má prý pršet.. ☹ ☹ a jak si užíváš ty volno pokud nějaké máš??

eveleninka
31. bře 2011

@majjka24 a ty taky kouříš nebo už jsi přestala?? 🙂 🙂

eveleninka
31. bře 2011

@adrous to jsem nepochopila co znamená 3.4?? 🙂 🙂 stojím si asi na vedení 😉 😉 😉 😉

kamcatkakoc
31. bře 2011

@eveleninka Jo, práci mám fakt dobrou 🙂 Tak s tím snažením mě to mrzí, ale to jak na potvoru, my to tak měli taky... 😵 Já vždycky jak přijdu domů, tak se převlíknu a hned mažu na dvůr. Včera jsem si vytáhla lehátko a slunila se, samozřejmě jsem usnula... 🙂 ...dneska jdeme do solné jeskyně, to si zase pěkně odpočinu...jinak se nachodím dost, protože musím pořád lítat na záchod čůrat, tak procházky mám splněné 😀

adrous
31. bře 2011

@eveleninka jestli přijde menzes 3.4 😀 😀 😀 😀 chápeš 😀 😀 😀

eveleninka
31. bře 2011

@kamcatkakoc a jaké to je v solné jeskyni??já jsem tam ještě nebyla ale co jsem slyšela všichni si to mooc chválí... 🙂 🙂 jdu pověsit prádlo a vynenčit pejska Čikouška,mám malého jorkšíra,tak tady na mě pokukuje kdy už půjdeme ven..rozhodla jsem se že tohle co mám teď krabičku cigár je moje poslední tak jsem zvědavá jestli to vydržím...chtěla bych to vydržet už kvůli tomu budoucímu mimísku a taky abych nelhala na gyndě když jsem mu to slíbila na holý pupek 🙂 🙂 🙂

eveleninka
31. bře 2011

@adrous jo už chápu...a co jinak děláš??já jsem stále na neschopence...ještě mě čeká jedna namátková kontrola po menstruaci v motole a 12,4 jdu na gyndu kvůli neschopence..tak jsem zvědavá...od pátku už se snažíme na mimískovi tak bych si přála jít toho 12.4 na gyndu a kéž by mi řekl že mi žádnou neschopenku ukončovat nebude jelikož jsem těhotná to by bylo hustý ale to se podle mě nestane.. ☹ ☹ jdu pověsit prádlo když je tam tak hezky a vyvenčit pejska..tak zatím pa pa pa 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kamcatkakoc
31. bře 2011

@eveleninka Je to tam skvělé, vyloženě si tam odpočineš. Je tam mooooc čerstvý vzdoušek, príma prostředí pěkné...třeba taťka můj má astma a tomu se potom líp dýchá... 😵 Budu ti držet pěsti, jak na mimi tak na ty cigarety 😉

adrous
31. bře 2011

@eveleninka mám zatím mateřskou,ale budu končit a rychle hledám nějakou práci a nebo tajně doufám že otěhotním,ale bojím se že asi tolik štěstí mít nebudu ☹ 😢 nechám to osudu.

eveleninka
31. bře 2011

@adrous a co by jsi chtěla dělat??nebo kde jsi předtím dělala??tam tě už nevezmou??já co dělám v krámu tak tam mi drží 1 rok místo na stejném pracovišti a potom mě můžou dát kam chtějí...tak jsem zvědavá co pak půjdu dělat..vrátit se tam asi pak po mateřské nechci už to tam není takové jaké to bylo,byla jsem tam totiž se svou nejlepší kamarádkou a ta odešla protože otěhotnila a co jsme si o tom povídali tak říkala že tam už nechce...ani se jí nedivím je to tam čím dál tím víc horší a horší no znáš to samá buzerace!!! 🙂 🙂 🙂 to všechno dělají lidi od stolu a pak ti akorát nadávají že to tak neděláš atd..no to je asi všude viď?? 🙂 🙂

eveleninka
31. bře 2011

@kamcatkakoc tak mám dnes uvařeno,vypráno,vyžehlené 3 košíky prádla...a teď čekám na budoucího manžílka až se mi vrátí z práce 😉 kéž bych otěhotnila do toho 12.4 abych si nemusela ukončovat neschopenku..ale to se mi asi nestane..mám to dostat příští týden tak ti dám pak vědět jak to dopadlo jestli se ta blbá menstruace dostavila nebo né 😉 kéž by né... 🙂 a jak ti to uteklo dneska??nenudila jsi se v práci? 🙂

adrous
31. bře 2011

@eveleninka já nevím podle směn a musím najít něco rychle nehledám kariéru,ale místo kde mě vezmou a vydělám peníze na obživu rodiny.vratit se nemůžu v době těhotenství mi skončila smlouva.

eveleninka
31. bře 2011

jak to že ti skončila smlouva??to ti jí neprodloužili??

adrous
31. bře 2011

@eveleninka si myslíš že když někomu skončí smlouva že jí prodlouží když jsem v neschopnosti od začátku těhu rizikové takže vřele každýmu prodlouží.ani omylem ☹ 😠

eveleninka
31. bře 2011

tak to jsou teda hajzlové ☹ 😠 😠 😠 😠 no já doufám že budu mít smlouvu celý těhotenství a i pak jinak bych si snad hodila mašly 🙂 a co tak děláš přes den?chodíš si užívat ven sluníčko?? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivanka8485
31. bře 2011

