Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

adrous
15. kvě 2011

@tery58 no budu tobě hanyskovi držet palce 😵 😵 😵 aby vám to vyšlo 🙂 😉 já si jdu zas hajnout jsem hrozně unavená 🙄 😅

nathali
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek no to je kraaaasa 🙂 gratulujem k // 🙂 paraada 🙂 kedy sa chystas k dr.???

adrous
15. kvě 2011

@nathali hanysek má za 5-6 dní mít menstruací tak čeká 😅 😅 ono by bylo to zbytečný dr by nic neviděl ani na utz pokud nemáš vynechání 7-10 nemáš ani váček na utz.mě brali krev kvůli zjištění hodnoty HCG 😅 😕

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@nathali Děkuji, ale myslím, že z toho nic nebude. Ukazuje mi to dost brzo. Ano ano přesně tak , jak říká adrous. Mám menzes až za 5-6dní, takže čekám, ale nedoufám.

nathali
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek ta nedufaj ale aj tak drzim palceky 🙂 snad ms nepride daj vediet ako si dopadla 🙂

adrous
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek já držím to co mám aby menzes nepřišla 😵 😵 😵

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

Děvčata děkuji. Chtěli bysme moc další dítě, ale ted opravdu nedoufám, že by se zadařilo. Břicho bolí jako na menzes, takže musím počkat do pátku. Ale nejspíš budu testovat dál. Uvidíme. Sem smířená, že se nepodaří a vyhodím jen pár korun z okna. Kdyby mě aspoň tak nebolelo břicho na menzes, tak si řeknu, jo možná se zadařilo, ale opravdu nedoufám.

adrous
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek mě taky bolelo břicho měla jsem křeče pak přestaly a nastalo píchání jako jehlou do spodku ☹ 😅

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@adrous Uvidíme, necháme se překvapit. Já říkám, že těhu nejsem.

adrous
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek a jak máš staré dítě ty??? 🙂 😉

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@adrous Syn měl teďka rok a dva měsíce :o)

adrous
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek jůůůůů to je malinkej 😵 😵 😵 já už mám staršího 😅

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@adrous On si vyhraje sám, nijak nezlobí, takže druhé by se hodilo. A kdyby se zadařilo, malý byl měl dva roky, takže by to bylo ideální. My se snažíme od té doby, co sem mohla po porodu sexovat, takže teď už to bude tak těch 10, 11měsíců. My sme začali po porodu rychlo :o) byla sem císařem, takže mi nic nebránilo. Jojo dívala sem se na tvojeho malého, že má tři ročky :O)

majjka24
autor
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek Moc ti držím palečky 🙂

Jinak mě je poslední 3 dny taky po ránu nějak divně, mimo dneška. Vřera mi bylo blbě i večer, jsme si byli sednout se známýma a myslela jsem, že tam udělám blééé, ale pak se to zklidnilo. Asik nějaké žaludeční potíže či čo 😀 Jím jak střelená. Unavená jsem taky i když nic nedělám. Ale to může být taky počasím. Jsem v pátek měla celkem málo lidí, prostě pohodka a pak jsem normálně v kanclu natvrdo usla, to se mi ještě nestalo 😅 Asik změna tlaku 🤐 Dostat to mám v úterý, kolik jsem DPO nemám tucha, takže kdyby NÁHODOU tak budu testi tak po 2 dnech od vynechání, možná už po jednom, měla bych co nejdřív co to zjistím jít za mudrou a budu brát do 17 tt utrogestan na udržení. Ale břuško pobolívá, takže tomu nevěřím, že by nás potkalo štěstí.

adrous
15. kvě 2011

@majjka24 ty voleeee tak to je jasný jen z té únavy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a pokud máš často hlad tak rychle spaluješ a mimi má hlad to fakt nesváděj na tlak.pokud jsi unavená a spala bys tak sázím nato že jsi těhotná 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀

adrous
15. kvě 2011

@majjka24 a dneska jsem přepisovala tabulku a jsi 28DC kdy máš MS????

