Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

adrous
1. dub 2011

@domca89 no já čekám na mršku jestli dorazí 😅 🙄

domca89
1. dub 2011

@adrous Jééé tak to přeju, aby dorazila co nejdřív a zadařilo se.

adrous
1. dub 2011

@domca89 spíš ať nedorazí už jsme se snažili 😀 😀 😀 😀

eveleninka
2. dub 2011

@adrous no měli by postavit víc školek jelikož mi máme ve Zdicích dvě ale jednu nám předělávají tak jsou dětičky rozprchané všude,jsou v domově důchodců,na základní škole atd...měli jí udělat do dvou měsíců ale dělají je už 5 měsíců,lituji ti dětičky jak jsou všude rozdělení... ☹

ivanka8485
2. dub 2011

ahoj holky, chci se zeptat, zda můžu tento ovu test považovat za pozitivní, čárka není úplně jako kontrolní, ale zase není úplně slabá, co myslíte? přikládám na fotce. Díky moc 🙂 Jinak přeji všem krásný slunný den 🙂

nathali
2. dub 2011

@ivanka8485 ja myslim ze je pozitivny taky som mala ja vcera 🙂 a dnes som mala uz ciarky rovnako silne a teraz som si robila dalsi ovu testik a ciarka je silnejsia nez kontrolna 🙂

domca89
2. dub 2011

@adrous Tak to přeju hodně štěstí, mě zatím MS stávkuje a když si nevezmu proveru je téměř 100% jistota, že sama se nedostaví a těhotná nejsem. ☹ Takže hold jen prášky teď jde o to, abych na ně nezapomínala v autě. 😉

adrous
2. dub 2011

@domca89 já popravdě nevím menstruace zatím nic tak jdu zítra cvičit 😀 😀 😀

domca89
2. dub 2011

@adrous No to mě se dostaví jak se jí chce, jako, že se jí bez prášků nechce.

adrous
2. dub 2011

@domca89 to je blbý že to máš tak rozházený ☹ 😅 snad se ti to upraví 😉 u mě teda nevím mám to dostat zítra nebo pozítří 😅

domca89
2. dub 2011

@adrous Tak držím pěsti, aby to buď nepřišlo vůbec a bylo to mimčo a nebo to když už nic, tak alespoň přišlo jak má.

adrous
2. dub 2011

@domca89 díky no buď to přijde a nebo ne hlavně a´t je zdravé už jsem nějak připravená že co se má stát to se stane 🙂 😉

domca89
3. dub 2011

@adrous Tak přeju, aby ti to vyšlo. Přála bych ti druhý coparta. 🙂

adrous
3. dub 2011

@domca89 tak nevyšlo,ale nevadí někdy příště to výjde 🙂 😉

majjka24
autor
3. dub 2011

@eveleninka Tak to já mám tak karbičku na týden 🙂 Někdy míň. No my se snažíme a nesnažíme, máme to povoleno 3 měsíc (jukni do fotoblogu), ale nechávám to tak, snažím se teď shubnout a snažím se nemyslet teď na mimi.

majjka24
autor
3. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................8 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................8 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................15 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................14 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................30 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................28 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................23 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%)..............................15 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................13 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................13 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................13 DC
Evelinka (?)..........................................................................................................3 DC

adrous
3. dub 2011

Kamcatkokoc...........................................KO ?..................................................8 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion)..........KO -11.4.............................................8 tt
Majjka24 (femibion, kontryhel).........................................................................15 DC
Nikissek 28 (...)................................................................................................14 DC
Lucija (kontryhel, maliník).................................................................................30 DC
Adrous(Elasti-Q)................................................................................................1 DC
Lenik_25 (femibion, kontryhel, 100% grepový džus)............................................23 DC
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový džu 100%)..............................15 DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................13 DC
Nathali (calibrum babyplan).................................................................................13 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E).................................................13 DC
Evelinka (?)..........................................................................................................3 DC

domca89
3. dub 2011

@adrous Prosím tě, koukám, že používáš ten Elasti-Q pomáhá to na strie?

