Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

ka_cenka87
17. čer 2011

@hanysek.hanysek Když nemám ovulaci, nemůžu být ani těhotná a tím pádem nemá ani cenu testovat... ☹ Prostě jsem rezignovala 😒

mandreey
17. čer 2011

chjoo, to je paradox... Menstruaci říkáme mrcha a žádná jí už nechceme..na druhou stranu bych to už radši dostala, věděla že tělo funguje a těšila se na další cyklus snažení. Takhle menstruace zatím nic, testy negativní a zvláštní pobolívání podbřuchu... to smrdí zas "zdravotnictvím" ☹ a nezbývá než se obrnit trpělivostí 😅

majjka24
autor
18. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................2 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).........................................................4 DC
Nathali (kontryhel).................................................................................................31 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)....................................................32 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)..........................................................9 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ..............................................................31 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).........................................................................19 tt
Nikissek 28 (...).........................................................................................................13 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)...........................................12 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)..................................................................11 tt
Janca 1983................................................................................................................10tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel)...............................................................................5 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex).........................................................4 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

@ka_cenka87 Zase znova, jo jo, jsem ti věrná 😀 Taky o tom už celkem pochybuju, ted vím, že jsme se 100 % do ovu a nic ☹ Asik nám to není souzeno, 🙄 Jsem začla posilovat břicho, jsem nějak přibrala, mi právě někdo říkal, že při snažení nejsou dobré ty cviky na břuško, tak jsem to nedělala, a už zas budu myslet jen na sebe , ale ovu si budu hlídat už jen z principu. Ach jo....
@hanysek.hanysek Tobě se to řekne, kdyby to tak šlo jednoduše jak píšeš a jestli to tentokrát nevýjde, tak uvidíš 🙂 😀
A dneska do práce a vůbec se mi nechce , ale vůůůůbec, ale večer grilovačka se známýma, koupím si dobré vínečko, dám nohy na stůl a budu relaxovat 🙂 Uklizeno mám,vypráno vyžehleno, manža má navařeno, jsem to ale šikula, že ?! 😀 😀 😀 Tak přeju hezkou sobotu 🙂

mandreey
19. čer 2011

Ahoj holky, tak ms zatím nepřišla.. ale v pátek jsem zkusila testík a nic..tak nevíím. Zkusím zas zítra ráno 😅 A za jak dlouho myslíte, že mám třeba naběhnout na gyndu, když testy budou dále negativní a stále to nebude přicházet?? Za antikoncepci jsem bývala vděčná - už kvuli pravidelnosti, lepší pleti...ale co to pak s tělem udělá..to je bordýlek teda 😖

ka_cenka87
19. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................3 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)..........................................................5 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................32 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)..................................................33 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................10 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ...........................................................32 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................19 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................13 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................12 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................11 tt
Janca 1983................................................................................................................10tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel).............................................................................5 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)..................................................4 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

nathali
19. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................3 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)..........................................................5 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................1 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)..................................................33 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................10 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ...........................................................32 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................19 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................13 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................12 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................11 tt
Janca 1983................................................................................................................10tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel).............................................................................5 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)..................................................4 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

majjka24
autor
20. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................4 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)..........................................................6 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................2 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)..................................................34 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................11 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ...........................................................33 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................19 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................13 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................12 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................11 tt
Janca 1983................................................................................................................10tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel).............................................................................5 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)..................................................4 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

@nathali Ahojki, koukám, že u nás zdravé jádro zůstává 😀 a mrcha mrchovitá opět dorazila 😠

