Snažíme se a ono se to povede!

majjka24
2. únor 2011

Tahle diskuze je pro všechny , kteří se snaží o miminko 🙂

skirt
5. říj 2011

@adrous tys byla na ty cukrovkove testy jo? a slo to prezit? to je jedna z veci, na ktere se jednou faaaaaakt tesit nebudu ..

adrous
5. říj 2011

@skirt jo byla jsem na testu na cukrovku 🙂 😉 dalo se to přežít hlavně jsme byli v čekárně pro děti a matky a bylo to fajn.byly jsme oddělené od ostatních pacientu který chodili na krev.jen ten nápoj než jsme dostali bylo 8 hodin a já po 10 hodině šla až domů.výsledek bude snad už ve čtvrtek 😅

skirt
5. říj 2011

@adrous jeee tak to jo .. já byla s kamarádkou na kyčle, a tolik miminek jsem neviděla ještě pohromadě ... mají tam totiž na to jen jeden den v týdnu .. jednu hodinu!! pro celý bohumín :D .. no vtipné ... a jak jinak se máš? co mimís? už víte co to bude?

adrous
5. říj 2011

@skirt díky jo bylo to celkem oki.miminko se má dobře včera mě krásně kopalo v noci když jsem chtěla spát 😀 😀 😀 jsem ráda že se má čile k světu jinak jsem tě přidala jako přítele a když se u mě ve fotoblogu prokoušeš mýma příspěvkama tak tam mám fotoalba a v jednom jsou věcičky na mimise a tam poznáš co čekáme jinak na věřejných diskuzích to nepíšu aby mě někdo nevyhmátl ☹ ☹ už se mi to stalo na emiminu 😠

skirt
5. říj 2011

@adrous jeeeee, krááásné věcičky ... jinak super 🙂 .. taky bych si přála, tak snad jednou bude 🙂

majjka24
autor
6. říj 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................23 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).............................................................5 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...........................................................50 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...................................................................34 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................34 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................18 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel................................................................36 DC
petulak 1988........................................................................................................36 DC
skirt (kys.listová, kontryhel).................................................................................4 DC
zuzumka..............................................................................................................11 DC
nemo1985............................................................................................................34 DC

anabella_lee
6. říj 2011

Pěkné ráno holky, tak u mě ještě nic☹ a to jsem dnes 34DC, ráno jsem zkoušela test a nic ☹
Včera jsem byla na jendé akci kde jsem se pořádně vyřádila, stříleni i ze samopalu, čtyřkolka atd..no a byla tam i KARTÁŘKA, tak jsem si tak pro zvědavost zašla taky, no a napadlo mě jí trošku vyzkoušet, tak jsem si sundala snubní prstýnek, schovala ho a místo něj dala zásnubní. NO zeptala jsem se kdy se mi podaří otěhotnět, tak řekla že to hned nebude a že mi budou muset pomoci lékaři, že tak do tří let, to mě moc nepotěšilo☹ pak jsem nevěděla jak navést debatu na ,,manžela,, abych jí testla, tak jsem se zeptala na vztah, na to reagovala, vy se ptáte na vztah? no a ja na to tak nikdy nevíte 😀 Na to řekla že spolu zůstaneme na vždy, a pak řekla: ,, ale manželovi vyřidte aby na sebe dával pozor, že hrozí nějaký úraz či co. tak to mě šoklo teda trošku. No beru to vše s rezervou ale i tak člověk na tomyslí, pro jistotu jsem manžovi řekla by mi na sebe dával pozor🙂 Je to hodně o psychologii toto a když si to člověk moc bere tak si to přivolá a stane se to vše, psychika ovlivnuje hodně věci.....tak snad neměla v ničem pravdu....

ka_cenka87
6. říj 2011

Ahojky, tak já dnes díky stále víc a víc bolavým prsům a pálení žáhy volala na gyndu, protože tohle do ledna nemám šanci přežít. Doktorka mi doporučila Mastodynon. No a já zjistila, že to je nehormonální přípravek na snížení prolaktinu (takže mě snad přestanou bolet ty prsa) a navíc to upravuje MS. Neříkám, že se na to upínám, ale třeba by to mohlo zadařit ještě než půjdeme do CARu... 😉 🙂 Je sice trošičku dražší, ale kdyby mi měl zlepšit cyklus, byla bych moc ráda a pokud by zařídil ovulku, byla bych ještě radši!!! 😀

