Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

majjka24
autor
28. kvě 2011

@ka_cenka87 Děkuji ti za info, tak já si nějaký koupím a pak .... 😉 😀 😀 😀
Konečně prší a nemusím zalívat zahradu, jsem dneskaq po hodně dlouhé době jsem vsávala až v půl 11 😅 Ale pro změnu, mě ruka už tak nebolí, jsem ji mazala fastumem, ale skřipla jsem si krční páteř 😝 pro změnu.
@hanysek.hanysek určitě to bude všechno dobrý, užívej si to a věř mu 😉

majjka24
autor
29. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................12 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................13DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................13 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................11 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................12 DC
terioza1 (??) ......................................................................................................24 DC
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)........................................................................20 DC

Mandreey (??) ....................................................................................................?? DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................?? DC

Kamcatkakoc............................................................................................................16 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................16 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................10 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................9 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................8 tt

hanysek.hanysek
29. kvě 2011

@majjka24 Já mohu ovu testy jen doporučit. Jen díky nim jsem těhotná!!! Ovu byla úterý nebo středa ( měla jsem dva dny stále stejné čárky, třetí den hodně čárka zeslábla), no a když ovu byla úterý nebo středa, tak sexík byl před ovu pátek ráno, sobota večer, neděle ráno, pondělí ráno, úterý ráno a úterý večer, středa ráno a jsem těhotná. Takže sme to měli hodně pojištěné a teď si začínám užívat těhotenství. Já tento měsíc poprvé zkusila ovu test a vyšlo to, takže super věcička. Mohu jen doporučit.

ka_cenka87
29. kvě 2011

@hanysek.hanysek No já doufám, že se nám díky ovu testíkům povede otěhotnět. Nerada bych od srpna absolvovala slíbená vyšetření. Uvidíme, máme ještě 2 měsíce... 😒 Třeba se nám to taky povede 😵

domca89
29. kvě 2011

Tak u nás se opět nezadařilo, teď teda se to s přítelem dalo dohromady a dokonce to vypadá i na svatbičku, tak uvidíme, tento měsíc se dokonce extrémně snažíme. 🙂

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................12 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................13DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................13 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................11 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................12 DC
terioza1 (??) ......................................................................................................24 DC
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)........................................................................20 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................15 DC

Mandreey (??) ....................................................................................................?? DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC

Kamcatkakoc............................................................................................................16 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................16 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................10 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................9 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................8 tt

hanysek.hanysek
29. kvě 2011

@ka_cenka87 Tak to hodně štěstí. Vím, co to je, když se musí absolvovat vyšetření. Na prvního syna jsme čekali 2roky, chodili do centra neplodnosti, byli na inseminaci. Nakonec se nám to povedlo přirozeně. A teď druhé těhotenství, které je jen díky ovu testům se nám povedlo po 11měsících.

majjka24
autor
29. kvě 2011

@hanysek.hanysek děkuji za zprávičku, tak já si je jdu v pondělí hned koupit. Ovulka bych měla mít nějak tento týden.Tak uvidíme jestli nám to přinese štěstí jako tobě 🙂

majjka24
autor
29. kvě 2011

@domca89 Tak to jsem moc ráda, že jste s přítelem zase zadobře, držím palečky aby to snažilkování přineslo ovoce 😉 😀

hanysek.hanysek
30. kvě 2011

@majjka24 Kup a raději začni testovat už dnes. Já měla ten cyklus, když sem otěhotněla ovulaci asi o 5dní dřív, než normálně. Pobolívalo mě tak divně břicho, že sem si udělala ovu test a jasná čárka. A tak nějak sem to tušila i dřív, proto bylo sexu dostatek :o) tak hodně štěstíčka.

adrous
30. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................12 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................13DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................13 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................11 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................12 DC
terioza1 (??) ......................................................................................................24 DC
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)........................................................................20 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................15 DC

Mandreey (??) ....................................................................................................?? DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC

Kamcatkakoc............................................................................................................16 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................16 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................10 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................9 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................9 tt

domca89
30. kvě 2011

@majjka24 No uvidíme. Třeba se zadaří, každopádně dneska jsem na moje zvyklosti chodila nějak mooooc často na záchod. Většinou jdu jen tak 3x denně a dneska jen 6x za dopoledne uvidíme jak to bude pokračovat ovšem, kdyby to nějaké ovoce přineslo budu jen ráda.