Ahojky, opravuju se, ostatní neopravuju, mělo by to být aktuální 🙂

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................8 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................8 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................12 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................11 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................27 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................25 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................20 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%).................................12 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................10 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................10 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................10 DC
Evelinka (?)............................................................................................................? DC

Jinak dneska jsem zkoušela testy Rapid Clear - ovulační, včera žádná čárka, dneska se mi ukázala slabá, tak čekám, co bude zítra, uvidíme, to by vycházelo pak pěkně na víkend, tak to bysme se mohli zasnažílkovat 🙂 I když teď máme hodně stresů v práci, tak nevím :( aby vůbec ovulka přišla.

majjka24
autor
1. dub 2011

@eveleninka Kouřím pořád, ale naštěstí ne nějak extremně 😅 Hnusný zlozvyk !!! Musím to zkusit s tím přestat, ale mám jaksi slabou vůli ☹

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................8 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................8 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................13 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................12 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................28 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................26 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................21 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%)..............................13 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................11 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................11 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................11 DC
Evelinka (?)............................................................................................................? DC

adrous
1. dub 2011

holky pěknýho apríla 🙂 😉

@eveleninka no jak kdy buď jdeme dopoledne ven s malým pak vařím malej občas kouká na pohádky.pak jde po obědě spinkat a já buď uklizím nebo taky odpočívám 🙂 😉 a odpoledne jdeme ven 🙂 😉

kamcatkakoc
1. dub 2011

@eveleninka Teda ty jsi šikovná 🙂 kolik jsi toho stihla ! To já všechno doháním,jak přijdu z práce, ale nehoním se, v klídečku pěkně...v práci se to vleklo, zrovna teď je klidnější týden, tak jsme to spíš přetrpěli s holkama 😀 Ale dneska už je páťulínek, odpo nás čeká oslava jednoho kolegy, tak se těším, jak se napapkám 😀
Uvidíš, jak to dopadne...já jsem to všechno brala tak, že se nám nemůže podařit otěhotnět brzo, že to bude běh na dlouhou trať..nechtěla jsem se navnaďovat a těšit, abych pak nebyla zklamaná. No a vidiš, hned první pokus vyšel 😵
Držím pěsti !!!

eveleninka
1. dub 2011

@majjka24 to já jsem to tak trochu už omezila už to není krabička denně ale tak půlka a nejde to a nejde to přestat...jak dlouho se snažíš o miminko ty? 🙂

eveleninka
1. dub 2011

@adrous kolik je malému...já mám 3 letou neteřinku Nelinku ségra začala chodit do práce a do školky nám jí nevzali i když dávala odvolání že je samoživitelka a taky nám jí nevzali,tak půjde do školky až v žáří. 🙂 🙂 takže vždycky když je ségra v práci tak hlídám dokud jsem ještě na neschopence ségra chodí 2 dny na ranní od 7 do 19 pak má dva dny volno a pak 2 dny noční od 19.do 7 h. zatím to jde protože ségra bydlí s neteří v patře nademnou ale až já začnu chodit do práce tak nevím kam bude Nelušu dávat...chudák holka.. ☹ ☹ ☹ ☹

eveleninka
1. dub 2011

@kamcatkakoc tak dneska ráno mě bolelo břicho od křečí a když jsem se koukla na pyžamo bylo od krve a menzes se dostavil... ☹ ☹ tak dneska nic dělat nebudu budu se jen dneska flákat a válet jelikož mě fakt bolí bříško od té menstruace a nemám ani na nic náladu.. ☹ ☹ a na gyndě mi říkal že se to dostaví až 4 nebo 5.dubna a ona se to dostavilo dřív...no po menstruaci jedu do toho motola na tu kontrolu tak kéž by mi tam našli nějaké mimčo v bříšku...ale radši žádné naděje... 😉 jen se dneska pořádně napapej 🙂 🙂 papáš za dva 🙂 🙂 ať ti to dneska uteče v práci... 😉

eveleninka
1. dub 2011

holky tak dneska se mi dostavila menstruace tak nemám na nic náladu věříte mi to?? ☹ ☹ ☹

kamcatkakoc
1. dub 2011

@eveleninka To ti věřím, já jsem taky měla vždycky šílené bolesti....to se neboj, napapkám se, teď jsem si dala svačinku, dobručké hrozny 😵 Za chvilku už vyrážíme, tak to dneska uteklo. Přeju krásný víkend, jedeme ke tchánům, tak nebudu muset vařit 😀 . Tak se měj hezky 🙂

adrous
1. dub 2011

@eveleninka luky bude mít v květnu 3 roky když se podíváš na mou fotku je to tam napsaný kolik lukáškovi je 😀 😀 😀 😀 se školkou je to děsný ☹ ☹ děti je fakt hodně ☹

domca89
1. dub 2011

Ahojka dámy, dneska jsem se vrátila z prvního zaučování, zmákla jsem zatím jak jazykovou bariéru, tak tíhu velkého auta, náročnost odplachtovávání a po víkendu mě čeká ještě celnice a papíry v zemích mimo EU. A co vy jaký byl tento týden pro vás???