@anabella_lee A víš jaký DPO jsi? Třeba je ještě brzy, někomu se duchové ukazují až později... Neztrácej naději a napiš, jak to vypadá!!! Držím palce, ať to dopadne dobře 😀 😉 🙂

majjka24
autor
7. říj 2011

@anabella_lee Ahojki, 3 kolegyně chodí pravidelně k jedné kartářce a vše zatím sedí. Tež uvažuju, že tam zajdu. Ale je taky rozdíl kartářka a KARTÁŘKA. Tak mají ji x krát odzkoušenou, tak uvidíme, 😉 Ale už to mám v plánu asik rok a ještě jsem se tam nedostala 😅 No a ještě jsem ti něco chtěla napsat a za boha si teď nemůžu vzpomenout 😒
@ka_cenka87 Ahojki, třeba ti to fakt pomůže a nebude třeba mudrů.....Kolikrát se stalo, že ženským řekli, že nemůžou mít děti.....a otěhotněly bez jejich pomoci. Jeden příklad je moje teta - doslova 😉 🙂

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................24 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).............................................................6 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...........................................................51 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...................................................................35 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................35 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................19 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel................................................................37 DC
petulak 1988........................................................................................................37 DC
skirt (kys.listová, kontryhel).................................................................................5 DC
zuzumka..............................................................................................................12 DC
nemo1985............................................................................................................35 DC

Za chvíli zase další ms, to tak letí, děs 😠 🙂

majjka24
autor
7. říj 2011

@anabella_lee Už jsem si vzpoměla, kolegyně má přítele a on pro změnu je léčitel nebo něco v tom smyslu, že prý hodně ženských je ve stresu a mají to v sobě někde zablokované a on to dokáže uvolnit, (krční páteř) a prý se povedlo otěhotnět tak x ženským. Tak jsem zvědavá, celkem dost teda. Úplně tomu nějak nevěřím, ale furt si říkám, že něco možná, možná na tom bude, že něco mezi nebem a zemí je. 🙂

majjka24
autor
7. říj 2011

KDE SE FLÁKÁ TO BABÍ LÉÉÉÉTO !!!! Leje a leje 😠 😠 😠

anabella_lee
7. říj 2011

@ka_cenka87 No tak to v podstatě nevím, nevím ani zda byla ovulka, ale bolesti břicha jsem v polovině měsíce měla tak 4 dny..tak to možná bylo, ale zda vše proběhlo v pořádku to nevím.....Tak uvidíme no....otázkou je zda mám jít v pondělí k tomu lékaři když nic nebude či nemám.

anabella_lee
7. říj 2011

@majjka24 no tak to víš že psychika dělá hodně, ona i může zablokovat něco, a to se pak musí uvolnit masáží či tak, toto je docela možné to ani nejde o to zda něco mezi nebem a zemí je. Prostě psychika ovlivnuje 80% věcí v těle. Stačí něčemu pěvně věřit a jde to. Zvláštní ale je to tak🙂Určitě to zku s apak dej vědět🙂

zuzumka
7. říj 2011

@majjka24 Psychika to strašně ovlivňuje, já se taky snažím nijak se tomu nepoddávat a nepřemýšlet o tom, ale když jsem si minulý měsíc dělala testy, tak jsem ty proužky očima div nepropálila 😀 a další dny to zkoušela znovu, co kdyby... Ale nic to nepomohlo, dvě čárky tam nebyly ☹ Tyto dny mám ovulaci, tak doufám, že se to povede, byla jsem na ultrazvuku v úterý a vajíčka tam byly 2 pěkně nachystaný. Tak uvidíme... 😉

adrous
7. říj 2011

holky mám tu těhu cukrovku mě už z toho hrábne další 3 měsíce dieta a myslím i bez sladkyho a od 38tt píchaní injekcí do žil ☹ 😢 je mi z toho fakt do pláče vyloženě vymodlený mimi ale pořád jsem jen ve stresu5 měsíců se strachuju aby bylo geneticky zdravé a teď zase dalšíuž je toho nějak moc.