majjka24
autor
31. kvě 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................14 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................15DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................15 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................13 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................14 DC
terioza1 (??) ......................................................................................................28 DC
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)........................................................................22 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................17 DC

Mandreey (??) ....................................................................................................?? DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC

Kamcatkakoc............................................................................................................17 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................17 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................11 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................10 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................9 tt

majjka24
autor
31. kvě 2011

@domca89 Každopádně držím palečky, ale na příznaky to máš moooc brzo 😉 🙂

majjka24
autor
31. kvě 2011

@hanysek.hanysek koukím si ho dneska,jsem chtěla včera ynásilnit manžu, ale dal si pivo a nic nebylo, my to mimi snad nikdy mít nebudem ☹ 😠 A až ted jsem si všimla, že jsem polovině cyklu, kdy mívám ovu. Tak dneska ho asik přivážu a něco mu ukážu 😉 😀 😀 😀

hanysek.hanysek
31. kvě 2011

@majjka24 Tak dnes kup ovu test, udělej a dej vědet, jestli už nebo ne, jako jestli je tam čárka :o) na nic nečekejte a sexujte a sto šest :o)

adrous
31. kvě 2011

@majjka24 no 17 DC já měla příznaky asi 5 dní po otěhotnění 😀 😀 😀 😀

hanysek.hanysek
31. kvě 2011

Byla jsem na gyndě, něco tam je, zatím bez srdíčka, mám dojít za 10dní a mám se chovat jako těhotná :o)

janca1983
31. kvě 2011

@majjka24 ahojky mám doma ještě nějaké ovu testíky 🙂 . Kdyby jsi měla zájem pošlu ti je poštou v obálce . Mě jsou už k ničemu tak alespoň budou mít užitek 😵 . Objednávala jsem si je přes net i s těhot. testama a vyšli levněji než v lékárně. Juknu se po těch stránkách a písnu 😉

domca89
31. kvě 2011

@majjka24 Já vím, jen přítel se to snaží namluvit mě i sobě, nějak se mu nelíbí, že jezdím a tak chce abych co nejdřív musela zůstat doma. Takže se už teď snaží namluvit mi, že mám příznaky a že se zadařilo. 😀 Prostě chlap, no. 🙂

majjka24
autor
1. čer 2011

Ahojki, tak jsem si včera koupila ten ovu test, jeden za 50 kč, jsem byla všoku z té ceny 😲 😠 Ale nicméně, druhá čárečka tamy byla, ale slabá, ale šla vidět, takže ovu teprve bude, ufff, ještě, že tak 😀 Takže myslím, že bude stačit, když si ten test udělám zase zítra ne? Nebo se to mění rychlejí než při těhu testech? Včera jsmě ale nesexovali, jsme byli oba splavení jak koně z toho horka a jsem se nervla ještě na poradě a pak s tchýni.....tak jsme šli na pivo 🙂 Takže dneska bude sexík, a to vám musím ještě napsat, že jsem si myslela, že ovulku poznám, jsem si skoro byla jistá, že byla a ono neee, jsme se za celou tu dobu asik vůbec netrefili 😅 tak uvidíme,vím, že nejde jen o trefení se do ovulky..... 😉 😀Poznáváte někdo podle toho hlenu????
@janca1983 Ahojki, jeee, tak to bys byla moc hodná, 😵 😵 😵
@domca89 Ale zase je hezké, že tě chce mít doma, ale nic se nemá přehánět 😵 fakt ti moc přeju aby Vám to taky konečně vyšlo 🙂
@adrous Fakt? 😕 Každá jsme jiná, tak čemu se pořád divím 😀 😀 😀

majjka24
autor
1. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................15 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................16DC
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).............................................16 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................14 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................15 DC
terioza1 (??) ......................................................................................................29 DC
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)........................................................................23 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, provera, vitamin E)............................................18 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................17 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................17 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................11 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................10 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................9 tt