majjka24
autor
15. kvě 2011

@adrous No nevím, nevím, sice je to nějaké divné, že mám hlad jakmile ráno otevřu oči a fakt toho sním hodně, pomalu jím co 3 hodky, za chvílu budu jak sud, 😠 Snažím se na to nemyslet, pořád se mi odbrkává, učůraná. 😕 Mrška má dorazit v úterý 😵 Nějak se mi tomu nechce věřit, jsme se ani nesnažili... 🙂

majjka24
autor
15. kvě 2011

@adrous Si stejně myslím, že třeba zafungovalo jen podvědomí a mrška příjde. Vůbec tomu něvěřím ... Manža do mě furt hustí, ať si konečně udělám test, naivka 😀 Pořád mu vysvětluju,že to je brzo 🙂

hanysek.hanysek
15. kvě 2011

@majjka24 Já to mám dostat až v pátek, ale už teďka od pátku mám dvě čárky na testu. Někde jsem tady dávala fotku testů, tak nevím. Takže budu čekat.

majjka24
autor
15. kvě 2011

@hanysek.hanysek Já vím, už jsem přečítala zkukla, tak držím palečky, ale myslím, že je to jasný 😉 😀 😀

adrous
15. kvě 2011

@majjka24 tak to je jasný u mě to byl hlad,pachuť v ústech,píchání v podbřišku,taky jsem mívala šílený hlad a nechápala 😀 😀 😀 čůrala jsem často 😀 😀 a při skákání se mi stalo že jsem ucvrkla ☹ 😅 no vidíš jakmile se člověk nesnaží nebo to vypustí z hlavy tak to vypadá že se podaří 😵 😵 😵 😵 takže budu čekat do úterý v napětí 😀 😀 😀 😀 já za týden jdu na srdíčkoo už se nemůžu dočkat až uvidím bojovníčka 😅 😅

ka_cenka87
15. kvě 2011

@hanysek Držím pěsti, ať čárečky sílí!!!
@tery A ty dej zítra vědět, jak to dopadlo u doktorky a ne že to napíšeš nejdřív sem a teprve pak dáš vědět mě. Víš co jsme si slíbily... 😉 Jo a jen pro info, já zatím nic 😨 😒 😉

adrous
15. kvě 2011

@ka_cenka87 tak to nééééé tery napíše prvně sem jinak mě umřou všechny končetiny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ka_cenka87
15. kvě 2011

@adrous Ona to nejdřív napíše Honzovi (manželovi), ten by jí to neodpustil, pak budu já, protože jsme si to slíbily ve chvíli, kdy jsme se domluvily, že to obě zkusíme... 😀 No a pak to může napsat sem, protože slib, je slib!!! 😵 😵 😉

adrous
15. kvě 2011

@ka_cenka87 tak první manželovi a pak sem 😀 😀 😀 😀 protože nás je víc co jí držíme pěsti 😀 😀 takže nás je víc 😀 😀

majjka24
autor
15. kvě 2011

@adrous juu, tak to držím palečky aby bylo vše v pořádku, budu na tebe myslet 😉 Jinak doufám, že máš pravdu a
mrška nepříjde. Na jednu stranu bych byla šťastná jak blecha a na druhou stranu se šíleně bojím, aby to zase nedopadlo špatně. Uvidíme, necháme se překvapit. 😉 😀

ka_cenka87
15. kvě 2011

@adrous Dobrá, vzdávám se a ustupuju většině 😎 ☹ 😉

adrous
15. kvě 2011

@majjka24 taky budu na tebe myslet a aspoň večer v úterý napiš jestli přišla mrška doufám že nepříjde 😵 😵 😵

majjka24
autor
15. kvě 2011

@adrous Neboj určo pisnu až budu opravovat tabulku 😉 Ale tentokrát až odpoledne, mám ted týden dovči a manža si bere noťas do práce 🙂 taky doufám, že nedorazí 🙂

adrous
15. kvě 2011

@majjka24 jasan počkám do odpoledne 😵 😵 😵