ka_cenka87
7. říj 2011

@adrous Neboj, to bude dobré. Mimi bude v pořádku, jen je prostě těžší cesta k tomu, než se narodí... Třeba ti to prcek pak vynahradí a bude to to nejhodnější miminko na světě!!! 😉 😀

majjka24
autor
8. říj 2011

@anabella_lee to nemusíš, do 40 DC to berou dr jako delší ms, prý je to normálníi, stejně by ti nepíchli ani vyvolávačku. Teda yáleží taky na mudrovi 😉 bolesti břicha v polovině může být ovu a nemusí, spíš jistější máš když si budeš hlídat jestli máš ten hlen a jaký 😉 😀 to jsem si tady taky všechno vyčetla a něco od mudry 😵 si piš, že ti pak dám vědět, prý za to nic nechce, tak jsem si říkala, proč ne, že ano 😉 😀 Spíš jsem zvědavá ze srandy, jak se říká náhodá je blbec 🙂 😀
@adrous určitě to bude všechno v pohodě a ani se nenaděješ a budeš mít mimíska u sebe, sletí to jak voda 😉
@zuzumka JJ, vím, že hraje, beru to jak to je a ono to jednou příjde, už se to jednou povedlo, tak se to povede i v budoucnu 🙂 a nic jiného si nepřipouštím 😀 netestuju, ani ovu, jen si hlídám zda vůbec je.

majjka24
autor
8. říj 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................25 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).............................................................7 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...........................................................52 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...................................................................36 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................36 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................20 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel................................................................38 DC
petulak 1988........................................................................................................38 DC
skirt (kys.listová, kontryhel)..................................................................................6 DC
zuzumka..............................................................................................................13 DC
nemo1985............................................................................................................36 DC

adrous
8. říj 2011

@majjka24 to máš pravdu,ale já mám asi nějaký chmurný období nebo co děda nám po několikáté zkolaboval a nesu to špatně bojím se aby se dožil vánoc.tak mám ze všeho depky ☹ 🙄

majjka24
autor
8. říj 2011

@adrous Oj, tak to mě mrzí, určitě se dožije, neboj 😉A pokud několikrát zkolaboval a je pořád s Vámi, má silný kořínek a na Vánoce bude určo s Váma 🙂 Ono je takové období, divné, nám taky ubývá lidí, ne že by umírali, ale hodně lidí máme v nemocnicích nebo LDNkách, V létě a na podzím jsou takové nározové vlny, kdy to počasí na ty starší působí víc, je to pravidelně , každý rok, Musíme si říkat, zas bude dobře a bude, uvidíš 😉 😀

adrous
8. říj 2011

@majjka24 díky za podporu ano musím věřit že to zvládne 🙂 😉 snad má opravdu tuhý kořínek a zvládne to moc bych si to přála 🙂 🙂

majjka24
autor
9. říj 2011

@adrous určitě jo 😉 🙂 Tež je u vás tak hnusně? Už jsme si i zatopili.Celý víkend se jen valíme všichni na gauči jíme a pijem čajíky, nemám ráda todle počasí, ale na drhou stranu si tež trošku spočnu po tom týdnu šmatlání.

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................26 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).............................................................8 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...........................................................53 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...................................................................37 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................37 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................21 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel................................................................39 DC
petulak 1988........................................................................................................39 DC
skirt (kys.listová, kontryhel)..................................................................................7 DC
zuzumka..............................................................................................................14 DC
nemo1985............................................................................................................37 DC

zuzumka
10. říj 2011

@majjka24 Já si taky ovulaci netestuju, ale chodím k doktorce na UZ 10.-12. DC, takže mi docela přesně řekne, kdy bude ta nejvhodnější chvíle 😉 Ale v květnu se nám to povedlo, bohužel se to neudrželo a hned ten1. měsíc přišel samovolný potrat ☹ , takže jsem ráda, že taky vím, že to jde. Z toho jsem měla docela velké obavy, protože je mi už 36 let, což na první dítě není úplněideální 😉 Prostě je to jen otázka času 🙂