Mandreey (??) ....................................................................................................?? DC
Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC

hanysek.hanysek
1. čer 2011

@majjka24 Radši začni sexovat teď už každý den. Já měla ovu test pozitivní pondělí a úterý, ve středu už nešla skoro vůbec vidět. A sexovali sme před tím, pátek ráno, sobota večer, neděle ráno, pondělí ráno, úterý ráno a úterý večer, středa ráno. A sem těhotná :o) Takže opravdu sexuj, ať to neprošvihneš. A já sem si ovu test dělala jeden den a další den druhý. Ale pokud můžeš dneska sexovat, tak sexuj a zítra udělej test a zase sexuj :o) A teda nevím, kde bereš takové ceny. Já měla 5ks ovu testů za 100kč :o) Takže hodně štěstí a informuj :o)

adrous
1. čer 2011

@majjka24 já hlen třeba poznám ale vždy byl sex o den 2 později a teď než jsem otěhotněla 15.4 jsme se snažili a 16.4 jsem otěhotněla ikdyž říkají že začátek ovu není tak plodný 😅 😅 jinak jsem se řídila i kalandářem na vypočítání ovu a docela to sedlo 😀 😀 😀 ale hlen taky jsem dokázala vypozorovat kdy to bude 🙂 😉

beruni121
1. čer 2011

Ahojky Holky, můžu se k vám přidat ?? 🙂

hanysek.hanysek
1. čer 2011

@beruni121 Ahoj, jasně že můžeš :o) snažíš se o mimi? Povídej :o)

beruni121
1. čer 2011

@hanysek.hanysek JJ, jsem dneska 22DC a ovu byla 24.5 - tj. 14 den / podle hlenu a bolesti břicha /
Pak mi skoro týden bolel podbřišek jak při náběhu na MS, čípek ztvrdnul a včera se trošku poprvé ulevilo - bolesti přestaly, čípek změknul a mám krémový výtok... BT se drží kolem 37-37.2C, TT zatím negativní, tak nevím na čem jsem....

Jak jste to měly holky vy?? Sledoval někdo z vás čípek a hlen ??

hanysek.hanysek
1. čer 2011

@beruni121 Tak já jsem minulý cyklus poprvé použila ovulační testy a včera jsem si byla potvrdit těhonství :o) Pozitivní těhotenský test se mi ukázal 10nebo11 DPO a bylo to 7dní před očekávanou menstruací. A jestli jste se opravdu trefili do ovulace, tak proč také neudělat test dřív. Ale teď je ještě brzo. Jinak my sme měli ovu testy, takže sem věděla přesně kdy ovu je, sexovali sme před ovu i den po ovu a vyšlo to :o) Já s BT nemám žádnou zkušenost a výtok, ten jsem sledovala, ale ale jeho sledování mi nepřineslo žádné vyřešení. Takže za mé těhotenství může jen ovu test. A jak dlouho se snažíte?

beruni121
1. čer 2011

@hanysek.hanysek Tak to ti moc gratuluju. My jsme sex. 21. a 22. takže podle mého jsme se taky museli trefit - a ovu poznám i bez testů - hrozně mě bolí břicho a to bylo z pondělí na úterý v noci / tzn. 1-2 dny před /

Snažíme se první měsíc / ale už mám doma jednu dceru / 😉

TT -MMT 10 -mi vychází zatím negat...

Můžu se zeptat jaký máš čípek teďka ??

hanysek.hanysek
1. čer 2011

@beruni121 Děkuji.Já mám doma taky dítě, syn má rok a dva měsíce. Já měla pozitivní ovu test v pondělí a úterý, takže úterý nebo středa byla ovu. A sexovali sme předtím pátek ráno, sobota večer, neděle ráno, pondělí ráno, úterý ráno a úterý večer a středa ráno. No a vyšlo to. A už 7dní před očekávanou MS jsem měla pozitivní těhu test a měla jsem test s citlivostí 20nebo25 a už tam byla viditelná čárka. Tak hodně štěstí.

janca1983
1. čer 2011

@majjka24 ahojky tak mi pošli prosím adresu abych ti je mohla zítra poslat 😵
Jinak do vyhledavače si napiš těhotenské a ovulační testy a je to 3 odkaz z vrchu. Stránky jsou zelenomodré. Kup si jen proužky ty stačí. Čím víc kusů si koupíš tím jsou levnější když jich např. koupíš 42 ks tak se dostaneš na 24 kč/ks což je pak už znát . Já si koupila rovnou i balení těhotenských testů a poštovné bylo zdarma. No alespoň jsem nemusela lítat furt do lékárny 😀