Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

domca89
6. únor 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................21 DC
Nikissek 28 (...)......................................................................................................10 DC
Domca89 (femibion, kontryhel)............................................................................34 DC
Nathali (calibrum babyplan).....................................................................................24 DC

Takže stále nic stále mi MS nedorazila, dneska si udělám další testík a uvidíme. Ale moc tomu nevěřím.

nathali
6. únor 2011

dobreee ranko 🙂
@domca89 no tak bude drzat palce aby tam na teba vykukli //
ja som zase zvedava ze ako to u mna skonci kedze uz 3 den spinim-nespinim-spinim ach jaj 😕

majjka24
autor
6. únor 2011

Taky přeju krásné nedělní dopoledne 🙂 , jsem měla sen dneska, ýe jsem si dělala testík a že tam byly // a když jsem to chtěla ukázat manžovi, tak zase zmizli, jak jsem se kukla já, byly tam, jsem z toho čarování nějak mimo 😀
@domca89 taky držím palečky 🙂

majjka24
autor
6. únor 2011

@nikissek28 , tak jsem si vybrala chcu 26. 10. 2011, čili se snaž čarodejnice ju 😉 😀 😀

nathali
6. únor 2011

@majjka24 tak sen by bol a teraz to zmenit na skutocnost 😉
ale kedze tu mame carodejnicu tak to pojde lavou zadnou 😉 😀 😀
@domca89 tak co testla si???

majjka24
autor
6. únor 2011

@nathali že jo 🙂 bude čarovat jak divá, ale ještě o tom neví 😀 😀 😀

nathali
6. únor 2011

@majjka24 tak ked ju tu uz mame tak ju aj troska vyuzijeme 😉 🙂
no ona je zlataaa a myslim ze protestovat nebude

majjka24
autor
6. únor 2011

@nathali určo nebude 🙂 mě se dneska vůbec nic nechce, musíme do obchodu nakoupit, pak něco na ten oběd, prádlo pověsit (zase) pak provjetrat chlupáče a nehtíky si musím udělat, no práce jak na kostele 😎 Co vaříš na obídek?

nathali
6. únor 2011

@majjka24 ja som robila pekingske kura a bolo to moooc dobre sice mi tam este nieco ostalo ale aj to je maalo lebo priatel bol vecer kradnut z hrnca 😀 tak chcem sparvit par reznikov a je to
jooj aj ja musim dat prat a tiez sa mi to nechce nikdy vesat 😕

nikissek28
6. únor 2011

@nathali není problém.... čáry mary 5*// :D
@majjka24 se hlavně snaz ty s manželem... já jsem teprve začátečník čarodějnice 😀

nathali
6. únor 2011

@majjka24 vidiiis ja som ti vravela ze nebude prostestovat ze je to zlatiiicko 🙂
@nikissek28 no snad tie tvoje kuzla aj zaberaju ale to sa dozvieme asi az o par dnii 😉 🙂
co porabas???

majjka24
autor
6. únor 2011

@nathali pověsit jak pověsit, ale to žehlení, za tento víkend mám 3 pračky a jednu ze středy 😝 , fůůůj, Já chcu dělat brokolici a přírodní maso (kuřecí - které musím nejdřív koupit) v parním hrnci, hmmmm, ale pekingské kuře zní dobře, jak se to dělá??

majjka24
autor
6. únor 2011

@nikissek28 začátečník, nezačátečník, ČARUJ !!!! 😀 😀 😀

majjka24
autor
6. únor 2011

@nathali njn, to je naša malá čarodějka 🙂 🙂 🙂 ještě aby byla šikovná a čáry se jí povedly 😉 😀