anabella_lee
10. říj 2011

Tak jsem zpět od lékaře, nic moc tedy 😒 Našel mi an jednom vaječníku cystu ☹ , tak prý proto MS nedorazila Píchnul mi vyvolávačku, a pokud MS nepříjde do 10 dnů mam přijít, jinak kontrola po MS....ja tež musím mít vše co se dá ☹

majjka24
autor
10. říj 2011

@anabella_lee neboj, ms příjde a bude po cystě 😉kup si ten kontryhelový čajík 🙂 já to měla taky minulý měsíc, cysta odešla sama, a z 90 % to tak je 😉
@zuzumka Taky jsem nad tím uvažovala, ale až tak po nevém roce, možná, jinak sleduju ovu podle toho hlenu a musím zaklepat i jak jsem byla u mudry , tak se trefujem přesně, jen je otázkou kde to teda vázne 😀 😀 😀

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................27 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).............................................................8 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...........................................................54 DC
Mandreey (kontryhel a listová kys.) ...................................................................38 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................38 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................22 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel................................................................40 DC
petulak 1988........................................................................................................40 DC
skirt (kys.listová, kontryhel)..................................................................................8 DC
zuzumka..............................................................................................................15 DC
nemo1985............................................................................................................38 DC

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majjka24
autor
11. říj 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................28 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel).............................................................9 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...........................................................55 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................39 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................23 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel................................................................41 DC
petulak 1988........................................................................................................41 DC
skirt (kys.listová, kontryhel)..................................................................................9 DC
zuzumka..............................................................................................................16 DC
nemo1985............................................................................................................39 DC

To je hnus to počasí, člověk by psa ani nevyhnal, a ono se jim taky ven moc nechce 🙂 Jsem měla včera dovču, takže jsme tři dny prolenošili, ti moji chlupáči je spíš prospali 😀 Tak Vám přeju krásný den 🙂

zuzumka
11. říj 2011

@majjka24 No to by mě taky zajímalo, kde to vázne... 😀 😀 Já vysadila antikoncepci od ledna a na tom ultrazvuku jsem byla teprve po druhé, protože mi doktorka nasadila Clostylbegyt a Proveru na stimulaci cyklu. Tak tajně doufám, že tento měsíc by to třeba mohlo vyjít 😉 Ovu jsem měla minulý týden a od včerejška mě trochu pobolívá podbřišek, tak si říkám, jestli se tam náhodou nezačíná hnízdit maličký 🙂 No uvidíme... 😉

majjka24
autor
12. říj 2011

@zuzumka Tak já neberu HA skoro 4 roky, ale přes jeden rok jsem měla anovuláky a vůbec jsme se nesnažili, loni jsme si řekli, že by mohlo přijít už to miminko a ono už tam bylo ale missed abourt v 17 tt ☹ V lednu to bude rok co se zase snažíme, pak si mám přijít taky pro nějaké "vytamínky" pro stimulaci cyklu, tak uvidíme. Tak já měla ovu předminulý týden , podbříšek, prsa pobolívají už 3 den, točí se mi v hlavě, ale to je počasím, fakt nevěřím, a jsem smířená, že ms každým okamžíkem příjde 😀 Ty míváš ovu tak brzo, kdy jsi ted 17 DC?? 😲 To tak dělají ty tabletky???

majjka24
autor
12. říj 2011

Majjka24 (femibion, kontryhel).............................................................................29 DC
Ka_cenka87 (kyselina listova, kontryhel)............................................................10 DC
Domca89 (femibion, kontryhel, vitamin E)...........................................................56 DC
anabella_lee (kys.listovám calibrum baby plan)..................................................40 DC
hankamamka (kysel. listova)...............................................................................24 DC
kucirlib (calibrum baby plan, kontryhel................................................................42 DC
petulak 1988........................................................................................................42 DC
skirt (kys.listová, kontryhel)................................................................................10 DC
zuzumka..............................................................................................................17 DC
nemo1985............................................................................................................40 DC