eveleninka
3. dub 2011

@majjka24 tak to jsi dobrá,já kdybych měla krabičku na týden tak to by bylo super..ale stále mi to nějak nejde ☹ řekla jsem si že až budu vědět na 100% že jsem těhotná tak jsem schopná s tím fláknout ze dne na den...už jen kvůli tomu mimískovi...mi se s přítelem snažíme a nesnažíme od června a stále nám to nevyšlo až když jsem šla v prosinci na gyndu tak mi něco našel na vaječníku tak jsem byla na laparoskopické operaci a jsem už měsíc doma...holky z koníka říkali že po laparoskopii se docela dobře pak otěhotní tak jsem zvědavá a konečně nám to vyjde a budeme čekat toho našeho vytouženého mimíska 🙂 🙂 dneska je venku hezky viď??konečně nám začalo to pravé jaro... 🙂 🙂 🙂

eveleninka
3. dub 2011

@domca89 prosím tě na co si se to dala??ty budeš jezdit kamionem? 🙂 🙂 🙂

domca89
3. dub 2011

@eveleninka Ne zatím dodávkou a pak náklaďákem, kamion až časem, když si dodělám potřebné papíry. 🙂

eveleninka
3. dub 2011

tak ty budeš takhle podnikat ju??a co miminko??to se konat nebude? 🙂

domca89
3. dub 2011

@eveleninka No tak když bude čas, budeme se snažit o miminko a jinak nebudu podnikat, budu jen jezdit pro jednu firmičku. 😉

nathali
3. dub 2011

ahojky kocendy jak sa mate?
mne sa dnes nic nechce 😅 😀

nathali
3. dub 2011

@ivanka8485 tak ako ??testovala si este???

adrous
3. dub 2011

@domca89 já mám elastic-Q ale kyselinu listovou 😀 😀 😀 jinak jsem měla strie po porodu takže hnus velebnosti ☹ 😠 😠 nejlepší je olejíček ne obyč ale mají ho v DM stojí kolem 129kč a pak je úžasná BONELLA hlavně po porodu krásně se mi zatahuje bříško a používám jí ještě teď po cvičení se večer po sprše s ní namažu 😵 😵 😵 😵

ivanka8485
3. dub 2011

@nathali ahojky, bohužel ne, včera jsem měla poslední z pěti testů v krabičce a dneska jsem už nikde test nesehnala, takže zkusím zítra koupit, ale předpokládám, že už bude po. Každopádně jsme to teda nenechali náhodě a vrhli jsme se do snažení každý den poctivě 🙂 Tak uvidíme. Jak je takové nádherné počasí, to má hned člověk lepší náladu, tak třeba se zadaří, uvidíme 🙂

eveleninka
3. dub 2011

@domca89 tak to jsi teda dobrá že se dáš do takové velké akce,já bych se bála jezdit s takovýma velkýma autama 🙂 🙂 copak jsi dělala dneska když tam bylo takové hezké počasí??já jsem se slunila na sluníčku a uklízela jsem okolo baráku,přítel je nachcípanej tak se moc k němu nelísám abych to nedostala od něho měla jsem to nedávno,kašel,rýma,a horečky,,v krku se mi to trochu ještě drží ale mohlo by být líp.. 🙂 už aby bylo dobře martinovi aby jsme se mohli snažit o miminko a aby mě už skončila ta blbá menstruace!! 😠

eveleninka
3. dub 2011

ahojky holky co je nového u vás??u mě nic,snaženíčko teď není jelikož mám menses a přítel je nachcípanej bolí ho celé tělo tak se k němu ani moc nepřibližuji abych to od něm nedostala,měla jsem to nedávno,kašel,horečka,rýma,teď cítím jen trochu bolení v krku ale jde to..říkala jsem mu že by to potřebovalo vypotit ale nechce...a já teď nemůžu... ☹ ve čtvrtek nebo v pátek jedu do motola na kontrolu jestli je vše o.k po operaci..ještě tam musím zavolat a objednat se tak mi držte palečky ať mi to dobře dopadne a budeme mít na 100% klid a budu klidná že může být na 100% snaženíčko...že prostě bude vše o.k.... 🙂

eveleninka
3. dub 2011

@nathali jakto že se ti dnes nic nechtělo dělat když tam venku bylo tak nádherně že to lákalo na procházky a slunění venku 🙂 🙂 🙂 🙂