Ahojki, u nás je teda kosa, ale konečně už bylo třeba se vůbec nedalo dýchat, a ke všemu ještě tady u Karviné. A nemusím zalívat moji zahrádku 😵 Holky, mě se tááák nechce, jsem měla v pátek volno, v sobotu do práce, včera volno a pak už zase klasicky do práce.....Bych si tak zajela někam na hory na celý týden a úplně vypla a relaxovala 😵 Ale ještě mám smůlu mám dovolenou až koncem července.....nu což. Přeju hezký den všem 🙂

adrous
20. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................4 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)..........................................................6 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................2 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)..................................................34 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................11 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ...........................................................33 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................18 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................19 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................13 tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................12 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................12 tt
Janca 1983................................................................................................................10tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel).............................................................................5 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)..................................................4 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

nathali
20. čer 2011

@majjka24 no to vies nemozem pri tebe zaostavat 😀 cakam ta ze budeme spolu tehulkovat 😀

tygrisek09
20. čer 2011

Ahoj holky, už dlouho jsem tu nebyla, jen co je pravda

adrous
20. čer 2011

@tygrisek09 jak se ti daří a co novýho??? 🙂 😉

tygrisek09
20. čer 2011

@adrous ahoj, u nás je nového to, že od dubna jsme v péči CARu v Podolí, manželovi zjistili špatný spermiogram, takže jediná šance na otěhu je IVF-ICSI, takže teď čekáme na výsledky genetiky

adrous
20. čer 2011

@tygrisek09 tak to mě moc mrzí 😢 😢 ale ještě nějaká šance je takže vám budu držet pěstičky a´t se brzy dočkáte vysněného broučka 😵 😵 😵 😵

tygrisek09
20. čer 2011

@adrous děkuju moc, bohužel mi začínají docházet síly do dalšího boje ☹ , už jsem z toho dost špatná, stále se něco děje, ale vám všem držím pěstičky, většina ze skupiny už jsou těhu, jak jsem koukala

adrous
20. čer 2011

@tygrisek09 drž se holka uvidíš že to miminečko stojí zato 😵 😵 😵 kolikrát jsem si na tebe vzpomněla jak jsi na tom.nám se zadařilo po půl roce co jsme čekali na všechny výsledky a akorát budu chodit do rizikové poradny,ale není to tak strašný jen mám občas stavy že mi bývá špatně tak nafouklá a sotva dýchám a čekám kdy budu zvracet 😀 😀 😅

tygrisek09
20. čer 2011

@adrous já vím, že to za mimíska stojí, ale je to všechno strašně zdlouhavé, za měsíc to bude rok, co se snažíme, teď takovýto verdikt, k tomu strašné dlouhé čekací doby na vyšetření: nejprve - manžel krev, pak manžel spermiogram, (každé vždy skoro po měsíci), pak za měsíc první konzultace, objednání na genetiku (taky měsíc) (a hlavně na výsledky - 4 týdny), po emailu, že máme výsledky se zase objednat na genetiku (1-2 týdny), poté druhá konzultace, kdykoliv jdeme do Caru, tak pokaždé je další akce "až za měsíc", objednací doby také "až za měsíc", teď čekáme druhý týden na výsledky z genetiky (mají trvat 4 týdny), na druhou konzultaci jdeme až v půlce července

adrous
20. čer 2011

@tygrisek09 to chápu že je to dlouhé a že tě to ubijí snad se dočkáte brzy já na genetiku taky čekala asi 6 týdnu ☹ ☹ máte toho hodně za sebou no přeji hodně síly tobě i manželovi a snad to brzy dopadne 🙂 😉 strašně ti to přeji protože už za ty peripetie si to zasloužíš ☹ ☹ dej občas vědět jak se maš.budu na tebe myslet 😵 😵

tygrisek09
20. čer 2011

@adrous děkuju moc, naštěstí jsme si s manželem vzájemnou oporou (on tedy tou větší a pevnější), držím pěstičky Tobě, ať miminko roste a daří se mu dobře, jak jsem psala, mám o vás všech přehled, i když moc nepíšu do diskuze, protože nemám čím přispět a nějaké smutné věty nemají smysl, myslím na vás

majjka24
autor
21. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................5 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)..........................................................7 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................3 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)..................................................35 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................12 DC
Mandreey (jeřáb, maliník a listová kys.) ...........................................................34 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................20 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................12 tt
Janca 1983................................................................................................................11tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel).............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)..................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

majjka24
autor
21. čer 2011

@tygrisek09 Ahojki, moc mě to mrzí, Moc Vám přeju at to co nejdřív výjde, zasloužíte si to a určitě budete skvělí rodiče !!! 🙂

mandreey
21. čer 2011

Holky, holky, to jsou nervy... kdypak to asi dostanu? 😒 o víkendu jedeme na vodu, tak to určitě dostanu tam, to bych jinak nebyla já 😀 a to bude 38-39DC.. taky pěkný teda.. tak čekám tak čekám...Pěkný den všem! 😉

ka_cenka87
21. čer 2011

@mandreey A nezkoušela sis udělat test?