nathali
6. únor 2011

@majjka24 300g kuracieho mesa alebo ake mas doma nakrajas na pasiky zarobis si z 2 velkych lyzic solamylu 1 velkej lyzicky vody 1 vajicka a 2 velkych lyzic sojovej omacky omacku ktoru potom vylejes na mesko a das na hodinu chladit 🙂
zmes das na panvicku trocha opiect pridas posekanu 1cibulu, 2 struzky cesnaku, na pasiky pokrajanu papriku a pridas 2lyzicky bieleho vina a podusis podava sa to s ryzou
ja som k mesu pridala aj cinske korenie a vina som dala viac a dala som tam troska vody aby to malo aj stavu a kludne si to dochut podla seba ale je to vyyborne 😉 🙂

majjka24
autor
6. únor 2011

@nathali hmmmm, tak to vypadá skvěle 🙂 , mňami, to udělám příští víkend, děkuji ti dobrá vílo 😵

domca89
6. únor 2011

@nathali Ještě ne, pořád se přemlouvám

majjka24
autor
6. únor 2011

@domca89 kolik jsi DPO?

majjka24
autor
6. únor 2011

@domca89 HCG se uvolňuje 8-9 den po oplodnění, takže podle toho kolik jsi DPO, tak bys měla vědět jak na tom jsi 😉

nikissek28
6. únor 2011

@domca89 já jakozto čarodějnice ti říkám že budou // borůvkove dálnice
@nathali caruju a cpu do sebe vitamíny :D
@majjka24 fajn. tak se toho 26.10.2011 tes na mrne

majjka24
autor
6. únor 2011

@nikissek28 a jestli neeee, tak tě upálíme na hranici 😉 😀 😀

domca89
6. únor 2011

@majjka24 no tak kolik jsem DPO netuším, nehlídám si to. Jinak dneska 34DC,
@nikissek28 Jestli to pak nevyjde, můžu to u tebe jako u čarodejnice reklamovat??
Jinak pokud to nevyjde, snažení dáme do fáze když to vyjde zlobit se nebudeme, když ne, tak taky ne. A já půjdu do jiné práce.

majjka24
autor
6. únor 2011

@domca89 už víš, do jaké?? taky silně nad tím uvažuju a já už jsem v té fázi, i když počítám a hlídám si to, ale tož vlasy si rvát nebudu 😉

domca89
6. únor 2011

@majjka24 No ještě to domluvit a je to, takže vím kam.

majjka24
autor
6. únor 2011

@domca89 tak to je fajn, moc ti to přeju 🙂 Já jdu v pondělí hodit můj život na papíře a pozeptat se jak to tam chodí a tááák 😎

nathali
6. únor 2011

@majjka24 no a jak som pisala ze chcem spravit tie rezne tak som ich nerobila ale zas som si nakrajala kuracie mesko na pasiky dala to do hladkej muky a potom na panvicku potom pridala jednu cibulu a zaliala cervenym vinom a jak si spominala brokolicu tak ma to napadlo ze ju tam dam vsetko som podusila pridala troska vody ochutila korenim na grilovanie pridala troska soj.omacky a je to vyyborne 😀 mnaaam nejak ma chytilo vymyslat same dobroty 🙂

domca89
6. únor 2011

@majjka24 No uvidíme, když to dopadne tak budu šťastná jako blecha, moje vysněná prácička. Sice se to příteli moc nelíbí, ale bude to muset zkousnout. 🙂 Jinak přeju hodně štěstí, aby ti to brzy dobře dopadlo jak s prací tak s mimčem.

nikissek28
6. únor 2011

Tak a dost. OPTIMISMUS!!! VYJDE TO.
Reklamace leda když se to povede ;)

nathali
6. únor 2011

baby taka otazka : ako dlho trva hniezdenie ja som niekde citala ze aj 4-5 dni?a jedna baba mi povedala ze len jeden den tak jak to je????
@domca89 tak to drzim palce aby tam kolanice boli 😉 🙂

domca89
6. únor 2011

@nathali nejhorší je, že momentálně si nejsem jistá, co chci víc, jestli dvě čárky na testu a nebo práci, nemůžu se rozhodnout. m