mandreey
21. čer 2011

@ka_cenka87 právě že joo ☹ zkoušela jsem 3 testy - minulý čtvrtek a pátek a včera ráno = všechny negativní . Když to nedostanu do pátku - zkusím ještě jeden no a pak třeba příští týden naběhnu na gyndu.. jsem teprve 2 měsíce bez HA, takže to bude spíš bordýlek po vysazení 😒

ka_cenka87
21. čer 2011

@mandreey To asi jo, u mě to vypadá, že teď se mi to srovnalo a to už půl roku bez HA, ale zase minulý měsíc jsem neměla ovulku, takže je jasný, že se nemohlo povést... 😒 Tak snad už se tenhle měsíc povede, i když tak nějak přestávám doufat... ☹

mandreey
21. čer 2011

@ka_cenka87 A žes neměla ovulku jsi zjistila měřením? testama? nebo vyzjistila doktorka? já se ptám jak tatar, ale zatím v tom nejsem moc zběhlá, takže taky nevim jestli vůbec ovuluju..ikdyž nějaký bolesti podbřišku tomu připisuju-jistě to nevím. A hlavu vzhůru 😉 nesmíme propadat panice!! Možná nám bude chvilku trvat než po HA dáme těla do kupy, ale nesmíme to vzdávat hm? 😉

ka_cenka87
21. čer 2011

@mandreey To jsem zjistila díky testům. Tenhle měsíc jsem k tomu přidala ještě měření... Ale u mě je problém s vaječníkama, mám je uložený trošku jinak, že mají být a odtud problém s ovulací. Takže už začátkem června jsem byla u doktorky, protože mi říkala, že když se nám do půl roku nepovede mám přijít hned... Nakonec jsme se domluvily, že to necháme až na srpen, kdy mám preventivku a pak mi udělá hormonální profil, abysme vůbec věděli na čem jsme!!! Tak do srpna tomu nechávám volný průběh a pak se uvidí 😀

tygrisek09
21. čer 2011

@majjka24 ahoj, moc díky, jsem z toho všeho dost v háji, začínám být i v práci (ve školce) hodně nepříjemná

mandreey
21. čer 2011

@ka_cenka87 Tak držím moc palce a hodně štěstí a HLAVNĚ TO ZDRAVÍÍÍÍ 😉 to potřebujeme všechny!

mandreey
21. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................5 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)..........................................................7 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................3 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)..................................................35 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................12 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ...........................................................34 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................20 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................12 tt
Janca 1983................................................................................................................11tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel).............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)..................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC

majjka24
autor
22. čer 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel)............................................................................6 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)..........................................................8 DC
Nathali (kontryhel)................................................................................................4 DC
Jassika (Clostylbegyt, Ultrogestan, listovka)..................................................36 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)......................................................13 DC
Mandreey (čaj Gravozen a listová kys.) ...........................................................35 DC

Kamcatkakoc............................................................................................................19 tt
Medvik (acidum folicum, Femibion).....................................................................20 tt
Nikissek 28 (...)........................................................................................................14tt
Ivanka8485 (Kyselina listová, kontryhel, grepový juice)....................................13 tt
Adrous(Femibion800,Hořčík,Utrogestan)...........................................................12 tt
Janca 1983................................................................................................................11tt
Lenasss ( kys.listová, kontryhel).............................................................................6 tt
tery58( Kyselina listova, FEM+PMS, B-komplex)..................................................5 tt

Tygrisek09(femiboin)..........................................................................................?? DC
Haaninaa (vitamin E, kyselina listová).................................................................??DC
smudlinka2019 (??)............................................................................................??DC
terioza1 (??) ......................................................................................................?? DC